All Hot FilterFilter0
ENG LCH
Brentford [16] 3
Leeds United [3] 1
FT 2 0
HT1-0
5-10
SEN D1
SONACOS
Linguere
FT 1 2
HT0-0
ITA D1
Napoli [2] 3
Atalanta [7] 1
FT 1 2
HT1-0
3-3
FT 0 3
HT0-1
4-8
NOR D2
Bryne [11]
Sola [5] 1 2
FT 1 0
HT0-0
4-5
NOR D2
Elverum [11] 2
Baerum SK [13] 2
FT 1 2
HT1-2
2-5
TUR D1
Sivasspor [13] 1
Besiktas JK [3] 3
FT 1 2
HT1-1
4-8
BUL D1
Vitosha Bistritsa [11] 6
Botev Vratsa [10] 3
FT 2 5
HT1-4
5-1
MAL D1
Qormi F.C [13] 4
Birkirkara FC [7] 3
FT 1 0
HT0-0
2-7
FT 3 1
HT2-1
4-2
SEN D2
Guediawaye 3
CNEPS 1
FT 0 0
HT0-0
1-7
SEN D1
ASEC Ndiambour
Pikine
FT 3 0
HT1-0
SWE D3
Newroz FC [5] 2
Varmbols FC [13] 1
FT 6 1
HT4-0
11-5
FT 1 5
HT0-2
4-4
FT 1 0
HT1-0
8-1
FT 5 1
HT2-0
5-7
BEL U21
KAA GentU21 [4] 1
Standard Liege U21 [5] 2
FT 0 0
HT0-0
4-3
BEL U21
Lokeren U21 [6] 1 4
Cercle Brugge U21 [8] 2
FT 3 2
HT2-1
5-8
NOR D1
Brann [10] 1
Valerenga [5] 1
FT 1 1
HT1-1
3-1
FT 0 1
HT0-0
5-6
ROM D1
Dinamo Bucuresti [10] 4
Botosani [7] 3
FT 1 0
HT0-0
5-3
MAL D1
Senglea Athletic [11] 2
Hibernians FC [2] 3
FT 0 2
HT0-2
9-4
ICPD D1
Racing Club Abidjan 2
ASI Abengourou 2
FT 1 2
HT0-1
6-2
SEN D1
AS Dakar Sacre Coeur
Generation Foot
FT 0 1
HT0-1
SEN D1
Toure Kunda Footpro
NGB ASC Niarry Tally
FT 3 2
HT1-1
FT 2 3
HT1-2
4-4
MWD1
Mgarr (w) [2]
Kirkop United (w) [4]
FT 4 0
HT2-0
MWD1
Figura women [8]
Sliema Raiders (w) [5]
FT 1 3
HT1-1
MAL D2
Lija Athletic [7]
Zejtun Corinthians [9]
FT 2 2
HT0-1
3-5
MAL D2
Zebbug Rangers [6]
Qrendi [11]
FT 0 2
HT0-0
GER D1
VfL Wolfsburg [9] 2
Eintracht Frankfurt [4] 3
FT 1 1
HT0-0
13-6
ARG B M
Deportivo Riestra [4] 2
Sacachispas [16] 4
FT 1 0
HT0-0
2-9
ARG B M
UAI Urquiza [13] 1 4
San Telmo [6] 1
FT 1 0
HT0-0
3-2
ADT M
Claypole [7] 3
Argentino de Merlo [1] 1
FT 4 2
HT3-0
6-2
FRA D2
Paris FC [5] 1
Valenciennes [13] 1
FT 0 0
HT0-0
10-5
ENG PR
Chelsea [5] 2
Burnley [15] 1
FT 2 2
HT2-2
10-1
ITA D2
Perugia [9] 3
Lecce [2] 1
FT 1 2
HT1-1
10-3
ITA D2
Ascoli [12] 2
Venezia [15] 3
FT 1 0
HT1-0
3-3
ITA D2
Carpi [19] 2
Pescara [5] 3
FT 0 0
HT0-0
5-6
ITA D2
Palermo [3] 3
Padova [18] 3
FT 1 1
HT1-1
12-1
ITA D2
Foggia [16] 1 3
Livorno [17] 5
FT 2 2
HT2-0
5-5
ITA D2
Cosenza Calcio 1914 [11] 3
Spezia [7] 1 2
FT 1 0
HT0-0
9-5
ITA D2
Cittadella [8] 4
Cremonese [10] 2
FT 1 3
HT0-2
8-4
SPA D2
Elche [12] 3
Osasuna [1] 1
FT 1 2
HT1-0
1-7
BOL D1
Destroyers [13] 1 5
Real Potosi [14] 1 3
FT 3 0
HT1-0
7-5
POR D1
Benfica [2]
Maritimo [12] 3
FT 6 0
HT1-0
10-1
FT 3 3
HT1-1
3-6
FT 2 3
HT0-1
5-3
ECU D2
Potenno Athletics 3
CD Puerto Quito 3
FT 2 1
HT1-1
5-1
PAR D1
Deportivo Capiata [9] 2 3
General Diaz [8] 2
FT 2 2
HT1-1
5-5
FT 2 2
HT1-2
2-1
Mex MFW
Toluca Women 2
Pachuca Women 1
FT 2 3
HT1-1
3-6
ARG D2
Santa Marina Tandil [24]
Villa Dalmine [13] 1
FT 0 0
HT0-0
3-2
PAR D1
Guarani CA [3] 2
Sportivo Luqueno [4]
FT 2 2
HT0-1
9-5
Brazil L
Atletico Acreano 2 5
Galvez/AC) 2 4
FT 1 1
HT1-1
4-5
90min[1-1],Pen[5-4],Atletico AcreanoWin
FT 1 2
HT1-0
6-4
FT 0 2
HT0-1
7-6
FT 2 4
HT1-1
5-5
BGD D1
Feni SC 2
Victoria Sporting Club 2
FT 0 1
HT0-1
4-3
AFC Cup
Persija Jakarta [1] 3
Ceres FC 2
FT 2 3
HT0-0
1-3
RUS YthC
Rubin Kazan (R) [11] 2
Ufa Youth [14] 1
FT 0 0
HT0-0
12-5
FT 0 2
HT0-1
2-11
FT 3 0
HT0-0
11-4
UKR U21
Zorya U21 [5]
Arsenal Kyiv U21 [4]
FT 3 0
HT1-0
FT 0 6
HT0-4
9-3
FT 1 1
HT1-1
2-4
FT 1 0
HT0-0
3-5
FT 2 2
HT1-2
11-10
FT 2 1
HT0-0
3-5
Por U23
Cova Piedade U23 2
Vitoria Guimaraes U23 2
FT 2 1
HT0-0
4-16
FT 2 1
HT0-0
3-5
AFC CL
Daegu FC [4] 2
Hiroshima Sanfrecce [2] 3
FT 0 1
HT0-1
4-5
FT 0 5
HT0-3
2-4
RUS YthC
CSKA Moscow (R) [1] 1
FK Anzhi Youth [16] 3
FT 2 0
HT0-0
10-3
GEO D2
FC Telavi [5] 1
Shukura Kobuleti [7] 1
FT 4 1
HT2-0
1-5
FT 5 0
HT2-0
9-3
UZB D1
Rash Milk [8]
Lokomotiv BFK [5]
FT 2 1
HT0-1
UZB D1
Yashnobod [1] 1
Turon Nukus [3]
FT 1 7
HT1-3
FT 1 2
HT1-0
UZB D1
FK Rubin (UZB) [4]
FK Andijan-2 [6]
FT 2 0
HT1-0
UZB D1
FK G'ijduvon [5] 1 3
Ittifoq Buxoro [7]
FT 3 1
HT1-0
7-1
UZB D1
Zirabuloq [4]
Yangiyer [2]
FT 0 3
HT0-1
UZB D1
Aral Nukus [8]
Yuzhanin Navoiy [6]
FT 0 1
HT0-0
UZB D1
Zaamin [1]
Zarangari [3]
FT 2 0
HT2-0
CRO D2
Dinamo Zagreb II 2
NK Solin 1
FT 1 1
HT1-0
7-4
RUS D3
FK Vulkan 2
Smena Moscow 1
FT 5 1
HT3-1
4-4
AFC CL
Shanghai East Asia FC [3] 2
Sydney FC [2]
FT 2 2
HT0-1
14-6
FT 1 3
HT1-1
3-1
AZE CUP
FK Gilan Gabala [3] 4
Qarabag [1] 2
FT 1 0
HT0-0
2-5
FT 1 2
HT1-1
8-4
FT 3 2
HT1-1
10-9
ARM D2
Gandzasar Kapan B [11]
Shirak Gjumri B [8]
FT 1 0
HT0-0
DEN RL
Vejle Reserve [1] 2
Midtjylland Reserve [2]
FT 0 5
HT0-2
2-8
FT 1 0
HT1-0
1-8
ENG RES
Morecambe Reserve 1
Wigan Athletic (R) 1
FT 1 2
HT0-1
3-1
FT 1 1
HT0-1
5-10
FT 3 2
HT1-1
10-9
FT 0 3
HT0-1
5-2
INT FRL
Tajikistan (w)U19
Mongolia (W) U19
FT 0 3
HT0-2
IRN D1
Karoun Ahvaz [16]
Qashqai Shiraz [8] 4
FT 1 0
HT0-0
6-1
FT 1 0
HT1-0
2-8
IRN D1
Fajr Sepasi [10] 2
Mes krman [5] 1 5
FT 1 1
HT1-0
2-4
IRN D1
Gol Gohar FC [1] 5
Shahrdari Mahshahr [15] 2
FT 1 0
HT0-0
5-0
FT 1 0
HT0-0
4-1
IRN D1
Shahrdari Tabriz [14] 5
Oxin Alborz [3] 2
FT 1 0
HT1-0
3-6
FT 0 1
HT0-0
7-5
CZE U21
Fotbal Trinec U21 [8] 1
Kavina U21 [7] 1
FT 1 2
HT1-0
4-9
ARM D2
Yerevan FC [2] 1
Ararat-Armenia B [5] 1
FT 2 5
HT1-3
2-5
CRO D2
Hajduk Split II
NK Medimurje Cakovec 2
FT 2 1
HT0-1
6-3
RWA D1
Rwamagana City 3
Interforce 4
FT 1 2
HT0-0
2-5
KSA D1
Al-Kawkab [16]
Al Khaleej Club [4]
FT 2 2
HT0-1
KSA D1
Al-Ameade [9] 1
Najran SC [5]
FT 1 1
HT1-0
MAS SL
Kuala Lumpur [12] 1 5
Perak [9] 1 3
FT 3 3
HT2-2
5-11
SAPL D1
Mamelodi Sundowns [2] 1
Chippa United [14] 3
FT 3 2
HT1-1
11-4
SCO U20
Greenock Morton U20 [17] 1
Aberdeen U20 [9]
FT 2 2
HT0-1
7-3
FT 4 1
HT2-1
0-5
FT 1 1
HT0-0
2-4
JOR D2
Sama Al Sarhan 3
Al Yarmouk 1 3
FT 1 1
HT1-0
2-8
ENG RES
Rotherham United (R)
Doncaster Reserve
FT 1 3
HT1-2
1-4
ENG RES
Milton Keynes Dons (R)
Exeter City (R)
FT 2 1
HT1-1
10-7
ENG RES
Plymouth (R)
Southend Utd Am. 1
FT 2 2
HT2-1
6-7
Ken D1
Gor Mahia 2
Bandari 1
FT 1 0
HT0-0
7-2
FT 2 0
HT1-0
1-7
Tanzania D1
Alliance FC 2
Simba Sports Club 1
FT 0 2
HT0-1
3-3
UPL
Uganda Police FC
Vipers 1
FT 1 2
HT0-1
11-3
FT 1 1
HT0-1
4-4
URU RL
CA River Plate Reserves 1
Progreso Reserves 4
FT 2 0
HT0-0
5-3
CZE U19
Dukla Praha U19 [14]
Pardubice U19 [12] 2
FT 0 2
HT0-1
2-1
KSA D1
Al-Tai [8]
Al Qaisoma [17] 1
FT 1 0
HT0-0
CRO D2
NK Lucko 7
HNK Sibenik 1
FT 0 1
HT0-0
2-8
UPL
Maroons 1
SC Villa 2
FT 0 1
HT0-1
1-4
UPL
Ndejje University 1
KCCA FC 1
FT 1 1
HT1-0
2-8
UPL
Nyamityobora FC
Tooro United
FT 0 3
HT0-2
4-2
UKR D1
Olimpic Donetsk [10]
Arsenal Kyiv [12] 2
FT 2 0
HT2-0
5-1
FT 3 2
HT1-2
7-7
BOW PL
Botswana Police XI SC 2
Sankoyo Bush Bucks
FT 5 0
HT2-0
4-3
Por U23
Belenenses U23 3
Coimbra EC U23 3
FT 2 1
HT2-0
7-7
Por U23
Vitoria Setubal U23 2
Portimonense U23 3
FT 1 0
HT0-0
4-3
FT 1 0
HT0-0
2-3
FT 3 0
HT1-0
7-1
INT FRL
Albania U18
Macedonia U18
FT 2 2
HT1-0
SVK D2
Inter Bratislava [15] 1
Poprad [2] 3
FT 0 0
HT0-0
8-0
AZE CUP
Standard Sumgayit [7] 1
Zira FK [5] 2
FT 0 0
HT0-0
6-8
CRO D2
NK Dugopolje 2
Hrvatski dragovoljac 4
FT 2 1
HT1-1
5-3
AFC CL
Al Zawraa [4] 2
Al-Nasr(KSA) [1]
FT 1 2
HT1-0
2-10
AFC CL
Al Hilal [2] 1 5
Esteghlal Tehran [2] 4
FT 1 0
HT0-0
7-1
POR D2
Porto B [7] 3
Varzim [16] 1 3
FT 0 1
HT0-0
8-4
FT 0 0
HT0-0
5-5
CZE CFL
Jiskra Usti nad Orlici [8] 3
Radotin [4] 2
FT 1 3
HT0-1
1-5
LAT D1
FK Valmiera [3] 4
Jelgava [7] 3
FT 0 0
HT0-0
6-2
LAT D1
BFC Daugavpils [5] 3
FK Spartaks [8] 3
FT 4 1
HT4-1
6-8
SWE U21AS
Halmstads U21 [3]
Kalmar U21 [4] 3
FT 0 0
HT0-0
4-3
FT 1 3
HT0-2
8-9
FT 2 0
HT1-0
4-1
FT 1 3
HT0-2
7-2
NOR D4
Brumunddal 3
Rosenborg B
FT 2 2
HT0-1
4-3
Por U23
Estoril U23 3
CD Aves U23 2
FT 1 2
HT0-0
2-9
Por U23
Rio Ave U23
Benfica U23 4
FT 2 3
HT1-3
11-7
INT FRL
Slovenia U19
Montenegro U19
FT 4 1
HT2-1
FIN D1
HJK Helsinki [1] 1
HIFK [12] 2
FT 1 1
HT0-0
5-9
AFC CL
Zob Ahan [8] 3
Al-Wasl [10]
FT 2 0
HT2-0
6-11
CZE DFL
Trutnov 2
FK Kolin 3
FT 1 2
HT1-0
9-6
KSA D1
Al-adalh [3] 1
Al-Nojoom [11] 2
FT 1 2
HT0-1
2-5
AFC CL
Al Ain [4] 3
Al Duhail [2] 1
FT 0 2
HT0-1
3-0
CRO Cup
Dinamo Zagreb [1] 3
ZNK Osijek [3] 2
FT 2 0
HT1-0
4-4
ISR D1
Maccabi Netanya [3] 1 3
Hapoel Hadera [6] 2
FT 3 2
HT3-0
2-8
POL PR
Piast Gliwice [3] 1 1
Zaglebie Lubin [5] 2
FT 1 0
HT1-0
2-8
CAF Cup
Al-Hilal Omdurman [1] 1
ES du Sahel [3] 1 3
FT 1 2
HT1-1
10-7
FT 0 0
HT0-0
10-6
KUW Cup
Al-Qadsia SC [2] 3
Al Kuwait SC [1] 2
FT 0 2
HT0-2
10-3
EST CUP
Tallinna JK Legion [1] 1
Elva [6] 1
FT 1 5
HT1-2
1-5
FT 0 0
HT0-0
14-3
90min[0-0],120min[2-1],Nomme JK KaljuWin
Nor YC
Froyland U19 1
Klepp U19 1
FT 0 0
HT0-0
1-4
NOR D4
Krakeroy IL 1
Sparta Sarpsborg B 1
FT 0 3
HT0-1
7-7
NOR D4
Vestfossen 3
Stromsgodset B 2
FT 1 2
HT1-1
3-8
NOR D4
Ray Heim B team 1
Raufoss IL B 1
FT 6 0
HT3-0
8-2
NOR D4
Bodo Glimt 2
Junkeren
FT 2 1
HT0-0