All Hot FilterFilter0
DEN D4
Nørresundby 2 3
Kjellerup 3
FT 3 2
HT3-1
3-3
Finland K
Atlantis II 2
KoiPS 2
FT 1 4
HT0-2
5-3
NOR U19
Oppsal U19
Lorenskog U19 6
FT 2 1
HT2-0
7-0
NOR U19
Follo U19 2
Valerenga U19 1 2
FT 0 1
HT0-0
2-5
QAT D1
Al-Sailiya [3] 2
Al Khor SC [10] 3
FT 1 1
HT1-1
3-5
SWE Cup
Akropolis IF [1] 1
Djurgardens [1]
FT 1 2
HT0-2
1-4
SWE Cup
Oskarshamns AIK [15] 3
Helsingborg [12] 1
FT 2 1
HT0-1
3-4
SWE Cup
Dagsbergs IF 2
IK Brage [4]
FT 0 12
HT0-5
0-1
NOR U19
Stabaek U19 1
Nordstrand U19 1
FT 2 0
HT0-0
8-1
PAR Cup
Tacuary 3
Club Fernando de la Mora 1
FT 0 3
HT0-0
1-4
UEFA EL
Malmo FF [2]
Bnei Yehuda Tel Aviv [5] 2
FT 3 0
HT2-0
4-1
UEFA EL
Suduva [2] 1
Ferencvarosi TC [7]
FT 0 0
HT0-0
0-9
NOR AL
Skeid Oslo [14]
Start Kristiansand [3] 1 4
FT 1 1
HT0-1
7-5
ARCL
ASAS Djibouti Telecom 6
JS Saoura [6] 2
FT 0 1
HT0-0
2-15
SWE D3N
Garda BK 2
Jonsereds IF 1
FT 1 0
HT1-0
9-7
SWE D3
Hassleholms IF [7] 2
IFK Hassleholm [9] 1
FT 6 3
HT0-2
4-9
Finland K
TKT
FC Ilves-Kissat 2
FT 0 7
HT0-3
3-9
FT 0 0
HT0-0
5-1
UEFA EL
Feyenoord [11] 2
Hapoel Beer Sheva [4] 2
FT 3 0
HT1-0
9-4
UEFA EL
Ludogorets Razgrad [1] 3
Maribor [6] 1 3
FT 0 0
HT0-0
4-3
GER Reg
BSV Rehden [12] 1
Oldenburg [8] 2
FT 1 1
HT0-0
3-6
NOR U19
Fredrikstad U19 1
Sarpsborg 08 U19 2
FT 0 1
HT0-1
2-3
NOR U19
Ham-Kam U19 3
Lillestrom U19 1
FT 3 0
HT1-0
3-7
INT CF
Banni Yas [5] 1 1
Al-Sharjah [4]
FT 2 0
HT0-0
7-5
UEFA EL
FC Copenhagen [1]
Riga FC [1]
FT 3 1
HT1-1
8-1
KSA D1
Al Ahli Jeddah 2
Al-adalh 2
FT 1 1
HT1-0
7-0
UEFA EL
AEK Athens [3] 3
Trabzonspor [9] 1
FT 1 3
HT1-2
4-11
UEFA EL
Legia Warszawa [8] 4
Glasgow Rangers [2] 2
FT 0 0
HT0-0
5-4
ARCL
Volcan Club
C.A.Bizertin
FT 0 7
HT0-7
ICE D1
Haukar Hafnarfjordur [11] 2
Afturelding [9] 4
FT 1 1
HT1-1
5-5
FT 1 0
HT0-0
2-1
90min[1-0],Pen[4-5],CR Flamengo (RJ) (Youth)Win
SUI D2
SC Goldau [2]
Zug 94 [2]
FT 3 2
HT2-1
AUS L
Kremser SC 3
ASV Schrems 1
FT 5 2
HT4-0
6-6
BRA BAS U23
Avai FC U23 2 4
Gremio RS U23 6
FT 1 3
HT0-1
10-5
BRA BAS U23
Goias U23 3
EC Bahia U23 3
FT 3 0
HT1-0
2-5
BRA BAS U23
Santos U23
Figueirense U23
FT 3 0
HT0-0
BRA BAS U23
Vitoria BA U23
Internacional (RS) U23 4
FT 1 1
HT0-0
7-3
FT 0 3
HT0-3
3-8
FT 2 1
HT0-0
2-9
NOR U19
KFUM U19 2
Skeid Oslo U19 1
FT 2 2
HT1-1
4-5
NOR U19
Lyn Fotball U19 4
Raufoss U19 2
FT 1 2
HT1-1
4-5
NOR U19
Strommen U19
Krakeroy U19 1
FT 0 1
HT0-0
5-4
NOR U19
Ullern 2 U19 1
Baerum U19 1
FT 1 4
HT0-3
2-12
INT CF
UD Moron 2
UD Villamartin 2
FT 4 1
HT2-0
6-1
UEFA EL
PSV Eindhoven [6] 2
Apollon Limassol FC [3] 1
FT 3 0
HT0-0
8-6
UEFA EL
AZ Alkmaar [2] 4
Royal Antwerp [4] 1 5
FT 1 1
HT0-1
8-8
FT 0 0
HT0-0
8-4
UEFA EL
Strasbourg [13] 3
Eintracht Frankfurt [7] 2
FT 1 0
HT1-0
2-7
UEFA EL
KAA Gent [5] 3
Rijeka [3] 1
FT 2 1
HT0-1
8-3
NOR U19
Skedsmo U19
Kongsvinger U19
FT 1 5
HT1-3
1-9
INT CF
UD Bellavista 1 3
Castilleja CF 2
FT 1 2
HT0-2
1-4
LCE D4
Hviti Riddarinn
Snaefell 3
FT 2 1
HT1-0
5-3
LCE D4
Skautafelag Reykjavikur
Isbjörninn 3
FT 1 2
HT1-0
8-4
LCE D4
Vatnaliljur 1
Hond Midasar 3
FT 6 2
HT2-0
3-9
GIB PD
FC Lincoln 1
Glacis United FC
FT 8 0
HT3-0
17-1
UEFA EL
Sporting Braga [7] 1
Spartak Moscow [4] 3
FT 1 0
HT0-0
11-2
UEFA EL
Linfield FC [8] 2
Qarabag [3] 3
FT 3 2
HT2-1
3-13
UEFA EL
Celtic FC [1] 1
AIK Solna [3] 2
FT 2 0
HT0-0
7-2
Ire LSL
Wayside Celtic
Tek United 1 1
FT 5 0
HT3-0
5-0
INT CF
Spal U19 [2] 2
Bologna U20 [1]
FT 1 3
HT0-1
3-9
UEFA EL
RCD Espanyol [20] 1
Zorya [2] 2
FT 3 1
HT0-1
6-2
UEFA EL
Partizan Belgrade [4] 1
Molde [1] 2
FT 2 1
HT1-1
3-4
UEFA EL
Torino [7] 6
Wolves [12] 2
FT 2 3
HT0-1
4-1
UEFA EL
Slovan Bratislava [1] 3
PAOK Saloniki [1] 4
FT 1 0
HT0-0
5-5
PAR Cup
Atyra FC 1
Sportivo Iteno 5
FT 1 1
HT1-0
11-8
90min[1-1],Pen[3-2],Atyra FCWin
INT CF
Fomboni FC 2
C.A.Bizertin
FT 0 7
HT0-7
0-6
COL D2
Valledupar FC [7]
Deportivo Pereira [5] 1
FT 1 1
HT0-1
COL D2
Bogota FC [1] 2
Boyaca Chico [12] 5
FT 0 1
HT0-1
4-4
LCE D4
Lettir Reykjavik 2
Alafoss 1
FT 4 8
HT2-4
6-6
LCE D3
Vaengir Jupiters 3
Alftanes 1
FT 2 1
HT1-0
3-4
BRA CPY
Galvez Youth 2
Andira U20
FT 2 0
HT0-0
1-3
FT 0 2
HT0-0
1-2
FT 0 0
HT0-0
9-4
Mex MFW
Cruz Azul (w) 2
Tigres (w) 1
FT 0 2
HT0-1
1-10
Mex MFW
Monarcas Morelia (w)
Saint Louis Athletica (w)
FT 2 0
HT2-0
9-4
Mex MFW
Queretaro (w)
Puebla (w)
FT 1 2
HT1-0
3-5
FT 2 0
HT1-0
3-5
BRA D3
Boa Esporte Clube [7] 1
Tombense [8] 1
FT 0 1
HT0-0
2-6
CNCF CLG
Waterhouse FC [3] 2
Herediano [3] 3
FT 1 1
HT1-1
3-7
CON CLA
River Plate [2] 4
Cerro Porteno [3] 5
FT 2 0
HT1-0
7-0
ARG D2
Instituto [22] 1
Sarmiento Junin [1] 3
FT 2 3
HT2-3
2-4
FT 1 2
HT1-1
6-2
ARG B M
Los Andes [16] 2
Villa San Carlos [7] 2
FT 1 0
HT0-0
2-3
COL D2
Real Cartagena [4] 2
Barranquilla FC [14] 2
FT 2 1
HT1-0
7-4
FT 2 1
HT0-1
7-5
Mex MFW
Tijuana (w) 1
Santos Laguna (w) 3
FT 4 2
HT1-2
3-1
Mex MFW
Toluca (w) 1
Club America (w) 1
FT 1 2
HT0-1
8-4
USA NPSL
Lansing Ignite FC 1
North Texas 2
FT 4 1
HT1-0
7-5
FT 2 2
HT0-1
3-0
USA WPSL
Texas Women
Gonzaga Women
FT 4 3
HT3-1
4-7
CNCF CLG
Forge FC [2] 1
CD Olimpia [2]
FT 1 0
HT1-0
4-11
Mex MFW
Aguilas de Leon (w) 3
Pachuca (w)
FT 1 1
HT0-0
2-7
FT 0 0
HT0-0
9-6
BRA D2
Bragantino [1] 2 3
Coritiba PR [2] 2
FT 1 1
HT1-0
3-2
Indo D3
Persipra Prabumulih 1 2
PS Palembang 1
FT 1 5
HT0-3
4-3
IND U20
Madura United U20 1
Arema FC U20 1
FT 5 2
HT5-0
8-2
FT 1 2
HT0-0
9-2
USA WPSL
Denver (w)
Boston College Women
FT 0 0
HT0-0
3-1
IND U20
Persib Bandung U20 3
PSIS Semarang U20 1
FT 1 0
HT1-0
7-7
MLS
FC Kansas City [9] 1
Minnesota United FC [2] 1
FT 1 0
HT0-0
12-2
FT 1 3
HT1-0
2-10
CNCF CLG
Alianza San Salvador [1] 1
Tauro FC [4] 1
FT 2 0
HT1-0
5-4
Mex MFW
Monterrey (w) 1
Juarez FC (w) 1
FT 2 1
HT1-0
5-1
INT CF
Mathare United [10] 1
AFC Leopards [17] 2
FT 4 1
HT1-0
2-5
INT CF
Maccabi Herzliya 1
AS Nordia Jerusalem 1
FT 0 2
HT0-0
5-6
Indo D3
MC Utama 2
PSJS Jakarta Selatan 1
FT 0 1
HT0-1
3-4
Indo D3
PS Jakarta Barat 1
Villa 2000 B 1
FT 0 6
HT0-2
7-6
Indo D3
Muba United 2
Persimura Musi Rawas 2
FT 3 0
HT1-0
6-2
THA U19
Rangsit United U19 4
Kasetsart FC U19 1
FT 0 4
HT0-2
2-11
THA U19
Raj Pracha U19 3
Bangkok Christian College U19
FT 1 2
HT1-2
5-8
FT 0 2
HT0-1
1-9
IDN D1
Sulut United 2
Madura FC 2
FT 0 0
HT0-0
4-6
FT 0 1
HT0-1
KOR D3
Daejeon Korail [6]
Cheonan City [4]
FT 3 2
HT1-1
AFFWC
Singapore (w) [123]
Philippines (w) [67]
FT 0 4
HT0-3
INT CF
Rwanda Military 3
Kenya Military 2
FT 0 1
HT0-1
5-0
KWSL
Kyzyl-Zhar SK Women
Sdusshor 8 Women 1
FT 2 7
HT1-4
2-7
Indo D3
Persikab Bandung 2
Cibinong Poetra 2
FT 5 2
HT3-0
3-3
ALG U21
OM Arzew U21 1
A Bou Saada U21 1 3
FT 2 1
HT2-1
4-0
ALG U21
RC Arba U21 2
JSM Skikda U21
FT 3 3
HT1-1
11-3
Indo D3
Blitar Poetra FC 3
Persekam Metro 4
FT 1 0
HT1-0
5-4
INT CF
Wazito FC [2] 2
KCB [11] 1 1
FT 1 1
HT1-0
7-3
ALG U21
RC Relizane U21 2
MC Saida U21 1 3
FT 1 1
HT0-0
5-0
Indo D3
Persemag Magetan
Perspa Pacitan 2
FT 0 2
HT0-0
8-2
ALG U21
MC EI Eulma U21 2
ASM Oran U21
FT 1 0
HT1-0
3-10
IDN ISL
Barito Putera [15] 2
Persipura Jayapura [10]
FT 0 4
HT0-1
7-3
IDN D1
BaBel United 3
Cilegon United 2
FT 3 0
HT1-0
3-2
IDN D1
PSBK Blitar 2
PSCS Cilacap
FT 0 1
HT0-1
5-5
IDN D1
Persis Solo FC 2
Mitra Kukar 3
FT 1 1
HT0-0
4-7
CZE U19
Opava U19 [11] 3
Mlada Boleslav U19 [14] 1
FT 2 0
HT0-0
10-2
Indo D3
Batavia FC 1
Kompak FC
FT 4 2
HT2-1
8-0
RUS YthC
Ufa Youth [16]
Zenit St.Petersburg Youth [3]
FT 0 2
HT0-1
1-13
FT 5 0
HT2-0
4-2
UKR U19
Metalurh Zaporozhya U19
Oleksandria U19
FT 0 4
HT0-2
Indo D3
Bintang Kota
Jakarta Timur FC 1
FT 1 4
HT0-1
3-4
Indo D3
PS Bank Sumsel 1
PS Banyuasin
FT 2 0
HT2-0
7-2
THA U19
Army United U19 1 3
Port FC U19 6
FT 3 2
HT2-1
5-8
THA U19
Bangkok FC U19 3
Air Force Central U19 3
FT 3 1
HT3-1
6-3
Croatia U19 L
Dinamo ZagrebU19 1
NK Orijent U19 4
FT 2 1
HT1-0
8-2
FT 0 1
HT0-0
3-8
FT 1 2
HT0-1
AUS SA CUP(W)
Adelaide City (w) 1
West Adelaide (w)
FT 6 1
HT3-0
2-2
JPN D1
Kashima Antlers [2] 2
Gamba Osaka [13] 1
FT 2 2
HT1-1
3-4
VIE D1
Quang Nam [6] 1
Sanna Khanh Hoa [14] 1
FT 4 2
HT2-2
10-3
KOR D3
Gangneung City [1]
Changwon City [8] 1
FT 3 0
HT1-0
4-3
FT 1 2
HT0-0
RUS D2
FK Ural-2 [1] 1
Tyumen [3] 1
FT 3 3
HT1-1
3-4
Por U23
Maritimo U23 4
CD Aves U23 1
FT 3 1
HT1-0
4-5
BLR RL
FC Vitebsk Reserves
Neman Grodno Reserves 1 4
FT 0 4
HT0-2
3-7
JAP FutL
fugador sumida Futsal
Nagoya oceans Futsal
FT 3 4
HT1-1
CZE U19
Marila Pribram U19 [9] 1
Pardubice U19 [4]
FT 2 2
HT0-2
1-0
90min[2-2],Pen[4-5],Pardubice U19Win
VIE D2
Pho Hien [2]
Dak Lak [8]
FT 2 0
HT1-0
FT 1 2
HT1-0
3-8
JPN D1
Sagan Tosu [16] 1
Vissel Kobe [15]
FT 1 6
HT0-3
6-2
FT 2 0
HT2-0
3-9
AVSL1
Richmond 3
Malvern City
FT 0 1
HT0-0
3-4
AUS BPLD3
Teviot Downs SC 2
Bethania Rams SC
FT 1 8
HT1-3
2-6
AFFWC
Thailand (w) [39]
Malaysia (w) [90] 1
FT 7 0
HT5-0
11-0
FT 0 1
HT0-0
2-5
UKR U19
Kolos Kovalyovka U19
Lviv U19
FT 0 1
HT0-0
ENG U23LC
Southend United U23
Fleetwood Town U23
FT 4 1
HT3-1
FT 1 2
HT0-2
4-4
CHA D2
Suzhou Dongwu [2]
Hubei Chufengheli FC [13]
FT 3 0
HT1-0
IDN ISL
PSS Sleman [7] 3
PSM Makassar [8] 3
FT 3 2
HT0-2
4-2
CAF CL
Cote d'Or
Fomboni FC
FT 1 1
HT0-0
CAF Cup
KMC FC [2]
AS Kigali [6]
FT 1 2
HT0-1
8-1
FT 2 2
HT1-2
2-8
ENG U23 D1
Watford U23 [1] 1
Sheffield Wed U23 [15]
FT 3 1
HT0-0
4-3
ENG U23 D1
Ipswich U23 [18] 2
Leeds United U23 [8] 3
FT 0 1
HT0-0
3-8
ENG PU23
Middlesbrough U23 [7]
Swansea City U23 [4] 1
FT 3 2
HT2-0
4-11
IND U20
PS Barito Putera U20 2
Persela Lamongan U20
FT 2 1
HT1-1
4-4
URU U19
Central Espanol U19 4
Villa Espanola U19 1 2
FT 5 1
HT0-1
3-4
INT FRL
Uzbekistan U16
Serbia U16 2
FT 3 0
HT1-0
TUN D1
Etoile Metlaoui
US Ben Guerdane
Postp.
TUN D1
Chebba
ES du Sahel
Postp.
TUN D1
C.A.Bizertin
CS.Hammam-Lif
Postp.
FT 1 2
HT0-2
4-7
AZE D2
Sabayi II 3
Turan Tovuz 5
FT 1 2
HT0-1
8-3
AZE D2
Zaqatala FK 1 4
Sabah II 2
FT 0 1
HT0-0
7-6
AZE D2
Zira FK II 4
FC Agsu 1
FT 3 4
HT1-2
3-4
URU U19
Cerrito U19 3
Sud America U19 5
FT 1 2
HT0-1
2-12
CAF CL
Kampala City Council FC [3]
Africa Stars
FT 2 0
HT0-0
CAF Cup
KCCA FC
African Stars Windhoek 3
FT 2 0
HT0-0
9-1
GEO D1
FC Sioni Bolnisi [9] 1
Dinamo Batumi [2] 1
FT 0 4
HT0-0
4-0
FT 2 1
HT0-1
4-4
RUS D2
FC Zvezda Perm [11]
Ufa B [12]
FT 3 1
HT2-0
5-3
RUS D2
Chelyabinsk [6] 3
Volga Ulyanovsk [5] 4
FT 2 2
HT0-0
2-3
RUS D2
Nosta Novotroitsk [9] 2
FK Zenit Izhevsk [7] 4
FT 1 1
HT0-1
5-4
RUS D2
Rodina Moskva [13] 3
Torpedo Vladimir [1] 3
FT 4 2
HT2-1
6-3
MALAC
Negeri Sembilan [7] 4
Terengganu [7] 3
FT 3 2
HT2-1
2-9
MALAC
Johor Darul Takzim [1]
PKNP FC [11] 3
FT 5 0
HT3-0
8-1
INT CF
Rubi Shapira
Maccabi Neve Shaanan Eldad
FT 4 1
HT1-0
9-4
UKR D2
Hirnyk-Sport [15] 2
FC Inhulets Petrove [2] 2
FT 1 1
HT0-1
5-2
SAFL
Cape Umoya United [11]
Maccabi FC [7] 1
FT 1 0
HT0-0
4-5
GEO D2
Shukura Kobuleti [5] 2
Baia Zugdidi [10] 2
FT 0 1
HT0-0
6-6
Bra CUU20
Fluminense RJ (Youth) 3
Vasco da Gama U20 1
FT 1 0
HT1-0
2-9
ARG RESL
Banfield Reserves 3
Boca Juniors Reserve 2
FT 0 0
HT0-0
6-4
FT 2 1
HT0-1
5-6
ARG RESL
CA Independiente Reserves 2
Colon Reserves 2
FT 2 2
HT1-1
3-1
FT 3 1
HT2-0
4-8
FT 1 1
HT1-1
1-5
ARG RESL
Huracan Reserves 2
Argentinos Jrs Reserves 3
FT 1 1
HT1-1
2-1
FT 3 0
HT2-0
2-7
FT 0 2
HT0-2
5-4
ARG RESL
Union Santa Fe Reserves 3
Lanus Reserves 5
FT 2 2
HT2-1
5-2
FT 2 0
HT1-0
6-4
URU U19
Albion FC U19 1 5
Villa Teresa U19 2
FT 0 2
HT0-1
7-2
INT CF
Kabale Sharp FC
Mbarara City
FT 0 2
HT0-0
7-4
FT 1 2
HT0-2
6-0
FT 0 1
HT0-1
6-0
OMA FA Cup
Saham [6] 1
Al-Suwaiq [4] 4
FT 1 3
HT0-1
1-4
OMA FA Cup
Fnjaa [2] 4
Bahla 1 3
FT 1 1
HT1-0
2-10
IRN PR
Mashin Sazi [13] 2
Esteghlal Tehran [3] 1 1
FT 1 0
HT0-0
0-5
OMA FA Cup
Al-Nahda Muscat [3] 2
Sohar Club [7] 2
FT 0 1
HT0-1
3-4
CAF Cup
Ahli Al Khartoum [7] 1
Arta Solar FC 3
FT 3 0
HT0-0
10-3
RUS D2
Olimp Khimki [10] 2
Dolgiye Prudy [3] 5
FT 3 0
HT1-0
5-3
RUS D2
FC Pskov 747 [2] 1
Zenit-2 St.Petersburg [5] 2
FT 1 1
HT0-1
3-10
INT CF
AS Roma U20
Benevento (Youth) 1 1
FT 8 0
HT3-0
4-8
UKR D2
Ahrobiznes TSK Romny [5]
Rukh Vynnyky [4] 3
FT 1 0
HT0-0
4-2
UKR D2
FC Mynai [13] 3
Kremin Kremenchuk [9] 1
FT 3 1
HT1-0
6-5
UKR U21
Kolos Kovalivka U21 [7] 3
FC Vorskla U21 [2] 6
FT 1 2
HT0-2
3-7
MEX U20
Monarcas Morelia U20 2
Pumas U20
FT 4 1
HT3-0
7-4
MEX U20
Veracruz U20 2
San Luis U20 1
FT 3 1
HT2-0
3-6
UKR D3
Alians Lypova Dolyna 1
SC Tavriya 1
FT 3 0
HT2-0
6-3
ALG U21
Olympique Medea U21 2
USM El Harrach U21 4
FT 2 2
HT1-1
8-0
QAT D1
Al-Arabi SC [6] 2
Al-Ahli Doha [5]
FT 3 1
HT1-1
8-2
CZE CFL
Otrokovice [10] 2
Banik Ostrava B [12] 2
FT 3 2
HT1-0
8-7
SWE WD2
Lidkopings FK (w)
Umea IK (w)
FT 0 2
HT0-2
3-3
BLR WCUP
RGUOR Minsk (w)
Bobruichanka Bobruisk (w)
FT 3 0
HT2-0
3-1
IRN PR
Peykan [11]
Padideh Mashhad [4]
FT 0 2
HT0-2
CZE CFL
Velke Mezirici [6] 2
Vrchovina [4] 2
FT 3 3
HT3-0
3-3
FT 2 2
HT2-1
5-3
FT 0 1
HT0-0
3-8
LIT D1
Baltija Panevezys [5] 3
FK Riteriai [3] 1
FT 4 2
HT1-1
2-6
BUL D1
Tsarsko Selo [13] 3
Beroe Stara Zagora [4] 3
FT 2 1
HT1-1
0-7
RUS D2
Dinamo Briansk [1] 1 3
Khimki (R) [7] 3
FT 1 0
HT0-0
5-1
RUS D2
Zorkyi Krasnogorsk [8]
Kvant Obninsk [13] 3
FT 4 0
HT3-0
4-6
RUS D2
Sokol [4]
Rotor Volgograd B [14] 2
FT 4 0
HT2-0
13-2
FT 1 4
HT1-2
LIT D2
FK Minija [10] 2
Nevezis Kedainiai [2] 1 2
FT 2 0
HT1-0
3-1
LIT D2
Siauliai [9] 3
Lietava Jonava [7] 2
FT 3 1
HT1-0
8-3
SVK U19 A
FC Nitra U19 3
SCP RuzomberokU19 1 4
FT 1 1
HT0-0
5-3
Por U23
Belenenses U23 3
Estoril U23 2
FT 2 1
HT1-0
1-4
FT 1 4
HT0-0
6-5
ROM D3
FC Ariesu Turda 3
CS Minaur Baia Mare 3
FT 2 1
HT0-0
1-3
ROM D3
Cluj II 2
Industria Galda 1
FT 2 0
HT1-0
4-3
ROM D3
Avantul Reghin 3
Odorheiu Secuiesc 2
FT 1 1
HT1-1
4-4
ROM D3
CS Soimii Lipova 1
FC U Craiova 1948 SA 3
FT 0 1
HT0-0
0-10
ROM D3
CS Universitatea Craiova B
CS Balotesti 1 8
FT 1 1
HT0-1
6-0
ROM D3
CSM Flacara Moreni
ACS Olimpic Cetate Rasnov 2
FT 1 1
HT1-1
2-3
ROM D3
FC Voluntari II 4
Unirea Bascov 2 7
FT 3 3
HT3-2
5-3
ROM D3
Steaua Bucuresti 2 1
FC Agricola Borcea 3
FT 2 2
HT0-1
6-2
ROM D3
ACS Viitorul Selimbar
FC Unirea Alba Iulia 3
FT 2 1
HT2-1
9-6
ROM D3
CSS Islla Te Nagh 4
CS Sporting Rosiori 3
FT 1 0
HT1-0
7-1
Kosovo L
KF Drenica Skenderaj [10]
KF Llapi
FT 3 0
HT0-0
INT FRL
Russia U16
Turkey U16
FT 2 3
HT1-2
ROM D3
Inainte Modelu 1 1
CSA Axiopolis 4
FT 3 3
HT2-2
10-3
UAE
Al Wehda(UAE) [6] 1
Ahli Al-Fujirah 1
FT 3 1
HT1-0
4-1
UAE
Al Nasr Dubai [9] 2
Ittihad Kalba [13] 1 3
FT 3 0
HT2-0
3-7
FIN D1
HIFK [9] 2
Ilves Tampere [2]
FT 2 2
HT1-1
4-1
FIN D2
FC Haka [1]
KTP Kotka [5] 3
FT 5 0
HT2-0
8-2
FIN D3 A
Jazz Pori [7] 1
Honka Akatemia [6]
FT 2 4
HT1-1
9-3
FIN D3 A
SalPa [5] 3
P-Iirot [8] 3
FT 2 0
HT1-0
9-3
CZE CFL
Slavia Kromeriz [11] 3
Unicov [3] 3
FT 1 2
HT0-1
6-2
FT 2 0
HT2-0
5-2
FT 1 1
HT1-1
6-7
EST D2
Flora Tallinn II [3] 2
Vaprus Parnu [2] 2
FT 0 3
HT0-1
5-10
FT 0 2
HT0-1
5-12
EST D2
Rakvere FC Flora [9] 2
Elva [5] 3
FT 1 4
HT1-2
3-9
CRO D2
Hrvatski dragovoljac [12] 1
Medjimurje [11] 5
FT 2 2
HT1-2
8-5
CRO D2
Radnik Sesvete [8] 1 2
NK Solin [5] 5
FT 1 1
HT1-1
17-1
COL U20
CD Aguila U20 1
Sol de Oriente U20 3
FT 3 2
HT1-2
5-2
Finland K
MaPS Masku 2
PIF Parainen 1
FT 1 1
HT0-0
4-13
Finland K
PAVE
KuKi
FT 1 1
HT1-1
3-9
Finland K
PS-44 Valkeakoski 3
HJS Akatemia 1 1
FT 0 0
HT0-0
5-7
IRN PR
Foolad Khozestan [8]
Sanat-Naft [9]
FT 0 1
HT0-0
EST D1
FC Kuressaare [7] 1
Tartu JK Maag Tammeka [5] 1
FT 0 1
HT0-1
1-7
CZE D1
Banik Ostrava [8]
Synot Slovacko [3] 5
FT 3 0
HT2-0
4-4
CZE D1
Sigma Olomouc [10]
Teplice [15] 1 2
FT 2 0
HT1-0
1-2
CZE D2
Hradec Kralove [8] 4
Chrudim [7] 3
FT 2 0
HT2-0
9-2
CZE D2
Vysocina jihlava [2] 2
Lisen [3] 3
FT 3 2
HT1-0
7-7