All Hot FilterFilter0
KSA D1
Al-Taqdom [2] 3
AL-jeel [5] 1
FT 1 2
HT1-2
3-2
GIB PD
Europa Point 1
Lynx FC 3
FT 0 5
HT0-1
5-10
KSA D1
Al-Ameade [11]
Al-Shoalah [12]
FT 1 0
HT0-0
DEN D1
Viborg [2] 2
Fredericia [4] 2
FT 2 2
HT0-1
6-7
DEN D2
BK Avarta [10] 1
FA 2000 [9] 2
FT 1 0
HT1-0
5-3
DEN D2
Hillerod Fodbold [1] 2 3
Helsingor [2] 3
FT 1 2
HT1-1
4-5
DEN D2
Vanlose [3] 4
Bronshoj [7] 4
FT 0 1
HT0-0
2-6
DEN D2
Naesby [11]
Middelfart G og [7] 1
FT 0 4
HT0-4
7-7
DEN D2
Vegar [3] 4
Brabrand [1] 2
FT 2 2
HT2-1
1-10
DEN D2
VSK Arhus [5] 1
Aarhus Fremad [6] 3
FT 0 1
HT0-0
3-1
QAT D1
Qatar SC [11] 1
Al Duhail [2]
FT 1 2
HT0-0
4-12
SWE Cup
Raslatt SK [13] 2
GAIS [13] 3
FT 0 1
HT0-1
0-6
SWE Cup
Nykopings BIS [15] 2
Orebro [9] 1
FT 0 1
HT0-1
4-4
SWE Cup
IFK Lulea [1] 1
Hammarby [4] 2
FT 1 3
HT1-2
8-8
SWE Cup
IFK Timra [8] 1
IFK Norrkoping FK [7]
FT 1 6
HT0-3
2-10
SWE Cup
Sandvikens IF [4] 1
IK Frej Taby [16] 2
FT 2 1
HT0-0
5-1
SWE Cup
FC Gute [9]
Dalkurd FF [7]
FT 2 4
HT1-2
SWE Cup
Eskilsminne IF [12] 3
Norrby IF [6] 1
FT 1 0
HT0-0
8-5
SWE Cup
Forssa
Syrianska FC [12]
FT 2 4
HT2-2
SWE Cup
Karlstad BK [3]
IK Sirius FK [13]
FT 0 0
HT0-0
90min[0-0],120min[1-1],Pen[3-5],IK Sirius FKWin
SWE Cup
Gamla Upsala SK [3] 1
Vasteras SK FK [10] 1
FT 1 3
HT0-2
6-6
SWE Cup
Sollentuna United [11] 5
Degerfors IF [9] 2
FT 4 3
HT1-1
5-4
SWE Cup
IFK Lidingo FK [6] 3
GIF Sundsvall [16] 4
FT 1 1
HT0-0
1-12
90min[1-1],120min[1-3],GIF SundsvallWin
SWE Cup
FC Rosengard [5] 2
Kalmar [11] 1
FT 1 2
HT0-2
1-8
SWE Cup
Husqvarna FF [2] 5
Mjallby AIF [1] 2
FT 0 4
HT0-0
0-4
SWE Cup
Utsiktens BK [4] 4
Orgryte [5] 1
FT 0 1
HT0-1
9-3
SWE Cup
Karlskrona AIF [1]
Osters IF [15] 2
FT 2 1
HT2-0
8-7
SWE Cup
FC Trollhattan [3] 2
Halmstads [8] 1
FT 1 2
HT1-0
1-11
KSA D1
Al-Ansar [16] 1 1
Al-Qadasiya [14] 1
FT 0 1
HT0-0
0-9
GER U19
St. Pauli U19 [11] 1
Werder Bremen U19 [8] 1
FT 0 5
HT0-4
6-5
FT 2 5
HT1-0
FT 1 2
HT0-0
GER U17
Nurnberg U17 [10]
SpVgg Unterhaching U17 [6]
FT 0 5
HT0-3
IRE U19
JK Tabasalu U19 1
FCI Tallinn U19 2
FT 0 2
HT0-1
6-3
DEN D2
FC Sydvest [9] 2
Ringkobing [12] 3
FT 3 3
HT2-2
7-4
POL D2
Widzew lodz [7] 1
Gornik Leczna [11] 2
FT 2 2
HT0-1
5-4
GER Reg
Rot-Weiss Erfurt [13] 3
ZFC Meuselwitz [10] 4
FT 1 2
HT1-1
2-2
DEN D1
Roskilde [8] 1
Herfolge Boldklub Koge [11] 1
FT 2 3
HT1-1
1-6
DEN D1
Hvidovre IF [10] 1
Fremad Amager [5] 4
FT 0 0
HT0-0
7-3
DEN D1
Kolding FC [1] 2
Vejle [7] 1
FT 1 1
HT1-0
4-5
DEN D1
Nykobing FC [3] 1 2
Naestved [12] 1
FT 0 1
HT0-0
8-9
DEN D1
Vendsyssel [9] 3
Skive IK [6] 2
FT 0 1
HT0-1
6-3
DEN D2
B93 Copenhagen [12] 3
BK Frem [11] 2
FT 0 0
HT0-0
4-5
DEN D2
HIK Hellerup [6]
Skovshoved [8] 5
FT 2 0
HT1-0
3-7
DEN D2
B 73 Slagelse [5] 3
Holbaek [4] 3
FT 1 0
HT0-0
3-10
DEN D2
AB Copenhagen [2] 2
Dalum [4] 1
FT 1 0
HT0-0
7-4
DEN D2
Thisted FC [8] 3
Jammerbugt [10] 3
FT 0 0
HT0-0
5-11
ARCL
Al-Riffa [1]
Horseed FC 1 3
FT 5 0
HT2-0
6-1
POL D1
GKS Belchatow [3] 3
Odra Opole [17] 1
FT 1 0
HT1-0
10-5
POL D1
Olimpia Grudziadz [9] 1
Wigry Suwalki [14] 2
FT 1 2
HT1-1
5-8
FT 0 2
HT0-1
6-3
POL D1
GKS Tychy [16] 1
Chrobry Glogow [18] 3
FT 5 1
HT2-0
8-7
POL D2
GKS Katowice [8] 2
Olimpia Elblag [6] 3
FT 1 1
HT0-1
7-3
POL D2
Gornik Polkowice [16] 2
Stal Rzeszow [2] 2
FT 1 2
HT0-0
5-3
POL D2
Znicz Pruszkow [5] 1
Gryf Wejherowo [17] 1
FT 2 1
HT1-0
7-4
SWE Cup
Torns IF [8] 1
Jonkopings Sodra IF [3] 2
FT 1 1
HT0-0
2-9
90min[1-1],120min[1-2],Jonkopings Sodra IFWin
SWE D3N
Sala FF 1
Fagersta Sodra IK 1
FT 1 2
HT1-2
7-5
INT CF
Tuoer De Cilliers 1
Real Valladol B [1] 5
FT 2 1
HT2-1
5-11
SWE WD1
Djurgardens (w) [10] 2
Orebro (w) [5]
FT 1 4
HT1-1
4-8
GER LS
SC Charlottenburg 3
Viktoria 89 Berlin 1
FT 1 1
HT1-1
0-6
GER OBW
SV Rochling Volkling 2
TuS Koblenz
FT 0 1
HT0-1
6-5
FT 3 1
HT2-1
6-4
FT 4 1
HT3-1
2-1
FT 4 2
HT0-0
10-7
FT 3 0
HT0-0
FT 1 0
HT0-0
3-4
INT CF
Al-Arabi Club (KUW) [5] 3
Al-Ahli(BHR) [1] 4
FT 2 0
HT1-0
8-4
INT CF
Al Kuwait SC
Al-Salmiyah
FT 1 1
HT1-1
FIN CU20
IF Gnistan U20 1 2
GrIFK U20 5
FT 4 0
HT2-0
3-4
INT CF
Hoogstraten VV [12]
Dessel Sport [12] 2
FT 3 5
HT2-2
2-2
SWE D3
IFK Mora FK [12] 1
Sundbybergs [14]
FT 1 4
HT1-2
BEL U21
Zulte-Waregem U21 1
Westerlo U21
FT 2 2
HT1-0
5-2
ICE D2
KF Fjardabyggd [8]
Throttur Vogum [5]
FT 4 4
HT0-0
ICE D2
Leiknir F [1]
Tindastoll Sauda [12]
FT 6 0
HT3-0
SUI D3
Bavois 7
Etoile Carouge 3
FT 2 1
HT1-0
2-5
SUI D3
Stade Nyonnais 2
FC Black Stars Basel 1
FT 1 3
HT1-1
3-11
IRE U19
Cork City U19 2
Bray Wanderers U19 1
FT 9 0
HT5-0
2-1
POL D1
LKS Nieciecza [1] 2
Stal Mielec [8] 2
FT 1 2
HT0-2
10-7
POL D1
Chojniczanka Chojnice [5] 4
Miedz Legnica [6] 1
FT 0 3
HT0-2
7-10
FAR D1
KI Klaksvik [3] 4
B36 Torshavn [2] 1
FT 0 2
HT0-0
5-2
INT CF
Foz do Iguacu PR U23
AA Batel U23
FT 4 1
HT2-1
FT 1 1
HT0-0
5-6
FT 1 0
HT0-0
4-7
FT 0 0
HT0-0
5-1
FT 4 1
HT2-1
3-6
Bra YL
Chapecoense (Youth) [38] 4
Bahia (Youth) [80] 1
FT 0 2
HT0-1
10-4
FT 1 0
HT0-0
2-3
ICE WPR
UMF Selfoss (w) [4] 1
Valur (w) [1] 1
FT 0 1
HT0-0
0-4
ICE WPR
KR Reykjavik (w) [7] 2
Breidablik (w) [2] 1
FT 1 2
HT1-0
1-7
ICE D2
Dalvik Reynir [7] 3
Volsungur husavik [9] 4
FT 3 1
HT2-0
1-11
ICE D2
IR Reykjavik [6] 2
Vestri [2] 1
FT 0 3
HT0-2
6-3
ICE D2
UMF Vidir [3] 1 4
Kari Akranes [10] 3
FT 2 2
HT0-1
8-1
SUI D3
Bruhl SG 5
FC Rapperswil-Jona 1
FT 2 2
HT0-0
6-6
FT 2 1
HT1-0
4-4
BRA CR
Bonsucesso 3
Portuguesa RJ 1
FT 0 0
HT0-0
1-3
ITA S4 CUP
FB Brindisi 1912
Foggia
FT 0 1
HT0-0
Brazil W L
Santos (w) 1
Sao Paulo/SP (w) 1
FT 1 0
HT0-0
9-0
FT 1 0
HT1-0
0-11
INT CF
Real Betis (W) [6]
Santa Teresa CD (w) [7]
FT 2 1
HT2-1
4-1
INT CF
CMD San Juan
Castilleja CF
FT 2 2
HT0-2
1-5
INT CF
RCD Carabanchel 2
Leganes U19 [19] 3
FT 1 0
HT0-0
2-4
INT CF
CD Coria 1
CP Malpartida 2
FT 4 2
HT3-0
8-0
ARG B M
San Telmo [14] 1 1
Argentino de Quilmes [16] 2
FT 2 0
HT1-0
7-7
ENG SD1
Willand Rovers 2
Mangotsfield United 2
FT 2 3
HT1-2
9-6
Sco WC
Hibernian (w)
Stirling University (w)
FT 5 0
HT0-0
ARG C
All Boys [8] 2
Central Cordoba SDE [14] 1
FT 0 1
HT0-1
0-3
FT 1 1
HT1-0
7-1
ENG LCH
Cardiff City [20] 1
Huddersfield Town [22] 1
FT 2 1
HT1-0
8-2
ENG LCH
Preston North End [18] 3
Stoke City [24] 2
FT 3 1
HT2-0
0-4
ENG LCH
Leeds United [2] 2
Brentford [13] 1
FT 1 0
HT0-0
8-4
FT 1 3
HT0-1
7-2
ENG LCH
Fulham [9] 2
Millwall [6] 1
FT 4 0
HT2-0
8-1
ENG RYM
Cray Wanderers [18] 3
Margate [11] 1
FT 3 2
HT2-0
4-3
ENG RL1
Cambridge City 3
Dereham 2
FT 1 1
HT0-1
3-5
ENG RL1
FC Romania 2
Northwood 2
FT 4 2
HT2-1
7-7
ENG SD1
Corby Town 1
Coleshill Town 1
FT 3 1
HT2-1
10-2
ENG SD1
Slimbridge AFC 1
Highworth Town 1
FT 2 4
HT2-0
7-9
ENG SD1
Frome Town
Bideford AFC
FT 3 0
HT0-0
ENG SD1
Larkhall Athletic 1 3
Evesham United 3
FT 3 2
HT0-1
3-3
ENG UD1
Widnes 6
Droylsden 3
FT 3 1
HT2-0
5-7
ENG UD1
Carlton Town 4
Sutton Coldfield Town 5
FT 1 0
HT0-0
4-5
ENG UD1
Worksop Town 1
Wisbech Town 2
FT 4 0
HT2-0
1-5
Ire LSL
St. Mochtas 2
Portmarnock 3
FT 3 1
HT1-1
2-4
NIR Rl
Glentoran Reserves
Dungannon Swifts Reserves
FT 0 1
HT0-0
NIR Rl
Warrenpoint Town Reserves 2
Glenavon Reserves
FT 0 2
HT0-1
2-9
NIR Rl
Ballymena Utd Reserves 3
Larne Reserves 5
FT 1 1
HT0-1
4-6
UEFA CL
Dinamo Zagreb [1] 2
Rosenborg [4] 2
FT 2 0
HT2-0
5-8
UEFA CL
Olympiakos Piraeus [2] 2
FC Krasnodar [3]
FT 4 0
HT1-0
7-2
UEFA CL
Young Boys [1] 3
Crvena Zvezda [3] 1
FT 2 2
HT1-1
10-5
ENG LCH
West Bromwich(WBA) [4] 2
Reading [19] 2
FT 1 1
HT0-0
11-5
INT CF
Rebordosa 1
Grijo
FT 3 1
HT1-1
4-4
Bra YL
Santos (Youth) [35] 3
Vasco da Gama U20 [8] 2
FT 0 3
HT0-3
3-8
FT 1 1
HT0-1
0-1
BRA CV
Goias [13] 1
Brasiliense [33] 2
FT 4 1
HT2-0
5-13
FT 1 0
HT1-0
4-3
FT 2 1
HT1-0
8-3
FT 0 3
HT0-1
1-1
NIR WD1
Sion Swifts (w) 1
Glentoran (w)
FT 4 0
HT1-0
3-4
LCE D3
Kordrengir 1
Augnablik Kopavogur 2
FT 2 1
HT0-0
13-1
ICE D2
KF Gardabaer [11] 2
UMF Selfoss [4] 1
FT 1 3
HT0-1
6-5
VEN D2
CD Hermanos Colmenares 2
Atletico El Vigia 4
FT 0 2
HT0-0
8-6
VEN D2
Real Frontera 3
Deportivo Zulia 4
FT 4 2
HT2-0
6-6
FT 4 2
HT2-1
3-6
FT 2 0
HT2-0
10-1
VEN U20 L
Monagas Reserves 3
LALA FC Reserves 1
FT 1 0
HT0-0
3-0
ARCL
IRT Itihad de Tanger [5] 1 3
Al Zawraa [3] 3
FT 3 0
HT2-0
2-8
INT CF
National Defense Forces
San Juan Jabloteh
FT 2 1
HT0-1
4-7
COL D2
Orsomarso [16] 4
Tigres Zipaquira [12] 1
FT 0 0
HT0-0
8-5
VEN D2
Angostura FC 2
Ciudad Vinotinto 4
FT 1 0
HT0-0
7-2
VEN D2
Titanes FC
Urena SC 1 4
FT 1 0
HT1-0
4-9
LCE D4
IH Hafnarfjordur 3
KM Reykjavik 1
FT 5 2
HT2-1
4-3
FT 4 0
HT3-0
2-3
DOM D1
Moca FC 3
Jarabacoa FC 1
FT 0 0
HT0-0
1-8
LCE D4
Berserkir Reykjavik
Stokkseyri 2
FT 6 1
HT1-1
11-3
PAR Cup
RI 3 Corrales CF
FC Nacional Asuncion
FT 2 2
HT1-1
8-5
90min[2-2],Pen[2-3],FC Nacional AsuncionWin
COL D2
Real Santander [2]
Atletico FC [13]
FT 0 2
HT0-1
FT 1 1
HT0-1
6-6
Mex MFW
Unam Pumas (w) 1
Veracruz (w) 3
FT 0 0
HT0-0
11-6
BRA D1
Atletico Paranaense [8] 3
Sao Paulo [4] 2
FT 0 1
HT0-1
6-1
FT 0 3
HT0-1
8-1
BRA D2
Vitoria BA [18] 1
America MG [16] 1 2
FT 0 0
HT0-0
3-3
FT 0 0
HT0-0
4-5
90min[0-0],Pen[2-3],Argentinos juniorsWin
BRA CCD2
Almte Barosso SC 2
Concordia AC 3
FT 1 1
HT1-1
8-5
FT 1 0
HT1-0
7-5
NIC YL
Real Esteli U20
Las Sabanas U20
FT 7 0
HT4-0
10-2
FT 1 0
HT1-0
4-7
FT 0 0
HT0-0
3-10
FT 2 2
HT1-1
3-8
USL D1
North Carolina [7]
Tampa Bay Rowdies [3] 1
FT 4 2
HT1-1
7-6
BRA CV
Remo Belem (PA) [3] 1
Sobradinho EC [6]
FT 3 0
HT1-0
3-3
Bolivia N B
Deportivo Kivon 2
Real Santa Cruz 1
FT 2 0
HT1-0
1-3
FT 1 2
HT0-1
8-1
USA WD1
Washington Spirit (w) [7]
Utah Royals (w) [4]
FT 0 0
HT0-0
MLS
DC United [4] 1 2
New York Red Bulls [5] 1 2
FT 1 2
HT0-1
6-9
BOL D1
Real Potosi [11] 1
Royal Pari FC [10] 1
FT 2 0
HT0-0
6-5
USL D1
Nashville [4] 1 2
New York Red Bulls B [2] 3
FT 1 2
HT1-1
5-3
BRA CV
Atletico Acreano [10]
Ypiranga [28]
FT 2 1
HT1-1
USA NPSL
Tormenta FC 2
Chattanooga Red Wolves 3
FT 1 1
HT1-0
7-1
FT 2 1
HT0-1
3-2
CON CLA
Flamengo [2] 2
Internacional RS [7] 2
FT 2 0
HT0-0
3-1
BRA D2
Ponte Preta [6] 1
CRB AL [11] 1
FT 0 1
HT0-1
12-3
ECU CUP
CD El Nacional 4
Barcelona SC(ECU) 5
FT 1 1
HT0-0
7-8
FT 0 0
HT0-0
0-2
NIC D1
Real Esteli 2
Las Sabanas 2
FT 3 0
HT1-0
4-2
Can PL
Cavalry FC [1] 1
York 9 FC [4] 3
FT 3 1
HT2-1
6-3
CNCF CLG
Deportivo Saprissa [2] 1
Aguila [2] 2
FT 2 0
HT2-0
9-3
MLS
Los Angeles FC [1] 2
San Jose Earthquakes [6] 2
FT 4 0
HT3-0
4-9
FT 1 1
HT0-0
4-0
Indo D3
Galasiswa FC
Wawonii Putra FC 1
FT 1 6
HT0-1
6-11
INT CF
Uganda Police FC 1
Bright Stars 3
FT 3 1
HT3-1
1-15
IRN U23
Baderan Tehran U23 1 1
Paykan U23 2
FT 3 1
HT1-0
3-3
INT CF
KCB 2
AFC Leopards 2
FT 2 0
HT1-0
1-6
IND U20
Bali United U20 1
Pusamania Borneo U20 3
FT 1 0
HT0-0
7-3
THA U19
Air Force Central U19 1
Muang Thong United U19
FT 1 4
HT0-1
7-4
THA U19
Port FC U19
Police Tero FC U19 1 3
FT 3 0
HT0-0
5-4
Indo D3
SS Lampung FC
Pringsewu FC
FT 2 0
HT2-0
5-1
Indo D3
Citeureup Raya FC 4
Fearless Persekabtas 3
FT 2 1
HT1-1
4-2
Indo D3
Depok United 3
Persebam Kabupaten Bogor 3
FT 2 2
HT0-1
8-7
Indo D3
Perses Sumedang 2
Persima Majalengka
FT 2 1
HT1-1
0-4
FT 1 1
HT1-0
3-3
INT FRL
Romania (w) U17
Hungary (w) U17
FT 3 7
HT1-4
Indo D3
Sultan Muda FC 1
Kabomania FC 2
FT 0 2
HT0-1
4-3
Indo D3
PSIT Kota Cirebon 2
Maung Anom 2
FT 3 0
HT1-0
1-9
Indo D3
Persepam Pamekasan 5
PS Kota Pahlawan 3
FT 0 1
HT0-1
5-3
IDN D1
PSIM Yogyakarta 2
Persiba Balikpapan 2
FT 2 1
HT2-1
6-4
IDN D1
Persita Tangerang 1
PSGC Ciamis 2
FT 1 0
HT1-0
5-6
INT CF
Wazito FC [2] 1 4
Mathare United [10]
FT 4 1
HT2-0
9-3
FT 0 0
HT0-0
4-4
MAS PDC
UiTM U21 2
Perak U21 2
FT 1 3
HT1-0
1-5
MAS PDC
PKNP FC U21
Johor Darul Tazim III U21 2
FT 0 0
HT0-0
5-5
THA U19
Grakcu Sai Mai United U19
Raj Pracha U19 2
FT 2 0
HT1-0
3-4
THA U19
Kasetsart FC U19
Bangkok United U19 2
FT 0 3
HT0-1
1-10
INT CF
Sydney FC [2]
Manly United [9]
FT 1 1
HT0-0
5-2
MAS PDC
Selangor U21 1
Selangor PKNS U21 1
FT 0 0
HT0-0
2-4
CFL
Southern Samity 3
Bhawanipore
FT 0 2
HT0-2
3-3
CFL
Aryan 2
Calcutta Port Trust 1 1
FT 2 2
HT2-1
7-3
CFL
Rainbow SC
Calcutta Customs 1
FT 1 1
HT1-1
6-5
KOR WD1
Gumi Sportstoto (w) [6]
KSPO FC (w) [4]
FT 1 0
HT0-0
KOR WD1
Gyeongju FC (w) [3]
Seoul Amazones (w) [7]
FT 4 0
HT0-0
FT 1 0
HT1-0
KOR WD1
Suwon FMC (w) [2]
Boeun Sangmu (w) [5]
FT 2 1
HT1-1
FT 2 1
HT2-1
6-4
FT 2 1
HT0-1
6-6
FT 2 1
HT1-0
3-5
FT 2 3
HT1-2
7-9
IND U20
Persebaya Surabaya U20 1
PSM Makassar U20 1 4
FT 2 0
HT1-0
5-2
IRN U23
Cypress teresopolis U23 1
Saipa U23 2
FT 0 0
HT0-0
2-8
IND SPL
Shillong Lajong FC 2
Nangkiew Irat 2
FT 1 2
HT0-1
12-4
LIT D1
Stumbras [7]
Kauno Zalgiris [4]
FT 0 3
HT0-0
FT 3 0
HT1-0
2-6
UZB D1
Aral Nukus [4]
Zirabuloq [7]
FT 3 2
HT0-0
FT 3 0
HT1-0
0-3
BLR RL
FC Isloch Reserves 1
FC Slutsk Reserves 2
FT 2 1
HT0-1
6-8
INT CF
Uganda Military
Tanzania Military 1
FT 2 0
HT0-0
1-5
IRN U23
Oghab Tehran U23 1
Esteghlal Tehran U23 3
FT 0 1
HT0-0
5-3
AZE D2
Keshla FK II 1 5
PFC Neftchi II 1 4
FT 1 1
HT0-0
3-2
AZE D2
Qaradag Lokbatan 2
Standard Sumgayit II 2
FT 0 2
HT0-0
2-7
AZE D2
FK Kapaz Ganca 2
FK MOIK Baku 2
FT 2 2
HT1-1
5-3
IRN D1
Fajr Sepasi [18] 1
Shahrdari Tabriz [13] 1
FT 3 1
HT2-1
4-8
IRN U23
Abi Pooshan U23 1
Naft Iranian U23 2
FT 5 1
HT1-0
4-7
BEL U21C
St. Gilloise U21 1
Standard Liege R 1
FT 1 7
HT0-5
4-3
INT FRL
United Arab Emirates U19
Bahrain U19
FT 0 0
HT0-0
INT CF
Al-Jazeera
Colombe du Dja et Lobo 1
FT 8 1
HT5-0
3-3
IRN D1
Navad Urmia [4] 3
Sepidrood Rasht [9] 1 3
FT 1 0
HT1-0
1-1
IRN D1
Malavan [14] 3
Arman Gohar Sirjan [12] 3
FT 1 1
HT0-0
3-2
IRN D1
Mes krman [17] 2
Khouneh Be Khouneh [8] 2
FT 1 0
HT0-0
4-2
IRN D1
Baderan Tehran FC [7] 2
Niroye Zamini [15] 2
FT 2 1
HT1-1
10-4
FT 3 0
HT1-0
3-5
IRN U23
Niroye Zamini U23 1
Moghavemat Tehran B U23 2
FT 5 1
HT2-1
2-5
IRN D1
Mes Rafsanjan [11] 1
Esteghlal Khozestan [16] 1
FT 1 1
HT1-0
6-5
IRN D1
Oxin Alborz [3] 1 1
Shahrdary Arak [1] 2
FT 0 0
HT0-0
3-4
INT CF
Mrbat [9]
Dhufar [1]
Postp.
UEFA EL
Lokomotiv Astana [3] 2
BATE Borisov [2] 2
FT 3 0
HT2-0
3-1
FT 1 1
HT0-0
5-2
INT CF
Al-Wasl
Al-Dhafra 3
FT 0 6
HT0-1
3-6
UzbC
Navbahor Namangan [6] 3
Nasaf Qarshi [4] 2
FT 0 1
HT0-1
12-3
UzbC
Pakhtakor [1] 1
Termez Surkhon [7] 2
FT 2 0
HT1-0
6-3
FT 3 0
HT1-0
5-8
RUS WPL
Torpedo Izhevsk (w) [7] 1
FK Ryazan (w) [5] 1
FT 1 1
HT0-0
2-4
FT 1 2
HT1-1
10-1
QAT D1
Al-Garrafa [8]
Al Shahaniya [7]
FT 3 0
HT0-0
9-1
IRN PR
Persepolis [1] 1
Pars Jonoubi Jam [12] 3
FT 1 0
HT0-0
4-3
UEFA EL
FC Avan Academy [2] 2
F91 Dudelange [9] 2
FT 2 1
HT1-0
7-5
FIN D3 A
FC Espoo [4] 2
Gnistan Helsinki [1] 3
FT 1 1
HT0-0
2-6
BUL U19
Montana U19
Tsarsko Selo U19
FT 0 3
HT0-2
BUL U19
Ludogorets Razgrad U19
Ma Alexis U19
FT 15 0
HT7-0
BUL U19
Slavia Sofia U19
Vereya Stara Zagora U19
FT 1 0
HT0-0
Por U23
Benfica U23
Feirense U23 1
FT 2 1
HT2-0
6-2
INT FRL
Slovakia U18
Macedonia U18 1
FT 2 3
HT1-2
INT FRL
Czech Republic U18
Latvia U18
FT 2 1
HT2-0
IRN PR
Gol Gohar FC [1] 2
Nassaji Mazandaran [10] 1
FT 1 1
HT1-1
4-6
INT CF
Ajman [14] 2
Hatta [12]
FT 0 0
HT0-0
6-9
INT CF
Al-Jazira(UAE) [1] 3
Khor Fakkan [10] 2
FT 3 1
HT1-1
4-5
FIN D2
TPV Tampere [9] 3
MuSa [4] 2
FT 2 2
HT1-0
6-4
Finland K
Korsnas FF 1
I-JBK 2
FT 8 2
HT5-1
8-5
Finland K
TuPS 3
LPS 1
FT 3 7
HT3-3
7-2
IRN PR
Zob Ahan [6] 1 2
Saipa [7] 2
FT 2 3
HT1-0
3-3
SWE Cup
Vargarda IK [12] 1
Falkenberg [14]
FT 0 4
HT0-1
1-6
FT 0 0
HT0-0
5-8
FT 1 0
HT0-0
5-6
SWE Cup
BK Astrio
IFK Goteborg [6]
FT 0 4
HT0-1
2-4
SWE Cup
IK Gauthiod [3] 1
Elfsborg [8] 2