All Hot FilterFilter0
KSA D1
Al mojzel [13]
Al Khaleej Club [4] 1
FT 1 1
HT1-0
4-1
GEO D1
FC Saburtalo Tbilisi [3] 2
Dila Gori [8] 3
FT 3 0
HT1-0
5-3
KSA D1
Al Bukayriyah [1] 1
Al-Tai [6] 2
FT 1 2
HT1-1
11-4
DEN WD2
FC Damso (w) [9]
Frederiksberg Boldklub (w)
FT 3 1
HT1-0
KSA D1
Al-Jabalain [14]
Najran SC [7]
FT 1 1
HT1-0
INT CF
Israel (w) [64]
Chelsea FC (w) [3] 1
FT 1 3
HT0-1
0-7
Finland K
Kings 1
Toivalan Urheilijat
FT 0 3
HT0-2
2-4
HOL RE
FC Den Bosch (Youth) 3
NEC Nijmegen Reserve 1
FT 0 3
HT0-1
6-2
INT CF
Sakaryaspor [4]
Korfez Bld. [2]
FT 1 1
HT1-0
7-6
INT CF
Seleccion AFE 1 3
UD Horadada 6
FT 5 1
HT0-1
6-3
INT CF
OF Ierapetras [15]
Poros
FT 3 1
HT2-0
9-4
SWE WD1
Vaxjo FF (w) [9] 1
FC Rosengard (w) [1]
FT 0 0
HT0-0
8-5
FT 2 0
HT0-0
6-4
NOR D4
Rommen SK
Sparta Sarpsborg B 2
FT 3 0
HT1-0
7-3
Finland K
FC Finnkurd 5
Toolon Taisto 1
FT 3 4
HT1-3
4-3
GER LS
TSV Landsberg 2
SV Turkgucu Ataspor
FT 0 4
HT0-3
0-10
GER LS
VfR Garching 1 1
Wacker Burghausen 5
FT 2 1
HT1-0
5-10
Por U23
Cova Piedade U23 2
Leixoes U23 8
FT 0 2
HT0-0
7-9
AUS AC
LUV Graz 1 3
SV Gossendorf Jaz 1
FT 2 1
HT0-1
1-10
GER Reg
Alemannia Aachen [19]
TuS Haltern [4] 1
FT 3 0
HT1-0
14-3
FT 0 4
HT0-2
0-10
SAPL D1
AmaZulu [16] 1
Orlando Pirates [9] 4
FT 0 0
HT0-0
3-4
SAPL D1
Mamelodi Sundowns [4] 1
Cape Town City [6] 1
FT 1 1
HT1-1
9-10
INT CF
Ronse 1
Marcq En Baroeuil [55] 1
FT 1 0
HT1-0
3-3
ARCL
Al Ittihad(KSA) [10] 1
Al-Ahed [1] 4
FT 3 0
HT3-0
5-3
SYR Cup
Hutteen FC
Al-Shorta Damascus
FT 2 0
HT1-0
INT CF
HNK Cibalia [10] 6
CroatiaU20 2
FT 0 3
HT0-2
1-3
SOU SW
IK Kongahalla
Hestrafors IF 1
FT 0 0
HT0-0
9-5
URU D2
Villa Espanola 3
Villa Teresa 3
FT 1 0
HT0-0
5-2
URU D2
Central Espanol 1 6
Deportivo Maldonado 5
FT 0 1
HT0-0
10-2
URU D2
Torque 2
CA Atenas 1 5
FT 2 1
HT0-1
5-5
BRP PS D2
Maua FC U20
Guarulhos SP Youth
FT 1 1
HT0-0
9-3
FT 3 1
HT0-0
6-10
ICE U19L
Breidablik UBK U19
Keflavik U19 1
FT 3 0
HT2-0
4-2
ICE U19L
Fram/Ulfarnir U19 1
Valur Reykjavik U19 2
FT 1 0
HT1-0
6-2
ICE U19L
KR/KVU19 2 2
Fjolnir U19 1 1
FT 1 5
HT1-2
8-2
ICE U19L
Virgin grid U19 1 1
FH Hafnarfjordur U19 1
FT 3 2
HT1-1
6-11
GER Reg
FC 08 Hombrug [12]
Vfr Aalen [8] 4
FT 2 1
HT2-1
5-2
ENG RL1
Sevenoaks Town 3
Whitehawk 1
FT 1 1
HT0-1
3-2
BRA CEB
Ceara B 2
Horizonte CE 4
FT 0 1
HT0-0
4-4
FT 4 1
HT2-1
7-4
FT 4 1
HT2-0
1-2
ICE U19L
Haukar U19 1
IA Kari U19 1
FT 0 2
HT0-1
5-7
INT CF
Sassuolo U20 [12]
Modena U20
FT 6 0
HT1-0
ENG LCH
Middlesbrough [22] 2
Wigan Athletic [20] 2
FT 1 0
HT1-0
3-5
ENG LCH
Hull City [11] 4
Blackburn Rovers [18] 1
FT 0 1
HT0-0
1-8
ENG LCH
Derby County [8] 2
Bristol City [10] 1
FT 1 2
HT0-2
9-1
ENG LCH
Sheffield Wednesday [6] 2
Luton Town [21] 1
FT 1 0
HT0-0
3-8
ENG LCH
Birmingham City [15] 1
Barnsley [13] 1
FT 2 0
HT0-0
4-7
ENG L1
Rochdale [10]
Sunderland A.F.C [8] 4
FT 1 2
HT1-1
5-4
ENG L1
Fleetwood Town [5] 1
Wycombe Wanderers [3] 1
FT 1 1
HT0-0
3-4
ENG L1
Gillingham [17]
Blackpool [2] 1
FT 2 2
HT2-2
7-4
ENG L1
Accrington Stanley [19] 2
Shrewsbury Town [12]
FT 2 3
HT0-0
8-5
ENG L1
Ipswich Town [9] 1
AFC Wimbledon [18] 4
FT 2 1
HT0-1
8-3
ENG L1
Portsmouth [15] 2
Coventry City [4] 2 5
FT 3 3
HT2-1
5-5
ENG L1
Milton Keynes Dons [14] 1
Lincoln City [1]
FT 2 1
HT2-1
3-3
ENG L1
Southend United [24] 1
Peterborough United [20]
FT 0 2
HT0-0
7-5
ENG L1
Oxford United [11] 1
Burton Albion [16] 2
FT 2 4
HT0-1
4-7
ENG L1
Bristol Rovers [21] 1
Tranmere Rovers [13] 2 4
FT 2 0
HT1-0
7-1
ENG L2
Stevenage Borough [22]
Bradford City [7] 2
FT 0 1
HT0-1
5-4
ENG L2
Crawley Town [12] 1
Crewe Alexandra [6]
FT 1 2
HT1-1
7-6
ENG L2
Mansfield Town [8] 1
Leyton Orient [16] 1
FT 2 3
HT2-0
2-7
ENG L2
Grimsby Town [13] 2
Colchester United [20] 1
FT 2 2
HT0-2
7-3
FT 3 2
HT0-1
7-4
ENG L2
Plymouth Argyle [5] 1
Salford City [14] 2
FT 2 2
HT1-1
11-5
ENG L2
Swindon Town [1] 2
Northampton Town [21] 2
FT 0 1
HT0-0
10-3
ENG L2
Oldham Athletic [24] 2
Exeter City [2]
FT 0 0
HT0-0
7-10
ENG L2
Port Vale [17] 2
Forest Green Rovers [3] 1
FT 2 1
HT2-1
4-4
ENG L2
Macclesfield Town [4] 2
Morecambe [19] 3
FT 0 1
HT0-0
6-1
ENG L2
Walsall [15] 2
Newport County [9] 4
FT 0 0
HT0-0
3-2
ENG L2
Cheltenham Town [11] 1
Carlisle United [18] 3
FT 2 0
HT2-0
5-7
FT 2 4
HT0-3
5-6
ENG-N PR
Buxton FC [14] 1
Nantwich Town [5] 2
FT 1 2
HT0-1
11-7
FT 2 0
HT2-0
4-3
ENG-N PR
Morpeth Town [2] 2
Lancaster City [4] 1
FT 3 2
HT1-1
2-4
ENG-N PR
South Shields [6] 1
Ashton United [10] 2
FT 3 0
HT2-0
5-7
ENG-N PR
Stafford Rangers [17]
Grantham Town [3]
FT 1 1
HT1-0
7-3
ENG-N PR
Stalybridge Celtic [20] 1
Scarborough [11] 1
FT 5 1
HT2-1
5-3
FT 1 2
HT0-2
14-1
ENG-N PR
Witton Albion [13]
Mickleover Sports [7] 1
FT 1 0
HT0-0
3-2
ENG RL1
Chalfont St Peter 1
Bedfont Sports 1
FT 2 1
HT1-0
2-10
ENG RL1
Soham Town Rangers 3
Histon 2
FT 2 3
HT0-2
9-8
ENG RL1
Witham Town 1
Bury Town 3
FT 1 1
HT1-1
2-3
ENG RL1
Hanwell Town
Harlow Town 2
FT 1 0
HT1-0
7-2
ENG RL1
Staines Town 1
Marlow 2
FT 2 2
HT1-1
4-3
ENG RL1
Chichester City 2
Whyteleafe 3
FT 2 3
HT2-1
4-7
ENG RL1
Sittingbourne 3
Cray Valley Paper Mills 1
FT 1 3
HT1-2
7-4
ENG RL1
Bracknell Town 3
Uxbridge
FT 2 0
HT2-0
7-6
ENG RL1
Tooting Mitcham Unted 2
Ashford Town 1
FT 3 1
HT2-1
2-3
ENG RL1
Waltham Abbey 1
Hertford Town 1
FT 5 2
HT3-1
2-3
ENG RL1
Ware 1
Barking and East Ham 2
FT 4 2
HT1-1
4-6
ENG RL1
Sudbury 1
Felixstowe Walton Utd 4
FT 0 1
HT0-0
13-2
ENG SD1
Moneyfields 1 3
Thatcham Town 2
FT 1 1
HT1-1
5-7
ENG SD1
Thame United 1
North Leigh 1
FT 2 2
HT0-1
0-5
ENG SD1
Winchester City 2
AFC Totton 2
FT 2 1
HT1-0
3-5
ENG SD1
Biggleswade FC 2
Welwyn Garden City 2
FT 1 3
HT0-3
5-5
ENG SD1
Cirencester 2
Melksham Town 3
FT 5 0
HT3-0
5-10
ENG SD1
Daventry 1 2
AFC Kempston 3
FT 2 1
HT1-1
8-2
ENG SD1
Halesowen Town 3
Kidlington 1
FT 4 1
HT3-0
8-4
ENG SD1
Sholing FC
Basingstoke Town 2
FT 2 0
HT1-0
7-5
ENG SD1
St Neots Town 2
Yaxley 2
FT 2 5
HT1-2
4-3
ENG UD1
Belper Town 4
Frickley Athletic 2
FT 3 1
HT1-1
5-6
ENG UD1
Cleethorpes Town 2
Lincoln United 2
FT 5 0
HT2-0
9-3
ENG UD1
leek Town 1
Kidsgrove Athletic 2
FT 2 1
HT1-1
3-3
ENG UD1
Mossley 2
Runcorn Linnets
FT 2 1
HT0-1
8-6
ENG UD1
Pontefract Collieries 3
Tadcaster Albion 2
FT 1 0
HT1-0
9-2
ENG UD1
Stamford 1
Ilkeston Town 2
FT 4 2
HT0-1
5-2
ENG UD1
Stocksbridge Park Steels 2
Sheffield FC 1
FT 3 2
HT1-1
9-7
ENG UD1
City of Liverpool FC 3
Kendal Town 1
FT 4 1
HT2-1
7-2
INT FRL
Northern Ireland (w) U17
Bulgaria (w) U17
FT 0 0
HT0-0
ENG-N PR
Bamber Bridge [21]
Radcliffe Borough [19]
Postp.
UEFA CL
LASK Linz [2] 4
Club Brugge [1] 1
FT 0 1
HT0-1
4-3
UEFA CL
CFR Cluj [1] 3
Slavia Praha [1] 3
FT 0 1
HT0-1
7-5
UEFA CL
APOEL Nicosia [1] 2
AFC Ajax [1] 1 7
FT 0 0
HT0-0
8-8
COL D1
Deportivo Pasto [6] 2
Atletico Huila [18] 4
FT 4 0
HT3-0
5-6
INT CF
Camas CF 3
Coria CF 3
FT 1 1
HT0-1
6-5
ICE U19L
Stjarnan SkinandiU19 3
Leiknir KB U19 2
FT 3 2
HT1-0
4-3
ENG L1
Bolton Wanderers [22]
Doncaster Rovers [7]
Postp.
INT CF
UD Tomares 1
Sevilla C 1
FT 1 2
HT1-1
3-1
ICE U19L
Grotta Kria U19 4
Throttur Reykjavik U19 1 2
FT 2 3
HT1-1
2-5
PAR Cup
Deportivo Santani 3
Sportivo Ameliano
FT 2 1
HT0-1
5-3
INT CF
Huracan FC Molineros
CD Atletico Verapaz
FT 0 6
HT0-3
2-2
COL D2
Cortulua [7] 2
Llaneros FC [15] 1
FT 1 0
HT1-0
9-3
FT 1 0
HT1-0
4-4
BRA D2
Brasil de Pelotas [15] 1
Sao Bento [19] 1 2
FT 2 1
HT1-0
4-1
BRA D2
Botafogo SP [7] 1
Londrina PR [6] 3
FT 2 1
HT1-1
2-3
PAR Cup
Sportivo Luqueno 2
Rubio nu
FT 1 0
HT1-0
6-2
BRA D2
Parana PR [10]
Atletico Clube Goianiense [3] 2
FT 0 0
HT0-0
4-4
BRA CV
SC Paysandu Para [2]
Nacional(AM)
FT 0 0
HT0-0
7-3
BRA CV
Luverdense [9] 2
Uniao ABC MS 3
FT 6 2
HT2-0
5-2
CNCF CLG
Santa Tecla [8] 2
AD San Carlos [4] 2
FT 0 0
HT0-0
4-6
FT 3 2
HT2-2
2-7
CNCF CLG
SV Robinhood
CA Independente [2] 1
FT 1 1
HT0-0
5-4
CON CLA
Gremio (RS) [12] 1
Palmeiras [3] 1 3
FT 0 1
HT0-1
9-2
CON CSA
Atletico Mineiro [6] 3
La Equidad [16] 1 3
FT 2 1
HT1-1
8-5
BRA D2
Vila Nova [14] 1
Sport Club Recife PE [4] 1
FT 0 2
HT0-0
5-6
INT CF
Club America [2] 1 1
Tigres UANL [4] 2
FT 2 2
HT1-1
2-5
90min[2-2],Pen[3-5],Tigres UANLWin
Indo D3
PS Bank Sumsel 3
Persipra Prabumulih 2
FT 2 2
HT1-0
5-0
COL D2
Deportivo Rionegro [12] 1
Fortaleza F.C [8] 3
FT 0 0
HT0-0
6-3
BRA D2
Cuiaba [9]
Figueirense [12]
FT 3 0
HT0-0
CNCF CLG
Managua FC [2] 3
CD Motagua [5] 3
FT 1 2
HT0-1
0-8
INT CF
LA Galaxy [3]
CDSyC Cruz Azul [8] 2
FT 1 2
HT1-1
5-4
NZDW
Otago University AFC (W)
Mosgiel AFC Women
FT 4 1
HT1-1
17-1
Indo D3
Muba United
PS Banyuasin
FT 4 0
HT3-0
10-3
Indo D3
Persimura Musi Rawas 3
PS Palembang 3
FT 1 1
HT0-0
2-5
INT FRL
Romania (w) U19
Ukraine (w) U19
FT 1 3
HT0-2
3-7
AFFWC
Malaysia (w) [90]
Timor Leste (w) 1
FT 5 0
HT1-0
4-0
PH UFL
Global FC 2
Kaya FC 1
FT 0 2
HT0-2
0-11
Indo D3
Protaba Bantul 2
UAD FC 2
FT 1 0
HT0-0
6-4
IDN D1
Perserang Serang 1 3
Sriwijaya FC 6
FT 0 1
HT0-0
9-2
Indo D3
PSISra Sragen 2
Persebi Boyolali 3
FT 0 1
HT0-1
7-4
Indo D3
Persipur Purwodadi 1
Persikama Magelang 1
FT 2 0
HT1-0
5-6
Indo D3
BR USM Semarang 2
Persiku Kudus 1
FT 1 1
HT0-0
7-7
FT 0 0
HT0-0
3-7
Indo D3
Persitema Temanggung 1
Persegal Kota Tegal 1
FT 2 0
HT1-0
2-1
Myan U21
Southern Myanmar U21 1 1
MFF Youth U21
FT 2 2
HT1-0
2-12
Mala U19C
Kelantan U19 4
Terengganu U19 1
FT 0 2
HT0-1
5-7
MAS CGC
Selangor United [10] 1
Terengganu B [3] 2
FT 2 3
HT2-2
4-6
RUS Cup
FK Chita [1] 1 3
Luch Energiya [9] 1
FT 0 1
HT0-1
3-6
THA D2
Kamphaeng Phet 2
Phrae United FC
FT 0 2
HT0-0
8-5
THA D2
Kasem Bundit University FC 1
BTU United 1
FT 2 2
HT1-0
2-7
THA D2
Muangkan Utd
Maptaphut Rayong FC
FT 2 1
HT1-0
THA D2
Phuket FC 3
Narathiwat FC 1
FT 1 1
HT0-0
9-0
FT 1 1
HT0-0
5-5
Indo D3
Ababil United 1
Lampung United 1
FT 0 3
HT0-3
1-7
THA D2
Ubon Ratchathani FC
Ayutthaya FC
FT 0 2
HT0-0
THA D2
North Bangkok College 3
Trang FC 2
FT 1 1
HT1-1
7-0
GER U19
SC Freiburg U19 [9] 3
Augsburg U19 [4] 4
FT 3 1
HT2-1
7-6
LAO D1
Vientiane FT
Lao Police FC 2 1
FT 0 3
HT0-2
4-9
Thai D4
Air Force Robinson FC 1
Bankunmae FC 1
FT 4 1
HT3-1
5-8
Thai D4
Grakcu Sai Mai United 1
Police Tero FC II 1
FT 1 3
HT1-1
5-4
Thai D4
Pathumthani zeny 3
Muang Thong United II 1
FT 3 3
HT2-0
2-4
Thai D4
Rangsit United 2
Rangsit University JW FC 1
FT 1 1
HT1-0
5-4
Thai D4
Thonburi University 2
Air Force Utd II 1
FT 3 0
HT1-0
5-4
Myan U21
Ayeyawady Utd U21 2
Yangon United FC U21 1
FT 2 1
HT0-1
7-3
Myan U21
Shan Utd U21 3
Dagon FC U21 1
FT 3 2
HT1-1
3-2
FT 3 3
HT3-2
4-8
90min[3-3],120min[3-7],Sydney UnitedWin
FT 0 1
HT0-0
2-5
AUS BPL
Grange Thistle SC [4]
Taringa Rovers [5]
FT 1 1
HT0-0
FT 3 0
HT0-0
3-8
FT 4 0
HT2-0
5-3
A FFA Cup
Edgeworth Eagles FC [2]
Newcastle Jets [7] 1
FT 1 5
HT1-3
2-7
FT 2 3
HT1-2
2-6
A FFA Cup
Marconi Stallions [5] 3
Melbourne City [5] 1
FT 1 2
HT0-2
4-6
TSA TPL
Devonport City [1]
Riverside Olympic [8]
FT 6 2
HT4-1
AQ U20 L
Peninsula Power U20
Brisbane Roar U20
FT 0 1
HT0-1
Mala U19C
Selangor FA U19 1 2
PKNS FC U19 1 1
FT 0 1
HT0-0
5-4
FT 1 2
HT0-0
2-8
THA D2
Chamchuri United FC 2
Raj Pracha FC 3
FT 3 1
HT3-0
9-5
THA D2
Chiangrai FC 2
Khonkaen United
FT 1 5
HT0-2
3-5
IND SPL
Rangdajied United 2
Nongrim Hills
FT 0 0
HT0-0
6-3
FT 1 0
HT0-0
4-5
AUS WBPL
The Lakes (W)
Taringa Rovers (w)
FT 5 0
HT2-0
8-0
Aus GL
Tally Valley Blue
Gold Coast Knights Metro
FT 5 2
HT3-1
3-3
Aus GL
Nerang 1
Surfers Paradise Metro 1
FT 1 2
HT1-2
1-9
AUS BPLD1
North Star [3] 1
Annerley FC [6]
FT 1 3
HT1-0
5-9
THA D1
Army United F.C. [4] 2
Rayong FC [6] 3
FT 1 2
HT1-2
2-2
AFFWC
Thailand (w) [39] 1
Philippines (w) [67] 1
FT 4 2
HT1-1
12-1
THA D1
BEC Tero Sasana [3] 2
Thailand Honda FC [8] 1
FT 1 1
HT0-0
4-3
THA D1
Sisaket FC [2] 1
Navy FC [14] 2
FT 3 2
HT0-0
2-0
BWPL
Zorka-BDU Minsk (W) [2]
Fk BOTSOR Brest (w) [7]
FT 11 0
HT6-0
PH UFL
Mendiola FC
Ceres FC 1
FT 1 4
HT1-3
1-8
THA D2
Bangkok 1
Lamphun Warrior 3
FT 2 2
HT1-0
5-10
THA D2
Nakhon Pathom FC
Royal Thai Army FC 2
FT 7 2
HT0-0
7-6
Thai D4
Bangkok United II 2
Siam FC
FT 2 0
HT1-0
8-6
THA D1
Ayoubi Taya [17] 1
Ubon UMT United [18] 1
FT 1 2
HT1-1
8-6
THA D2
Chachoengsao 2
Sa Kaeo City 3
FT 1 0
HT0-0
5-3
UzbC
Oktepa [6] 2
OTMK Olmaliq [12]
FT 3 4
HT0-3
4-8
FT 3 2
HT3-0
2-4
THA D1
Nong Bua Lamphu [10] 2
Udon Thani [5] 1 3
FT 3 1
HT1-0
4-3
THA D1
Kasetsart FC [12] 2
Samut Sakhon [13] 2
FT 2 1
HT2-1
4-5
AAS
Mali U20 2
Burundi U20 1 3
FT 3 0
HT3-0
5-4
BHU TL
Druk United 1
Transport United FC 3
FT 0 2
HT0-0
5-5
FT 0 1
HT0-0
3-7
FT 3 1
HT1-1
6-6
FT 1 2
HT1-2
4-2
AAS WNC
Zambia (w)U20
South Africa (w) U20
Postp.
AFC Cup
Abahani Limited [2] 1
April 25 Sports Club
FT 4 3
HT2-1
1-10
Mala U19C
Perak U19 2
Petaling Jaya City U19 2
FT 4 0
HT2-0
4-4
FT 2 1
HT1-1
3-2
MALAC
PDRM [5] 2
Selangor [3]
FT 2 2
HT1-0
4-5
THA D1
JL Angmai Lian Zhi [11] 1
Lampang FC [7] 3
FT 0 1
HT0-1
8-0
THA D1
Bangkok Glass [1] 4
Air Force Central [15] 1
FT 1 0
HT0-0
4-6
ARM D2
Ani Yerevan [11]
Pyunik B [16]
FT 0 3
HT0-1
2-4
FT 2 8
HT0-1
8-5
ARM D2
FC West Armenia [4] 1
Lernayin Artsakh [13]
FT 3 2
HT1-1
FT 2 2
HT2-0
3-4
FT 3 0
HT1-0
3-4
FT 0 1
HT0-1
5-1
FT 3 0
HT1-0
GER U17
Augsburg U17 [4]
Karlsruher SC U17 [14]
FT 4 1
HT1-0
ARG RESL
Sportivo Italiano Reserves 1
Lujan Reserves 1
FT 0 0
HT0-0
6-2
RUS Cup
FC Ararat Moscow [3] 2
Volga Nizhny Novgorod 2
FT 0 3
HT0-2
4-7
LAT Cup
BFC Daugavpils [8] 3
Jelgava [7] 2
FT 1 2
HT0-1
3-6
INT CF
Ci Group Buca
Nazillispor 2
FT 1 2
HT1-1
1-2
FT 2 1
HT1-1
4-11
UzbC
Sogdiana Jizak [5] 4
Kuruvchi Bunyodkor [3] 1 3
FT 1 2
HT1-0
0-7
QAT D1
Al-Sadd [1] 2
Al-Wakra [1] 1 3
FT 4 1
HT1-1
7-3
INT CF
Digenis Ypsonas
Aris Limassol
FT 2 0
HT1-0
7-7
Slo D3
FTC Filakovo 2
TJ Tatran Oravske Vesele 5
FT 0 0
HT0-0
7-2
Slo D3
Namestovo 3
SKM Liptovsky Hradok 1
FT 1 1
HT1-1
6-1
Slo D3
TJ Banik Kalinovo
Cadca 2
FT 1 0
HT1-0
5-3
Slo D3
Fomat Martin
SK Pramen Kovacova 2
FT 4 1
HT3-0
7-6
Slo D3
Liptovska Stiavnica
MFK Zarnovica 1
FT 5 0
HT1-0
3-3
Slo D3
Rimavska Sobota 2
Rakytovce 2
FT 2 2
HT1-1
8-4
Slo D3
Jednota Banova 1
MFK Lokomotiva Zvolen 4
FT 2 0
HT1-0
5-2
GER U17
Energie Cottbus U17 [5]
Hallescher FC U17 [12]
FT 1 0
HT0-0
INT CF
Agia Napa [11]
Omonia Aradippou [6]
FT 2 1
HT0-0
3-5
NOR D2
Levanger FK [5] 1
Kvik Halden [3]
FT 0 3
HT0-1
6-2
FT 2 1
HT1-1
3-5
POL D2
Elana Torun [9] 1 4
Skra Czestochowa [15] 1
FT 1 1
HT0-0
4-2
POL D2
Garbarnia Krakow [4] 1
Pogon Siedlce [12] 1 2
FT 0 0
HT0-0
10-1
FT 2 1
HT1-1
6-9
POL D2
Resovia Rzeszow [1] 1 3
Bytovia Bytow [3] 6
FT 1 1
HT1-0
4-1
FT 0 1
HT0-1
4-1
SVK Cup
Demjata 1
Sarisske Michalany 3
FT 1 2
HT0-1
2-3
SVK Cup
TJD Pribelce 1
KFC Komarno [4]
FT 1 2
HT0-1
3-9
SVK Cup
Hornad Zdana 3
Mladost Kalsa 1
FT 1 1
HT0-0
0-15
90min[1-1],Pen[3-4],Mladost KalsaWin
SVK Cup
Gelnica 1
Spisske Podhradie
FT 0 2
HT0-0
SVK Cup
MFK Spartak Medzev 1
Slavia 3
FT 1 2
HT1-1
0-5
SVK Cup
Pivovar Velky Saris 1
Tatran Presov 3
FT 1 4
HT0-1
5-7
RUS Cup
Veles [8] 1 5
Torpedo moskva [1] 3
FT 2 2
HT1-1
4-8
90min[2-2],120min[3-3],Pen[5-6],Torpedo moskvaWin
RUS Cup
Akron Togliatti [4] 2
Mordovya Saransk [16]
FT 1 1
HT0-0
7-4
90min[1-1],120min[1-1],Pen[3-4],Mordovya SaranskWin
FT 3 0
HT1-0
2-3
RUS Cup
Inter Cherkessk [10] 2
FK Chayka K-SR [15] 1
FT 2 5
HT1-3
5-3
NOR WCUP
Roa (w) [5] 2
Arna Bjornar (w) [7]
FT 0 1
HT0-1
6-3
INT CF
AO Sellanon [60]
Trikala [12]
FT 0 2
HT0-2
0-4
INT CF
Achaiki
PAO Vardas
FT 2 1
HT1-1
2-2
INT CF
Haravgiakos
AS Ano Mera
FT 0 0
HT0-0
7-4
Slo D3
FK Svidnik 3
TeslaStropkov 2
FT 1 2
HT0-0
5-7
MKD CUP
Fortuna Singelik
Sileks [7]
FT 0 4
HT0-2
3-9
MKD CUP
FK Ohrid 2004 1 3
Belasica Strumica 2
FT 1 1
HT1-1
0-9
90min[1-1],Pen[5-4],FK Ohrid 2004Win
MKD CUP
FK Rinija [4]
FK Shkendija 79 [10]
FT 1 4
HT0-1
MKD CUP
FK Osogovo
Pobeda Prilep
FT 1 0
HT1-0
MKD CUP
Vlazrimi Kicevo [5]
Rabotnicki Skopje [4]
FT 0 4
HT0-1
2-5
MKD CUP
Prevalec
Borec Veles [9]
FT 0 4
HT0-2
0-8
MKD CUP
Lokomotiva Skopje
FC Struga Trim Lum [5]
FT 1 5
HT0-0
MKD CUP
FK Kozuv [5] 1
Renova Cepciste [1] 1
FT 3 3
HT1-0
8-4
90min[3-3],Pen[5-6],Renova CepcisteWin
MKD CUP
FK Teteks Tetovo [8] 1
FK Shkupi [6] 1
FT 1 5
HT0-1
0-11
MKD CUP
FK Kravari
FK Labunishta [2]
FT 1 4
HT0-2
FIN CU20
JaPS U20
Komeetat U20 1
FT 2 5
HT2-2
1-8