All Hot FilterFilter0
GER Reg
Oldenburg [9] 4
VfL Oldenburg [17] 1
FT 3 0
HT2-0
2-4
SWE D3
Vargarda IK [10] 1 1
Vanersborg FK [12] 3
FT 1 3
HT0-2
9-9
JORC
AL-Sareeh [8] 3
Umm Al Qotain 1
FT 1 3
HT1-0
3-6
SWE D3
Asarums IF FK [10] 1 3
Nosaby IF [13] 2
FT 1 1
HT0-0
7-4
GER U17
VfB Stuttgart U17 [6]
Karlsruher SC U17 [9]
FT 0 1
HT0-0
AUS L
SK Treibach 1 2
ATSV Wolfsberg 1 2
FT 3 3
HT1-3
5-4
GER OBW
Goppinger SV 2
Spielberg 3
FT 2 0
HT0-0
4-4
GER OBW
SV Atlas Delmenhorst
VfL Oythe 2
FT 0 0
HT0-0
5-4
GER OBW
FC Anker Wismar 2
Greifswalder FC 2
FT 0 1
HT0-1
7-7
GER OBW
Holzwickeder SC 4
FC Eintracht Rheine 2
FT 4 3
HT4-1
1-5
GER OBW
Siegen Sportfreunde 3
SC Paderborn 07 II 2
FT 1 0
HT1-0
7-2
GER OBW
Adams Sam Beek 1
Schalke 04 (Youth)
FT 2 1
HT2-1
OMA PL
Muscat [8] 1
Al-Nahda Muscat [3]
FT 1 2
HT1-1
9-4
ITA C1
Robur Siena S.S.D. [6] 4
Carrarese [3] 2
FT 3 0
HT1-0
4-4
GER Reg
VfB Auerbach [10]
ZFC Meuselwitz [12]
FT 2 1
HT1-0
3-6
FT 1 0
HT1-0
10-6
FT 2 0
HT0-0
5-7
FT 1 3
HT1-1
7-1
GER Reg
Havelse [14]
Hamburger SV (Youth) [7] 3
FT 1 1
HT0-0
6-10
GER Reg
Monchengladbach AM. [4]
SV Straelen [14] 1 3
FT 4 2
HT1-1
4-5
FT 1 1
HT1-1
6-4
KUW D1
Al Kuwait SC [1] 2
Kazma [4] 4
FT 2 1
HT0-1
6-3
SWE D3
Friska Viljor FC [6]
IFK Umea [9]
FT 2 1
HT0-1
SWE D3
Umea FC Academy [13]
Taftea IK [11] 1
FT 1 2
HT1-1
6-4
SWE D3
Skelleftea FF [5] 1
IFK Lulea [7]
FT 2 3
HT1-0
4-4
SWE D3
Sandviks IK [10]
Pitea IF [3]
FT 0 2
HT0-2
SWE D3
Dalstorps IF [4] 3
Raslatt SK [8] 4
FT 1 0
HT0-0
10-3
SWE D3
Angelholms FF [7] 2
Vinbergs IF [13]
FT 3 0
HT1-0
4-6
SWE D3
IFK Malmo FK [12] 2
Qviding FIF [2]
FT 0 1
HT0-0
3-5
SWE WD2
Brommapojkarna (w)
Sundsvalls DFF (w)
FT 1 2
HT0-1
FT 1 1
HT1-0
2-6
Spain D4
Arroyo Club Polideportivo
AD Llerenense 1 3
FT 1 1
HT0-0
7-2
Spain D4
Rayo Vallecano B 2
DAV Santa Ana 1 4
FT 2 0
HT1-0
8-1
AUS D3
Neusiedl [9] 2
Rapid Vienna (Youth) [5] 1 2
FT 3 0
HT1-0
7-4
AUS D3
ATSV Stadl Paura [3]
VST Volkermarkt [15] 1 1
FT 5 1
HT2-0
13-4
GER OBW
TSG Sprockhovel
TuS Ennepetal 3
FT 3 1
HT0-1
6-5
AUS L
Donau Linz 1
Sportunion Sankt Martin 2
FT 1 1
HT0-1
5-4
AUS L
SV Lebring
SV Wildon 1
FT 3 0
HT3-0
7-10
AUS L
SV Spittal 2
St Jakob/Rosental 2 5
FT 2 2
HT2-2
8-3
GER OBW
Nottingen 2
FSV 08 Bissingen 3
FT 3 2
HT3-1
11-4
GER OBW
Stuttgarter Kickers 7
TSG Backnang 1
FT 0 1
HT0-0
12-3
GER OBW
SC Eltersdorf 2
ASV Vach 3
FT 1 3
HT1-2
8-3
GER OBW
Schwarz-Weiss Essen
TSV Meerbusch
FT 1 3
HT1-0
CZE DFL
FK Chomutov 3
Banik Sous 1
FT 2 1
HT0-0
2-3
Est SMC
Warrior Valga 2
Tallinna FC Ararat 1
FT 1 5
HT1-1
8-5
SEN D1
Generation Foot
SONACOS
FT 6 0
HT2-0
SWE D3N
IFK Harnosand
Sund IF
Postp.
SWE D3N
IK Kongahalla
Jonsereds IF
Postp.
SWE D3N
Rengsjo SK
Bollnas GIF FF
Postp.
SWE D3N
Syrianska Eskilstuna IF
FOC Farsta
Postp.
SWE D3N
Vaxjo United FC
Vaxjo Norra IF
Postp.
SWE D3N
Varbergs GIF FK
Skene IF
Postp.
FAR D1
HB Torshavn [6] 1
AB Argir [9] 3
FT 4 3
HT2-1
5-7
FT 0 3
HT0-1
1-5
GER Reg
Alemannia Aachen [5] 1
SC Verl [8] 2
FT 2 1
HT2-1
3-7
INT CF
Thes Sport [1]
Mechelen [1]
FT 1 2
HT1-1
1-6
SWE D3
Assyriska BK [14] 3
Stafsinge IF [14] 1
FT 4 1
HT0-0
2-4
AUS D3
FC Kitzbuhel [2] 3
USK Anif [3] 1
FT 2 2
HT0-0
8-1
AUS L
Union Perg 4
Union Weisskirchen 1
FT 0 3
HT0-1
4-3
GER OBW
FSV Duisburg 2
TV Jahn Hiesfeld 1
FT 7 3
HT3-2
7-8
GER OBW
Ratingen SV 1
SSVg Velbert 1
FT 1 4
HT0-2
4-6
GER OBW
SC Dusseldorf West 2
FC Kleve 1
FT 0 4
HT0-3
2-4
GER OBW
SC Union Nettetal
VfB Hilden
FT 0 4
HT0-1
GER OBW
SC Velbert
TuRU Dusseldorf
FT 3 2
HT1-0
GER OBW
SF Baumberg 3
FC Monheim 4
FT 1 0
HT0-0
1-9
GER OBW
VFB Homberg
SpVg Schonnebeck
FT 4 2
HT2-0
GER OBW
VfB Speldorf
Bocholt FC
FT 2 6
HT0-4
GER OBW
Hertha Zehlendorf 1
SC Staaken 3
FT 5 0
HT2-0
4-4
GER OBW
Eintracht Trier 2
SC Idar Oberstein 3
FT 2 0
HT2-0
5-0
GER OBW
FC Brunninghausen 2
Hammer SpVg 1
FT 2 0
HT1-0
2-6
GER OBW
Gutersloh 1
Westfalia Herne 3
FT 3 2
HT2-1
7-7
GER OBW
SV Westfalia Rhynern 1
1. FC Gievenbeck 1
FT 3 0
HT3-0
5-5
SUI D3
Bavois 2
SC Cham 4
FT 3 3
HT2-2
3-7
Ire LSL
Colepark United 1
Cherry Orchard
FT 1 0
HT1-0
0-10
Ire LSL
Riverstown FC
Bandon AFC 1
FT 1 2
HT1-1
3-6
Ire LSL
Bluebell United 3
St Patricks CY 2
FT 5 1
HT2-0
8-3
SWE D3N
Iggesunds IK
Lucksta IF
Postp.
SWE D3N
Trollhattans BoIS
Melleruds IF
Postp.
SWE D3N
Ostavall IF
Stöde IF
Postp.
SWE D3N
Vimmerby IF
Tranas FF
Postp.
SWE D3N
Vaksala SK
Vallentuna BK
Postp.
SWE D3N
Slätta SK
Forssa BK
Postp.
SWE D3N
Adolfsbergs IK
Kumla
Postp.
SWE D3N
Hertzöga BK
Yxhults IK
Postp.
FT 0 2
HT0-0
9-7
KSA PR
Al-Fateh [8] 2
Al-Nasr(KSA) [2] 2
FT 0 5
HT0-3
2-4
KSA PR
Al Ittihad(KSA) [12]
Al-Ettifaq [9] 1 2
FT 2 0
HT2-0
7-5
FT 2 1
HT2-1
2-9
FT 1 0
HT0-0
8-9
EGY D1
EL Ahly [1] 5
Pyramids FC [3] 3
FT 0 1
HT0-1
6-3
FAR D1
NSI Runavik [5]
IF Fuglafjordur [10]
FT 3 1
HT0-1
SWE D3N
Vartans IK 1
Brottby 2
FT 4 0
HT3-0
2-3
Spain D4
LHospitalet 3
Figueres 2
FT 1 2
HT0-0
9-2
Spain D4
FC Asco 4
FC Santboia 3
FT 1 1
HT1-1
2-5
Spain D4
Sant Andreu 3
UE Castelldefels 2
FT 3 1
HT3-0
5-1
Spain D4
Eldense 6
Atzeneta UE 4
FT 2 0
HT1-0
4-6
Spain D4
CD Buzanada 1 4
Marino 5
FT 1 1
HT1-0
3-7
FT 2 2
HT0-1
7-0
GER OBW
Altludersdorf 1 2
FC Blaus Weiss 90 Berlin 5
FT 3 2
HT3-0
4-4
SUI D3
FC Sion U21 1
Koniz 1
FT 0 1
HT0-0
10-3
Brazil W L
Sport Recife (w) 3
Vitoria BA (W) 2
FT 0 5
HT0-3
1-1
FT 0 2
HT0-1
8-1
FT 1 3
HT1-1
2-2
FT 1 2
HT1-1
5-2
BRA CPY
Ituano (Youth) 1 2
OSTO youth team 2 2
FT 1 1
HT1-1
8-4
BRA CPY
Taubate (Youth) 3
Bragantino SP Youth 2
FT 0 0
HT0-0
8-5
BRA CPY
Novo Horizonte/RS U20
Lajeadense/RS U20 3
FT 0 3
HT0-0
3-4
BRA CPY
Uniao Harmonia U20 3
Brasil de Pelotas U20 1
FT 0 2
HT0-0
4-6
SWE D3N
Marsta IK
Fanna BK
Postp.
SCO WD
Partick Thistle Women 1
Kilmarnock (w)
FT 0 0
HT0-0
4-4
ITA C1
Pisa [4]
Pontedera [9] 1
FT 0 0
HT0-0
6-3
ITA C1
Alessandria [12] 1
Pro Patria [8] 3
FT 1 2
HT1-1
6-3
ITA C1
Lucchese [18] 2
Piacenza [1] 2
FT 1 2
HT0-0
4-10
ITA C1
Olbia [15] 1 2
Novara [10] 1 2
FT 1 2
HT0-1
4-4
ITA C1
Pistoiese [14] 4
Pro Vercelli [5] 1
FT 1 2
HT1-0
2-11
ITA C1
ACD Virtus Entella [2] 3
Arezzo [7] 1 6
FT 2 1
HT1-0
1-4
FRA D3
Cholet So [5] 1
Le Mans [4] 3
FT 0 1
HT0-0
2-6
Spain D4
Santfeliuenc FC
FC Martinenc
FT 3 0
HT2-0
3-1
Spain D4
Pobla De Mafumet CF 3
CP San Cristobal 2
FT 2 1
HT1-1
6-1
Spain D4
Novelda CF 3
Jove Espanol 1 5
FT 1 0
HT0-0
5-2
Spain D4
Cerdanyola del Valles 2
UA Horta 2
FT 0 1
HT0-1
5-6
BRA PA
Nacional PR 3
AA Batel 3
FT 2 2
HT0-1
5-6
FT 0 0
HT0-0
7-2
ACT M
Ituzaingo [17] 2 3
El Porvenir [13] 4
FT 0 1
HT0-1
7-4
ADT M
Centro Espanol [10] 1 8
Puerto Nuevo [8] 4
FT 0 2
HT0-0
7-4
FT 1 0
HT0-0
2-4
ARGW D1
UBA (w) 2
Racing Club Women 6
FT 2 2
HT1-0
8-3
ITA S4
US Fiorenzuola 4
Vigor Carpaneto 1
FT 1 1
HT0-1
4-5
UEFA EL
Eintracht Frankfurt [4] 3
Benfica [1] 1
FT 2 0
HT1-0
5-2
UEFA EL
Valencia [6] 1
Villarreal [15] 4
FT 2 0
HT1-0
5-6
UEFA EL
Chelsea [5] 4
Slavia Praha [1] 2
FT 4 3
HT4-1
3-4
UEFA EL
Napoli [2] 2
Arsenal [4] 1
FT 0 1
HT0-1
9-5
Spain D4
AD Siete Villas 2
SD Torina 5
FT 2 2
HT0-1
7-3
SCO WPL
Celtic (w) [4] 1
Glasgow City (w) [1]
FT 1 2
HT1-0
0-5
FT 2 0
HT1-0
2-3
VEN D1
LALA FC [3] 2
Deportivo La Guaira [2] 2
FT 2 1
HT1-1
0-4
FT 1 0
HT0-0
10-2
VEN D1
Estudiantes Merida FC [6] 1
Zulia FC [10] 2
FT 4 0
HT2-0
4-9
Spain D4
UD Tamaraceite 4
UD San Fernando 3
FT 2 2
HT2-1
4-1
FT 0 0
HT0-0
1-6
90min[0-0],Pen[5-6],Stjarnan GardabaerWin
COL D1
Union Magdalena [9] 1 4
America de Cali [5] 1
FT 0 3
HT0-1
7-3
COL U20
Leones FC U20 1
Ferrovalvulas U20 1 5
FT 2 2
HT0-0
7-5
SLV D1
Municipal Limeno [3] 3
CD Sonsonate [12] 4
FT 2 0
HT0-0
9-2
Brazil W L
Audax SP (w) 2
Vitoria PE (w) 2
FT 3 0
HT0-0
5-5
BOL D1
Royal Pari FC [11] 3
Destroyers [12] 4
FT 0 0
HT0-0
5-3
GY L1
Anns Grove FC 1
Western Tigers
FT 0 2
HT0-0
1-2
BRA CUP
Bahia BA [11] 3
Londrina PR [8] 1
FT 4 0
HT2-0
7-0
BRA SPWL
Vila Nova Women 1
Chapecoense (w) 2
FT 0 3
HT0-1
3-6
MEX D2
Venados FC [6] 2
Zacatepec [3] 2
FT 2 0
HT1-0
2-4
CHI T
Deportes Union Companias 3
Deportes Limache 2
FT 0 0
HT0-0
5-3
BOL D1
Aurora [14] 3
San Jose [7] 1
FT 0 2
HT0-0
5-11
CON CSA
Sport Huancayo [16] 1
Wanderers FC [4] 3
FT 1 1
HT0-0
6-1
CON CSA
Mushuc Runa [12] 2
Union Espanola [2] 5
FT 1 1
HT1-1
4-3
90min[1-1],Two Rounds[2-2],Pen[5-6],Union EspanolaWin
FT 4 0
HT1-0
6-3
NZM SL
Nelson Suburbs 2
Cashmere Technical
FT 0 2
HT0-2
3-2
GUA D1
Petapa [12] 4
Deportivo Chiantla [8] 6
FT 1 2
HT1-1
2-5
FT 1 0
HT0-0
3-3
CPL
Napier City Rovers 1
Wairarapa United 1
FT 9 0
HT5-0
11-2
INT FRL
Hong Kong U18 China
Myanmar U18
FT 0 2
HT0-2
CPL
North Wellington AFC 3
Western Suburbs
FT 3 3
HT2-3
6-2
CPL
Stop Out 1 2
Lower Hutt City 5
FT 1 2
HT0-1
3-4
FT 1 1
HT0-1
2-4
AB U20 L
Maitland FC U20 2
Edgeworth Eagles U20 1
FT 0 1
HT0-1
6-6
NZM SL
Coastal Spirit 2
Selwyn United
FT 1 3
HT1-2
5-0
NZM SL
Ferrymead Bays 1 3
Nomads 4
FT 3 4
HT1-2
5-8
NZM SL
Western MPL
FC Twenty 11 1
FT 5 1
HT1-0
8-3
FFSA NZL
Green Island AFC 1
caversham 1 1
FT 1 1
HT0-1
5-5
FFSA NZL
Roslyn Wakari 1
Mosgiel AFC 1
FT 1 4
HT0-1
7-6
INT CF
Punjab 2
FC Goa 2
FT 2 1
HT1-0
0-9
FT 0 1
HT0-1
3-5
A FFA Cup
Croydon Kings
The Cove FC
FT 0 0
HT0-0
5-1
90min[0-0],120min[3-1],Croydon KingsWin
FT 2 1
HT0-0
1-7
NSW-N TPL
Maitland [8]
Edgeworth Eagles FC [1] 1
FT 2 1
HT0-1
5-9
WAUS U20
Sydney Olympic U20
Manly United U20
FT 3 1
HT0-1
4-5
AB U20 L
Lambton Jaffas U20
Weston Workers U20
FT 2 1
HT1-1
4-6
A FFA Cup
South Melbourne
Essendon Royals
FT 1 0
HT1-0
7-3
CPL
Wellington Olympic 1
Miramar Rangers 1 3
FT 2 1
HT0-0
5-4
FT 1 1
HT0-0
3-4
A FFA Cup
Kingborough Lions
Devonport City
FT 1 2
HT0-0
8-11
FT 2 1
HT2-1
4-6
AUS NSW
Sydney Olympic [7] 2
Manly United [5] 3
FT 2 2
HT0-1
8-8
CHA D2
Wuhan three town [3]
Zhejiang Yiwu [7]
FT 2 0
HT1-0
3-2
CZE CFL
Radotin [5] 2
Slovan Velvary [12] 1
FT 1 0
HT1-0
9-2
CZE CFL
Loko Vltavin [2] 1
FK Kraluv Dvur [14] 1
FT 1 1
HT0-1
11-2
90min[1-1],Pen[5-4],Loko VltavinWin
CZE DFL
Aritma Praha
FC Tachov 2
FT 2 0
HT1-0
4-4
CZE DFL
Spolana Neratovice 3
Meteor Praha 4
FT 1 1
HT0-0
7-3
CZE DFL
SK Petrin Plzen
Horni Briza
FT 4 2
HT2-0
8-4
CZE DFL
TJ Tatran Bohunice 2
SK Krumvir 3
FT 6 1
HT2-0
5-0
FT 2 0
HT1-0
5-2
Slo D3
FC Rohoznik 1 2
SK Bernolakovo 2
FT 1 0
HT0-0
6-0
Slo D3
FK Vajnory 1
FK Slovan Most pri Bratislave
FT 0 6
HT0-3
6-7
CZE W1
Dukla Prague (w) [5]
Sparta Praha (w) [1]
FT 2 6
HT2-2
CZE DFL
Havlickuv Brod 1
Tatran Zdirec 2
FT 1 4
HT1-1
3-7
CZE DFL
Hradec Kralove (w)
Slovan Liberec (w)
FT 1 3
HT0-1
2-8
AUS NSW PL
West Wallsend SC 4
Toronto Awaba 1 4
FT 5 2
HT0-0
5-4
IND D2
Shastri FC 3
Indian National FC 1
FT 2 1
HT1-0
3-12
AUS NSW PL
Singleton Strikers FC 2
South Cardiff 2
FT 0 1
HT0-0
9-4
CZE CFL
Zivanice [15]
Dobrovice [8] 1
FT 0 4
HT0-3
7-2
CZE CFL
Otrokovice [9] 4
Hlucin [10] 3
FT 0 2
HT0-1
6-4
CZE CFL
Valasske Mezirici [16] 1
Rymarov [15]
FT 0 3
HT0-3
5-4
FT 1 0
HT0-0
12-5
FT 0 1
HT0-0
2-1
UKR U19
Dinamo KyivU19 1
FC Vorskla U19 2
FT 1 0
HT0-0
7-2
UKR U19
Lviv U19 2
Chernomorets Odessa U19 2
FT 3 1
HT0-1
8-3
FT 4 2
HT3-0
6-4
FT 1 0
HT0-0
7-3
A FFA Cup
Sydenham Park 1
Banyule City 4
FT 5 4
HT2-2
3-3
ALG WL
ASEAC Women
AS Surete Nationale Women
FT 0 1
HT0-1
1-4
ALG WL
CF Akbou Women
Afak Relizane Women 1
FT 0 1
HT0-0
1-2
ALG WL
FC Constantine Women 1
JF Khroub Women
FT 4 1
HT3-0
4-3
Spain D4
RCD Carabanchel 2
Getafe B 2
FT 0 1
HT0-0
2-5
BWPL
FK Minsk (w) [2] 3
RGUOR Minsk (w) [4] 1
FT 1 0
HT0-0
14-0
BGD D1
Muktijoddha SKC
Saif Sporting Club
FT 0 2
HT0-0
Spain D4
Silla CF 3
Crevillente 4
FT 1 1
HT0-0
3-12
BGD D1
Feni SC 2
Fakirapool Young Mens Club 1
FT 0 1
HT0-1
4-8
AUS D1
Adelaide United [4]
Melbourne Victory [3] 2
FT 1 0
HT0-0
7-3
Geo LW
Dinamo Batumi Women 1
Kolkheti Khobi Women 1
FT 3 3
HT1-1
8-7
JPN D1
Kawasaki Frontale [8]
Shonan Bellmare [9] 1
FT 2 0
HT2-0
6-8
JPN D1
Hiroshima Sanfrecce [1] 1
FC Tokyo [2]
FT 0 1
HT0-0
5-3
FT 0 1
HT0-1
7-4
VIE D1
SHB Da Nang [9]
Song Lam Nghe An [4] 4
FT 0 2
HT0-0
7-3
FT 3 1
HT0-0
FT 1 1
HT0-1
5-6
FT 2 0
HT1-0
8-3
RUS YthC
Ufa Youth [14] 2
Arsenal Tula Youth [3] 1
FT 1 6
HT0-3
1-13
Spain D4
Albacete B
CD Azuqueca 3
FT 1 1
HT1-0
2-8
Spain D4
UE Sants 1 4
AE Prat 3
FT 1 2
HT0-1
2-1
Spain D4
Villarreal C 3
UD Alzira 3
FT 1 0
HT1-0
3-4
Spain D4
Torre Levante 4
Paiporta 3
FT 1 1
HT1-1
3-4
UKR U19
Arsenal Kyiv U19 1 3
PFK Oleksandria U19 5
FT 3 3
HT2-2
4-8
BGD D1
Rahmatgonj MFS 1
Mohammedan Dhaka 2
FT 2 1
HT1-1
1-5
FT 0 3
HT0-1
7-2
POR D2
SC Covilha [9]
Porto B [6] 2 2
FT 2 1
HT0-1
6-1
FT 1 0
HT0-0
1-4
ENG LCH
Bristol City [6]
Reading [19]
FT 1 1
HT0-0
9-6
LAT D1
FK Spartaks [9] 1 1
FK Valmiera [3] 1 6
FT 2 0
HT1-0
4-2
ARM D1
Alashkert [3] 1
Ararat Yerevan [9] 1
FT 2 0
HT2-0
1-3
SWE D3N
Sodra Sandby IF 2
IFK Trelleborg
FT 3 1
HT2-0
3-4
SWE D3N
Heby AIF 2
Fagersta Sodra IK 4
FT 2 0
HT0-0
3-4
INT CF
Jaro [6]
SJK Akatemia [3]
FT 5 0
HT1-0
5-1
INT CF
Dynamo Kyiv [13]
FC Vorskla Poltava [7]
FT 5 0
HT4-0
3-4
FT 1 1
HT1-1
4-4
Slo D3
TJ Rovinka
FO SK Lozorno 2
FT 1 0
HT0-0
7-8
ITA YTHL
AS Roma U20 [5] 1
Torino U20 [4] 3
FT 5 0
HT3-0
4-8
FT 2 1
HT0-0
8-0
SVK U19 A
SCP RuzomberokU19
FK Poprad U19 2
FT 1 2
HT0-1
7-2
UKR U19
Karpaty U19 3
Illichivec Mariupol U19 3
FT 2 4
HT0-2
14-3
SPA WD2
Union Viera CF (w) 1
Union Guimar W 1
FT 3 2
HT2-1
6-7
Zam SL
Forest Rangers 3
Circuit City FC 3
FT 3 2
HT1-1
3-2
CZE DFL
FK Baumit JablonecU21 1
Marila Pribram U21 2
FT 4 0
HT2-0
7-1
MAC D1
Hang Sai [6]
Sporting de Macau [7]
FT 3 5
HT2-2
IND D2
Tarun Sangha FC 1
Youngmen SC 2
FT 1 0
HT0-0
4-3
BSWCP
BSC Kristall Beach Soccer
Krylia Sovetov Beach
FT 10 0
HT0-0
FT 2 0
HT0-0
9-2
SWE D1
Ostersunds FK [10] 1
Elfsborg [9] 2
FT 1 1
HT0-1
7-5
IRN PR
Nassaji Mazandaran [11] 2
Padideh Mashhad [5]
FT 1 0
HT0-0
1-8
SWE D3
Ullared [4] 2
BK Olympic [8] 2
FT 1 1
HT0-0
7-3
Turk U21 SL
Kasimpasa U21 [5] 2
Bursaspor U21 [4] 2
FT 0 2
HT0-1
4-5
GER OBW
Lichtenberg 47 4
Malchower SV 3
FT 1 0
HT0-0
7-2
FT 0 0
HT0-0
6-3
FT 2 1
HT1-1
12-7
ENG LCH
Millwall [20] 1
Brentford [15] 1 3
FT 1 1
HT1-1
7-3
ENG L1
Coventry City [8] 2
Bradford City [24] 1 4
FT 2 0
HT1-0
6-6
FT 2 1
HT2-1
2-14
ENG L2
Exeter City [7] 1
Crawley Town [20] 4
FT 1 3
HT0-2
5-4
FT 3 1
HT1-0
4-8
ALB D1
Kamza [10]
Teuta Durres [5]
FT 0 3
HT0-0
ARM D1
Shirak [6] 3
Banants [2] 1
FT 0 0
HT0-0
6-3
ARM D1
FC Avan Academy [1] 2
Lori Vanadzor [5]
FT 3 0
HT2-0
4-3
AZE D1
FK Gilan Gabala [3] 3
Zira FK [5] 3
FT 2 1
HT1-0
4-7
INT CF
Klubi 04 Helsinki
SalPa [2]
FT 4 4
HT2-2
SWE D3
Rappe GOIF [6] 4
IFK Berga [2] 2
FT 1 2
HT0-1
8-4
SWE D3
Osterlen FF [9] 4
IFO Bromolla IF [11] 1
FT 1 1
HT0-0
1-1
SWE D3
Hassleholms IF [5] 2
Husqvarna FF [3] 2
FT 0 1
HT0-0
11-5