All Hot FilterFilter0
SWE D3N
IK Virgo 3
Garda BK 2
FT 1 0
HT0-0
5-4
HY U19
N.E.C. Nijmegen (Youth) 1
Ajax U19
FT 2 4
HT2-1
1-4
Est SMC
Turi JK Ganvix
Raplamaa
FT 3 1
HT1-1
9-8
KSA D1
AL-Rbeea Jeddah [7] 3
Abha [1] 1
FT 3 3
HT1-1
1-3
BSWCP
City Beach
Krylia Sovetov Beach
FT 2 3
HT0-0
Spain D4
CD Mosconia 2
CD Colunga 1
FT 3 2
HT2-0
4-6
FT 1 1
HT1-1
6-6
UAE LP
Al-Sharjah [1] 3
Al Ain [4] 4
FT 2 2
HT1-1
5-5
SWE U19
IFK Goteborg U19 2
Helsingborg IF U19 3
FT 2 1
HT0-1
3-3
AUS AC
SC Bregenz 4
FC Dornbirn 1913 5
FT 3 3
HT1-1
5-2
90min[3-3],Pen[3-5],FC Dornbirn 1913Win
GFA PR
BK Milan 1
Brikama United 3
FT 0 1
HT0-1
3-5
GER LS
FSV luckenwalde 1 3
FSV Optik Rathenow 3
FT 0 2
HT0-1
6-6
CZE DFL
SK Batov 2
Tj Stitna Nad Vlari 1
FT 2 0
HT2-0
4-3
GFA PR
Banjul Hawks FC 1
PSV Wellingara 2
FT 4 1
HT2-1
3-5
GFA PR
Wallidan 2
Marimoo 1 2
FT 2 3
HT1-1
5-3
GFA PR
Gambia Ports Authority 2
Samger FC 1
FT 1 0
HT1-0
2-3
OMA PL
Dhufar [1] 1
Al Shabab(OMA) [11] 3
FT 3 0
HT1-0
13-4
ALG CUP
CS Constantine [8] 1
CR Belouizdad [10] 1
FT 1 0
HT0-0
3-4
ITA D1
Lazio [8] 2
Udinese [16]
FT 2 0
HT2-0
4-5
FRA D1
Nantes [15] 1
Paris Saint Germain (PSG) [1] 3
FT 3 2
HT2-1
4-4
NOR U19
Strommen U19 3
Kongsvinger U19
FT 1 5
HT1-2
2-7
SWE D3
Kramfors-Alliansen [12]
Gottne IF [3]
FT 0 2
HT0-0
SWE D3
FC Rosengard [5] 1
Hittarps IK [1] 1
FT 1 2
HT0-1
6-1
SWE WD2
Asarums IF FK (w)
Moron BK (w)
FT 1 0
HT1-0
7-2
SWE WD1
Linkopings (w) [5]
Vaxjo FF (w) [7]
FT 5 0
HT2-0
6-2
FT 5 0
HT2-0
10-1
AUS AC
ASK Elektra 3
Sportunion Mauer 3
FT 3 1
HT0-1
10-1
AUS AC
SC Mannsworth 1
SR Donaufeld Wien 4
FT 0 4
HT0-2
4-4
EST D4
Viimsi MRJK B 3
Pohja Sakala 2
FT 1 0
HT0-0
5-2
GER LS
Wacker Nordhausen 2
Carl Zeiss Jena
FT 2 0
HT1-0
3-4
INT FRL
Austria U18
Germany U18
FT 1 0
HT1-0
GER Reg
Hannover 96 Am [6] 1
VFB Lubeck [2] 1 1
FT 1 1
HT0-0
3-5
GER Reg
Bonner [12] 2
SV Lippstadt [11] 1
FT 3 0
HT0-0
7-5
SPA D3
Arenas Club de Getxo [2] 4
SD Gernika [2] 4
FT 4 1
HT3-0
0-6
FT 1 1
HT1-1
3-6
FT 0 2
HT0-1
4-3
SWE D3
IFK Timra [15]
IFK Ostersund [7]
FT 1 2
HT0-1
AUS AC
FC 1980 Wien 1
Wiener Viktoria
FT 2 3
HT1-0
5-9
Ire LSL
Glenville FC
Leixlip United 3
FT 0 2
HT0-1
5-5
Ire LSL
Portmarnock 1
Killester Donnycarne 2
FT 0 2
HT0-1
2-3
SUI D3
Bellinzona 2
YF Juventus Zurich 3
FT 1 0
HT0-0
6-1
Ire LSL
Bluebell United 1 3
Crumlin United
FT 0 0
HT0-0
2-6
SWE D3N
Dalen/Krokslatt
Landvetter IS
Postp.
SWE D3N
Hisingsbacka FC
Angered BK
Postp.
SWE D3N
Kallered SK
Vastra Frolunda
Postp.
SWE D3N
Saffle FF
BK Nora
Postp.
GER OBW
Erndtebruck 3
TuS Haltern 1 1
FT 1 1
HT0-1
5-3
SPA D3
CD Izarra [2] 1
Leioa [2] 1
FT 2 1
HT1-0
5-3
FT 0 0
HT0-0
9-5
INT CF
Gremio Nacional U20
Juventude U20(RS) [79]
FT 0 13
HT0-4
1-8
INT CF
New Plata U20
Sao Jose SP (Youth) [13]
FT 1 3
HT1-1
ENG WSL
Everton FC (w) [10]
Birmingham (w) [4]
FT 1 3
HT1-2
SWE WD2
Satra SK Women 1
Alvsjo AIK Women 2
FT 0 1
HT0-1
2-7
Spain D4
CD Binissalem 4
Constancia 2
FT 1 0
HT1-0
4-2
Spain D4
CE Esporles 2
CE Felanitx 3
FT 2 1
HT0-0
5-12
Spain D4
Valle de Egues 3
CD Baztan 4
FT 5 0
HT1-0
5-3
Spain D4
CD Covadonga 1
Condal CF 3
FT 4 0
HT0-0
8-2
Spain D4
Pasaia KE 2
Alaves B 4
FT 0 2
HT0-0
3-5
FT 0 2
HT0-1
1-9
FT 5 0
HT3-0
14-0
Bra CUU20
Gremio (Youth) 1 4
Palmeiras (Youth) 9
FT 1 1
HT1-0
4-5
FT 0 0
HT0-0
10-6
FT 3 0
HT2-0
4-2
FT 1 2
HT0-1
8-1
Bra CUU20
Vasco da Gama U20 1
America MG Youth 5
FT 0 1
HT0-1
4-2
Est SMC
EMU SK 3
Tallinna FC Zapoos 2
FT 0 2
HT0-0
3-7
Ire LSL
Cockhill Celtic
Derry City Reserves 1
FT 4 0
HT1-0
12-1
GUA D2
Club Aurora 3
Deportivo Jocotan 3
FT 1 0
HT0-0
12-3
COL U20
Independiente Medellin U20 2
CD Aguila U20 3
FT 0 0
HT0-0
8-3
BRA CPY
Criciuma SC (Youth) 1
Avai (Youth)
FT 1 2
HT0-2
BRA CPY
Guarani U20
Plagoye U20
FT 2 1
HT2-0
SWE D3
IFK Lidingo FK [9] 1
Valbo FF [6] 2
FT 5 2
HT2-2
3-2
Spain D4
UDC Txantrea KKE 3
CD Beti Onak 3
FT 3 1
HT2-0
1-3
Spain D4
Amurrio 1
Zamudio SD 1 3
FT 0 1
HT0-0
6-5
MWD1
Birkirkara (w) [1]
Kirkop United (w) [4]
FT 2 0
HT1-0
Spain D4
Tudelano 4
CD Anguiano 3
FT 1 1
HT0-0
1-3
Spain D4
Toledo 3
CD Villacanas 7
FT 1 0
HT0-0
6-3
FT 3 3
HT2-0
2-11
FT 3 2
HT1-1
2-5
BPL (W)
Racing Genk (w) [4]
Anderlecht (w) [1]
FT 0 2
HT0-1
1-6
WAL D1
Goytre Utd [4] 2
Cwmamman United [6] 4
FT 1 1
HT0-0
3-2
WAL D1
Goytre AFC [14]
Undy Athletic [11]
FT 1 1
HT0-0
BRA PA
Paranavai 1
Apucarana SC 4
FT 2 1
HT0-1
2-8
BRA PA
Rolandia EC 1
CE Uniao PR 2
FT 0 0
HT0-0
7-9
Ire LSL
Midleton FC 1
Mayfield United 1
FT 2 0
HT1-0
7-5
BRA CEB
Campo Grande CE
Esporte Limoeiro
FT 7 0
HT5-0
BRA CEB
CE Uniao 3
Maranguape CE 1 3
FT 1 1
HT0-1
6-0
BRA SPWL
Alianca FC (W) 1
CRESSPOM (w) 1 1
FT 0 2
HT0-2
1-3
SCO HL
Wick Academy [7]
Brora Rangers [2]
FT 0 0
HT0-0
ENG WSL
Yeovil Town (w) [11]
Reading (w) [6]
FT 0 5
HT0-1
Spain D4
Club Deportivo Tropezon
SD Revilla 1
FT 4 0
HT2-0
4-4
Ire LSL
Portlaoise AFC 2
Arklow Town 2
FT 4 0
HT2-0
3-2
UEFA CL
Manchester City [2]
Tottenham Hotspur [3] 4
FT 4 3
HT3-2
4-3
UEFA CL
FC Porto [2] 1
Liverpool [1] 1
FT 1 4
HT0-1
6-3
FT 1 0
HT1-0
4-6
ICE CUP
Fram Reykjavik [9]
Ymir 1 3
FT 6 0
HT2-0
6-3
ICE CUP
Leiknir Reykjavik [10] 1
Fjolnir [11] 2
FT 1 4
HT0-0
5-4
FT 1 0
HT0-0
4-1
BOL D1
Club Guabira [9] 1 6
The Strongest [4]
FT 1 2
HT0-1
5-6
SCO HL
Clachnacuddin [16] 3
Formartine United [4] 1
FT 0 4
HT0-1
1-4
NIR WD1
Crusaders Strikers (w) 3
Derry City (w) 1
FT 2 0
HT2-0
5-0
NIR WD1
Glentoran (w)
Comber Recreation FC Women 1
FT 6 0
HT4-0
9-0
NIR WD1
Linfield (w)
Sion Swifts (w)
FT 1 0
HT1-0
9-1
SLV Rl
Jocoro FC Reserves 1
Santa Tecla Reserves 3
FT 1 4
HT1-1
2-10
FT 3 1
HT2-0
6-2
Spain D4
UD Ibarra 2
UD Las Zocas 1 3
FT 2 0
HT0-0
3-2
VEN D2
CD Hermanos Colmenares 2
Atletico El Vigia 2
FT 4 0
HT2-0
5-5
VEN D2
Real Frontera 3
Deportivo Zulia 3
FT 1 0
HT1-0
2-2
ICE CUP
Hafnarfjordur [5]
Berserkir Reykjavik
FT 4 2
HT2-1
FT 2 2
HT1-0
4-6
FT 1 2
HT0-1
5-1
FT 1 0
HT0-0
10-5
VEN D1
Carabobo FC [16] 4
Deportivo Lara [4] 3
FT 2 1
HT1-0
0-5
Cuban C
FC Cienfuegos 2
Guantanamo FC 5
FT 0 2
HT0-1
3-5
Cuban C
La Habana 5
Granma 3
FT 1 0
HT0-0
8-5
Cuban C
Villa Clara
Camaguey 1
FT 3 1
HT2-1
6-2
VEN D2
Titanes FC 2 5
Urena SC 2 4
FT 4 1
HT4-0
3-2
VEN D2
Angostura FC 5
Ciudad Vinotinto 1
FT 1 0
HT1-0
6-6
FT 1 0
HT0-0
10-0
FT 2 2
HT1-1
5-3
GUA D1
CSD Municipal [2] 4
Xelaju MC [9] 7
FT 0 2
HT0-1
15-2
GUA D2
CSYD Carcha 1 3
CD Sansare 1 2
FT 2 1
HT0-1
5-2
GUA D2
Deportivo San Pedro 6
Marquense 1 8
FT 0 0
HT0-0
6-3
GUA D2
Santa Lucia FC 2
Chimaltenango FC 1 5
FT 0 1
HT0-1
11-1
NIC D1
Deportivo Ocotal 1
Juventus Managua
FT 1 2
HT0-1
NIC D1
Chinandega FC 1
Real Madriz FC
FT 2 0
HT2-0
NIC D1
Jalapa
UNAN Managua
FT 0 1
HT0-0
FT 3 4
HT3-2
10-7
SLV D1
Jocoro FC [10] 2
Santa Tecla [7] 3
FT 1 1
HT0-1
8-3
GUA D1
Antigua GFC [3] 3
Deportivo Sanarate [11] 1 5
FT 4 0
HT2-0
5-2
HON D1
Marathon [2] 3
Honduras Progreso [10] 4
FT 6 0
HT2-0
2-4
GUA D2
CD Achuapa 2
C.S.D. Comunicaciones B 1 7
FT 2 1
HT0-1
6-2
GUA D2
Suchitepequez
Quiche FC
FT 1 3
HT1-0
2-2
NIC YL
Managua U20 2
Diriangen U21
FT 1 0
HT1-0
5-1
GUA D1
Guastatoya [6] 2
CD Puerto de Iztapa [8] 2
FT 2 0
HT1-0
6-1
FT 1 2
HT0-0
1-6
FT 2 0
HT1-0
2-4
PAR D1
General Diaz [8] 4
Sol de America [7] 2
FT 1 4
HT0-3
6-9
BRA CUP
Santos [10] 2
Vasco da Gama [16] 1
FT 2 0
HT0-0
12-3
FT 0 3
HT0-1
5-8
FT 4 0
HT0-0
8-2
FT 5 0
HT1-0
7-2
MEX D2
Celaya FC
Atletico San Luis [1] 2
FT 1 1
HT0-1
8-5
BRA PA
Prudentopolis 1 2
Independiente FSJ 3
FT 2 3
HT2-2
4-4
BRA PA
Parana STC PR 2
Iraty 1
FT 2 0
HT1-0
6-4
Barbados P L
Whitehall Titans 2
Bagatelle SS 1
FT 2 1
HT0-1
4-0
BRA CEB
Caucaia CE 2
Maracana CE 1 3
FT 4 1
HT3-0
9-7
BRA CEB
Icasa CE 1 3
Pacajus 4
FT 1 2
HT1-0
1-3
Bra SD
Interporto FC 1 1
AA Alvorada 1 2
FT 1 2
HT1-0
11-4
Bra SD
Arsenal EC 1 3
Tocantinopolis 1 6
FT 2 6
HT2-1
3-5
COL D1
Millonarios [1] 3
Deportes Tolima [3] 5
FT 1 2
HT0-1
9-3
HON D1
CD Olimpia [1] 3
C.D. Real de Minas [7] 2
FT 1 1
HT1-0
5-4
BOL D1
Bolivar [2] 1 4
Blooming [3] 6
FT 4 1
HT1-1
5-3
NIC D1
Managua FC 4
Diriangen 3
FT 5 3
HT3-1
5-5
ARG C
River Plate [4] 1
Argentino de Merlo [1] 2
FT 3 0
HT0-0
3-3
PAR D1
Libertad [2] 3
Guarani CA [3] 4
FT 1 1
HT1-0
3-2
FT 2 0
HT1-0
9-1
90min[2-0],Pen[4-2],Independiente Jose TeranWin
FT 1 1
HT1-1
3-5
90min[1-1],Pen[0-3],Aguilas DoradasWin
SLV D1
CD Chalatenango [5] 4
Aguila [2] 1 2
FT 1 0
HT0-0
1-1
BOL D1
Real Potosi [13] 1
Jorge Wilstermann [5] 1 3
FT 1 2
HT0-1
7-4
FT 1 0
HT1-0
2-8
BRA CUP
Fluminense RJ [12] 1
Santa Cruz PE [3] 1
FT 2 0
HT2-0
5-1
USL D1
Austin Bold [32] 1
Phoenix Rising FC [20] 4
FT 1 0
HT0-0
BRA CGD1
Gremio (RS) [1] 2
Internacional RS [2] 6
FT 0 0
HT0-0
5-6
90min[0-0],Pen[3-2],Gremio (RS)Win
BRA CP
ABC RN [4] 1 3
America FC Natal RN [2] 3
FT 0 0
HT0-0
7-4
INT CF
Campinense [3] 2
Botafogo PB [1] 1
FT 1 2
HT0-1
5-11
FT 0 0
HT0-0
4-2
SLV D1
Luis Angel Firpo [11] 1
CD Audaz [9] 2
FT 0 0
HT0-0
5-10
FT 1 0
HT1-0
7-2
FT 0 3
HT0-0
NIC D1
Real Esteli 3
Walter Ferretti 3
FT 1 0
HT0-0
6-3
BRA LNA
Alianza FC (PAN) 2
Costa Del Este 1
FT 1 0
HT0-0
5-2
BRA LNA
CD Arabe Unido
San Francisco FC 1
FT 1 4
HT1-2
6-4
BRA LNA
Plaza Amador 2
CD Universitario 1
FT 0 0
HT0-0
5-2
BRA LNA
Santa Gema
CA Independente
FT 0 3
HT0-0
BRA LNA
Tauro FC 2
Sporting San Miguelito 1
FT 2 1
HT0-0
5-1
SLV D1
Alianza San Salvador [1] 4
CD FAS [6] 1 2
FT 1 0
HT0-0
8-3
FT 2 2
HT2-0
7-4
MLS
Vancouver Whitecaps [10] 3
Los Angeles FC [1] 2
FT 1 0
HT1-0
5-3
GUA D1
Coban Imperial [2] 2
Malacateco [5] 1 6
FT 2 0
HT1-0
11-2
INT CF
Jiangsu Huatai (w)
ShanDong JFSS (w) 1
FT 1 2
HT1-1
4-0
GUA D2
Sacachispas GT 5
Deportivo Mixco 5
FT 1 0
HT0-0
8-1
Chinese STU
Wuhan Jianghan (w)
Sichuan (w) 1
FT 5 0
HT2-0
4-4
Chinese STU
dalian QuanJian(w)
Nanchang 81 Woman
FT 1 0
HT1-0
KOR WD1
Changnyeong Women's [7]
Gyeongju FC W [6]
FT 1 1
HT0-1
FT 0 1
HT0-0
6-3
BGD D1
Swadhinata KS 1
Farashganj SC
FT 1 0
HT0-0
2-6
Chinese STU
HeNan Huishang (w) 1
Shanghai RCB (w)
FT 1 5
HT1-1
2-8
Chinese STU
Changchun RCB (w)
Beijing Beikong (w)
FT 0 0
HT0-0
Ken D1
AFC Leopards 2
Posta Rangers 4
FT 3 1
HT2-1
5-1
RUS D2
SY Sakhalinsk [1] 1 3
Dinamo Barnaul [4] 3
FT 4 3
HT1-2
4-5
FT 1 1
HT0-0
10-0
Spain D4
Santa Catalina Atletico
Mallorca B
FT 0 4
HT0-0
FFSA WPL
Adelaide City (w)
Adelaide University (w)
FT 2 0
HT0-0
6-1
FFSA WPL
Salisbury Inter (w)
West Adelaide Women 2
FT 1 3
HT0-2
1-6
IND D2
Delhi FC 1
National United SC 3
FT 1 0
HT0-0
6-1
DEN WD2
Vejle (w) [7]
ASA Aarhus (w) [3]
FT 1 1
HT0-1
RUS D2
FK Chita [6] 1
Zvezda Irkutsk [3] 2
FT 1 1
HT1-0
9-9
FT 0 2
HT0-1
4-4
SVK U19 A
Slovan Bratislava U19 2
MSK Zilina U19 2
FT 4 1
HT2-1
4-6
FT 1 3
HT1-1
4-5
KAZ D2
FC Taraz Reserves 1
Altay Reserves 3
FT 2 0
HT0-0
10-3
KAZ D2
Shakhter Karagandy Reserves 2
Sydushor 8 1 4
FT 1 0
HT1-0
2-2
AQ U20 L
Brisbane Roar U20
Moreton Bay Jets U20
FT 4 2
HT3-1
2-3
INT FRL
Bosnia U18
Serbia U18
FT 1 2
HT1-1
FT 2 0
HT1-0
FT 3 3
HT3-1
Spain D4
Santutxu FC
CD Lagun Onak
FT 2 0
HT0-0
Spain D4
Suodu Pei 2
Santurtzi CD 3
FT 1 0
HT0-0
2-4
INT CF
Adelaide Panthers
Ghan Kilburn SC 4
FT 6 0
HT2-0
6-2
FFSA PL
Playford City Patriots 1
Modbury Jets
FT 3 1
HT2-1
4-7
Spain D4
CD Ardoi Draw 2
CD Cortes
FT 1 3
HT0-1
7-5
Spain D4
CD Subiza 1
Alesves 5
FT 3 0
HT2-0
8-1
Spain D4
CP Calasancio
CF Rapid De Murillo
FT 1 0
HT0-0
Spain D4
Ribamontan Al Mar CF 1 6
CD Cayon
FT 1 2
HT0-1
4-13
Spain D4
Portugalete 1 4
SD Deusto 5
FT 2 1
HT1-1
2-5
Spain D4
Mostoles
Parla Escuela 3
FT 1 0
HT0-0
8-1
Spain D4
CD Vicalvaro 2
CF San Agustin 1
FT 2 2
HT0-1
4-1
FT 2 1
HT2-0
7-1
BGD D1
Bashundhara Kings
Chittagong Abahani
FT 3 0
HT1-0
BGD D1
Nofel Sporting Club 1
Sheikh Jamal
FT 0 0
HT0-0
4-5
AUS BPLD1
Samford Ranges [4] 1
North Star [2]
FT 4 4
HT2-2
FT 1 1
HT1-0
4-6
90min[1-1],120min[1-1],Pen[2-4],Adelaide City FCWin
A FFA Cup
Kingston City 1 1
St Kilda 1
FT 2 1
HT0-1
13-2
A FFA Cup
North Geelong Warriors 4
Richmond 3
FT 1 0
HT1-0
6-8
BGD D1
Agrani Bank Ltd SC
Victoria Sporting Club 1
FT 0 0
HT0-0
4-4
AUS D1
Sydney FC [2]
Perth Glory [1] 2
FT 1 0
HT1-0
5-4
SPA D3
Barakaldo CF [2] 2
CD Tudelano [2] 4
FT 1 1
HT0-0
6-4
SPA D3
Union Langreo [2]
Athletic Bilbao B [2] 2
FT 0 2
HT0-1
6-2
DEN SASL
Aarhus AGF [9] 3
Sonderjyske [11] 1 2
FT 2 1
HT1-1
7-5
KOR WD1
Seoul Amazones (w) [8]
KSPO FC (w) [1]
FT 3 3
HT0-2
FT 1 1
HT0-0
FT 1 1
HT1-0
3-7
UKR D2
FC Sumy [13]
Obolon Kiev [5] 1
FT 0 0
HT0-0
Spain D4
Polvorin 4
Deportivo Ourense 1 4
FT 0 1
HT0-0
1-5
FT 1 0
HT0-0
3-3
Spain D4
Huercal 4
La Union CF 3
FT 4 1
HT0-1
8-0
Spain D4
Cacereno 3
Atletico Pueblonuevo 6
FT 1 0
HT1-0
5-2
Spain D4
Merida 2
Olivenza FC 1
FT 4 0
HT3-0
6-4
Spain D4
CD Montijo 2
RCP Valverdeno 4
FT 1 1
HT0-0
8-2
Spain D4
UP Plasencia 4
Extremadura B 4
FT 2 0
HT1-0
6-1
Spain D4
CD Agoncillo
CD Berceo
FT 0 1
HT0-0
Spain D4
AD Almudevar
Tamar Ritter 1
FT 0 1
HT0-0
5-3
Spain D4
CD Binefar 4
Club Deportivo Sarinena 3
FT 1 0
HT0-0
4-2
Spain D4
Villanueva 2
Casetas 1
FT 2 1
HT1-0
8-4
Spain D4
Tomelloso 6
Mora CF 4
FT 2 1
HT1-0
4-3
Spain D4
La Roda CF 4
Manchego Ciudad 3
FT 1 2
HT0-0
6-2
Spain D4
Atletico Albericia 6
CD Guarnizo 2
FT 0 1
HT0-1
7-2
Spain D4
Solares 1
Racing B
FT 0 0
HT0-0
3-2
Spain D4
Bermeo 4
SD San Pedro
FT 3 3
HT1-0
5-5
Spain D4
Ordizia KE 3
SD Beasain 3
FT 0 0
HT0-0
4-5
Spain D4
SD San Ignacio 2
Real Sociedad C 3
FT 1 0
HT1-0
6-4
Spain D4
Atletico Pinto 4
RSD Alcala Henares 4
FT 0 1
HT0-0
2-9
Spain D4
CD Canillas 3
Alcorcon B 2
FT 1 0
HT0-0
5-6
Spain D4
CF Pozuelo Alarcon 3
Alcobendas Sport 3
FT 3 1
HT2-0
3-3
Spain D4
Union Viera 3
Panaderia Pulido 2
FT 4 1
HT1-0
4-4
FT 2 3
HT1-1
6-2
A FFA Cup
Geelong Sc
Essendon United FC 2
FT 1 1
HT1-1
6-1
A FFA Cup
Hume City 1
Mill Park 1 3
FT 1 0
HT0-0
8-0
A FFA Cup
Corio 3
Langwarrin
FT 1 4
HT0-1
2-4
FT 2 3
HT1-1
5-2
FT 1 3
HT0-1
FT 2 2
HT0-0
FT 0 0
HT0-0
1-2
Spain D4
Yague CF 1
CDFC La Calzada 1
FT 0 0
HT0-0
1-7
DEN WD2
Varde (w) [8]
IF Lyseng (w) [4]
FT 0 2
HT0-0
FT 0 11
HT0-4
DEN WD1
Skovlunde IF (w) [4] 1
Kolding B (w) [5]
FT 0 5
HT0-3
4-9
Spain D4
Beroil Bupolsa 1
CD La Virgen Del Camino
FT 0 1
HT0-1
5-6
AYC U17
Cameroon U17
Morocco U17
FT 2 1
HT0-1
RUS D2
Sibir b [5] 1
Irtysh 1946 Omsk [2]
FT 0 3
HT0-1
2-14
DEN WD1
VSK Aarhus(w) [3]
Thisted FC (w) [6]
FT 0 2
HT0-0
FT 2 2
HT1-1