All Hot FilterFilter0
AFC Cup
Al Ittihad (SYR) [9]
Al Kuwait SC [1]
 
FRA D1
Montpellier [6]
Paris Saint Germain (PSG) [1]
 
FAR D1
AB Argir [9]
Vikingur Gotu [7]
 
 
BPL (W)
Standard Liege (w) [3]
Racing Genk (w) [4]
 
BPL (W)
KAA Gent Ladies (w) [2]
Anderlecht (w) [1]
 
ENG LCH
Millwall [21]
Bristol City [8]
 
ENG L1
Fleetwood Town [12]
Sunderland A.F.C [4]
 
ENG L1
Portsmouth [3]
Peterborough United [7]
 
ENG L2
Newport County [11]
Oldham Athletic [12]
 
NIR CH
Carrick Rangers [2]
Portadown [3]
 
UEFA CL
Tottenham Hotspur [3]
AFC Ajax [1]
 
USL D1
Louisville City FC [18]
Memphis 901 [33]
 
BRA D2
America MG [3]
Botafogo SP [12]
 
GUA D1
Coban Imperial [1]
Guastatoya [6]
 
Aus VD1
Moreland City [14]
Ballarat Red Devils [19]
 
Aus VD1
Brunswick City [10]
Moreland Zebras [5]
 
Aus VD1
Geelong Sc [12]
Whittlesea Ranges [20]
 
 
CZE CFL
FC Pisek [13]
Jiskra Usti nad Orlici [8]
 
AFC Cup
Shan United [2]
Ceres FC
 
AUS QSL
Gold Coast Knights [2]
Brisbane City [7]
 
 
AFC Cup
Nagaworld FC [3]
T T Hanoi [2]
 
AFC Cup
Becamex Binh Duong [7]
Persija Jakarta
 
VIE D1
Thanh Hoa [14]
Sai Gon FC [6]
 
VIE D1
The Cong [12]
XM Hai Phong FC [5]
 
VIE D1
Sanna Khanh Hoa [13]
Quang Nam [8]
 
VIE D1
SHB Da Nang [9]
Hoang Anh Gia Lai [11]
 
VIE D1
CLB TPHCM [1]
Song Lam Nghe An [3]
 
KOR D2
Daejeon Citizen [3]
Ansan Mugunghwa FC [4]
 
KOR D2
Suwon City [6]
FC Anyang [5]
 
ANDSL
Inter Club Escaldes [3]
UE Engordany [4]
 
ITA D2
Palermo [3]
Spezia [7]
 
KOR D2
Ansan Greeners FC [8]
Jeonnam Dragons [10]
 
KOR D2
Bucheon FC 1995 [7]
Gwangju Football Club [1]
 
SWE D3
Qviding FIF [2]
Vinbergs IF [14]
 
KOR D2
Busan I Park [2]
Seoul E-Land FC [9]
 
SWE U21AS
Helsingborg U21 [6]
Malmo U21 [4]
 
AFC Cup
Tampines Rovers FC [3]
YANGON UNITED [3]
 
GER Reg
FC Kaan-Marienborn [15]
TV Herkenrath [18]
 
AFC Cup
Kitchee [2]
Fu Jen University
 
KAZ PR
Kaisar Kyzylorda [6]
FC Kairat Almaty [3]
 
 
KAZ PR
FK Atyrau [11]
Lokomotiv Astana [1]
 
KAZ PR
Tobol Kostanai [2]
Ordabasy [4]
 
KAZ PR
FK Taraz [12]
Okzhetpes [10]
 
 
ANDSL
FC Ordino [5]
UE Santa Coloma [6]
 
MWD1
Swieqi United (w) [6]
Sliema Raiders (w) [5]
 
MWD1
Mosta FC (w) [7]
Figura women [8]
 
IRQ D1
Alsinaat Alkahrabaiya [16]
AL Najaf [13]
 
ITA D2
Padova
Lecce
 
ITA D2
Cosenza Calcio 1914
Venezia
 
ITA D2
Foggia
Salernitana
 
ITA D2
Perugia
Cittadella
 
ITA D2
Crotone
Benevento
 
ITA D2
Verona
Livorno
 
ITA D2
Carpi
Cremonese
 
AFC Cup
Minerva Academy
Manang Marshyangdi Club
 
IRN PR
Esteghlal Tehran
Esteghlal Khozestan
 
IRN PR
Foolad Khozestan
Peykan
 
IRN PR
Naft Masjed Soleyman FC
Sepidrood Rasht
 
IRN PR
Nassaji Mazandaran
Sanat-Naft
 
IRN PR
Pars Jonoubi Jam
Zob Ahan
 
IRN PR
Saipa
Padideh Mashhad
 
IRN PR
Sepahan
Mashin Sazi
 
IRN PR
Tractor Sazi Tabriz
Persepolis
 
ARM D1
FC Artsakh
Lori Vanadzor
 
ARM D1
Shirak
Ararat Yerevan
 
ARM D1
Alashkert
Gandzasar Kapan
 
ARM D1
FC Avan Academy
FC Pyunik
 
AFC Cup
Esteghlal Dushanbe
Dordoi-Dynamo Naryn
 
NORW
Arna Bjornar (w)
Sandviken (w)
 
NORW
Avaldsnes (w)
Fart (w)
 
NORW
Klepp (w)
Lyn (w)
 
NORW
LSK Kvinner (w)
Stabaek (w)
 
NORW
Roa (w)
Kolbotn (w)
 
NORW
Trondheims Orn (w)
Valerenga (w)
 
MKD D1
Pobeda Prilep
Academy Pandev
 
MNE CUP
FK Sutjeska Niksic
FK Buducnost Podgorica
 
MNE CUP
OFK Petrovac
Lovcen Cetinje
 
ANDSL
Sant Julia
FC Santa Coloma
 
SER D2
FK Bezanija
Indjija
 
SER D2
Metalac Gornji Milanovac
Habitpharm Javor
 
SER D2
Radnicki 1923 Kragujevac
Zlatibor Cajetina
 
SER D2
FK Sindelic Nis
Backa Topola
 
SER D2
OFK Beograd
Teleoptik
 
SER D2
FK Buducnost Dobanovci
Borac Cacak
 
SER D2
Novi Pazar
FK Zarkovo
 
SER D2
Sevojno Uzice
FK Trajal
 
AGB LE
Saurimo FC [16]
Petro Atletico de Luanda [2]
 
MWD1
Kirkop United (w)
Hibernians (w)
 
MWD1
Birkirkara (w)
Mgarr (w)
 
CZE CFL
Frydek-Mistek
Dolni Benesov
 
CZE CFL
Spartak Hulin
Otrokovice
 
CZE CFL
Lisen
Odra Petrkovice
 
CZE CFL
Rymarov
Slavia Kromeriz
 
CZE CFL
Uhersky Brod
Hlucin
 
CZE CFL
Unicov
Sardice
 
CZE CFL
Valasske Mezirici
Vyskov
 
UKR D2
Balkany Zorya
Dnipro-1
 
UKR D2
FC Inhulets Petrove
FC Sumy
 
UKR D2
Gelios Kharkiv
Obolon Kiev
 
UKR D2
Kolos Kovalyovka
Ahrobiznes TSK Romny
 
UKR D2
FK Avanhard Kramatorsk
Hirnyk-Sport
 
UKR D2
MFK Mikolaiv
Metalist 1925 Kharkiv
 
UKR D2
Prykarpattya Ivano Frankivsk
Volyn
 
UKR D2
Rukh Vynnyky
Zirka Kirovohrad
 
AUT CUP
Red Bull Salzburg
Rapid Wien
 
PORJA1
Alverca U19
Braga U19
 
PORJA1
Sporting Lisbon U19
Tondela U19
 
PORJA1
Gil Vicente U19
FC Porto U19
 
PORJA1
Benfica U19
Leixoes U19
 
PORJA1
Alcanenense U19
GD Estoril-Praia U19
 
PORJA1
Cova Piedade U19
Maritimo U19
 
PORJA1
Vitoria FC Setubal U19
Belenenses U19
 
PORJA1
Academica Coimbra U19
Uniao Leiria U19
 
PORJA1
Vitoria SC Guimaraes U19
Rio Ave U19
 
PORJA1
Feirense U19
Pacos Ferreira U19
 
PORJA1
Freamunde U19
Boavista U19
 
PORJA1
Aves U19
Beira Mar U19
 
SWE D1 SN
Assyriska Turab IK JKP
Lunds BK
 
SWE D1 SN
IFK Varnamo
Lindome GIF
 
SWE D1 SN
IK Oddevold
Eskilsminne IF
 
SWE D1 SN
Kristianstads FF
FC Trollhattan
 
SWE D1 SN
Landskrona BoIS
Tvaakers IF
 
SWE D1 SN
Ljungskile
Atvidabergs
 
SWE D1 SN
Torns IF
Skovde AIK
 
SWE D1 SN
Utsiktens BK
Oskarshamns AIK
 
SWE D1 SN
Bodens BK
BK Forward
 
SWE D1 SN
IF Sylvia
Rynninge IK
 
SWE D1 SN
Karlslunds IF HFK
Nykopings BIS
 
SWE D1 SN
FC Linkoping City
Gefle IF
 
SWE D1 SN
Sandvikens IF
Tegs SK
 
SWE D1 SN
Sollentuna United
Karlstad BK
 
SWE D1 SN
Umea FC
Akropolis IF
 
SWE D1 SN
Vasalunds IF
Carlstad United BK
 
SER D1
Vojvodina Novi Sad
Crvena Zvezda
 
SER D1
Partizan Belgrade
Mladost Lucani
 
SER D1
Proleter
Radnicki Nis
 
SER D1
Cukaricki Stankom
FK Napredak Krusevac
 
SER D1
Macva Sabac
FK Spartak Zlatibor Voda
 
SER D1
Radnik Surdulica
FK Vozdovac Beograd
 
SER D1
FK Rad Beograd
Dinamo Vranje
 
SER D1
Zemun
FK Backa Backa Palanka
 
HUN D2E
Balmazujvarosi FC
Kaposvar
 
HUN D2E
Dafuji cloth MTE
Duna-Tisza
 
HUN D2E
Budaorsi SC
Monori SE
 
HUN D2E
Cegled
ZalaegerzsegTE
 
HUN D2E
Dorogi FC
Bekescsaba
 
HUN D2E
Gyirmot SE
Csakvari TK
 
HUN D2E
Kazincbarcika
Bodajk FC Siofok
 
HUN D2E
MTE Mosonmagyarovar
Vasas
 
HUN D2E
SOROKSAR
Gyori ETO
 
HUN D2E
Vac-Dunakanyar
Nyiregyhaza
 
SLO D1
Triglav Gorenjska
ND Gorica
 
SLO D1
NK Publikum Celje
NK Olimpija Ljubljana
 
SLO D1
Maribor
NK Aluminij
 
SLO D1
Krsko Posavlje
NK Rudar Velenje
 
SLO D1
Domzale
NK Mura 05
 
LUX D1
Jeunesse Esch
Racing Union
 
LUX D1
US Rumelange
UNA Strassen
 
LUX D1
Etzella Ettelbruck
F91 Dudelange
 
LUX D1
Hamm RM Benfica FC
Red Boys Differdange
 
LUX D1
Progres Niedercorn
CS Petange
 
LUX D1
Victoria Rosport
US Mondorf-les-Bains
 
LUX D1
Hostert
Fola Esch
 
BLR CUP
Shakhter Soligorsk
FK Isloch Minsk
 
BLR CUP
Dinamo Minsk
FK Vitebsk
 
FIN D1
IFK Mariehamn
KuPs
 
ITA D2
Brescia
Ascoli
 
COL D1
Dep.Independiente Medellin
Atletico Huila
 
COL D1
Jaguares de Cordoba
La Equidad
 
COL D1
Atletico Bucaramanga
Union Magdalena
 
COL D1
Envigado FC
Atletico Nacional Medellin
 
COL D1
Independiente Santa Fe
Millonarios
 
COL D1
Aguilas Doradas
Deportivo Pasto
 
COL D1
America de Cali
Cucuta
 
 
COL D1
Patriotas FC
Deportes Tolima
 
ANDSL
La Posa FC Lusitans
Encamp