International Club Friendly
2021
February
Schedule
February FT HT
AZS UJ Krakow (w)
Row Rybnik (w)
6
1
1
0
Manta FC 2
Barcelona SC(ECU) 3
2
4
2
1
Adelaide Olympic
Adelaide Comets FC
Postp.
Krylya Sovetov
FK Sochi
4
1
2
0
FC Torpedo Zhodino
Slutsksakhar Slutsk 1
2
0
1
0
Dinamo Batumi
FC Telavi
1
1
0
0
Olimpic Donetsk U21
Rubikon
1
4
1
1
Neman Grodno 4
FK Isloch Minsk 1
3
1
2
1
FC Struga Trim Lum
FK Teteks Tetovo
3
1
1
1
CSS Islla Te Nagh
Universitatea Craiova
1
0
0
0
Volgar-Gazprom Astrachan
FC Tuapse
5
0
1
0
NK Orijent Rijeka
Dinamo Vranje
3
1
1
0
Spartak Moscow II
Academy Pandev
1
0
0
0
Western Sydney
Hake Ya Dong in Sydney City
3
0
2
0
Boeung Ket Rubber Field 2
National Police Commissary 1 3
1
2
0
2
Arsenal Dzyarzhynsk 4
Krumkachy Minsk 3
1
0
1
0
Bankstown City Lions 2
Marconi Stallions 1
1
3
0
2
FC Saburtalo Tbilisi 1
WIT Georgia Tbilisi 2
3
1
1
1
Peninsula Power
Sunshine Coast FC 1
7
1
1
1
Vysehrad 1
Sparta Praha B
2
1
0
0
Rapid Bucuresti
ASC Corona Brasov
2
2
1
2
Vpk Agro Magdalinovka
Metalurh Zaporizhya
3
1
1
0
Stal Mielec 2
Radomiak Radom
1
1
0
1
FC Belshina Babruisk
Dinamo Minsk Reserves
0
2
0
1
Nykobing FC 2
Herfolge Boldklub Koge
1
1
0
1
Ripensia Timisoara
CS Soimii Lipova
2
1
1
1
Rubin Kazan
Khimki
2
2
2
0
Obolon Kiev
Academy Pandev
2
1
0
0
Dynamo Moscow
FK Rudar Pljevlja
3
1
0
0
Septemvri Simitli 2
Strumska Slava 1
1
1
0
0
Dukla Banska Bystrica
Michalovce
0
2
0
2
CSKA Sofia 1
Botev Vratsa 1 1
3
1
2
1
Rodina Moskva
FC Pyunik
0
1
0
1
FC Inhulets Petrove
Arda
2
1
1
1
Sarajevo 4
Levski Sofia 2
1
0
0
0
Rapid Vienna (Youth)
SV Horn
1
1
1
1
Lou Gansike Sol
FK Valmiera
0
1
0
1
FC Mynai
KF Drita Gjilan
0
1
0
0
Degerfors IF
Orebro Syrianska IF
6
0
4
0
Azam 2
TP Mazembe Englebert
1
1
0
0
Mjallby AIF
Osterlen FF
2
1
1
0
Pradniczanka Krakow (w)
Resovia Rzeszow (w)
1
0
0
0
Caucaia CE 3
Ferroviario CE 4
0
3
0
1
Rodina Moskva
FC Avan Academy
1
1
0
1
Ted Reiter Mountain City Rovers 1
SD Raiders FC 2
2
0
0
0
Dnipro-1
Metaloglobus
4
1
3
0
Terek Grozny
Kyzylzhar Petropavlovsk
5
1
1
0
Oakleigh Cannons 1
Brunswick City
3
1
0
1
Asia Euro University 1
Electricite du Cambodge 2
3
2
2
2
FC Torpedo Zhodino 4
Neman Grodno 2
2
2
1
1
Torpedo moskva
Fakel
1
1
0
0
FK Ohrid 2004
Renova Cepciste
2
2
1
1
Chernomorets Balchik
Cherno More Varna
1
4
1
2
CSS Islla Te Nagh
Unirea Bascov
3
1
0
1
Universitaea Cluj 2
FC Zalau 1
1
2
1
1
Gornik Leczna
Avia Swidnik
1
0
1
0
Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice 1
4
0
3
0
Vysocina jihlava
Blansko
2
1
0
0
GKS Jastrzebie 3
Polonia Warszawa 1 4
1
1
0
1
Real Murcia
CSKA Moscow
1
3
0
1
OSK Igalo
Jezero Plav 2
1
3
1
2
Ruch Chorzow
Zaglebie Sosnowiec 1
0
2
0
2
LKS Nieciecza 1
Puszcza Niepolomice
2
0
0
0
Radomiak Radom
Lechia Tomaszow Mazowiecki
4
1
2
0
Concordia Chiajna
FC Unirea 2004 Slobozia 1
1
1
0
0
FK Isloch Minsk 3
Slutsksakhar Slutsk
1
1
1
0
Pelister Bitola 1
Rabotnicki Skopje 2
1
1
0
0
Bregalnica Stip
FK Radnicki Sremska Mitrovica 1
0
1
0
1
Chernomorets Burgas
FC Sozopol
1
1
0
0
ACS Poli Timisoara
Pandurii Targu-Jiu 1
5
0
3
0
Vardar Negotino
Pobeda Prilep
3
0
2
0
Sandecja Nowy Sacz
KSZO Ostrowiec
1
1
0
0
Kolubara 4
Radnicki 1923 Kragujevac 3
3
0
1
0
Sportist Svoge
OFC Botev 1937 Ihtiman
3
1
2
1
Litex Lovech
Septemvri Sofia
0
0
0
0
Deportivo Petare (W) 2
Atletico Venezuela (w) 1
0
0
0
0
STK Samorin
SC Znojmo
10
0
3
0
Zvi Jerzy Da
FK Tuzla City 3
0
2
0
2
FK Kozuv
FK Kadino
3
0
0
0
FC Mynai
FK Makedonija Gjorce Petrov
2
1
0
0
Cherno More Varna 2
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 3
3
0
1
0
Kaisar Kyzylorda
FK Shkendija 79
1
1
0
1
Skive IK
Hobro 1
1
0
1
0
Gazovik Orenburg
Slavia Sofia
1
0
0
0
Hammarby
Akropolis IF
3
3
1
1
FK Sutjeska Niksic
OFK Titograd
0
0
0
0
FK Sloga 1934 Vinica
Belasica Strumica
1
1
1
0
FC Ufa
FK Shkupi
0
0
0
0
Orebro
IK Brage
1
1
1
1
Arsenal Tula
PFK Montana
4
0
4
0
Domzale 1
ND Gorica
4
1
2
0
Terek Grozny
FK Liepaja
1
0
1
0
FC Shakhtar Donetsk
Slovan Bratislava
0
1
0
0
NK Orijent Rijeka
NK Lucko
2
0
1
0
UCV (W)
Caracas (w)
2
6
1
3
FK Buducnost Podgorica
Dnipro-1
2
2
0
1
LKS Lodz
PFC Oleksandria
0
0
0
0
Fakel
Chertanovo Moscow
5
0
2
0
FC Lviv
Veres
3
1
1
1
Irtysh 1946 Omsk
Metaloglobus
2
1
2
1
GKS Jastrzebie
KS Legionovia Legionowo
1
1
1
0
Pogon Siedlce
Chelmianka Chelm 1
1
0
0
0
Stargard Szczecinski 1
KS Polonia Sroda Wlkp 1 1
1
4
1
2
Skra Czestochowa
LKS Lagow
2
0
2
0
KP Calisia Kalisz 2
MKS Kluczbork 1
3
1
0
0
Olimpia Elblag 1
Baltyk Gdynia 1
0
1
0
0
Varbergs BoIS FC
Tvaakers IF
0
1
0
0
Landskrona BoIS
Angelholms FF
Cancel
Viborg
Holstebro BK 1
5
1
1
1
CSKA Moscow
La Union CF
6
2
2
1
Rekord Bielsko Biala (w)
Skra Czestochowa (w)
5
1
3
0
Raufoss
Skeid Oslo
Cancel
Akademiya Ontustik
Okzhetpes
1
2
1
2
Zenit St. Petersburg
FC Avan Academy
4
0
1
0
SKA Khabarovsk
Torpedo moskva
2
3
0
2
Arsenal Dzyarzhynsk
Dinamo Minsk Reserves
4
2
1
1
Merani Martvili
Baia Zugdidi
5
2
2
1
Dynamo Moscow
FC Kairat Almaty
2
0
1
0
SKF Sered
FC Artmedia Petrzalka
0
1
0
0
Ripensia Timisoara 1
CS Muncitorul Resita 1
1
2
1
0
FC Belshina Babruisk 1 5
Krumkachy Minsk 1 4
1
2
0
0
Rukh Vynnyky
Olimpic Donetsk
0
1
0
1
Zenit St. Petersburg
CF Noia
3
0
2
0
Molde
Brann 2
2
1
2
0
Lokomotiv Moscow
FC Krasnodar
1
1
0
1
FC Liefering 2
Grazer AK 2
1
0
0
0
Trenkwalder Admira Wacker
Austria Wien (Youth)
5
1
2
0
Korona Kielce 1
FK Atyrau
1
2
1
1
Ludogorets Razgrad
Dinamo Tbilisi
3
1
2
1
FC Vorskla Poltava
FK Zeta
2
1
1
1
Fremad Amager 3
Naestved 1
0
1
0
0
CSKA 1948 Sofia
Dynamo Kyiv
2
2
0
1
Kolding FC 2
Fredericia
1
4
0
2
Rukh Vynnyky
FC Rukh Brest
5
0
3
0
Rostov FK 1
FC Krasnodar 1
0
2
0
0
Vitesse Delft
Sally Tas
Postp.
Hillerod Fodbold
B93 Copenhagen
0
4
0
2
Gremio Anapolis 2
CA Taguatinga DF 1 2
1
1
0
1
Guayaquil City 2
Barcelona SC(ECU) 1 2
0
1
0
0
Liga Dep. Universitaria Quito
Independiente Jose Teran
Postp.
Qizilqum Zarafshon
FK Valmiera
1
1
0
1
FC Shakhtar Donetsk
Borac Cacak
2
0
2
0
LKS Lodz
Baltika Kaliningrad
0
5
0
1
Olimpic Donetsk
Arda
2
2
0
1
National Police Commissary
Asia Euro University
1
0
1
0
PFK Montana
Olimpic Donetsk
2
2
0
1
FC Torpedo Zhodino 2
FK Isloch Minsk 3
2
2
2
2
St Albans Saints
Dandenong City SC 1
0
0
0
0
Ripensia Timisoara 3
Pandurii Targu-Jiu 2
4
4
2
1
OFK Beograd
Susica
4
2
2
1
Sandecja Nowy Sacz 1 1
Stal Rzeszow
2
1
2
1
Dunarea Calarasi 1
Rapid Bucuresti 1
2
2
1
1
CSKA Moscow
Lokomotiv Tbilisi
Postp.
Pirin Blagoevgrad
Minyor Pernik 1
0
0
0
0
FK Drita Bogovinje
KF KEK
1
3
1
1
Arsenal Tivat
FK Sutjeska Niksic
0
2
0
0
Miedz Legnica 1
Chrobry Glogow 1
1
0
1
0
Neman Grodno 3
Slutsksakhar Slutsk 3
0
2
0
2
Valerenga
Tromso IL
Cancel
Rubin Kazan
Dynamo Moscow 1
2
3
1
2
Brann
Oygarden FK
Cancel
Arda
Samgurali Tskh
0
0
0
0
Angkor tiger FC
Phnom Penh FC
0
1
0
0
Unirea Dej
ACS Viitorul Selimbar
0
1
0
1
FC Mynai
Veres
4
0
2
0
Deportivo Petare (W)
UCV (W)
6
0
3
0
SKU Amstetten
FC Superfund Pasching
1
0
0
0
Spartak Varna
Strumska Slava
1
2
1
0
Litex Lovech 2
Botev Vratsa 2
2
1
0
1
Elfsborg
Helsingborg
1
0
1
0
Fredrikstad
Mjondalen IF
Cancel
FC Liefering
FAC Team Fur Wien 1
1
1
1
1
Start Kristiansand
Flekkeroy
Cancel
Lokomotiv Moscow
Ostersunds FK
4
0
4
0
Slavia Sofia
Rotor Volgograd
1
3
1
2
Austria Lustenau 1
FC Dornbirn 1913 1
1
0
0
0
FC Blau Weiss Linz 1
SK Vorwarts Steyr 2
1
3
0
2
IFK Goteborg
Halmstads
1
1
0
1
Molde
Bodo Glimt
Cancel
Odd Grenland
Jerv
Cancel
Gazovik Orenburg
FC Krasnodar
2
1
1
1
FC Lviv
FK Valmiera
1
1
0
1
St.Polten
FC Wacker Innsbruck
2
1
1
0
CSKA 1948 Sofia
FC Inhulets Petrove
0
1
0
0
NK Publikum Celje
NK Mura 05
1
3
1
1
Trencin 1 1
MFK Dubnica nad Vahom 1 1
5
0
1
0
Caracas (w) 3
Atletico Venezuela (w) 2
0
1
0
0
Al Khor Reserves
Al Rayyan Reserves
0
2
0
1
Vaxjo (w)
FC Rosengard (w)
0
3
0
1
Dinamo Brest
Slavia Mozyr
2
1
2
1
Stal Rzeszow 1 2
Garbarnia Krakow 1
2
2
2
0
Rapid Vienna (Youth)
Synot Slovacko
4
3
2
1
Quevilly
Avranches
3
2
1
0
Landskrona BoIS
Torns IF
6
1
1
1
Peng Javier
Araguacema TO
0
0
0
0
Colo Colo (w) 1
Universidad de Chile (w) 2
1
2
0
2
South Hobart
Pascoe Vale SC
3
2
2
2
Heidelberg United
Kingston City
4
1
1
1
Cumberland United Reserves
West Torrens Birkalla B 1
1
1
0
0
Eastern United
Salisbury United 3
1
1
1
0
Cumberland United FC 1
West Torrens Birkalla 1
0
2
0
0
Adelaide University SC
Gawler Eagles
1
4
1
0
Seaford Rangers
Mount Barker United
4
2
1
0
Pontian Eagles 1
Modbury Jets
0
1
0
0
Rockdale City Suns
Spirit FC
Postp.
Blacktown City FC U20
Sydney Olympic U20
0
3
0
2
Sydney United 58 U20 4
Northbridge FC Bulls U20 1
0
1
0
1
Bentleigh greens 1
FC Bulleen Lions
3
1
2
0
Rochedale Rovers 1
Brisbane City
0
0
0
0
Bankstown United FC 3
SD Raiders FC 1
0
1
0
0
Sutherland Sharks
A.P.I.A. Leichhardt Tigers 1 2
1
1
0
0
Hills Brumbies
Canterbury Bankstown FC
3
2
1
1
SKA Rostov
FC Tuapse 1
3
0
0
0
Blacktown City Demons 1
Sydney Olympic 1
2
0
1
0
Sydney United
Northbridge Bulls 1
3
1
1
0
Stenles Pinsk
Shakhter Soligorsk U19
0
1
0
1
Dinamo Minsk
Tyumen
5
1
2
1
Rydalmere Lions FC 5
Hake Ya Dong in Sydney City 1
3
1
1
0
Krylya Sovetov
FC Kairat Almaty
3
2
2
0
FC Gomel
Lokomotiv Gomel
2
0
1
0
Dinamo Minsk Reserves
Krumkachy Minsk
1
2
1
0
Electricite du Cambodge
Boeung Ket Angkor 1
1
2
0
1
FK Kadino
FK Radnicki Sremska Mitrovica
0
2
0
0
Skeid Oslo
KFUM Oslo
Cancel
Lisen
SK Prostejov 1
2
1
1
0
Pelikan Lowicz
RKS Radomsko
3
1
2
1
FC Essentuki
Dinamo Briansk
0
7
0
3
Hradec Kralove
Chrudim 2
2
3
2
1
Gazovik Orenburg
Alania Vladikavkaz
0
0
0
0
Gold Coast United
Moreton Bay United 1
2
1
0
0
Western Strikers SC 1
Adelaide Blue Eagles 1 1
3
2
1
2
Avangard
Strogino Moscow
2
2
0
1
FK Graffin Vlasim
Viktoria Zizkov
1
0
1
0
Brisbane Wolves 1
Gold Coast Knights 2
3
3
2
0
Hvidovre IF 1 2
AB Copenhagen 1
4
1
3
0
Vysehrad 1
Dukla Prague 1
1
2
0
0
MFK Skalica
SC Znojmo 1
8
0
3
0
Skra Czestochowa
Polonia Bytom
1
0
0
0
MSK Zilina B 1
Liptovsky Mikulas
4
2
2
1
CSA Steaua Bucuresti 2
CS Sporting Rosiori 2
4
3
3
0
GKS Jastrzebie
Legia Warszawa B
4
3
3
2
MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice
0
1
0
1
Zaglebie Lubin B
Stal Brzeg
2
1
1
0
Suduva 1 2
Hegelmann Litauen 1 5
1
1
0
1
Volna Pinsk
Shakhter Soligorsk II 1
1
0
1
0
FC Sydvest
Dalum
1
0
0
0
Holstebro BK
Jammerbugt
1
2
0
0
Odra Opole
GKS Katowice
3
2
2
0
Holbaek
B 73 Slagelse
0
0
0
0
NK Orijent Rijeka 1
Mladost Zdralovi 2
4
1
1
1
Ludogorets Razgrad II 1
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 1 4
4
0
1
0
Olimpia Elblag 1
Huragan Morag 1
2
0
0
0
FC Belshina Babruisk 2
Arsenal Dzyarzhynsk 2
1
1
1
0
FA 2000
BK Frem
1
1
0
0
GAIS
Norrby IF
3
0
2
0
Stavropolye-2009
FK Biolog
1
2
1
1
Concordia Chiajna
Vito Lou Constanza B
3
0
2
0
IF Lodde
IFK Malmo FK
1
0
0
0
Pirin 2002 Razlog
OFC Botev 1937 Ihtiman
2
1
0
0
FK Trajal Krusevac
Timok
1
1
0
1
Trencin
STK Samorin
1
3
0
1
MFK Ruzomberok 1
FK Kosice
1
0
0
0
Spartak Moscow 2
Shakhter Soligorsk 3
2
1
0
1
Orgryte
Utsiktens BK
1
0
1
0
Kongsvinger
Elverum
Cancel
IK Sirius FK
Akropolis IF
4
2
2
0
Botev Plovdiv 2
Tsarsko Selo 1
3
0
2
0
Universitatea Craiova 3
Scolar Resita
2
1
0
1
Lokomotiv Plovdiv
FC Hebar Pazardzhik
3
1
1
0
Dunajska Streda
Michalovce
0
0
0
0
CSKA Sofia 3
Lokomotiv Sofia 2
3
1
1
0
Viborg 1
Hobro 1 3
1
2
0
2
Cherno More Varna 1
FC Sozopol 1 2
3
1
3
0
Kolubara
IMT Novi Belgrade
3
2
1
1
Radnicki 1923 Kragujevac 3
Jagodina 1
4
1
2
0
Pogon Siedlce
Ursus Warszawa 1
4
1
1
1
Septemvri Sofia 1
Yantra Gabrovo
2
0
1
0
SKV Altenmarkt (w)
Neulengbach (w)
1
3
0
0
GKS Belchatow
Swit Nowy Dwor Mazowiecki
0
0
0
0
Beroe Stara Zagora
FC Zagorets
4
1
2
0
Hutnik Krakow
Zaglebie Sosnowiec
0
2
0
0
Resovia Rzeszow
Motor Lublin
1
3
0
1
Baltyk Gdynia 4
Bytovia Bytow 1
5
2
3
1
Borac Cacak 1
Zemun 1
1
0
0
0
Trelleborgs FF
Osterlen FF
2
0
1
0
Brommapojkarna
Djurgardens
3
1
0
1
Vasteras SK FK
Sollentuna United
2
1
1
1
Avaldsnes (w)
Aasane (w)
Cancel
AFC Eskilstuna
IF Sylvia
1
2
0
0
Grorud
Ullensaker'Kisa IL
Cancel
Kalmar
Malmo FF
2
2
0
2
Lafnitz
NK Mura 05
Cancel
Mjallby AIF
Huanamo
0
2
0
0
MSK Zilina
GKS Tychy
3
2
1
2
Belasica Strumica 1
Bregalnica Stip
1
1
1
1
Slovan Bratislava
FK Senica
1
2
1
2
FK Ohrid 2004
FC Struga Trim Lum
1
0
0
0
Volyn
Nyva Ternopil
2
3
1
0
Bijelo Brdo 1 2
HNK Cibalia 2
0
1
0
0
Desportivo Maputo 3
LD Maputo 1
0
0
0
0
Grupo Desportivo Maputo
Liga Muculmana de Maputo
0
0
0
0
PFC Oleksandria
FC Kairat Almaty
4
1
0
0
IRT Itihad de Tanger
Maghrib Association Tetouan
2
1
1
1
FK Buducnost Podgorica
Rotor Volgograd
1
2
0
0
Alania Vladikavkaz
FK Aktobe Lento
4
3
1
2
FC Ufa
FK Ventspils
1
0
0
0
Bryne
Vard Haugesund
Cancel
Arsenal Tula
FK Velez Mostar
3
3
2
1
GIF Sundsvall
Gefle IF
0
2
0
1
Pomorzanin Torun
Olimpia Grudziadz
0
4
0
2
Khimki
FK Chayka K-SR
2
0
1
0
FK Zalgiris Vilnius
FK Riteriai
1
3
0
2
GKS Jastrzebie
Wigry Suwalki
2
3
0
1
Kohtla Jarve JK Jarve
Viimsi MRJK
1
1
1
0
Orebro (w)
IFK Kalmar (w)
2
1
0
1
Honefoss (w)
Lyn (w)
Cancel
Hammarby (w)
AIK Solna (w)
2
0
1
0
Varbergs BoIS FC
Falkenberg
2
1
0
0
Maribor
NK Nafta 1
5
1
2
1
Young Africans 2
Jarra West FC 1
1
1
1
0
Caroline Springs George Cross FC
Melbourne Knights
Postp.
La Gauloise
Juventus Sainte-Anne 3
1
1
0
1
FK Kuban Kholding
Torpedo Armavir
4
1
3
1
FC Maritsa 1921
Spartak Plovdiv
0
1
0
1
FK Shkendija 79
Dynamo Kyiv
0
1
0
0
Ural Sverdlovsk Oblast
Rigas Futbola skola
2
2
0
1
FC Minsk
FK Vitebsk
0
2
0
0
Olympia Warriors
Hobart Zebras
1
2
0
0
Dnipro-1
Lokomotiv Tashkent
0
3
0
0
Albany Creek
Southside Eagles
3
2
1
2
Svay Rieng FC
Angkor tiger FC
2
0
1
0
Marconi Stallions 1
Dunbar Rovers FC
5
0
3
0
FK Buducnost Podgorica
Krylya Sovetov
0
2
0
1
Irtysh 1946 Omsk
Fakel
1
2
1
1
Sokol
Volga Ulyanovsk
2
3
2
1
Viktoria Plzen B
Dukla Prague
3
1
3
0
Turon Nukus
FK Andijon
0
2
0
0
FK Ustrem Donchevo
Topolite
3
3
3
1
Esbjerg
Aarhus Fremad
2
0
0
0
FC Torpedo Zhodino 1
Arsenal Dzyarzhynsk 1
1
0
0
0
Kaisar Kyzylorda
Desna Chernihiv
1
0
1
0
Sudburgenland (w)
USC Landhaus (w)
0
7
0
2
KKP Bydgoszcz (w)
MKS Olimpia Szczecin (w)
4
1
1
0
ZNK Radomlje (w)
Sturm Graz'Stattegg (w)
0
4
0
0
Pelister Bitola
Pobeda Prilep
2
0
0
0
Gornik Leczna
Stal Stalowa Wola
3
0
1
0
Nyva Ternopil
Volyn
Postp.
Academy Pandev
FC Plackovica
5
0
3
0
Pehchevo
FK Males
1
1
1
1
Spartak Moscow
Riga FC
4
0
0
0
Stabaek (w)
LSK Kvinner (w)
1
2
0
1
Hammarby
IK Brage
2
1
0
1
NK Opatija
FK Tuzla City 1
0
4
0
0
Costa do Sol Maputo 1
Vilankulo FC 1
0
1
0
0
Fakel
Akzhayik Oral
4
1
3
0
AIK Solna
Orebro
3
1
1
0
Pitea IF (w)
Umea IK (w)
0
0
0
0
Dnipro-1
FK Zeta
4
1
2
0
Levski Sofia
Sportist Svoge
1
0
1
0
Legion Dynamo
FK Rostov Youth
1
1
1
0
Djurgardens
Vasalunds IF
0
2
0
1
CSD Ipala
Gualan FC 2 3
1
2
0
1
Mashal Muborak
Kuruvchi Bunyodkor
1
2
0
2
Brisbane Roar (Youth)
Peninsula Power
2
1
0
0
Dynamo Kyiv
BATE Borisov
5
2
3
0
Tom Tomsk
Rubin Kazan
3
2
2
1
FK Vitebsk
FC Tver
2
2
1
0
Baia Zugdidi 1
Torpedo Kutaisi 1
1
2
1
1
FC Copenhagen XI 2
Elite 3000 Helsingor 1
3
2
1
1
Gareji Sagarejo
Merani Martvili
3
1
2
1
Riga FC 1
FC Noah 4
0
1
0
0
Ruzomberok B
Trinec B
Cancel
Akron Togliatti
Widzew lodz
1
1
0
0
Sarajevo
Triglav Gorenjska
1
0
0
0
Rostov FK
Lokomotiv Tbilisi
4
1
1
1
Akron Togliatti
FK Valmiera
6
1
1
0
Zenit St.Petersburg Youth
Tekstilshchik Ivanovo
2
0
1
0
FC Kairat Almaty
FC Rukh Brest
0
2
0
0
Rubin Kazan
FK Nizhny Novgorod
3
1
2
0
Boeung Ket Angkor
Asia Euro University
2
3
0
1
Concordia Chiajna 4
AFC Progresul Spartac Bucuresti
2
2
1
1
Ripensia Timisoara
Corvinul Hunedoara
4
2
4
0
Vysocina jihlava
FK MAS Taborsko
0
1
0
0
Arka Gdynia 1
Bytovia Bytow 1
2
3
0
1
Nordsjaelland
Herfolge Boldklub Koge 1
2
0
2
0
Etar
Yantra Gabrovo 3
3
1
1
1
Shakhter Soligorsk
FC Pyunik
0
1
0
1
Yenisey Krasnoyarsk
Tyumen
2
1
2
1
FC Ufa
Torpedo moskva
1
0
0
0
SKA Khabarovsk
Tekstilshchik Ivanovo
2
2
1
0
Desna Chernihiv
FK Ventspils 1
2
3
2
1
FC Kairat Almaty
FK Buducnost Podgorica
2
2
0
1
IFK Goteborg
Degerfors IF 1
2
2
0
0
Lokomotiv Moscow
FK Krasnodar II 1
4
1
1
1
Hillerod Fodbold
Bronshoj 1
1
1
0
0
Volgar-Gazprom Astrachan
PFC Sochi Youth
4
1
4
0
Fakel
Kaisar Kyzylorda
4
0
4
0
Ahrobiznes TSK Romny
FK Atyrau
1
0
1
0
FC Essentuki
Spartak Nalchik
1
3
1
1
Dnepr Mogilev
FK Orsha
6
0
4
0
Oakleigh Cannons
Dandenong City SC
4
2
1
0
Chernomorets Novorossiysk
Volga Ulyanovsk
4
3
1
2
Dhaka City FC 1
Wari Club 3
0
0
0
0
Rapid Bucuresti 1
Gloria Popesti-Leordeni 1
1
0
0
0
Holland Park Hawks FC 4
Eastern Suburbs Brisbane
1
3
1
1
Trinec
Frydek-Mistek
Cancel
GKS Tychy
LKS Nieciecza 1
2
0
1
0
Stal Stalowa Wola
KSZO Ostrowiec
1
0
1
0
Pandurii Targu-Jiu 2
CSS Islla Te Nagh 2
1
1
1
0
Chrobry Glogow
KP Calisia Kalisz
1
1
0
1
Viktoria Plzen B
Usti nad Labem
4
5
2
2
Bregalnica Stip
FC Plackovica
5
0
4
0
Mashuk-KMV
Anzhi Makhachkala
0
1
0
0
PFC Nesebar
Spartak Varna 1
0
1
0
0
FK Spartaks Jurmala 1
BFC Daugavpils 1 1
3
3
1
1
Radnicki 1923 Kragujevac 1
OFK Beograd
3
0
1
0
Volgar-Gazprom Astrachan
Veles
2
1
1
1
FC Inhulets Petrove
Widzew lodz
3
1
1
0
Vardar Negotino
FK Tikves Kavadarci
1
4
1
3
FK Ohrid 2004
FK Karaorman
4
1
0
0
Concordia Chiajna
Plo Grey Sur Spartak
2
2
1
1
Khimki
Lokomotiv Astana
4
1
1
0
Ural Sverdlovsk Oblast
FK Zeta
3
1
1
1
Alania Vladikavkaz
Ordabasy
2
5
1
2
Kalmar
Oskarshamns AIK
0
2
0
0
GAIS
FC Trollhattan
3
1
2
1
Vasteras SK FK
IF Sylvia
2
2
2
1
MRKS Czechowice Dziedzice
Rekord Bielsko-Biala
1
6
1
3
Icasa CE
Floresta CE
1
0
0
0
Tom Tomsk
Terek Grozny
3
2
0
1
Dinamo Brest
Slavia Mozyr
2
0
1
0
FK Kaluga
Khimki (R)
1
0
0
0
Afumati
Gloria Buzau
3
2
2
0
Legion Dynamo
Spartak Nalchik
1
2
0
1
Vihren Sandanski
Pirin 2002 Razlog
1
0
0
0
Atletico Sanluqueno
Rostov FK
0
0
0
0
Dinamo Brest
Volyn
1
0
0
0
Radnicki Pirot
Timok
4
0
2
0
FK Rinija Gostivar
FK Teteks Tetovo
1
1
1
0
Neftekhimik Nizhnekamsk
FK Velez Mostar
1
0
0
0
Khimki
Chertanovo Moscow
0
2
0
1
Hammarby
IFK Norrkoping FK
1
1
1
1
Irtysh 1946 Omsk
Spartak Moscow II
3
0
2
0
Dinamo Tbilisi
Veres
3
2
3
2
Tuzlaspor 1
Triglav Gorenjska
3
0
2
0
Lokomotiv Moscow 2
FC Krasnodar
4
0
4
0
Terek Grozny
FK Sochi
1
2
1
1
Akron Togliatti
Ural Sverdlovsk Oblast
0
1
0
1
Rigas Futbola skola
Alania Vladikavkaz
3
1
1
0
Molde
Rosenborg
Postp.
FC Krasnodar 1
Lokomotiv Tbilisi 2
3
2
3
1
Blooming 1
Real Tomayapo 2
4
3
3
0
Itabaiana(SE) 2
Juazeirense 1
1
0
0
0
Uzbekistan
Zenit St. Petersburg
0
4
0
1
Yenisey Krasnoyarsk
FC Tuapse 1
6
0
2
0
Glenorchy Knights FC
Kingborough Lions 1
6
0
1
0
FK Nizhny Novgorod
Urozhay Krasnodar
2
2
0
0
Logan Lightning U23 4
Sunshine Coast Wanderers U23 2
0
3
0
1
Torpedo Vladimir
Znamya Truda
2
3
2
1
Fortis FC 4
Nofel Sporting Club 1
0
1
0
0
CS Aerostar Bacau
ACS Foresta Suceava
2
0
0
0
Ripensia Timisoara
CA Oradea
3
2
1
2
Radomiak Radom
GKS Belchatow 1
0
1
0
1
Polonia Bytom
Gornik Polkowice
5
5
2
2
Logan Lightning 1
Sunshine Coast Wanderers FC
0
4
0
2
Gawin Sleza Wroclaw
Odra Opole
2
1
1
1
Rapid Bucuresti
CS Mioveni
Postp.
Olimpia Grudziadz
Olimpia Elblag
1
1
0
0
Sokol Ostroda 1
OKS Stomil Olsztyn 1
1
1
0
0
HSK Zrinjski Mostar
FK Sutjeska Niksic 1
2
0
0
0
Tromso IL
Tromsdalen
Cancel
Lillestrom
Ullensaker'Kisa IL
Cancel
FK Iskra Danilovgrad
FK Drezga
6
0
2
0
FK Drita Bogovinje
FK Ohrid 2004
2
1
2
0
Trencin 1
Sport Podbrezova
1
1
0
0
Neftekhimik Nizhnekamsk
FC Telavi
1
2
1
1
Tekstilshchik Ivanovo
FK Nizhny Novgorod
1
1
1
0
Malmo FF
Mjallby AIF
0
2
0
1
Krylya Sovetov
Borac Banja Luka
1
0
0
0
AIK Solna
Elfsborg
1
0
0
0
Norrby IF
Assyriska Turab IK JKP
6
0
1
0
America FC Natal RN 1 5
Palmeira RN 3
1
0
0
0
Vaxjo (w)
IFK Kalmar (w)
5
0
3
0
Hobart United 3
South East United FC 5
1
0
1
0
Taroona 1
University of Tasmania SC 1
3
3
2
2
West Torrens Birkalla
Adelaide Comets FC
0
1
0
1
Adelaide Cobras FC 1
Adelaide Blue Eagles 1
1
2
0
1
Modbury Jets
Salisbury United
2
2
1
0
Western Strikers SC
Gawler Eagles
6
3
3
0
Seaford Rangers
Adelaide Victory
0
1
0
1
Regar-TadAZ Tursunzoda
FC Khatlon
0
1
0
0
FC Istiklol Dushanbe
Mastchoh
6
1
0
0
New Town Eagles 3
Beach City 2
1
1
1
1
Western Sydney Wanderers AM
Sydney U21
1
0
0
0
Brisbane City 1
Moreton Bay United
4
5
2
1
Swadhinata KS
Farashganj SC
1
0
1
0
Adelaide Vipers
Fulham United FC
1
0
1
0
Kuruvchi Bunyodkor
Neftchi Fargona
3
0
2
0
Bankstown United FC 2
Mounties Wanderers 1
2
1
2
0
Sutherland Sharks
Blacktown City Demons 1
1
2
1
0
Manly United 3
Sydney Olympic
0
0
0
0
Rockdale City Suns 2
St George Saints 3
3
2
1
2
Spirit FC
St George City FA 1
2
2
1
0
Neman Grodno 2
Slutsksakhar Slutsk
2
0
2
0
FK Chayka K-SR
Krasnodar III
2
1
2
1
CSS Islla Te Nagh
Filiasi
2
0
1
0
Dhaka Wanderers
Victoria Sporting Club
3
1
1
0
Volyn
Sewe Sport
6
0
5
0
Smorgon FC
Energetik-BGU Minsk
1
4
1
2
Concordia Chiajna
Metaloglobus
1
0
1
0
Torpedo moskva
Samgurali Tskh
2
0
1
0
Rochedale Rovers 2
Gold Coast United 1
1
4
0
2
Peninsula Power 1
Brisbane Wolves 2
9
1
6
0
Torpedo Kutaisi
Merani Martvili
0
0
0
0
Pogon Siedlce
Motor Lublin
3
1
2
1
Suduva 1
Banga Gargzdai 2
1
1
0
1
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
2
2
2
0
Zaglebie Sosnowiec 3
Garbarnia Krakow
0
0
0
0
Vysocina jihlava 1
Viktoria Zizkov
0
1
0
0
Krylia Sovetov II
Lada SOK Dimitrovgrad
1
1
1
1
Chrobry Glogow
Slask Wroclaw II
1
2
1
1
Lisen
Sigma Olomouc
3
1
3
0
FC Essentuki
Legion Dynamo
0
4
0
1
CS Mioveni
Rapid Bucuresti 2
1
2
1
0
Slovacko II
SK Prostejov
1
3
0
1
Blansko
Chrudim
Postp.
Resovia Rzeszow
KS Wiazownica
2
3
1
2
GKS Tychy
Puszcza Niepolomice 1
1
3
1
1
Jammerbugt
VSK Arhus
2
1
0
0
Zvi Jerzy Da
FK Loznica 1
1
4
0
2
BK Frem 1
Hillerod Fodbold 1
3
0
2
0
FK Zarkovo
FK Buducnost Dobanovci
1
1
1
0
Usti nad Labem 2
Vysehrad 1
1
0
1
0
Pandurii Targu-Jiu
Universitatea Craiova
Postp.
GKS Jastrzebie 1
Skra Czestochowa
1
1
1
0
FC Gomel
Sputnik Rechitsa
2
0
1
0
Volna Pinsk
FC Minsk U19
1
1
1
1
Avaldsnes (w)
Amazon Grimstad (w)
Cancel
Strommen
Kongsvinger
Cancel
IK Sirius FK
FC Flora Tallinn
1
1
0
1
Halmstads
Varbergs BoIS FC
3
3
3
2
FK Graffin Vlasim
Dukla Prague
1
1
0
0
Orebro (w)
Linkopings (w)
1
4
1
3
Huanamo
Trelleborgs FF
0
1
0
1
Bregalnica Stip
FK Kozuv
2
2
0
1
Kolubara
Kabel Novi Sad
1
0
1
0
Baltyk Gdynia 3
Concordia Elblag 5
0
1
0
0
LSK Kvinner (w) 1
Kolbotn (w)
5
0
3
0
Torns IF
IFK Malmo FK
2
1
2
0
Miedz Legnica
KP Calisia Kalisz 1 2
1
0
1
0
Hutnik Krakow
Frydek-Mistek
3
0
0
0
Elana Torun
The ancient agricultural MKS
5
0
4
0
Kvik Halden
Skeid Oslo
Cancel
AFC Eskilstuna
Vasalunds IF
2
0
1
0
Degerfors IF
IK Brage
0
0
0
0
Klepp (w)
Arna Bjornar (w)
Cancel
Roa (w)
Honefoss (w)
Cancel
Vasteras SK FK
Akropolis IF
4
1
2
0
GKS Tychy
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
3
3
1
1
Helsingborg
IFK Goteborg
0
0
0
0
SfB Oure
Naesby
0
1
0
1
Bergheim'Hof (w)
SV Horn (w)
Postp.
FK Zalgiris Vilnius 3
FK Riteriai 2
3
0
2
0
SKA Khabarovsk
SKA Rostov
2
0
1
0
Dinamo Briansk
FK Biolog
3
1
1
0
FK Teteks Tetovo
Kamenica-Sasa
2
2
0
0
Volgar-Gazprom Astrachan
Veles
0
2
0
1
FK Trayal Krusevac
Borac Cacak 2
3
2
0
0
Baltija Panevezys 3
Siauliai
1
1
0
1
Yenisey Krasnoyarsk
Dinamo Minsk
0
0
0
0
Akron Togliatti
Rigas Futbola skola
2
4
1
2
Haugesund
Bryne
Cancel
GIF Sundsvall
Dalkurd FF
2
1
2
0
Djurgardens
Orebro
4
0
2
0
Falkenberg
GAIS
1
1
1
0
Torpedo moskva
FK Ventspils
0
1
0
0
Dinamo Batumi
Arsenal Tula
0
0
0
0
Ahrobiznes TSK Romny
Samgurali Tskh
1
1
1
0
FK Chayka K-SR
Lokomotiv Astana
1
2
0
1
Grorud
Kjelsas
Cancel
Kopparbergs Goteborg (w)
Kristianstads DFF (w)
2
1
1
1
Viking
Asane Fotball
Postp.
Brisbane Olympic United FC 1
ASN Nigelec 1
1
2
0
1
Krumkachy Minsk
Shakhter Soligorsk II
Postp.
Sandecja Nowy Sacz
Stal Stalowa Wola
3
2
2
1
Korona Kielce
GKS Katowice
1
0
1
0
Wikielec
Huragan Morag
2
1
2
0
Botafogo PB
Centro Sportivo Paraibano
2
1
0
1
Treze Campina Grande PB
Globo
1
2
1
1
Atletico Cerrado U20 2
Central Tocantinense U21 1 4
2
1
1
0
Capital TO U20 1 2
Castelo U20
6
0
1
0
Arsenal Club PB 2
AS Gosier 1
1
2
0
0
AC Colina 2
Linares Unido 1
2
1
1
1
US Baie-Mahault
Jeunesse Evolution 1
1
4
1
2
Sunset FC 1
Scholars ISC 1
0
2
0
0
Maroochydore 2
Willowburn FC 1
3
3
1
1
Bardon Latrobe
Brisbane Knights 1
3
3
2
0
Kingscliff FC 1
Westside
7
1
3
1
Ridge Hills Utd 1
Tarragindi Tigers
0
3
0
2
AC Carina 1
Noosa 1
2
0
2
0
Clairvaux
Western Spirit 2
3
4
1
0
St George Willawong FC
Musgrave Yellow 1
1
0
0
0
Kangaroo Point Rovers FC
Jimboomba United 2
3
1
1
0
Eastern Suburbs SC (w)
Gold Coast city (w)
0
6
0
3
Ipswich City
Slack Creek 3
3
2
0
1
Newmarket SFC 5
Beerwah Glasshouse United 1
5
3
0
1
Kawran Bazar Progoti 2
Agrani Bank Ltd SC 1 5
0
0
0
0
BATE Borisov
Dila Gori
0
2
0
1
Tom Tomsk
Baltika Kaliningrad
1
2
0
2
Bankstown City Lions 1
PCYC Parramatta Eagles
2
1
2
0
Sydney United 1
Macarthur Rams
6
1
2
0
Wari Club 3
Fakirapool Young Mens Club
1
1
1
1
Muangkan FC 1
Raj Pracha FC 3
1
1
0
0
North Bangkok College 3
Bangkok 1 3
1
0
0
0
Songkhla FC 4
Krabi FC 2
2
2
1
1
Champions Ypsona (w) 2
Karmiotissa Chrisomilia (w) 1
1
2
1
2
Lefkothea Latisa (w) 1
Apollon Limassol LFC (w) 1
0
3
0
3
JK Tallinna Kalev
Saku Sporting
3
3
2
2
Dynamo Moscow
FK Sochi
2
4
1
2
Virgin grid U19
Fram'Ulfarnir U19 1
1
1
0
1
Breidablik UBK U19
FH Hafnarfjordur U19 1
2
5
0
3
Lokomotiv Moscow
Lokomotiv Tbilisi 1
0
4
0
1
Rosenborg
Kristiansund BK
Cancel
Djurgardens (w)
AIK Solna (w)
0
1
0
0
FK Kuban Kholding
FK Kaluga
1
0
1
0
Hacken
Orgryte 1
3
1
1
1
Kalmar
Landskrona BoIS
0
2
0
1
Lunds BK
Osters IF 1
1
2
0
2
Dynamo Moscow
Ordabasy
2
1
1
0
Baltika Kaliningrad
FK Liepaja
2
1
0
0
BATE Borisov
FC Ufa
1
1
0
1
Gazovik Orenburg
FC Saburtalo Tbilisi
1
2
1
1
Rigas Futbola skola
Tobol Kostanai
0
0
0
0
St. Polten (w)
ZNK Pomurje (w)
3
3
1
1
Chertanovo Moscow
Dila Gori
1
2
0
2
Lokomotiv Moscow
Rostov FK 2
2
1
2
0
Jerv
FK Arendal
Cancel
Brommapojkarna (w)
Hammarby (w)
1
4
0
2
Gambia Armed Force 3
Elite United 4
2
2
1
1
Marimoo 2
BK Milan 3
0
0
0
0
CD Junior de Managua U20 2
Real Madriz FC U20 2
6
1
3
0
AD Isidro Metapan Reserves 3
CD FAS U20 1
3
2
1
1
CSD Ipala 5
Deportivo Teculutan FC 5
1
1
1
1
CSD Milpas Atlas
Juventud Pinulteca FC
1
3
1
1
Academy SC 1
Roma United SC 2
3
1
1
0
Barcelona SC(ECU) 1 1
9 de Octubre 1 3
1
1
1
1
Krylya Sovetov
Akron Togliatti
3
1
0
0
Krylia Sovetov II
Zvezda Perm
0
2
0
2
Ravshan Kulob
FC Istiklol Dushanbe
0
4
0
0
Sturm Graz
TSV Hartberg
2
1
2
1
FC Terek Groznyi Youth
Torpedo Armavir
6
1
1
1
Rubin Kazan 1
Ural Sverdlovsk Oblast 1
0
0
0
0
Augsburg
Wurzburger Kickers
3
1
2
1
Neftekhimik Nizhnekamsk
Shukura Kobuleti
1
0
0
0
Krylya Sovetov
FK Velez Mostar
0
0
0
0
Terek Grozny
FC Shakhtyor Karagandy
1
0
1
0
AS Douanes de Niamey 3
Sahel SC 2
1
0
0
0
FK Zenit Izhevsk
Krylia Sovetov II
3
0
1
0
Spartak Nalchik
Legion Dynamo
2
4
2
3
B93 Copenhagen 1
Nykobing FC 3
1
1
0
1
Malmo FF
Falkenberg
4
2
1
0
IFK Norrkoping FK
Elfsborg
3
3
2
2
Domzale
FK Tuzla City
1
2
0
0
Huanamo
Osters IF
0
5
0
1
Yeelen
ASC Police
Postp.
Campinense
Potiguar RN
5
0
1
0
Central Tocantinense U21
Castelo U20
Postp.
FC Khatlon
Ravshan Kulob
2
0
0
0
FK Zenit Izhevsk
Zvezda Perm
1
2
1
1
Nofel Sporting Club 1
Swadhinata KS 3
0
1
0
1
Arsenal Dzyarzhynsk
FK Isloch Minsk
3
0
1
0
FC Minsk
Smorgon FC
2
1
1
1
Baltika Kaliningrad
Lokomotiv Astana
3
3
1
1
Akron Togliatti
Kyzylzhar Petropavlovsk
0
2
0
1
Tekstilshchik Ivanovo
FC Krasny Smolensk
2
1
0
0
Dinamo Briansk
Spartak Nalchik
Postp.
Farashganj SC 2
Dhaka Wanderers 1
1
0
1
0
Pandurii Targu-Jiu 2
CS Viitorul Daesti 1
1
1
0
1
FC Istiklol Dushanbe
Regar-TadAZ Tursunzoda
3
2
0
2
Vysehrad
FK Graffin Vlasim
Cancel
Hradec Kralove 1
Sparta Praha B
2
0
1
0
FK Isloch Minsk
FC Belshina Babruisk
2
0
0
0
FC Cartagena 1
CSKA Moscow 1
1
1
1
0
Volgar-Gazprom Astrachan
Fakel
0
0
0
0
Red Star SC 1
Blue Star 2
0
2
0
1
Rekord Bielsko-Biala 3
Garbarnia Krakow 2
0
4
0
2
FK Rinija Gostivar
FK Drita Bogovinje
0
1
0
1
Uzbekistan
Shakhter Soligorsk
0
3
0
1
Riga FC
Rodina Moskva
1
0
1
0
FK Ohrid 2004
Vlazrimi Kicevo
2
0
2
0
FC Torpedo Zhodino
OTMK Olmaliq
2
1
1
0
Baltika Kaliningrad
SKA Rostov
4
2
4
0
Vpk Agro Magdalinovka
FC Rukh Brest
0
1
0
1
Chertanovo Moscow
Shukura Kobuleti