All Hot FilterHidden0
INT CF
Sturm Graz [6]
SC Weiz [7]
FT 9 0
HT3-0
14-3
TUR Cup
Boluspor [8] 3
Galatasaray [2] 3
FT 0 1
HT0-1
5-0
ALG D1
MC Oran [10] 1
JS Saoura [7] 1
FT 1 1
HT1-1
4-0
QAT RL
Al-Arabi Doha (R) 2
Al Sailiya U23 2 4
FT 5 2
HT1-1
8-4
FT 1 3
HT0-2
12-3
INT CF
Holstein Kiel [5]
Hansa Rostock [8]
FT 0 0
HT0-0
4-3
INT CF
Usti nad Labem [7] 2
Slovan Velvary [9] 2
FT 2 1
HT2-1
6-3
INT CF
SV Gerasdorf Stammer [43]
SC Mannsdorf [6]
FT 0 5
HT0-3
0-14
INT CF
Grazer AK
ATUS Barnbach 1
FT 7 0
HT3-0
5-0
INT FRL
Canada (w) [5] 1
Norway (w) [13]
FT 1 0
HT0-0
4-5
INT FRL
South Africa (w) [48]
Sweden (w) [9] 1
FT 0 0
HT0-0
0-6
INT FRL
Georgia U17
Israel U17
FT 0 2
HT0-0
ITA C1
Rimini [16] 1
Vicenza [7]
FT 0 0
HT0-0
2-7
ITA C1
Albinoleffe [19] 3
Gubbio [13] 1
FT 1 2
HT0-1
11-1
ITA C1
Giana [20] 3
Fermana [3] 2
FT 1 1
HT0-1
3-2
FT 1 2
HT0-1
1-8
GRE Cup
PAOK Saloniki [1] 1
Panahaiki-2005 [7] 3
FT 5 0
HT2-0
8-1
FRAC
Toulouse [13] 4
Reims [11] 2
FT 3 3
HT1-0
4-13
90min[3-3],120min[4-4],Pen[4-3],ToulouseWin
FRAC
Villefranche [13] 1
Les Herbiers [10] 1
FT 2 0
HT0-0
4-4
FRAC
Andrezieux [11] 1
Lyon Duchere [5] 1
FT 1 2
HT1-0
2-4
FRAC
Nancy [20] 2
Guingamp [20] 2
FT 1 1
HT0-1
4-3
90min[1-1],120min[1-2],GuingampWin
SAPL D1
Orlando Pirates [2] 1
Baroka FC [14] 2
FT 1 1
HT0-1
7-0
SAPL D1
Highlands Park [10] 1
Mamelodi Sundowns [3]
FT 1 2
HT1-2
7-4
INT CF
Hellas Kagran
SV Stripfing Weiden [11]
FT 2 4
HT1-2
1-8
INT CF
Kriens [9]
FC Luzern U21 [2]
FT 2 0
HT0-0
INT CF
SK Vorwarts Steyr [14]
ASK St.Valentin
FT 4 0
HT2-0
5-4
INT CF
SC Mannsworth
First Wien 1894
FT 1 6
HT0-1
1-4
FT 6 0
HT2-0
INT CF
KAC 1909 [8]
SG Austria Klagenfurt [13] 1
FT 2 6
HT1-3
2-9
INT CF
SV Leobendorf [3]
Zwettl SC [142]
FT 3 1
HT2-0
4-3
INT CF
Team Wiener Linien
Rapid Oberlaa
FT 4 1
HT3-0
6-3
Por U23
Benfica U23 1
Estoril U23 1 2
FT 0 1
HT0-1
4-6
FT 1 0
HT1-0
3-7
ENG JPT
Portsmouth [1] 1
Peterborough United [6]
FT 1 0
HT0-0
4-3
ENG YFAC
Preston U18
Norwich City U18
FT 3 0
HT0-0
ITA C1
Renate AC [17]
Monza [10]
FT 0 0
HT0-0
2-5
ITA C1
Alma Juventus Fano [15] 1 1
SudTirol [11] 1
FT 0 3
HT0-1
3-2
ITA C1
Feralpisalo [12] 2
Ternana [6] 2 3
FT 3 2
HT2-2
8-2
ITA C1
Vis Pesaro [9] 1
Sambenedettese [8] 2
FT 1 1
HT0-0
2-2
ITA C1
Ravenna [5] 2
Triestina [2] 2
FT 2 2
HT0-2
3-1
ITA C1
Teramo [14] 2
Imolese [4] 2
FT 0 2
HT0-2
12-3
INT CF
Bohemians [6]
Shelbourne [1]
FT 2 2
HT0-0
INT FRL
Spain (w) [12] 1
USA (w) [1]
FT 0 1
HT0-0
1-4
SOU PL
Hartley Wintney
Blackfield Langley
Postp.
ENG L1
AFC Wimbledon [24] 1
Fleetwood Town [12] 1
FT 0 3
HT0-2
6-6
ENG L1
Plymouth Argyle [21] 1
Walsall [15] 2
FT 2 1
HT0-0
7-5
ENG L2
Yeovil Town [20] 3
Lincoln City [1] 2
FT 0 2
HT0-2
3-5
ENG L2
Forest Green Rovers [7]
Grimsby Town [15] 2
FT 3 0
HT2-0
1-3
ENG CN
Guiseley [18]
Hereford United [19] 2
FT 1 1
HT1-0
2-6
ENG CN
Leamington [14] 2
Stockport County [2] 2
FT 0 1
HT0-1
5-14
ENG-S PR
Poole Town [12]
Harrow Borough [5] 1
FT 3 3
HT2-0
3-5
FT 0 2
HT0-1
4-3
ENG RYM
Dorking [2] 4
Enfield Town [9] 2
FT 1 0
HT0-0
5-5
ENG JPT
Bury [2]
Oxford United [20] 2
FT 5 2
HT3-1
2-6
ENG JPT
Bristol Rovers [22] 2
Port Vale [18] 1 3
FT 3 0
HT1-0
4-6
FT 2 0
HT1-0
3-1
NIR D1
Newry City [11] 4
Linfield FC [1]
FT 0 2
HT0-1
3-11
PORLC
Benfica [2] 3
FC Porto [1] 4
FT 1 3
HT1-2
5-5
HOLC
AZ Alkmaar [5]
Vitesse Arnhem [4] 1
FT 2 0
HT1-0
2-2
INT CF
Drogheda United [3]
Derry City [8]
FT 0 2
HT0-2
3-8
ENG RL1
Sittingbourne 1
VCD Athletic 1
FT 1 2
HT0-1
3-5
ENG SD1
Cinderford Town 2
AFC Totton 3
FT 0 1
HT0-1
2-3
ENG-S CE
Alvechurch [7]
Stratford Town [5] 1
FT 2 2
HT1-0
1-2
ENG-S CE
Barwell [17] 2
St Ives Town [15]
FT 1 1
HT0-1
0-5
SOU PL
Royston Town
Biggleswade Town 1
FT 4 1
HT3-1
3-7
Senior C
Southport FC
Marine 1
FT 2 0
HT0-0
2-12
ENG C C
AFC Mansfield
Teversal 1
FT 2 0
HT1-0
3-2
ENG C C
Hednesford Town 4
Aston Villa 1
FT 2 4
HT0-1
5-5
ENG CN
Altrincham [6]
Blyth Spartans [10]
Postp.
ENG-S PR
Chesham United [19]
Basingstoke Town [20]
Postp.
ENG-S PR
Hendon [16]
Weymouth [3]
Postp.
ENG-S PR
Kings Langley [9]
Salisbury City [4]
Postp.
ENG RYM
Wingate Finchley [20]
Tonbridge Angels [8]
Postp.
ENG-S CE
Kettering Town [2]
Coalville [9]
Postp.
FRAC
Sete FC [8] 1
Lille [2] 1
FT 0 1
HT0-0
12-5
FRAC
Monaco [19]
Metz [1] 1
FT 1 3
HT1-1
6-5
FT 2 2
HT0-1
6-2
CSU20
Argentina U20 1
Ecuador U20 1
FT 0 1
HT0-0
11-1
ICE CH
Stjarnan Gardabaer [3]
Keflavik [12]
FT 3 0
HT1-0
6-6
ICE FBC W
Augnablik (w)
IA Akranes (w) [3] 1
FT 0 1
HT0-0
3-7
SPA CUP
Getafe [6] 3
Valencia [9] 5
FT 1 0
HT0-0
5-3
FT 1 0
HT0-0
6-5
CSP YC
Sao Paulo (Youth) 1
Guarani SP (Youth) 1
FT 5 2
HT1-0
4-2
CSU20
Paraguay U20 2
Peru U20 2
FT 1 0
HT0-0
4-1
BRA CGD1
Avenida RS [7] 2
Brasil de Pelotas [11] 3
FT 1 1
HT0-0
3-10
INT CF
Operario MS [10] 1
Chapadao 1
FT 1 3
HT0-1
8-3
PAR D1
Sol de America [6] 3
Libertad [3] 2 2
FT 2 0
HT1-0
8-7
CON CLA
Delfin SC [4]
FC Nacional Asuncion [4] 4
FT 3 0
HT2-0
4-4
FT 2 2
HT1-2
6-12
90min[2-2],Pen[3-4],Vasco da Gama U20Win
BRA CNF
Sergipe Se [14] 1 2
Nautico (PE) [15] 1
FT 0 2
HT0-1
1-4
MEX IL
Puebla [12] 3
FC Juarez [12] 3
FT 1 2
HT1-0
5-2
FT 1 0
HT0-0
5-3
Indian U18
Mangalore U18
Miller Wa Kabi U18
 
VIE U19
Lam Dong U19
Khatoco Khanh Hoa U19
 
VIE U19
CLB TPHCM U19
Becamex Binh Duong U19
 
VIE U19
Tay Ninh U19
Dong Tam Long An U19
 
AUS D1
Wellington Phoenix [5]
Sydney FC [3]
 
INT CF
Dong Thap [3]
Dak Lak [4]
 
VIE U19
Ha Tinh U19
Song Lam Nghe An U19
 
INT CF
Pohang Steelers [5]
Radnik Surdulica [9]
 
INT CF
Jagiellonia Bialystok [4]
Arsenal Tula [12]
 
IND D2
Atletico de Kolkata Reserves
Jamshedpur FC II
 
VIE U19
T T Hanoi U19
Viettel U19
 
VIE U19
Than Quang Ninh U19
Nam Dinh U19
 
VIE U19
Hoang Anh Gia Lai U19
Dong Nai U19
 
IDN C
Barito Putera [9]
PSS Sleman [1]
 
 
VIE U19
Binh Dinh U19
Phu Yen U19
 
VIE U19
Ben Tre U19
An Giang U19
 
 
INT CF
Rakosmenti KSK [14]
Budaorsi SC [5]
 
GRE D3
Ypato
AO Eikosimias
 
BGD D1
Bashundhara Kings
Abahani Limited
 
BGD D1
Muktijoddha SKC
Sheikh Jamal
 
INT CF
Huda Hue [6]
Binh Phuoc [9]
 
IRN U23
Malavan FC U23
Foolad Khuzestan FC U23
 
IRN U23
Mes Kerman U23
Rafsanjan U23
 
IRN U23
Zob Ahan U23
Teraktor-Sazi U23
 
VIE U19
Thanh Hoa U19
Huda Hue U19
 
INT CF
FC Liefering [9]
Hajduk Split II [4]
 
INT CF
Banants [2]
Lori Vanadzor [5]
 
INT CF
Dynamo Ceske Budejovice [1]
Slavoj Vysehrad
 
INT CF
Zaglebie Sosnowiec [16]
FK Zarkovo [10]
 
INT CF
HNK Gorica [5]
Radnik Sesvete [6]
 
INT CF
BATE Borisov U19
FK Isloch Minsk [10]
 
INT CF
PTT FC Rayong
Johor FC
 
IRN U23
Naft Ahvaz U23
Khouneh Be Khouneh U23
 
IRN U23
Pars Jonoubi Jam U23
Sanat Naft U23
 
HK RL
Eastern (R)
Yuen Long Reserve
 
HK RL
Hoi King Reserves
TSW Pegasus Reserves
 
INT CF
Gryf Wejherowo [11]
LKS Nieciecza [9]
 
INT CF
Rochedale Rovers [6]
Gold Coast United [10]
 
INT CF
Quang Nam [9]
Sanna Khanh Hoa [3]
 
TUR Cup
Bodrumspor [7]
Yeni Malatyaspor [3]
 
 
AUS D1
Perth Glory [1]
Adelaide United [6]
 
INT CF
Odra Opole [12]
GKS Tychy [11]
 
 
INT CF
Borac Cacak [12]
Sevojno Uzice [15]
 
INT CF
Nakhon Ratchasima [7]
Chiangrai United [5]
 
INT CF
Mbao FC [3]
Gor Mahia [2]
 
INT CF
Neman Grodno [7]
FC Rukh Brest
 
INT CF
PFK Aleksandriya U21
Hirnyk Kryvyi Rih
 
INT CF
Tatran Presov
Liptovsky Mikulas
 
Ken D1
Posta Rangers
Sofapaka FC
 
ITA PC
Inter Milan U19
Cosenza Calcio Youth
 
MAC D1
Sporting de Macau
Hang Sai
 
INT CF
Stal Mielec [3]
Sandecja Nowy Sacz [2]
 
INT CF
Chiangmai FC [3]
Consadole Sapporo [4]
 
INT CF
PEC Zwolle [14]
Groningen (Youth) [5]
 
INT CF
FK Zeta [2]
Arsenal Tivat [8]
 
INT CF
Gyori ETO [10]
Vac-Dunakanyar [13]
 
INT CF
Sigma Olomouc [14]
Vysocina jihlava [2]
 
INT CF
Lokomotiv Sofia [11]
Oboriste
 
INT CF
MTK Hungaria [6]
Lviv Region
 
ETH PR
Adama City
Welwalo Adigrat
 
ETH PR
Awassa Kenema
Debub Police
 
ARG RESL
River Plate R
Union Santa Fe Reserves
 
Ken D1
Tusker
Chemelil Sugar
 
Ken D1
Vihiga United
Nzoia United
 
Ken D1
Weston Shitima
KCB
 
IDN C
Persija Jakarta [1]
757 Kepri FC
 
 
HK RL
R F Reserves
Southern District Reserve
 
HK RL
Wofoo Tai Po (R)
BC Glory Sky Reserves
 
 
INT CF
FC Neftci Baku [2]
Slovan Liberec [7]
 
SK CUP
Al Qaisoma [17]
Al-Ettifaq [8]
 
Gre Atr Cup
Agios Ierotheos
AE Kifisias
 
Gre Atr Cup
Ilisiakos FC
Kentavros Vrilission
 
 
KSA D1
Al-Tai [13]
Al-adalh [1]
 
KSA D1
Dhamk [4]
Al mojzel [10]
 
GRE Cup
PAE Atromitos [5]
Apollon Smirnis [16]
 
EGY D1
Haras El Hedoud [8]
El Gounah [16]
 
TUN D1
US Ben Guerdane [8]
Sifakesi [2]
 
ALB Cup
Egnatia [19]
Luftetari [8]
 
ALB Cup
Vllaznia Shkoder [7]
Kamza [9]
 
ALB Cup
Apolonia Fier [5]
KS Perparimi Kukesi [2]
 
ALB Cup
KS Bylis [1]
KF Laci [5]
 
ALB Cup
Lushnja KS [10]
Teuta Durres [3]
 
KSA D1
Al-Ansar [7]
Al-Ameade [18]
 
INT CF
Hamburger SV [1]
Midtjylland [2]
 
 
INT CF
FC Ufa [14]
Wisla Plock [13]
 
INT CF
Zlate Moravce [12]
KFC Komarno [5]
 
INT CF
HNK Gorica [5]
Budafoki MTE
 
INT CF
Unterhaching [5]
FC Superfund Pasching [12]
 
INT CF
Varda SE [11]
Slavoj Trebisov [16]
 
INT CF
MFK Ruzomberok [4]
Sokol Dolna Zdana [1]
 
 
Spain D4
Beauty Leila River team
Loja CD
 
Gre Atr Cup
AE Zefiriou
Iraklis Elefsinas
 
GRE D3
AO Sellanon
Fokikos
 
GRE D3
Apollon Paralimniou
Pao Kosmiou
 
GRE D3
Aris Avatou
AE Kalampakiou
 
GRE D3
Aris Palaioxoriou
Edessaikos
 
GRE D3
Langadas
Niki Agkathias
 
GRE D3
Niki Volou
Pierikos
 
GRE D3
Pao Koufalion
Ermis Amyntaiou
 
GRE D3
PO Triglias
Makedonikos
 
GSLW
Larisa (w)
Elpides Karditsas (w)
 
UPL
URA
Vipers
 
Gre Atr Cup
Panelefsiniakos
Byzas Megaron
 
Gre Atr Cup
Zofria
Asteras Magoulas
 
Gre Atr Cup
Ermis Koridalou
Ampelakiakos
 
MAC D1
Windsor Arch Ka I
Benfica de Macau
 
INT CF
Simba Sports Club
AFC Leopards [9]
 
Ken D1
Mount Kenya United
Ulinzi Stars Nakuru
 
ITA C1
Paganese [19]
US Siracusa [14]
 
ITA C1
Rieti [15]
Francavilla [13]
 
ITA C1
Cuneo [11]
JuventusU23 [14]
 
ITA C1
Carrarese [2]
Lucchese [12]
 
ITA C1
Olbia [18]
ACD Virtus Entella [4]
 
ITA C1
Piacenza [3]
Gozzano [13]
 
ITA YCup
Torino U20 [2]
Verona U20 [5]
 
ITA YCup
Atalanta U20 [1]
AS Roma U20 [4]
 
ITA YCup
Fiorentina U20 [3]
Juventus U20 [6]
 
ALG CUP
MB Rouisset
CS Constantine [4]
 
INT CF
FC Astra Giurgiu [6]
Inter Zapresic [7]
 
INT CF
Rheindorf Altach [11]
Vaduz [7]
 
INT CF
Rayong FC [11]
T T Hanoi [1]
 
RWA D1
Sunrise FC
APR FC
 
RWA D1
Police FC Kibungo
Mukura
 
ITA S4
Giulianova
Olympia Agnonese
 
ITA PC
Atalanta U19
AS Roma U20
 
ITA PC
Fiorentina U19
Juventus U19
 
ITA PC
Torino U19
Verona U19
 
ALG CUP
NA Hussein Dey [8]
MC Alger [3]
 
INT CF
SV Elversberg [9]
Alemannia Aachen [11]
 
INT CF
Aarau [6]
Budapest Honved [4]
 
INT CF
Dinamo Bucuresti [11]
Dynamo Moscow [11]
 
INT CF
Lech Poznan [3]
Etar [7]
 
INT CF
NK Rudar Velenje [8]
Roltek Dob [5]
 
INT CF
Piast Gliwice [6]
Qarabag [1]
 
INT CF
Dinamo Zagreb [1]
Slask Wroclaw [14]
 
INT CF
NK Mura 05 [6]
NK Varteks Varazdin [1]
 
INT CF
Puszcza Niepolomice [6]
Stal Stalowa Wola [7]
 
Ire LSL
NUI Galway
Ulster University Coleraine
 
INT CF
KS Energetyk ROW [17]
Podhale Nowy [27]
 
INT CF
Tianjin Teda [14]
Jumilla [4]
 
SPA FC
UB Conquense [3]
UE Llagostera
 
Kuw FC
Al-Salmiyah [3]
Kazma [4]
 
TUR Cup
Goztepe [11]
Antalyaspor [8]
 
CYP Cup
AEP Paphos [9]
Aris Limassol [4]
 
KSA D1
Al-Nahdha [12]
AL-Rbeea Jeddah [2]
 
KSA D1
Hajer [6]
AL-jeel [14]
 
INT CF
Maribor [1]
MFK Karvina [15]
 
INT CF
Young Boys [1]
Schaffhausen [5]
 
INT CF
Dynamo Moscow [11]
Steaua Bucuresti [2]
 
INT CF
FC Viktoria Plzen [2]
Wuhan ZALL [1]
 
INT CF
CSKA Sofia [2]
Shanghai Shenhua [7]
 
INT CF
Fakel [14]
Vendsyssel [12]
 
NGA PR
Katsina United [7]
Wikki Tourist [15]
 
NGA PR
Sunshine Stars FC [12]
Rivers United [9]
 
NGA PR
MFM FC [11]
Enugu Rangers International [10]
 
NGA PR
Enyimba [4]
Lobi Stars [1]
 
NGA PR
Bendel Insurance [7]
Kwara United [16]
 
NGA PR
Niger Tornadoes FC [6]
Remo Stars [20]
 
NGA PR
Ifeanyi Ubah [3]
Yobe Desert Stars [10]
 
NGA PR
Heartland FC [1]
Go Round Omoku [4]
 
NGA PR
El Kanemi Warriors [2]
Nasarawa United [8]
 
NGA PR
Akwa United [9]
Plateau United [6]
 
NGA PR
Gombe United [11]
Kano Pillars [5]
 
NGA PR
Abia Warriors [12]
Kada City [7]
 
 
QAT RL
Al Gharafa U23
Al-Rayyan SC U23
 
QAT RL
Al Duhail U23
Al Khor Reserves
 
SUD PR
Al Mourada [4]
Khartoum Al Watani [3]
 
GRE Cup
Asteras Tripolis [11]
AEL Larisa [9]
 
GRE Cup
AEK Athens [3]
Kissamikos [10]
 
SK CUP
Al-Taawon [6]
Al-Shabab(KSA) [3]
 
EGY D1
Smouha SC [11]
Enppi [14]
 
INT CF
Brabrand [4]
Aarhus AGF [10]
 
 
ALB Cup
KF Tirana [7]
Flamurtari [6]
 
INT CF
Triglav Gorenjska [9]
NK Brinje Grosuplje [7]