All Hot FilterFilter0
FT 2 1
HT1-0
11-7
FT 2 1
HT2-0
2-12
HOL D1
De Graafschap [17] 2
Emmen [15] 1
FT 1 0
HT1-0
3-3
FT 3 3
HT0-3
8-5
JOR D1
Al Wihdat Amman [4] 2
Al-Ahly [11] 1
FT 2 0
HT0-0
4-6
SWE D3N
Saxemara IF 1 3
IFK Grimslov 3
FT 1 1
HT0-1
5-2
ROM D2
CS Mioveni [7] 4
Petrolul Ploiesti [5] 6
FT 1 2
HT1-0
2-2
MAU D1
AS Garde Nationale 1
ASC Tidjikja 4
FT 1 1
HT0-1
2-6
NOR D4
Gjelleraasen IL 4
Lillestrom B 2
FT 0 1
HT0-0
3-6
FT 0 4
HT0-0
9-6
FT 0 2
HT0-0
9-5
AUT D1
TSV Hartberg [11] 2
Rapid Wien [3] 1
FT 2 4
HT1-1
6-7
NOR D1
Odd Grenland [5]
Viking [3] 1
FT 1 0
HT0-0
6-1
FT 2 1
HT1-0
6-2
DEN SASL
Esbjerg [5] 3
Odense BK [3]
FT 0 0
HT0-0
2-5
FT 3 3
HT0-0
FT 0 1
HT0-0
3-3
NOR D4
Molde B
Sunndal 1
FT 5 0
HT5-0
7-3
NOR D4
Traff 4
Aalesund FK B
FT 0 2
HT0-1
2-4
NOR D4
Stabaek B 2
Arvoll 2
FT 3 3
HT3-2
2-1
NOR D4
Orn-Horten 3
Mjondalen IF B 1
FT 1 1
HT1-0
8-7
NOR D4
Start Kristiansand B 1
Donn 3
FT 3 2
HT1-0
6-7
NOR D4
Fyllingsdalen 1
Brann 2 2
FT 2 1
HT1-1
7-6
FT 1 1
HT0-1
10-6
NAM PL
FC Civics 1
Tigers SC 1
FT 0 2
HT0-1
7-4
SPA D1
SD Huesca [20] 4
Eibar [13] 1
FT 2 0
HT0-0
5-3
FT 0 2
HT0-1
3-6
SAPL D1
Cape Town City [6] 1 1
Highlands Park [8] 3
FT 1 1
HT0-0
1-4
FT 1 1
HT0-1
8-4
GER LS
Wegberg-Beeck 5
Fortuna Koln 2
FT 0 0
HT0-0
4-9
90min[0-0],120min[0-2],Fortuna KolnWin
HOL D1
SC Heerenveen [10]
VVV Venlo [11] 1
FT 2 2
HT1-0
1-4
HOL D1
AZ Alkmaar [4] 3
Heracles Almelo [5] 1
FT 2 1
HT1-1
2-4
FRA D2
Lens [5] 4
Lorient [6] 3
FT 0 1
HT0-1
8-1
FRA D2
AJ Auxerre [13]
Le Havre [8]
FT 0 1
HT0-0
9-8
FRA D2
Sochaux [18]
Chateauroux [14] 3
FT 0 0
HT0-0
4-4
FRA D2
Avenir Sportif Beziers [19] 2
Clermont [9] 3
FT 1 1
HT0-0
3-1
FRA D2
Troyes [3] 3
Red Star FC 93 [20] 2
FT 2 0
HT1-0
7-6
FRA D2
Ajaccio [16]
Stade Brestois [2] 1
FT 0 2
HT0-1
5-6
FRA D2
Chamois Niortais [12] 3
Ajaccio Gfco [15] 3
FT 1 1
HT0-1
2-5
FRA D2
Nancy [17] 1
Orleans US 45 [7] 3
FT 1 0
HT0-0
5-3
FRA D2
Metz [1]
Grenoble [10] 2
FT 1 1
HT1-1
5-4
HUN Cup
Debrecin VSC [4] 3
Fehervar Videoton [2] 5
FT 0 3
HT0-0
7-6
SLOC
NK Olimpija Ljubljana [2] 3
NK Aluminij [6] 4
FT 4 0
HT2-0
6-4
EGY D1
Pyramids FC [2] 3
Zamalek [1] 7
FT 1 0
HT1-0
NOR D4
Ullensaker/Kisa B 2
Skjetten Fotball
FT 4 2
HT3-1
4-3
URU RL
Wanderers FC Reserve 1
Cerro Largo Reserves 1
FT 3 4
HT2-2
5-6
URU RL
Penarol Reserve 1 1
CA Cerro Reserve 1
FT 1 2
HT1-1
6-3
ENG U23LC
Everton U23 [23]
Blackburn Rovers U23 [23]
FT 2 1
HT2-0
ENG U23LC
Leeds United U23 [23]
Newcastle U23 [23]
FT 0 3
HT0-0
SUI Cup
Luzern [5] 3
Thun [3] 2
FT 0 1
HT0-0
9-2
MWD1
Hibernians (w) [3]
Birkirkara (w) [1]
FT 2 2
HT1-2
WAL D1
Ton Pentre [16] 1
Ammanford [9] 1
FT 4 1
HT2-0
5-8
SPA D1
Real Valladolid [18] 4
Girona [16] 3
FT 1 0
HT0-0
4-5
ITA C1
Piacenza [1] 1 3
ACD Virtus Entella [2] 3
FT 1 0
HT0-0
1-2
FT 0 1
HT0-1
0-3
WAL D1
Afan Lido [4] 2
Port Talbot [11] 2
FT 4 4
HT2-2
6-4
WAL D1
Goytre AFC [14]
Briton Ferry Athletic [8]
FT 4 2
HT0-0
MAU D1
AS Police 1
ASC Kedia 3
FT 0 0
HT0-0
3-5
ENG PR
Watford [8] 5
Southampton [16] 2
FT 1 1
HT0-1
3-4
FT 1 0
HT0-0
6-3
HOL D1
AFC Ajax [1] 2
Vitesse Arnhem [6] 1 3
FT 4 2
HT1-0
5-2
FT 1 2
HT0-2
4-6
ENG L1
Luton Town [1] 2
AFC Wimbledon [22] 2
FT 2 2
HT2-1
7-6
SCO CH
Ayr United [3] 2
Partick Thistle [9] 1
FT 0 1
HT0-1
5-3
NIR D1
Ballymena United [2] 4
Glenavon Lurgan [4] 2
FT 4 3
HT2-1
5-8
NIR D1
Coleraine [6] 1
Crusaders [3]
FT 4 2
HT2-1
2-8
NIR D1
Linfield FC [1] 3
Cliftonville [5] 4
FT 5 1
HT3-0
3-1
NIR D1
Ards FC [11] 3
Dungannon Swifts [9] 3
FT 1 0
HT1-0
1-3
NIR D1
Glentoran FC [7]
Warrenpoint Town [10] 3
FT 2 2
HT0-1
8-1
NIR D1
Institute FC [8] 3
Newry City [12] 1
FT 2 1
HT1-0
5-3
GERC
Hamburger SV [2]
RB Leipzig [3] 1
FT 1 3
HT1-1
1-5
EWSL
Oxford United (w) [4]
Cardiff City (w) [2]
FT 2 3
HT0-0
WAL D1
Haverfordwest County [2]
Taffs Well [15]
FT 4 0
HT4-0
Ire LSL
Mayfield United 4
Rockmount 4
FT 2 3
HT1-1
7-3
IRE PR
Shamrock Rovers [1] 2 3
Bohemians [3] 1
FT 0 1
HT0-1
3-3
ICE CUP
Hviti Riddarinn 3
Bjorninn 1
FT 1 1
HT0-0
5-2
SPA D1
Alaves [8] 3
FC Barcelona [1] 1
FT 0 2
HT0-0
1-4
FT 2 2
HT1-0
2-3
CON CLA
Deportivo Lara [11]
Cruzeiro (MG) [8]
FT 0 2
HT0-1
3-6
PER D1
UTC Cajamarca [12] 4
Univ.Cesar Vallejo [9] 2
FT 4 1
HT1-0
7-7
URU D1
Wanderers FC [5] 3
Cerro Largo [4] 4
FT 0 0
HT0-0
8-9
CON CLA
CA Huracan [10]
Club Sport Emelec [10] 2
FT 1 2
HT0-1
14-3
FT 3 3
HT2-0
3-7
CON CLA
Libertad [2] 4
Gremio (RS) [4] 3
FT 0 2
HT0-1
3-6
Barbados P L
Youth Milan 3
Barbados Soccer Academy 1
FT 1 2
HT0-1
4-6
Bra SD
Sparta TO 2
Atletico Cerrado 2
FT 1 1
HT1-1
11-2
ARU DDH
SV River Plate 1 2
SV Dakota 3
FT 0 3
HT0-1
4-8
FT 1 0
HT0-0
3-5
FT 2 0
HT1-0
0-3
FT 0 1
HT0-0
7-5
PA Cup
SD Panama Oeste 3
CA Independente 3
FT 0 6
HT0-3
1-9
Barbados P L
Notre Dame 1
Ellerton FC 1
FT 2 5
HT1-2
5-4
PA Cup
CD Arabe Unido 1
Sporting San Miguelito 4
FT 0 1
HT0-0
3-3
FT 1 1
HT0-1
3-3
CNCF CHL
Tigres UANL [2] 1
Monterrey [3] 4
FT 0 1
HT0-1
4-3
FT 2 0
HT0-0
7-0
Philippines L
FEU Tamaraws (w)
Fighting Maroons (w)
FT 0 0
HT0-0
5-1
BGD D1
Dhaka City FC 2
Swadhinata KS 4
FT 2 1
HT1-0
6-8
THA LC
Muang Loei United 3
Udon Thani [7] 1
FT 2 1
HT0-0
1-2
THA LC
Ranong FC [29]
Ubon UMT United [8]
FT 1 0
HT1-0
THA LC
Rayong United [7] 2
Lampang FC [4] 1
FT 0 3
HT0-2
8-8
THA LC
Thonburi University 1
Thailand Honda FC [12]
FT 2 1
HT0-1
4-0
FT 0 2
HT0-0
3-8
THA LC
Surat Thani City 1 1
Air Force Central [17] 3
FT 1 1
HT0-0
4-9
90min[1-1],120min[2-1],Surat Thani CityWin
THA LC
Ubon Ratchathani FC [5] 2
Khonkaen FC [11] 1
FT 1 3
HT0-2
3-3
IDN C
Pusamania Borneo FC [7] 3
Persib Bandung 4
FT 2 1
HT1-1
3-4
RUS D3
Krylia Sovetov Cpf Samara 1
Zenit Penza 2
FT 1 3
HT1-0
1-10
RUS D3
Kandalaksha 1
FC Dynamo SPB LAZ 2
FT 0 1
HT0-1
5-5
RUS D3
Strogino M 2
Sportakademklub Moscow 3
FT 1 2
HT0-2
6-6
RUS D1
Luch Energiya [13] 2
FK Sochi [2] 2
FT 0 1
HT0-0
2-3
RUS D1
SKA Khabarovsk [6] 1
Khimki [11] 2
FT 0 1
HT0-1
4-7
Greece U19
Apollon Smirnis U19 2
PAOK Saloniki U19 1
FT 0 4
HT0-0
0-6
FT 7 0
HT2-0
11-2
FT 2 2
HT0-1
6-3
SER U19
Partizan Belgrade U19
OFK Belgrade U19 1
FT 2 0
HT2-0
7-1
SER U19
FK Rad U19 2
BASK Beograd U19 1
FT 2 1
HT1-0
9-5
FT 7 0
HT4-0
8-5
Aus GL
Palm Beach 1 4
Broadbeach United 4
FT 2 1
HT0-0
4-6
SER U19
FK Indjija U19 1
Cukaricki U19 3
FT 2 4
HT2-1
2-4
FT 3 1
HT0-1
14-4
RUS D3
SSh-75 1 1
FK Zelenograd 2
FT 2 2
HT0-1
6-5
AFC CL
Kashima Antlers [5] 1
Gyeongnam FC [9] 2
FT 0 1
HT0-0
4-1
FT 2 1
HT1-0
7-3
KOR D3
Gangneung City [1]
Daejeon Korail [3] 2
FT 2 1
HT2-0
2-3
FT 0 4
HT0-2
KOR D3
Cheonan City [4]
Gyeongju KHNP [8]
FT 0 3
HT0-2
JPN LC
V-Varen Nagasaki [10]
Consadole Sapporo [8]
FT 3 6
HT1-3
4-7
JPN LC
Vegalta Sendai [17] 1
Sagan Tosu [18]
FT 1 1
HT0-1
3-9
JPN LC
FC Tokyo [1]
Kashiwa Reysol [5] 1
FT 2 0
HT0-0
4-2
JPN LC
Oita Trinita [4] 1
Nagoya Grampus [3] 1 2
FT 2 2
HT1-1
2-3
JPN LC
Shimizu S-Pulse [13]
Matsumoto Yamaga FC [10]
FT 2 2
HT2-2
9-3
JPN LC
Gamba Osaka [15] 2
Jubilo Iwata [16]
FT 4 1
HT2-0
4-5
FT 0 5
HT0-2
5-5
Por U23
Maritimo U23
Feirense U23
FT 1 0
HT1-0
9-3
KOR D3
Gimhae City [5]
Mokpo City [7]
FT 0 1
HT0-0
HK RL
TSW Pegasus Reserves 1
Yuen Long Reserve
FT 3 4
HT2-1
2-2
HK RL
Wofoo Tai Po (R)
Lee Man FC Reserves 1
FT 4 0
HT0-0
3-3
FT 1 0
HT1-0
7-4
JPN LC
Cerezo Osaka [14] 2
Vissel Kobe [11]
FT 1 0
HT1-0
4-7
THA LC
Phattalung FC
Customs Department FC [14]
FT 2 2
HT0-2
90min[2-2],120min[2-3],Customs Department FCWin
THA LC
Lamphun Warrior [7] 2
BEC Tero Sasana [5]
FT 1 3
HT0-1
1-1
THA LC
Samut Sakhon [10] 1
Sisaket FC [3] 3
FT 0 1
HT0-0
1-3
THA LC
Phrae United FC [6] 2
Kasetsart FC [13] 2
FT 3 3
HT0-1
5-1
90min[3-3],120min[3-3],Pen[10-9],Phrae United FCWin
THA LC
Singburi FC 2
Ayutthaya United 3
FT 2 2
HT1-1
3-4
90min[2-2],120min[2-5],Ayutthaya UnitedWin
Chinese T L
Tainan City 3
Fu Jen University 1
FT 2 2
HT1-1
4-6
LAT RL
FK Jelgava Reserves 1
Valmiera Glass Reserves
FT 7 0
HT2-0
2-5
SER U19
Red Star Belgrade U19
Radnicki Nis U19
FT 1 0
HT0-0
6-0
FT 13 1
HT10-1
10-2
THA LC
Chachoengsao [9] 7
Rayong FC [9] 3
FT 3 3
HT2-1
3-6
90min[3-3],120min[3-5],Rayong FCWin
INT CF
Lokeren [16] 1
Mechelen [1] 1
FT 0 3
HT0-0
5-4
FT 3 0
HT2-0
8-2
FT 1 1
HT0-1
0-5
SIN D1
Hougang United FC [2]
Albirex Niigata FC [4]
FT 4 2
HT2-0
9-3
UZB D1
Istiklol Fergana [3] 1
Mashal Muborak [2] 1 2
FT 1 1
HT0-0
8-2
AFC CL
Beijing Guoan [1]
Buriram United [2] 1
FT 2 0
HT0-0
3-1
RUS D1
Sibir Novosibirsk [19] 2
Tom Tomsk [3] 4
FT 1 0
HT1-0
4-1
RUS D1
Tyumen [18] 2
Spartak Moscow II [12] 1
FT 1 2
HT1-2
11-2
ITA YTHL
Torino U20 [5] 1
Napoli U20 [9] 1
FT 5 2
HT2-2
5-3
FT 5 3
HT3-0
4-1
FT 1 2
HT0-0
ENG RES
Port Vale Reserve
Grimsby Am (R)
FT 3 0
HT3-0
8-1
THA LC
Bangkok Glass [1] 1
Army United F.C. [2] 4
FT 1 1
HT1-0
9-5
90min[1-1],120min[4-1],Bangkok GlassWin
FT 2 2
HT1-2
7-0
90min[2-2],120min[2-2],Pen[11-12],Nong Bua LamphuWin
FT 3 0
HT1-0
4-5
UZB D1
Shurtan Guzor [4]
Sherdor Samarqand [6]
FT 1 0
HT0-0
6-7
Ken D1
KCB
Chemelil Sugar 1
FT 1 2
HT1-1
6-2
Ken D1
Nzoia United
Weston Shitima 2
FT 0 0
HT0-0
2-1
Ken D1
Kariobangi Sharks 1 2
AFC Leopards 3
FT 1 1
HT0-1
4-1
Ken D1
Ulinzi Stars Nakuru 1
Vihiga United 1
FT 1 0
HT1-0
6-0
Moldova W C
Real Succes-SS11 (w)
FC Noroc (w) 2
FT 2 2
HT2-1
0-5
Moldova W C
SS Anenii (w) 1
FC Maksimum (w)
FT 4 0
HT2-0
2-0
CAE D1
AS Fortuna Mfou 1 1
Unisport Bafang
FT 2 1
HT1-0
1-5
CAE D1
Feutcheu FC 2
Fovu de Baham 2
FT 2 2
HT1-1
2-3
CAE D1
Stade Renard de Melong 2
Eding Sport FC 2
FT 1 1
HT1-0
5-5
CAE D1
Young Sports 3
Les Astres FC De Douala 1
FT 0 0
HT0-0
8-2
Ken D1
Bidco United 4
Shabana FC 2
FT 2 0
HT1-0
6-9
INT FRL
UAE Women U19
Kyrgyzstan (w)U19 1
FT 1 2
HT1-2
2-3
SER U19
FK Internacional U19
Jedinstvo UB U19
FT 2 1
HT2-0
7-4
SIN D1
DPMM FC [1] 2
Young Lions [8] 6
FT 0 0
HT0-0
3-5
GSLW
Aris Salonika (w)
PAE Atromitos (w)
FT 1 0
HT1-0
9-0
HK RL
Hoi King Reserves
Eastern (R)
FT 1 5
HT0-2
6-6
HK RL
Southern District Reserve
Kitchee (R)
FT 3 0
HT2-0
4-4
FRA WD1
Paris FC Women's [5] 1
Montpellier (w) [3] 1
FT 0 1
HT0-0
1-6
SER U19
FK Vozdovac U19
FK Brodarac U19
FT 0 3
HT0-2
1-7
AFC CL
Johor FC [1] 1
Shandong Luneng [7] 2
FT 0 1
HT0-1
2-1
KSA D1
Abha [2]
Al-Nahdha [11]
FT 2 1
HT1-1
KSA D1
Al mojzel [13] 2
Al-Jabalain [15] 1
FT 1 0
HT0-0
2-10
KSA D1
Al-Washm [18]
Al-Shoalah [19]
FT 0 3
HT0-0
Rus Mat
Sheksna Cherepovets 1
Triumph Petrozavodsk 1
FT 1 2
HT0-1
10-2
RUS D1
FK Krasnodar II [10] 2
Rotor Volgograd [9] 2
FT 0 0
HT0-0
7-8
HUN Cup
SOROKSAR [7] 2
Budapest Honved [5] 3
FT 0 3
HT0-1
6-5
AYC U17
Nigeria U17
Guinea U17
FT 0 0
HT0-0
90min[0-0],120min[0-0],Pen[9-10],Guinea U17Win
KAZ PR
FC Kairat Almaty [3] 3
FK Atyrau [11] 1 4
FT 2 0
HT1-0
9-1
ISR D3
Shimshon Kafr Qasim [9]
Kafr Qasim [1] 1
FT 3 1
HT0-0
2-7
SAFL
Stellenbosch FC [2] 2
TS Galaxy [8] 1
FT 2 1
HT2-1
4-9
SVK U19 A
Spartak Trnava U19
FC Tatran Presov U19
FT 2 0
HT1-0
5-2
IRQ D1
Al Karkh [3]
Naft Alwasat [6]
FT 1 1
HT1-1
IRQ D1
Al Semawah [19]
Al Bahri [20]
FT 3 0
HT1-0
IRQ D1
Al Quwa Al Jawiya [2]
Al Hussein [18]
FT 1 0
HT1-0
IRQ D1
Al-Hudod [12]
Alsinaat Alkahrabaiya [16]
FT 1 0
HT0-0
JOR D2
Mansheiat Bani Hasan
Sahab SC 1
FT 1 2
HT0-2
5-10
JOR D2
Shabab Al Hussein 1
Blama 1
FT 2 1
HT2-1
5-8
Greece U19
Olympiakos Piraeus U19 3
OFI Crete U19 1
FT 4 3
HT3-1
8-3
FT 0 1
HT0-0
5-10
Zam SL
Nkana FC 3
Green Eagles 2
FT 1 4
HT1-1
3-1
UPL
URA 1
Mbarara City 2
FT 0 0
HT0-0
6-4
Uganda D 2
Kansai Plascon FC 2
Kireka United 1
FT 6 1
HT0-1
6-3
ITA S4
Stresa Sportiva
A.S.D. Bra
Pend.
KSA D1
Al-Ansar [12]
Al-Orubah [20] 2
FT 2 0
HT0-0
8-7
FT 0 5
HT0-4
4-14
MAC D1
Chao Pak Kei [1]
Hang Sai [7]
FT 2 0
HT2-0
4-0
ISR D3
Hapoel Bnei Zalfa [9] 1
Hapoel Kaukab [5]
FT 2 1
HT0-0
UPL
Paidha Black Angels
Onduparaka FC 2
FT 1 1
HT0-1
5-2
UPL
Express FC 1
Kirinya Jinja SS 1
FT 2 1
HT1-0
3-4
UPL
BUL FC 1
Bright Stars
FT 1 2
HT0-1
5-2
GSLW
Elpides Karditsas (w)
Trikala 2011 (w)
FT 0 5
HT0-2
1-2
OMA PL
Alrstak [10]
Oman Club [11] 2
FT 5 2
HT3-1
4-8
OMA PL
Sur Club [13]
Mrbat [7]
FT 0 2
HT0-0
UAE LP
Emirates Club [12] 1
Al Ahli(UAE) [3]
FT 1 5
HT1-4
2-5
UKR D1
Zorya [4] 3
FC Lviv [5] 2
FT 2 1
HT0-1
5-2
UKR D1
PFC Oleksandria [3] 1
FC Mariupol [6] 6
FT 2 1
HT2-1
5-4
MKD D1
Rabotnicki Skopje [5] 2
Pobeda Prilep [10] 4
FT 1 2
HT1-0
8-1
MKD D1
Renova Cepciste [6] 1
Sileks [8] 4
FT 1 0
HT1-0
0-8
FT 0 2
HT0-1
1-1
MKD D1
FK Korzo Prilep [4] 1
Academy Pandev [3] 1
FT 1 0
HT0-0
6-3
MKD D1
Belasica Strumica [9]
FK Shkendija 79 [1]
FT 2 1
HT1-0
ALB Cup
Luftetari [7]
KF Tirana [8]
FT 0 0
HT0-0
5-3
FT 2 1
HT1-0
5-1
FT 5 1
HT3-0
7-3
POL WD1
AZS UJ Krakow (w) [7]
UKS Lodz (w) [5]
FT 1 2
HT1-1
2-3
FT 3 0
HT1-0
12-1
FT 3 2
HT2-1
4-3
FT 1 4
HT0-2
6-6
CAE D1
Colombe du Dja et Lobo 3
Avion Academy 2
FT 2 1
HT0-0
1-4
CAE D1
PWD de Bamenda 1
Tonnerre Yaounde
FT 2 0
HT2-0
3-6
SER L W
ZFK Sloga (w)
Vojvodina (w)
FT 2 0
HT2-0
9-5
FT 0 1
HT0-0
3-1
SPA WD1
Barcelona (w) [2] 3
Sevilla FC (w) [11] 1
FT 6 2
HT4-2
6-2
TUN D1
Etoile Metlaoui [12]
ES du Sahel [3]
Pend.
TUN D1
US Ben Guerdane [5]
J.S. Kairouanaise [9]
Pend.
TUN D1
US Tataouine [7]
CS.Hammam-Lif [13]
Pend.
TUN D1
AS Gabes [14]
Club Africain [6]
Pend.
Brazil DDL
Sapucaiense RS
Novo Horizonte
Pend.
FT 11 0
HT6-0
MNE D2
FK Berane [10]
Bokelj Kotor [2]
Pend.
MNE D2
OSK Igalo [8]
Mladost Ljeskopolje [1]
Pend.
MNE D2
Jezero Plav [9]
Jedinstvo Bijelo Polje [5]
Pend.
SER SL
FK Zeleznicar Pancevo
Mladost Backi Jarak
Pend.
Pend.
Pend.
SLO D3
NK Verzej
NK Crensovci
Pend.