All Hot FilterFilter0
AFC Cup
Al-Jaish Damascus [2] 1 1
Al-Jazeera [2]
FT 3 0
HT0-0
2-8
Finland K
Malmin Palloseura Helsinki 1
TiPS 1
FT 0 0
HT0-0
6-10
UEFA U21
Romania U21 3
Croatia U21 1
FT 4 1
HT2-1
1-8
EST D1
FC Flora Tallinn [1] 5
Nomme JK Kalju [3] 4
FT 0 1
HT0-1
4-7
INT CF
Grossbardorf [41]
Schweinfurt 05 FC [4]
FT 3 2
HT1-1
4-8
Finland K
JoKi
PK Keski Uusimaa
FT 0 4
HT0-1
1-17
INT FRL
Benin [91]
Mauritania [103]
FT 3 1
HT1-0
UEFA RC
South Region Russia 4
Dolnoslaski 1
FT 0 1
HT0-0
4-2
UEFA RC
Bavarian 1 3
Ligue de Normandie 3
FT 1 0
HT1-0
5-7
LIT Cup
Babrungas
FK Palanga [8] 1
FT 0 4
HT0-1
1-7
LAT Cup
Alberts
Lielupe 1
FT 2 1
HT0-0
DEN U21
Fort Reuben 1908U21 1 1
Hundested IK U21 1
FT 7 1
HT3-1
2-2
Finland K
NuPS 1
FC Finnkurd 3
FT 5 2
HT2-1
8-2
Finland K
CLE 2
Atlantis II
FT 1 2
HT0-1
4-2
FIN D3 A
SC KuFu-98 [4] 2
PK-37 Iisalmi [10] 1 3
FT 3 2
HT2-2
11-0
INT CF
Hertha BSC Berlin Youth
TSG Einheit Bernau 1
FT 9 1
HT4-1
5-3
INT FRL
Jersey(w)
Gibraltar(w)
FT 6 2
HT3-1
0-4
SWE WD2
Satra SK (w) 1
Enskede IK (w)
FT 3 2
HT1-1
2-6
SWE U19
Enskede IKU19 3
IFK Aspudden U19 1 1
FT 3 1
HT1-1
8-1
NOR D4
Krakeroy IL 3
Stabaek B 3
FT 1 1
HT0-1
5-6
BRA MGY
Cruzeiro (Youth) 3
Tupi MG U20 1
FT 2 0
HT1-0
5-1
INT CF
Barry Town AFC [1]
The New Saints [2]
FT 1 6
HT1-2
1-10
WWC
Jamaica (w) [53] 1
Australia (w) [6] 1
FT 1 4
HT0-2
1-8
WWC
Italy (w) [15] 1
Brazil (w) [10] 2
FT 0 1
HT0-0
4-7
UEFA U21
England U21 1 2
France U21 1
FT 1 2
HT0-0
4-6
INT CF
Mitre SdE 1 2
Velez de San Ramon 2
FT 2 2
HT1-1
5-10
ICE PR
Stjarnan Gardabaer [7] 2
Breidablik [2] 2
FT 1 3
HT0-0
1-8
FT 6 0
HT2-0
2-0
LCE D4
Golfklubbur Grindavikur 1
Stokkseyri 1 2
FT 2 1
HT1-0
10-2
ICE U19L
Selfordshack U19
Afturelding Hviti U19
FT 0 6
HT0-0
ECU D2
Club Atletico Porteno 3
Pottu Via Ho
FT 1 1
HT0-1
10-1
INT FRL
Gambia (w) 1
Guinea Bissau (w) 2
FT 1 1
HT1-1
6-1
AMEC
Bolivia [63] 3
Peru [21] 2
FT 1 3
HT1-1
2-5
Bra SD
America PE 1 4
America FC Natal RN 1 5
FT 1 0
HT1-0
4-10
USA CUP
Columbus Crew [10] 4
Atlanta United [4] 3
FT 2 3
HT1-2
4-4
FT 2 3
HT2-0
4-5
FT 3 3
HT2-1
1-7
FT 2 1
HT1-0
9-2
FT 1 7
HT0-5
4-4
Bra SD
Tocantinopolis 3
Palmas 3
FT 0 1
HT0-0
4-4
CGC
Panama [74]
Trinidad Tobago [93]
FT 2 0
HT0-0
4-2
USA NPSL
Asheville City 2
Chattanooga 1
FT 0 2
HT0-0
2-7
FT 3 1
HT1-0
3-7
USA NPSL
Texas United
Corpus Christi FC 1
FT 0 2
HT0-1
5-5
USA WPSL
Dallas(w)
SouthStar(w)
FT 0 0
HT0-0
1-10
AMEC
Brazil [3] 1
Venezuela [29] 2
FT 0 0
HT0-0
9-2
CGC
USA [24]
Guyana [175]
FT 4 0
HT1-0
3-4
USL D1
Reno 1868 FC [11] 2
Phoenix Rising FC [5] 3
FT 0 3
HT0-1
VIE U21 L
T T Hanoi U21
Nam Dinh U21 3
FT 3 1
HT3-0
3-5
INT FRL
Russia U16
China U16
FT 2 1
HT1-1
CHA D2
Jiangsu Yancheng [8] 1
Bei Li Gong [9] 2
FT 2 0
HT0-0
2-7
FT 1 0
HT1-0
3-7
CHA D2
Dalian Chanjoy [7]
ShanXi xingdu [16]
FT 7 1
HT3-0
8-2
FT 1 0
HT1-0
1-5
CHA D2
Qingdao Red Lions [13] 5
Zibo Sunday [2]
FT 1 0
HT1-0
2-9
PH UFL
Global FC 1
Philippine Air Force 1
FT 3 1
HT0-1
1-4
VIE U21 L
Vinh Long U21 2
Dong Thap U21 1
FT 1 1
HT0-1
1-5
FT 5 0
HT1-0
CHA D2
Lhasa Chengtou [13] 1
Suzhou Dongwu [1] 2
FT 0 1
HT0-1
5-2
FT 1 1
HT0-0
2-2
CHA D2
Guangxi Baoyun FC [16]
Zhejiang Yiteng FC [2]
FT 1 1
HT0-0
FT 3 0
HT1-0
8-2
FT 0 3
HT0-1
4-2
PH UFL
Mendiola FC 1
Kaya FC
FT 3 6
HT1-2
4-7
VIE U21 L
Dong Nai U21
Ben Tre U21
FT 1 1
HT1-0
VIE U21 L
SHB Da Nang U21
SQC Binh Dinh U21
FT 4 1
HT2-1
5-2
AB U20 L
Valentine Phoenix U20
Adamstown Rosebud U20
Postp.
FT 0 0
HT0-0
8-4
FT 1 0
HT0-0
6-3
TH FC
Bankhai United 4
Sisaket FC [2] 1
FT 0 0
HT0-0
1-13
90min[0-0],120min[1-1],Pen[7-6],Bankhai UnitedWin
TH FC
Surat Thani City
Huai Thalaeng United [9]
FT 3 1
HT1-0
TH FC
Nakhon Si United FC
Songkhla Aslan TSU
FT 2 0
HT0-0
TH FC
Rayong United [7] 1
Nakhon Ratchasima [7]
FT 0 4
HT0-1
Aus GL
Robina City Metro 2
Mudgeeraba
FT 4 2
HT2-1
9-7
Aus GL
Surfers Paradise Metro
Tally Valley Blue
FT 3 2
HT2-2
5-14
INT CF
Opava [13]
Vitkovice [8] 1
FT 4 0
HT1-0
10-2
Mala U19C
Kedah U19 3
Johor Darul Takzim U19
FT 3 3
HT1-1
5-2
Mala U19C
Petaling Jaya City U19 1
UiTM FC U19
FT 1 2
HT0-1
5-3
Mala U19C
Pulau Pinang U19 1
Sarawak U19
FT 4 0
HT1-0
7-1
Mala U19C
Selangor FA U19 2
Sabah FA U19
FT 2 1
HT1-0
4-3
Mala U19C
Terengganu U19 1
Perak U19 2
FT 5 0
HT1-0
5-2
Mala U19C
PKNS FC U19 2
Kuala Lumpur FA U19 1
FT 2 0
HT2-0
2-7
FT 1 2
HT0-0
7-5
INT CF
NK Mura 05 [4] 2
Ferencvarosi TC [1] 2
FT 1 4
HT1-1
3-4
Aus BWC
North Star (w)
Albany Creek (w) 1
FT 8 2
HT2-2
8-5
AUS NSW PL
Kahibah FC 2
Wallsend 1 4
FT 3 0
HT2-0
4-1
Aus GL
Southport Warriors 1 3
Tally Valley Yellow 1
FT 4 3
HT4-2
7-4
Myan U19
Magwe FC U19 1
Sagaing United FC U19 1
FT 2 1
HT0-1
5-3
Myan U19
Shan Utd U19 3
Yangon United FC U19 2
FT 1 1
HT0-1
3-6
Myan U19
Yadanarbon FC U19 4
Dagon FC U19 3
FT 3 0
HT2-0
3-6
IDN C
Persebaya Surabaya [13] 2
Madura United [1] 5
FT 1 1
HT0-1
7-5
VIE U21 L
Viettel FC U21 2
Pho Hien U21 1
FT 1 1
HT1-0
4-3
VIE U21 L
Song Lan - yi U21 3
Cong An Nhan Dan U21
FT 0 1
HT0-0
2-4
AFC Cup
Minerva Academy [10]
Chennai Titans [10] 1
FT 1 1
HT0-0
2-6
TH FC
Krabi FC [22] 2
Thailand Honda FC [8] 1
FT 1 3
HT0-2
3-4
FT 3 1
HT2-0
9-1
AQ U20 L
Eastern Suburbs U20 3
Sunshine Coast U20 2
FT 4 1
HT3-0
0-6
Aus GL
Gold Coast Knights Metro 1 2
Bilambil
FT 9 3
HT2-1
10-2
FT 0 2
HT0-0
2-8
AUS WQSL
Mitchelton (W) 2
Gold Coast city (w) 2
FT 2 5
HT1-1
0-9
VIE U21 L
Longan U21 3
TP Ho Chi Minh U21 1 2
FT 1 3
HT0-2
5-5
A FFA Cup
Altona Magic [7] 4
Moreland Zebras [5] 1
FT 0 1
HT0-0
3-8
AB U20 L
Hamilton Olympic U20 2
Weston Workers U20 4
FT 2 3
HT1-3
9-4
NSW-N TPL
Valentine [9]
Adamstown Rosebuds FC [10]
Postp.
FT 1 0
HT0-0
0-3
JPN LC
Jubilo Iwata [16]
Consadole Sapporo [7]
FT 1 2
HT0-0
10-4
JPN LC
Nagoya Grampus [5]
Vegalta Sendai [13]
FT 2 0
HT1-0
1-7
JPN LC
FC Tokyo [1] 1
Cerezo Osaka [10] 2
FT 1 0
HT1-0
8-4
JPN LC
V-Varen Nagasaki [6] 2
Gamba Osaka [17] 1
FT 1 4
HT0-1
3-6
VIE U21 L
Dak Lak U21 2
Ben Tre U21 1 2
FT 0 1
HT0-1
3-5
FT 1 2
HT1-1
7-4
FT 2 1
HT2-0
7-7
CHA D2
Jiangxi Liansheng [8]
Kunshan FC [7]
FT 1 0
HT1-0
1-2
CHA D2
Zhejiang Yiwu [9] 5
Yunnan Kunlu [15] 1
FT 2 1
HT1-0
2-5
TH FC
Ratchaburi FC [10]
Chainat FC [13] 1
FT 2 0
HT2-0
3-8
TH FC
Air Force Central [18] 1
Chiangrai United [6]
FT 0 8
HT0-6
3-5
TH FC
Buriram United [1]
Lampang FC [4] 2
FT 4 1
HT1-0
10-1
FT 2 1
HT0-0
3-2
TH FC
Singburi FC 2
Muang Thong United [16] 3
FT 1 4
HT0-3
7-5
PH UFL
Green Archers United 1 1
Stallions FC
FT 0 0
HT0-0
2-12
MAC D1
Benfica de Macau [5] 3
Cheng Fung [2]
FT 1 0
HT0-0
9-2
FT 5 1
HT2-0
5-7
FT 5 0
HT2-0
4-0
FT 1 1
HT1-1
3-5
AFC Cup
Wofoo Tai Po [1] 2
Kitchee [3] 1
FT 3 3
HT1-2
6-6
NOR U19
Brann u19 1
Mjondalen U19 1
FT 0 1
HT0-0
3-8
KAZ C
Kaisar Kyzylorda [5] 1
Tobol Kostanai [2] 2
FT 3 1
HT1-0
3-4
TH FC
Navy FC [15] 1
Trat FC [5] 1
FT 0 5
HT0-3
1-6
TH FC
Bangkok Glass [1] 2
Bangkok United FC [3] 4
FT 0 1
HT0-1
6-4
TH FC
Samut Prakan City [4] 4
Army United F.C. [3] 2
FT 1 1
HT0-0
5-8
90min[1-1],120min[4-2],Samut Prakan CityWin
TH FC
Rayong FC [9] 3
Suphanburi FC [15] 1 2
FT 0 0
HT0-0
10-5
90min[0-0],120min[2-0],Rayong FCWin
TH FC
BEC Tero Sasana [6] 2
Nong Bua Lamphu [5] 1 2
FT 3 1
HT1-0
4-4
TH FC
Port FC [2] 1
Sukhothai [12] 1
FT 4 1
HT3-0
8-1
Ken D1
Posta Rangers 3
Nairobi Stima 3
FT 1 1
HT1-0
2-3
FT 2 0
HT1-0
6-2
MAS PL
Sarawak [11] 2
UKM FC [10] 2
FT 1 3
HT0-1
6-2
AFC Cup
Khujand [5] 1
Esteghlal Dushanbe [1] 1
FT 3 2
HT2-1
6-11
INT FRL
Zambia [79]
Cote D Ivoire [65] 1
FT 1 4
HT1-2
1-4
UzbC
Kuruvchi Bunyodkor [3]
Metallurg Bekobod [9] 1
FT 2 1
HT0-1
5-4
UzbC
Zaamin [2]
Xorazm Urganch [4]
FT 2 1
HT0-0
UzbC
Neftchi Fargona [6]
Zirabuloq [7]
FT 8 0
HT3-0
Mala U19C
Felda United U19 3 4
Kelantan U19 1 1
FT 3 2
HT3-1
0-6
MAS SL
Johor FC [1] 1
Selangor [4] 1 3
FT 3 2
HT2-1
6-1
MAS SL
Kuala Lumpur [10] 3
Melaka [6] 1
FT 0 1
HT0-1
4-2
MAS PL
PDRM [7] 2
Sabah [2] 2
FT 1 2
HT1-0
4-6
MAS PL
Pahang UiTM FC [3] 1 4
Pulau Pinang [6] 1 4
FT 3 3
HT2-1
3-7
GEO C
FC Gagra [7] 1
Torpedo Kutaisi [4] 1
FT 2 3
HT0-1
2-3
GEO C
FC Telavi [6]
Lokomotiv Tbilisi [5] 1
FT 0 1
HT0-1
9-4
UzbC
Termez Surkhon [4]
Rash Milk [2]
FT 3 2
HT2-1
UzbC
FK Andijon [11]
Buxoro FK [13] 2
FT 4 1
HT1-0
9-4
RWA CP
AS Kigali 3
Gasogi Utd 1
FT 2 1
HT0-1
5-4
RWA CP
Etincelles 6
Trinidad Tobago Police FC 2
FT 0 2
HT0-1
5-2
BRA RC
CGI April 7 3
Tigres Brasil 2
FT 1 4
HT1-2
0-8
BRA CPY
Bela Vista U20 1 1
AD Itaborai U20 3
FT 0 3
HT0-1
3-10
BRA CPY
Nova Cidade U20 2
Olaria RJ U20 1
FT 0 0
HT0-0
4-5
BRA CPY
Vasco da Gama U20 3
Flamengo RJ U20 6
FT 0 3
HT0-1
5-2
KAZ C
FK Atyrau [11] 2
Ordabasy [4] 1
FT 0 0
HT0-0
0-2
MAC D1
CD Tim Iec [8]
Hang Sai [6]
FT 5 2
HT2-2
6-2
FT 3 1
HT1-0
2-5
INT CF
Cherno More Varna [6]
FC Maritsa 1921
FT 5 0
HT2-0
SWE U19
Brommapojkarna U19 2
IK Sirius FK U19 3
FT 0 1
HT0-0
13-2
IRQ D1
Al Karkh [3] 1
Al Quwa Al Jawiya [2] 1
FT 1 3
HT1-1
0-10
IRQ D1
Alsinaat Alkahrabaiya [17] 3
Al Zawraa [4] 1
FT 0 1
HT0-0
5-6
INT CF
Tescoma Zlin [9] 1
Brno
FT 0 1
HT0-0
4-4
INT CF
FC Viktoria Plzen [2]
FK Banik Sokolov [11] 1
FT 2 0
HT0-0
12-7
Finland K
OTP 2
AS Moon
FT 5 3
HT1-3
11-8
INT CF
SKF Sered [6]
MFK Dubnica nad Vahom [7]
FT 6 0
HT2-0
0-3
FT 0 0
HT0-0
4-3
90min[0-0],120min[1-0],Fc Norchi Dinamoeli TbilisiWin
INT CF
AIK Solna [3]
Hacken [5]
FT 1 1
HT1-0
3-4
INT CF
Beroe Stara Zagora [5]
Academy Pandev [3] 1
FT 0 2
HT0-1
5-5
INT CF
Etar [7]
Spartak Pleven
FT 1 1
HT1-0
INT CF
Luch Energiya [12]
FK Sochi [2]
FT 0 2
HT0-2
INT CF
Baumit Jablonec [4]
Vysocina jihlava
FT 3 0
HT1-0
7-2
SWE U19
Hacken U19 1
Atvidabergs FF U19
FT 8 1
HT5-0
12-4
PR CUP
MLKS Unia Gniewkowo 1 1
Chemik Bydgoszcz 2
FT 0 2
HT0-0
1-7
Finland K
TPK 2
Aifk Turku 2
FT 1 0
HT0-0
6-3
SER SL
Stepojevac Vaga 4
FK Sremcica 2
FT 1 1
HT0-0
3-5
Ghana FA C
Ashanti Gold 2
Asante Kotoko FC
FT 3 1
HT2-1
7-6
FT 3 1
HT0-0
4-1
FIN D1
HJK Helsinki [4] 1 4
Honka Espoo [5] 2
FT 0 1
HT0-0
1-3
FIN D2
TPV Tampere [8] 2
FC Haka [1] 1 3
FT 1 3
HT1-0
2-4
FIN D2
Mypa [10] 2
TPS Turku [2] 1
FT 3 1
HT2-0
4-12
FIN D2
AC Kajaani [9] 1
MuSa [6] 2
FT 1 3
HT1-3
FIN D2
Jaro [4] 2
Ekenas IF Fotboll [7] 1
FT 3 0
HT0-0
7-3
FIN D3 A
SalPa [5] 1
Gnistan Helsinki [1]
FT 2 3
HT1-0
2-7
FIN D3 A
P-Iirot [6] 3
Jazz Pori [7] 1
FT 2 2
HT2-2
6-1
FT 4 0
HT0-0
7-4
FIN D3 A
Sudet [12] 2
Klubi 04 Helsinki [4]
FT 0 0
HT0-0
3-5
FIN D3 A
Vantaa [10] 3
MP MIKELI [1] 1
FT 0 1
HT0-0
8-1
INT CF
Triglav Gorenjska [8]
Ludogorets Razgrad [1]
FT 0 4
HT0-1
3-12
INT CF
Maribor [1] 1
Terek Grozny [8]
FT 2 3
HT1-1
8-4
INT CF
Chemik Police
Pogon Szczecin [11] 1
FT 0 3
HT0-1
5-8
Finland K
MaPS Masku
ToVe Pori 1
FT 1 1
HT0-0
10-2
Finland K
HaPK 1
PeKa
FT 0 7
HT0-2
1-7
INT FRL
South Africa [73]
Angola [122]
Postp.
NORC
Grorud [1] 3
Mjondalen IF [13] 1
FT 0 1
HT0-1
6-4
NORC
Baerum SK [8] 2
Valerenga [7] 1
FT 5 3
HT1-2
7-9
NORC
Skeid Oslo [13]
Ranheim IL [10] 1
FT 0 3
HT0-1
5-2
NORC
Strommen [14] 1
Lillestrom [11] 2
FT 1 0
HT0-0
3-8
NORC
Ullensaker/Kisa IL [7] 1
Rosenborg [9] 1
FT 1 1
HT0-0
6-11
90min[1-1],120min[1-2],RosenborgWin
NORC
Sandefjord [2]
Odd Grenland [2]
FT 1 1
HT1-0
9-15
90min[1-1],120min[1-1],Pen[1-3],Odd GrenlandWin
NORC
Fram Larvik [4] 1
Stromsgodset [15] 1
FT 2 1
HT1-1
2-4
NORC
Sandnes Ulf [10] 3
Viking [6]
FT 1 2
HT0-0
2-4
NORC
Nest Sotra [12] 3
KFUM Oslo [4]
FT 0 4
HT0-4
7-6
NORC
Sogndal [9] 1
Brann [4] 2
FT 1 2
HT1-2
3-9
NORC
Levanger FK [14] 1
Kristiansund BK [5] 2
FT 1 3
HT0-0
5-4
NORC
Tromsdalen [16] 1 4
Sarpsborg 08 [12] 1
FT 1 0
HT0-0
EST D1
Flora Paide [4]
FC Kuressaare [6] 1
FT 7 0
HT4-0
6-2
GEO C
FC Metalurgi Rustavi [9]
FC Sioni Bolnisi [7]
FT 2 0
HT1-0
5-3
LIT Cup
FK Zalgiris Vilnius [2]
Stumbras [5]
FT 3 0
HT0-0
LIT Cup
Marijampole City
Suduva [1] 1
FT 1 4
HT0-1
1-8
INT CF
Kalmar [12]
Hammarby [6]
FT 1 0
HT0-0
FT 12 0
HT4-0
10-3
INT CF
NK Olimpija Ljubljana [2]
FK Shkendija 79 [1]
FT 0 1
HT0-1
5-3
FT 3 2
HT2-1
3-3
INT CF
NK Gradina Srebrenik
FK Tuzla City [10]
FT 2 3
HT2-1
2-6
SWE WD2
Kvarnsvedens IK (w)
Hammarby (w)
FT 2 0
HT1-0
SWE U19
IFK Goteborg U19 2
Osters U19 1 3
FT 4 0
HT3-0
8-1
SWE U19
Malmo U19
IFK Varnamo U19 1
FT 8 0
HT2-0
6-3
Finland K
PK-35 Vantaa 1
HooGee 1
FT 5 1
HT2-0
7-3
Finland K
Edustus IPS 1
Union Plaani 1 5
FT 6 2
HT4-0
5-1
Finland K
I-JBK 3
KaIK TePa 2
FT 1 8
HT1-3
5-4
FT 2 2
HT1-1
4-5
Pol D4
Huragan Morag 3
Polonia Warszawa 2
FT 1 1
HT0-1
5-3
FT 2 1
HT0-1
10-4
Pol D4
Legia Warszawa B 1
Sokol Aleksandrow Lodzki
FT 1 2
HT0-2
9-3
Pol D4
LKS Lomza 1
Olimpia Zambrow 3
FT 0 5
HT0-0
1-6
Pol D4
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 1
Pelikan Lowicz 4
FT 3 3
HT0-2
8-10
Pol D4
Ursus Warszawa 3
KS Legionovia Legionowo 1
FT 3 4
HT2-0
2-9
Pol D4
Polonia Bytom 2
LKS Czaniec 3
FT 0 0
HT0-0
5-3
Pol D4
MKS Elk 1
Bron Radom
FT 0 4
HT0-2
FT 3 4
HT0-3
3-2
BRA CPY
Campos AA U20 1 2
Tigres Brasil U20 1 3
FT 0 1
HT0-1
5-5