All Hot FilterFilter0
LAT Cup
JDFS Alberts [4]
FK Dinamo Riga
FT 1 1
HT0-0
IRQ D1
Al Shorta [1]
Arbil [10]
FT 2 1
HT2-0
6-0
IRQ D1
Naft Misan [5]
Al Karkh [3]
FT 2 1
HT0-0
Finland K
Nopsa 1 2
JoKi 1
FT 0 0
HT0-0
2-2
Finland K
Puiu 2
CLE 3
FT 2 1
HT0-0
4-1
RUS D3
Smena Moscow 4
Strogino II 1
FT 0 2
HT0-0
3-9
RUS D3
FC Ararat Moscow 2
Burevestnik 1
FT 8 0
HT4-0
5-3
EST D1
Flora Paide [4]
Viljandi Tulevik [7]
FT 6 0
HT1-0
11-2
SWE D3N
Gerdskens BK 1 2
Holmalunds IF 2
FT 2 3
HT1-1
2-8
AUS L
ASKO St.Michael/Bl
SK Treibach 1
FT 0 4
HT0-1
5-8
AUS L
ATUS Ferach 1 3
ASKO Gmund 2
FT 3 4
HT0-2
5-6
AUS L
SV Innsbruck 4
FC Volders 3
FT 1 4
HT0-1
5-6
AUS L
SV Kirchbichl 1
Union Innsbruck 1 1
FT 7 2
HT1-2
4-3
AUS L
SV Matrei 3
SV Spittal 1 1
FT 3 2
HT2-0
4-5
INT FRL
Mauritania [103]
Madagascar [107]
FT 3 1
HT0-1
FT 4 0
HT3-0
6-4
INT CF
Gunjur United 4
WAA Banjul 2
FT 0 4
HT0-0
6-3
GFA D2
Immigration FC
Team Rhino FC 3
FT 1 0
HT0-0
6-3
RUS D3
Setun Kuntsevo 1
Lokomotiv Moscow III 2
FT 0 0
HT0-0
2-5
SWE D2
Syrianska FC [15] 2
Jonkopings Sodra IF [6]
FT 2 1
HT1-0
4-5
SWE D1 SN
Karlstad BK [6]
BK Forward [13]
FT 3 1
HT2-1
SWE D1 SN
FC Linkoping City [4]
IF Sylvia [9]
FT 3 2
HT2-0
NOR U19
Lillestrom U19 3
Follo U19
FT 5 2
HT3-2
6-3
NOR U19
Lorenskog U19
Skeid Oslo U19 1
FT 0 2
HT0-1
FT 3 4
HT2-3
3-5
SWE D3N
Sund IF 2
Stöde IF 3
FT 3 2
HT0-1
5-10
SWE D3N
Vasteras IK 3
Syrianska IF Kerbura 3
FT 3 0
HT1-0
6-1
FT 2 0
HT2-0
6-5
SWE D3N
Laholms FK 1 1
Asa IF 1
FT 3 2
HT1-1
12-0
INT CF
TSV Germania Windeck
Viktoria koln
FT 1 4
HT0-1
2-8
NOR D4
Flekkeroy
Donn 1
FT 7 0
HT4-0
2-2
SOU SW
Landvetter IS
IK Virgo 1
FT 3 0
HT2-0
7-6
Finland K
FC Espoo 2 1
NuPS 2
FT 1 0
HT0-0
4-6
AUS L
FC Bad Radkersburg 2
SC Stadtwerke Bruck/Mur 2
FT 4 2
HT3-0
4-5
AUS L
Leoben 2
TSV Sparkasse Pollau 2
FT 1 1
HT1-0
7-3
AUS L
SK St.Andra 1
ASK Klagenfurt 1 1
FT 6 0
HT5-0
2-1
AUS L
Feldkirchen 1
SVG Bleiburg 1
FT 1 1
HT0-1
5-6
AUS L
SK Furstenfeld 2
TUS Heiligenkreuz 2
FT 2 3
HT0-0
4-6
AUS L
SV Lebring 1
SV Lafnitz II 2
FT 2 1
HT2-1
1-3
AUS L
USV Gnas
ESV Hitthaller St Michael
FT 4 1
HT2-0
8-4
AUS L
Usv Mettersdorf 1
St. Anna am Aigen 3
FT 3 3
HT1-1
6-2
FT 3 3
HT2-1
2-8
BSWCP
Sambenedettese Beach Soccer
Catanzaro Beach
FT 10 4
HT0-0
NOR U19
KFUM U19
Skedsmo U19 2
FT 7 2
HT3-0
8-2
Finland K
Poxyt
Atlantis 1
FT 0 1
HT0-0
4-5
RUS D3
Konstantinovskoe 2
Pobeda St Petersburg 1 2
FT 7 1
HT3-1
8-0
RUS D3
Parus 3
Feniks St Petersburg 1 3
FT 11 0
HT5-0
7-1
SWE D1 SN
Umea FC [2]
Bodens BK [16]
FT 2 0
HT0-0
7-7
GEO D1
FC Saburtalo Tbilisi [2]
FC Sioni Bolnisi [7]
FT 2 1
HT1-0
6-0
SWE D3N
Kumla
Hertzöga BK
FT 3 0
HT1-0
10-5
SWE D3
Valbo FF [11] 2
Kvarnsvedens IK [9]
FT 0 1
HT0-1
NOR D4
Skjervoy
IF Floya
FT 0 4
HT0-2
BRA CPY
Volta Redonda U20 6
Resende RJ U20 4
FT 0 1
HT0-1
2-4
BLR D1
FK Gorodeya [10] 2
Torpedo-MAZ Minsk [16] 3
FT 0 0
HT0-0
7-8
FAR D1
Skala Itrottarfelag [6] 1
KI Klaksvik [1] 1
FT 0 2
HT0-2
3-7
SWE D3N
FOC Farsta 3
Varmdo IF 1
FT 3 1
HT1-1
5-4
INT CF
Derry City [4]
Cliftonville [5]
FT 1 2
HT0-1
1-2
BRA U19
Andraus Brasil/PR U19 2
Operario FEC U19 3
FT 1 3
HT1-1
3-9
BRA U19
Gremio Maringa PRU19 1
Campo Mourao U19 2
FT 5 0
HT2-0
8-0
FT 1 2
HT0-2
11-0
Brazil DDL
Real SC Massama
Santo Angelo RS
FT 1 2
HT0-2
BRA BAS U23
Figueirense U23 [71] 2
Goias U23 [115] 4
FT 2 2
HT0-1
6-6
BRA CPY
Trindade AC Youth 1
Goiania (Youth) 3
FT 4 0
HT1-0
6-3
FT 2 1
HT1-0
6-8
BRA CPY
Bangu U20 4
Cabofriense U20 1
FT 0 0
HT0-0
3-6
BRA CPY
Bragantino SP Youth 2
Guarani SP (Youth) 1
FT 1 4
HT0-1
5-5
FT 1 1
HT0-1
10-6
BRA CPY
Ituano (Youth)
Gremio Osasco Youth 2
FT 1 1
HT0-0
8-3
FT 1 2
HT0-1
4-3
BRA CPY
Rio Preto (Youth)
Penapolense (Youth) 1
FT 4 0
HT2-0
6-3
BSWCP
Sicilia Beach
Milano Beach
FT 6 4
HT0-0
FIFAWYC
Italy U20 4
Ecuador U20 3
FT 0 0
HT0-0
3-4
90min[0-0],120min[0-1],Ecuador U20Win
BRA CPY
Verdes Mares U20
Ferroviario U20
Postp.
IRE PR
St. Patricks Athletic [5] 2
Finn Harps [10] 2
FT 1 0
HT0-0
8-2
IRE PR
Sligo Rovers [6] 2
Cork City [8]
FT 1 1
HT1-1
5-1
IRE D1
Shelbourne [1] 3
Drogheda United [3] 1
FT 2 1
HT1-1
5-7
IRE D1
Bray Wanderers [6] 2
Longford Town [2] 2
FT 3 2
HT1-1
4-11
IRE D1
Athlone Town [9]
Cabinteely FC [5]
FT 2 2
HT0-0
2-5
FT 2 1
HT1-0
2-7
IRE D1
Wexford (Youth) [10] 1
Limerick FC [4] 1
FT 0 0
HT0-0
1-5
INT CF
Ballymena United [2]
UWIC Inter Cardiff [7]
FT 1 0
HT1-0
9-4
ITA PC
Atalanta U19 2
Inter Milan U19
FT 1 0
HT0-0
11-3
WWC
England (w) [3] 1
Argentina (w) [37] 2
FT 1 0
HT0-0
7-0
IRE PR
Bohemians [3] 3
Shamrock Rovers [2] 2
FT 2 1
HT1-0
2-12
FT 1 3
HT0-1
11-4
ICE PR
Fylkir [7] 2
Breidablik [1] 3
FT 4 3
HT2-1
7-5
ICE PR
Hafnarfjordur [4] 3
Stjarnan Gardabaer [5] 2
FT 2 2
HT0-1
6-5
ICE PR
Vikingur Reykjavik [11] 1 2
HK Kopavogs [9] 1
FT 2 1
HT2-1
2-1
BSWCP
Virtus Entella Beach 3
Romagna Beach 1
FT 5 6
HT0-0
7-1
INT CF
Fast Clube U19 3
Atletico Cliper Clube U19 2
FT 1 0
HT0-0
6-4
LCE D4
KM Reykjavik 1
Snaefell 5
FT 3 5
HT0-4
1-6
LCE D3
Alftanes 1
Vaengir Jupiters
FT 0 1
HT0-1
3-0
LCE D3
Skallagrimur
KV
FT 1 2
HT0-0
ICE U19L
Fram/Ulfarnir U19 1
Leiknir KB U19 1
FT 1 4
HT1-2
4-3
USA NPSL
Charlotte Eagles
SC United Bantams 1 1
FT 2 1
HT1-0
1-5
BRP PS D2
Uniao Suzano AC SP 2
Barcelona EC 4
FT 3 2
HT1-1
9-4
BRA D3
Juventude [3] 3
Volta Redonda [4]
FT 1 0
HT0-0
7-1
FT 4 0
HT1-0
9-1
FT 4 0
HT2-0
9-2
USA NPSL
Seacoast Utd Phantoms 3
Portland Phoenix 1
FT 1 3
HT0-3
6-6
FT 2 1
HT1-1
6-5
USA NPSL
Kalamazoo 2
FC Columbus 2
FT 1 0
HT0-0
8-7
USA NPSL
FC Buffalo 1
Pittsburgh Hotspurs 3
FT 3 0
HT2-0
3-6
USA NPSL
Erie Commodores 3
SC Cleveland
FT 1 2
HT0-1
4-3
USA WPSL
Connecticut Fusion (w)
Syracuse DA (w)
FT 2 1
HT1-1
7-5
FT 1 1
HT1-1
7-5
USA NPSL
West Mass Pioneers 1
AC Connecticut 1 2
FT 4 0
HT3-0
6-4
FT 1 4
HT1-1
FT 3 1
HT1-0
2-1
FT 4 4
HT1-1
13-10
USA WPSL
Colorado Rapids (w)
Utah Red Devils (w) 1
FT 4 2
HT1-1
3-3
USA WPSL
Maplebrook Fury(w) 1
Fire SC 98 (W) 1
FT 4 1
HT3-1
4-2
USA WPSL
Texas Titans (w)
San Antonio Blossoms (w)
FT 0 1
HT0-0
4-6
CHI T
CD Rancagua Sur 2
Linares Unido 1
FT 1 1
HT0-0
5-2
USA NPSL
MississippiBrilla
Houston FC
FT 3 1
HT2-1
USA NPSL
Corpus Christi FC
Brazos Valley Cavalry
FT 0 1
HT0-1
FT 0 1
HT0-0
6-6
AMEC
Brazil [3] 1
Bolivia [63] 1
FT 3 0
HT0-0
8-0
FT 0 5
HT0-4
6-9
FT 4 2
HT0-1
8-10
FT 0 2
HT0-1
1-4
USA WPSL
Los Angeles Sol (w)
San Diego Parceiro (w)
FT 3 2
HT2-1
3-4
FT 1 0
HT1-0
USA WPSL
Indios Denver (w) 1
Utah Arrows SC (w) 2
FT 1 2
HT0-0
2-8
USA NPSL
Park City Red Wolves 3
C Lola Pred U23 1
FT 0 2
HT0-0
4-2
USA NPSL
TSS 3
Nani Lian 1
FT 1 1
HT1-0
3-0
FT 2 2
HT1-1
NZC
Stop Out 2
Wellington Olympic 2
FT 1 3
HT1-2
5-10
NZC
Cashmere Technical 2
Christchurch United
FT 1 1
HT1-1
10-2
90min[1-1],120min[1-1],Pen[5-3],Cashmere TechnicalWin
NZC
Otago University 1
caversham 4
FT 0 3
HT0-0
4-4
USA NPSL
FC Arizona 4
High Desert FC 1
FT 7 0
HT3-0
8-4
FT 0 0
HT0-0
4-2
NZ CCL
University of Canterbury
Waimakariri United 4
FT 2 1
HT2-0
3-11
NZ CCL
St. Albans Shirley FC 1 2
Burwood AFC 1
FT 0 5
HT0-1
5-10
FT 0 2
HT0-2
3-4
AB U20 L
Lambton Jaffas U20 3
Hamilton Olympic U20
FT 0 3
HT0-1
3-7
NZM SL
Nomads
FC Twenty 11 4
FT 6 1
HT3-0
7-5
FFSA NZL
Northern AFC
Queenstown Rovers
FT 2 5
HT2-3
8-7
FT 2 1
HT2-0
4-0
AGC R
Mudgeeraba SC Reserves 3
Tweed United Reserves
FT 3 1
HT3-0
4-3
JAP FutL
Nagano Futsal
Vasagey oita Futsal
FT 1 11
HT0-4
FIJ NL
Ba
Suva FC
FT 3 1
HT0-0
FT 4 2
HT2-0
3-5
FT 0 1
HT0-0
FT 2 0
HT2-0
5-3
FT 2 1
HT1-0
5-9
FT 1 1
HT0-0
10-1
FT 5 2
HT3-1
4-4
FT 1 1
HT1-0
4-5
FT 1 4
HT0-0
2-5
FT 3 0
HT2-0
2-2
FT 4 2
HT2-1
4-5
JPN JFL
Sony Sendai [1] 2
Honda FC [2] 1
FT 1 4
HT1-3
7-8
JPN JFL
Mio Biwako Shiga [14] 1
Osaka FC [7] 1
FT 2 1
HT1-1
5-8
FT 2 2
HT0-1
FT 1 1
HT0-0
5-0
MGL PL
Khoromkhon Club 3
Selenge Press 4
FT 0 6
HT0-3
3-4
NSW-N TPL
Lambton Jarvis [7] 3
Hamilton Olympic [8]
FT 2 0
HT2-0
4-12
TSA PC
Launceston United
Launceston City B 2
FT 8 0
HT3-0
12-4
Aus VD1
Eastern Lions SC [2] 1
Murray United FC [12]
FT 3 1
HT1-1
9-2
FT 2 3
HT0-0
9-6
FT 1 3
HT0-1
5-2
FT 0 1
HT0-1
3-5
AUS VS L
Doveton 3
Beaumaris 2
FT 2 3
HT1-2
4-5
Aus GL
Mudgeeraba 1
Tweed United 1
FT 4 0
HT3-0
3-3
Aus GL
Surfers Paradise 6
Broadbeach United 2
FT 3 4
HT1-3
2-4
FT 1 3
HT1-0
5-6
FT 2 2
HT0-1
8-2
FT 3 1
HT2-0
6-5
TSA TPL
Glenn Nochi Knight [5] 1
Devonport City [1]
FT 2 5
HT2-3
3-8
AGC R
Burleigh Heads Reserves 1 6
Coomera Reserves 2
FT 1 2
HT1-1
4-2
FT 3 0
HT0-0
9-2
AUS SASL
Metrostars SC [3]
Adelaide Panthers [12] 1
FT 3 3
HT2-1
10-3
FT 0 0
HT0-0
6-4
FT 2 2
HT2-1
4-5
FT 2 5
HT0-1
5-4
FT 1 1
HT1-0
7-7
FFSA PL
White City Woodville [2] 3
Sturt Lions [3] 2
FT 2 2
HT2-2
5-6
FT 2 4
HT1-2
1-6
FT 0 4
HT0-1
1-5
FT 3 3
HT1-1
2-7
FT 4 1
HT2-1
5-2
Aus GL
Robina City Blue 1 2
Broadbeach United Blue 3
FT 0 0
HT0-0
11-5
FT 0 0
HT0-0
7-7
FT 1 0
HT0-0
2-8
FT 2 2
HT1-1
8-6
FT 2 1
HT1-0
2-2
FT 1 3
HT0-1
8-4
FT 2 0
HT1-0
NZC
Lower Hutt City 1 3
Miramar Rangers 4
FT 2 2
HT2-1
3-5
90min[2-2],120min[2-5],Miramar RangersWin
FT 1 2
HT0-1
4-7
Abd
TSA TPL
Clarence United [9] 2
South Hobart [3]
FT 1 6
HT0-2
5-11
FT 1 2
HT0-2
3-4
FT 1 1
HT1-0
4-3
AUS NSW PL
New Lambton FC 4
West Wallsend SC 7
FT 5 1
HT3-1
2-5
FT 4 0
HT1-0
6-1
FT 0 2
HT0-0
KCL
Pyeongchang FC [8]
Seoul United [5]
FT 3 2
HT2-1
KCL
Gimpo FC [5]
Pocheon FC [3]
FT 2 1
HT0-0
FT 3 2
HT2-0
5-4
A FFA Cup
Floreat Athena [2]
Sorrento F.C. [8] 4
FT 1 1
HT0-0
10-2
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-3],Floreat AthenaWin
FT 2 0
HT1-0
5-3
AUS WQSL
Gold Coast city (w)
Sunshine Coast (w)
FT 5 0
HT2-0
7-3
WAUS D2
Joondalup United 1
Mandurah City 2
FT 1 4
HT0-3
5-8
WAUS D2
Morley Windmills
FC Ashfield
FT 1 2
HT1-1
3-9
WAUS D2
Olympic Kingsway SC 2
Forrestfield United 2
FT 1 1
HT1-1
4-3
WAUS D2
Subiaco AFC 1
Willip 4
FT 1 3
HT0-2
7-3
WAUS D2
Western Knights 2
UWA-Nedlands FC 3
FT 4 1
HT1-1
8-1
FT 0 4
HT0-2
9-4
Aus GL
Pacific Pines Green 3
Kingscliff FC
FT 0 4
HT0-2
4-8
MGL PL
Anduud City FC
Deren FC 1
FT 0 2
HT0-1
4-13
FT 4 4
HT3-2
7-5
FT 5 7
HT1-2
5-1
AB U20 L
Hills Brumbies U20 4
Northern Tigers U20 1
FT 3 2
HT0-0
6-5
BSWCP
Genoa Beach
Atletico Licata Beach
FT 5 3
HT0-0
1-1
FT 1 2
HT1-1
11-6
QLD D1
Rochedale Rovers 1
Ipswich knights SC
FT 2 0
HT1-0
6-4
FT 2 1
HT2-1
8-4
FT 0 0
HT0-0
9-6
FT 4 0
HT0-0
4-6
CHA D2
Yanbian Beiguo [14]
ShanXi xingdu [16] 1
FT 5 0
HT2-0
CHA D2
Qingdao Red Lions [12] 1
Bei Li Gong [10]
FT 1 2
HT1-1
2-5
Aus VD1
Geelong Sc [11] 1
Werribee City [1] 2
FT 2 2
HT1-0
10-3
FT 3 1
HT2-0
8-1
FT 4 1
HT3-0
4-5
PH UFL
Stallions FC 1
Mendiola FC 1 1
FT 6 1
HT2-1
5-2
Aus GL
Burleigh Heads 2
Coomera 1
FT 3 0
HT1-0
7-3
FT 1 0
HT0-0
7-2
FT 3 0
HT0-0
FT 0 0
HT0-0
5-3
CHA D2
Guangxi Baoyun FC [16]
Sichuan Jiuniu [3]
FT 0 2
HT0-1
CHA D2
Hebei Jingying [3]
Taizhou Yuanda [1] 1 6
FT 2 2
HT2-1
5-4
FT 1 0
HT0-0
JPN D3
SC Sagamihara [10] 2
Gamba Osaka U23 [7] 1
FT 1 0
HT1-0
8-5
JPN D3
Fujieda MYFC [3]
Kataller Toyama [5]
FT 1 2
HT1-0
5-3
AUS VPL
Altona Magic [9] 2
Dandenong Thunder [13] 2
FT 3 2
HT0-2
15-1
AUS VPL
Port Melbourne [10] 1
Pascoe Vale SC [12]
FT 4 0
HT2-0
8-4
AUS VPL
Heidelberg United [2] 2
Hume City [4] 3
FT 1 2
HT1-0
4-2
KCL
Goyang FC [7]
Yangju Citizen [2]
FT 2 3
HT1-2
KCL
Yeoju Sejong [4]
Jeonju Citizen FC [1]
FT 1 2
HT0-1
KCL
Chuncheon Citizen [11]
Pyeongtaek Citizen [10]
FT 2 1
HT0-0
KCL
Gyeongju Citizen [1]
Yangpyeong [8]
FT 5 0
HT2-0
KCL
Hwaseong FC [2]
Icheon Citizen [4]
FT 3 3
HT1-2
KCL
Siheung City [6]
Paju Citizen FC [7]
FT 1 2
HT0-0
AUS BPL
Bayside United FC [3] 3
Albany Creek [1] 1
FT 1 2
HT0-0
4-5
FT 2 2
HT0-0
6-5
INT CF
Persatu Tuban [10] 2
Madura United [1] 1
FT 1 2
HT0-0
2-5
WJLC
Nagano Parceiro (W) [8]
NTV Beleza (w) [1]
FT 1 5
HT1-2
0-11
FT 5 2
HT3-0
4-2
FIN CU20
NJS Nur Miers dimension U20
TPVTampereU20 2
FT 4 0
HT2-0
4-1
PH UFL
Kaya FC 1
Global FC 1
FT 1 0
HT0-0
14-2
AUS BPLD1
Mount Gravatt Hawks [6]
AC Carina [2] 1 4
FT 1 2
HT1-1
10-2
AUS BPLD1
North Star [5]
Moggill FC [11] 2
FT 6 3
HT1-1
9-2
FT 1 6
HT0-4
1-5
QLD D1
Souths United 2
Capalaba Bulldogs 2
FT 2 1
HT1-1
6-5
AUS BPL
Caboolture FC [7]
Taringa Rovers [5]
Abd
QLD D1
Mitchelton FC 1
Brisbane Wolves 1
FT 2 2
HT0-1
7-3
CZE CFL
Benesov [11]
SK Prevysov [8]
FT 2 3
HT2-1
CZE CFL
Radotin [4]
Vysehrad [1]
FT 1 1
HT0-0
90min[1-1],Pen[5-3],RadotinWin
Aus BWC
Robina City FC Women 2
Annerley Women
FT 6 2
HT4-1
4-2
QLD D1
Logan Lightning 1
Southside Eagles
FT 1 2
HT0-2
11-7
AUS BPLD1
Samford Ranges [8]
Virginia United [10]
FT 2 4
HT1-4
8-6
DEN WD2
ASA Aarhus (w) [3]
IF Lyseng (w) [4]
FT 3 2
HT2-2
FT 2 1
HT1-0
3-6
FT 6 0
HT2-0
5-2
INT CF
FC Viktoria Plzen [2]
Domazlice [5]
FT 5 2
HT3-0
FFSA PL
Seaford Rangers [4] 2 4
Modbury Jets [1] 1
FT 0 3
HT0-0
4-7
BSWCP
Cagliari Beach
Bari Beach
FT 5 2
HT0-0
4-2
KAM SL
Electricite du Cambodge 1 2
Phnom Penh FC 2
FT 0 5
HT0-2
2-1
MAS PL
Selangor United [6] 2
Pulau Pinang [7] 1
FT 1 3
HT0-0
3-4
AUS QSL
Brisbane City [7] 2
Moreton Bay United [8] 3
FT 2 2