All Hot FilterFilter0
Finland K
Atlantis FC/Akatemia
LPS 2
FT 1 2
HT0-1
3-6
Finland K
JyTy 1
SoVo 2
FT 3 1
HT1-1
4-5
Finland K
Ponnistajat 1
KoiPS 1
FT 2 1
HT1-1
8-4
CHI D1
Everton CD [12] 2
Cobresal [14] 4
FT 2 1
HT1-0
2-8
AUS L
SK Maria Saal 1
St Jakob/Rosental 2
FT 5 0
HT2-0
2-7
GFA FFC
Young Africans FC 1
Tallinding United
FT 0 2
HT0-1
1-3
GFA D2
Brufut United 2
Bombada FC 1 4
FT 2 2
HT1-1
2-6
RUS D3
FK Sochi 1
Mashtekh 1
FT 0 0
HT0-0
11-3
ICE D1
Magni [12]
UMF Njardvik [9]
FT 3 2
HT1-1
SWE D3
Lidkopings FK [6] 2
IFK Tidaholm [7] 1
FT 2 1
HT0-1
4-5
Finland K
Viikingit 2 1 1
FC Kontu 2
FT 0 2
HT0-1
0-6
Finland K
HooGee 5
Malmin Palloseura Helsinki 1
FT 0 2
HT0-2
2-5
FT 2 0
HT0-0
1-4
SWE D3N
Ahlafors IF 2
Tidaholms GoIF
FT 0 0
HT0-0
6-5
SWE D3N
Hargs BK 2
Enhorna IF
FT 0 1
HT0-1
3-2
INT CF
Toledo Colonia Work/PR(U19) 1 2
Vere/PR U19 5
FT 0 0
HT0-0
1-10
Brazil L
CGI April 7 2
Casimiro de Abreu EC 1
FT 1 1
HT0-0
3-3
FT 1 0
HT0-0
7-3
FT 1 2
HT1-2
2-3
FT 2 0
HT1-0
1-10
FT 2 0
HT0-0
1-5
BRA BAS U23
Corinthians U23 [149] 3
Ceara U23 2
FT 0 2
HT0-0
5-6
ICE U19L
KR/KVU19 2
IA Kari U19 3
FT 1 3
HT0-1
8-5
Postp.
NOR U19
Baerum U19
Kongsvinger U19 2 2
FT 2 2
HT1-2
6-0
NOR U19
Krakeroy U19
Raufoss U19 2 1
FT 0 3
HT0-2
5-5
NOR U19
Ullern 2 U19
Lyn Fotball U19 2
FT 2 1
HT1-0
8-3
FAR D2
Skala IF II 1
B71 Sandur 2
FT 1 1
HT0-1
8-5
SPA D2
Mallorca [5] 2
Albacete [4] 4
FT 2 0
HT1-0
5-6
WWC
South Africa (w) [49] 1
China (w) [16]
FT 0 1
HT0-1
3-7
BRA BAS U23
Vitoria BA U23 2
Coritiba U23 [112] 3
FT 1 2
HT0-0
7-2
INT FRL
Egypt [57] 2
Tanzania [131] 3
FT 1 0
HT0-0
11-2
FT 1 2
HT0-2
7-5
FT 2 3
HT2-1
3-4
ICE D1
Keflavik [4] 2
Throttur Reykjavik [8]
FT 1 3
HT1-0
10-5
ICE D1
Fjolnir [1] 1
Vikingur Olafsvik [5] 3
FT 1 3
HT0-2
4-3
FT 1 1
HT0-0
4-7
Chile Cup
CSD Antofagasta [16] 1 2
Barnechea [6] 2
FT 1 2
HT1-0
1-4
90min[1-2],Two Rounds[3-3],Pen[3-4],BarnecheaWin
LCE D4
Hond Midasar 2
Bjorninn
FT 2 6
HT0-2
5-8
LCE D4
Ymir 2
Vatnaliljur
FT 2 4
HT0-3
11-2
LCE D4
Arborg
Isbjörninn
Postp.
PAR Cup
1 DE MARZO DE PILAR 3
Atyra FC 5
FT 1 2
HT1-1
4-7
Chile Cup
Union La Calera [4]
CD Magallanes [14] 4
FT 3 2
HT2-2
3-4
BRA D1
Vasco da Gama [18]
Ceara [12] 2
FT 1 0
HT0-0
5-1
BRA CPY
SERC Brasil U20 1 5
Sao Jose SP (Youth) 2
FT 0 1
HT0-1
5-9
BRA D1
Atletico Mineiro [3] 2
Sao Paulo [8] 4
FT 1 1
HT1-0
12-5
BRA D1
Goias [10] 1
Atletico Paranaense [11] 3
FT 2 1
HT2-0
3-7
BRA D1
Chapecoense SC [16] 2
Fluminense RJ [15] 1 7
FT 1 1
HT1-0
5-3
BRA D1
Palmeiras [1] 1
Avai FC SC [20] 1
FT 2 0
HT1-0
9-1
FT 1 1
HT1-0
90min[1-1],120min[1-3],Atlanta UnitedWin
USA NPSL
Katy 1895 FC
Tyler FC 2
FT 3 0
HT0-0
4-6
BRA CCD2
Sao Jose PA 4
Clube Do Remo 3
FT 1 0
HT0-0
11-4
BRA D3
Sao Jose PoA RS [3] 4
Remo Belem (PA) [1] 3
FT 1 0
HT0-0
11-4
Chile Cup
Huachipato [9]
Deportes Temuco [4]
Postp.
FT 1 1
HT0-1
13-3
INT FRL
Bolivia (w) [92]
Puerto Rico (w) [105]
FT 2 1
HT2-0
Chile Cup
Colo Colo [2] 2
Puerto Montt [3] 1
FT 4 2
HT2-2
7-4
90min[4-2],Two Rounds[4-4],Pen[5-3],Colo ColoWin
USA WPSL
FC Tulsa Spirit (w) 1
Dallas(w)
FT 2 0
HT1-0
2-4
USA WPSL
Texas Spurs (w)
SouthStar(w)
FT 0 6
HT0-3
6-2
USA NPSL
Kaw Valley
Saint Louis FC 1
FT 2 1
HT1-0
7-3
USA WPSL
FC Boulder (w)
Utah Royals (w)
FT 0 5
HT0-4
INT FRL
MexicoU16
Romania U16
FT 1 1
HT1-0
90min[1-1],Pen[4-5],Romania U16Win
FIJ NL
Nadi FC 1 2
Lautoka 1
FT 1 2
HT0-0
5-2
INT FRL
Slovakia (w) U19 2
Bosnia (w) U19 3
FT 2 0
HT1-0
5-1
FT 1 0
HT0-0
3-2
BSWCP
Bari Beach 1
Vastese Beach 1
FT 6 8
HT0-0
5-5
FT 1 4
HT0-2
0-6
AUS U20 L
Moreland Zebras U20 1
Moreland City U20
FT 3 0
HT0-0
FT 1 1
HT1-0
3-2
AGC R
Bond Bullsharks Reserves 1
Southport Reserves
FT 0 3
HT0-2
2-5
FFSA WPL
Adelaide University (w)
Adelaide City (w)
FT 1 3
HT0-2
0-11
FFSA WPL
Salisbury Inter (w)
West Adelaide (w)
FT 1 4
HT0-3
0-6
FT 0 6
HT0-3
6-1
RUS D3
FK Zenit Moskva
FK Vulkan
FT 4 0
HT1-0
7-1
MYA D2
Chin United 1
Ispe FC 2
FT 3 1
HT1-0
7-8
MYA D2
Mawyawadi 4
Mawyawadi FC 4
FT 2 2
HT2-2
5-4
INT FRL
Japan U16
Nigeria U17
FT 4 1
HT1-1
GMC U18
Russia B U19
Turkey U18
FT 2 4
HT1-2
WIE WC
CLB TPHCM (W) 1
Ha Noi (w)
FT 1 1
HT1-1
5-6
BSWCP
Catania BS Beach Soccer 1
Palazzolo Beach 2
FT 9 2
HT0-0
3-7
CHA CSL
Beijing Guoan [1]
Shanghai Shenhua [14] 2
FT 2 1
HT2-0
6-6
FT 2 0
HT0-0
4-3
JPN D1
Kashima Antlers [5] 1
Cerezo Osaka [9]
FT 2 0
HT0-0
5-6
FT 1 1
HT0-1
7-1
FT 1 2
HT1-2
1-3
FT 2 1
HT2-1
3-7
AUS VPL
Oakleigh Cannons [9] 3
Kingston City [14] 3
FT 3 2
HT0-0
6-5
FT 2 2
HT2-1
2-8
Aus VD1
Moreland Zebras [4] 3
Moreland City [7] 1
FT 0 3
HT0-2
8-1
AUS BPL
The Gap BPL [6]
Centenary Stormers [12]
FT 5 2
HT2-0
7-2
AUS SASL
Adelaide Comets FC [5]
Adelaide Olympic [7]
FT 1 2
HT1-1
4-7
FT 5 2
HT2-1
FFSA WPL
Adelaide Comets (w)
Fulham United (W) 1
FT 1 2
HT0-0
3-4
BSWCP
Canalicchio Beach
Napoli Beach 1
FT 2 10
HT0-0
1-3
FT 0 3
HT0-3
4-4
KAZ D2
Kyran Reserves 3
Ordabasy Reserves 2
FT 3 1
HT0-1
6-4
FT 1 1
HT0-0
10-6
UZB YL
Lokomotiv Tashkent U23
Surxon U23 2
FT 9 0
HT4-0
5-3
FT 0 2
HT0-1
7-0
BSWCP
Genoa Beach 3
Noname Nettuno Beach 1 2
FT 2 5
HT0-0
9-4
FT 4 0
HT0-0
3-4
KAZ D2
FK Aktobe Reserves 1 1
Sdyushor 8 1
FT 0 2
HT0-1
5-3
UZB YL
FK Kokand 1912 U23
Dinamo Samarqand U23
FT 5 3
HT3-0
2-4
RUS D3
Trudovye Rezervy 1
FK Zelenograd
FT 0 4
HT0-2
6-10
WWC
Japan (w) [7] 1
Scotland (w) [20] 1
FT 2 1
HT2-0
6-6
MAS SL
MISC-MIFA [9] 1 3
Perak [8] 4
FT 0 1
HT0-1
5-3
MAS SL
Kedah [3] 2
Pahang [2]
FT 0 0
HT0-0
2-6
MAS SL
Felda United [12] 2
Selangor PKNS [7] 1
FT 5 4
HT2-1
4-8
MAS SL
PKNP FC [11] 5
Johor FC [1] 1 2
FT 1 1
HT1-1
2-7
MAS PL
Kelantan [10] 3
Pahang UiTM FC [2] 2
FT 0 0
HT0-0
4-6
MAS PL
Darul Takzim II [1]
Terengganu B [3] 1
FT 5 0
HT2-0
5-7
SVK U19 A
FK Senica U19
MSK Zilina U19 1
FT 0 8
HT0-3
3-10
BRA MGY
Tupi MG U20 3
Uberlandia Youth 1 2
FT 1 0
HT0-0
5-2
FT 5 1
HT2-0
6-2
BSWCP
Poland Beach Soccer
Greece Beach Soccer
FT 2 2
HT0-0
BSWCP
Terracina BS Beach Soccer 2
Pisa Beach 2
FT 5 6
HT0-0
3-9
RUS D3
Yunost Moskvy-Spartak-2 3
FC Boradigyakh 1 5
FT 4 2
HT3-0
5-7
RUS D3
Letnii Dozhdik 3
FSM
FT 1 2
HT0-2
3-7
CZE CFL
Vyskov [6]
Uhersky Brod [9]
FT 3 2
HT1-0
IRQ D1
Al Hussein [19]
AL Najaf [12]
FT 0 0
HT0-0
IRQ D1
Al-Hudod [13] 1
Al Semawah [18]
FT 3 0
HT2-0
7-9
IRQ D1
Naft Alwasat [7]
Alsinaat Alkahrabaiya [16]
FT 1 0
HT1-0
GEO D2
Baia Zugdidi [9] 1
Spartaki Tskhinvali [6] 2
FT 1 3
HT0-2
4-1
FT 2 1
HT1-0
3-5
GEO D2
FC Kolkheti Poti [8] 1
Samtredia [3]
FT 1 2
HT0-0
0-4
INT FRL
Slovakia (w) [46] 2
Poland (w) [28]
FT 1 0
HT0-0
8-2
BSWCP
Cagliari Beach
Atletico Licata Beach
FT 3 2
HT0-0
RUS D3
FC Express Moscow 2
SSh-75 3
FT 4 1
HT1-0
2-3
UKR RGL
FK Voloka
FC Universitet Chernivtsi 1
FT 5 0
HT5-0
4-3
RUS D3
Rosich Moskovskiy 1 2
FK Sportakademklub 4
FT 1 1
HT1-1
8-2
LIT D1
Atlantas Klaipeda [6] 1
Trakai [4]
FT 2 3
HT2-0
4-17
INT CF
Rotor Volgograd [11]
Torpedo Armavir [15]
FT 2 2
HT2-1
WBCUP
Latvia (w) 1
Estonia (w) 1
FT 3 0
HT0-0
2-2
COL U20
Leones FC U20 2
Envigado FC U20 3
FT 1 2
HT0-1
2-9
GMC U18
Russia U18
Argentina U17
FT 0 1
HT0-0
FIN D2
TPS Turku [2] 3
MuSa [7] 3
FT 1 2
HT1-2
6-6
GEO D1
FC Metalurgi Rustavi [10] 2
Dila Gori [8] 2
FT 2 1
HT2-0
2-7
Slo D3
Ruzomberok B
MFK Zarnovica
FT 7 0
HT2-0
3-1
Slo D3
Spisska Nova Ves 2
Humenne
FT 0 3
HT0-0
8-2
Finland K
Peltirumpu
SiU 1
FT 5 0
HT2-0
3-9
Finland K
Union Plaani 5
Virky 1
FT 1 4
HT1-0
3-4
BLR D1
FC Torpedo Minsk [14] 1
Neman Grodno [9] 1
FT 2 1
HT1-0
7-5
BSWCP
Viareggio Beach Soccer
GLS Due Mari Beach 2
FT 15 1
HT0-0
RUS D3
Sokol Moscow 1
SSh-75/2 3
FT 2 0
HT1-0
8-3
WWC
Jamaica (w) [53] 2
Italy (w) [15]
FT 0 5
HT0-2
4-7
FIN D3 A
KajHa [12] 3
FC Vaajakoski [7] 2
FT 1 2
HT0-0
4-4
NOR U19
Strommen U19 1
Oppsal U19
FT 0 2
HT0-1
2-12
EST D1
JK Tallinna Kalev [8] 1
Levadia Tallinn [2] 3
FT 1 6
HT1-2
1-11
Slo D3
OFK Sarisske Michalany 1 1
TeslaStropkov 1 3
FT 3 1
HT0-1
7-4
Finland K
HJS Akatemia
FJK 2
FT 9 0
HT4-0
7-1
Finland K
PK Keski Uusimaa
HyPS Hyvinkaa
FT 11 0
HT6-0
Finland K
KPV/Akatemia 1 1
Kiisto Vaasa 3
FT 1 3
HT1-1
3-8
Finland K
PeKa 4
SavU 2
FT 2 1
HT2-1
4-2
Finland K
RaiFu 1
Inter Turku II 1 3
FT 1 2
HT0-1
2-9
Finland K
TiPS 3
PK-35 Vantaa 3
FT 0 3
HT0-1
4-4
Finland K
Wilpas 3
TPK
FT 0 4
HT0-2
2-5
AUS L
SV Donau 1
Slovan HAC 1
FT 4 1
HT3-0
8-5
AUS L
SV Gerasdorf Stammer 1
Waf Brigittenau
FT 1 1
HT0-1
16-0
Pol D4
Bron Radom 3
Huragan Morag 2
FT 2 1
HT1-0
4-1
Pol D4
Olimpia Zambrow 1
MLKS Znicz Biala Piska 3
FT 2 2
HT0-1
3-2
INT FRL
Cameroon [54] 2
Mali [65] 1
FT 1 1
HT1-1
3-3
INT FRL
Czech (w) [29]
Russia (w) [25]
FT 2 0
HT2-0
11-6
INT FRL
Moldova (w) [95] 1
Turkey (w) [61] 2
FT 0 2
HT0-1
2-5
INT FRL
Serbia (w) [43]
Switzerland (w) [18] 2
FT 1 1
HT1-0
6-2