July
Schedule
July FT HT
FC Lokomotiv-Kazanka Moscow
FK Zenit Moskva
9
0
4
0
TNG Thai Nguyen (w)
Son La (w)
Postp.
FK Rosich
Peresvet Podolsk
Postp.
FC Express Moscow
Zorya Krasnoznamensk
Postp.
Rossosh
Merion
Postp.
Razvilka
Vikhr
Postp.
MTE Mosonmagyarovar
Videoton FC II
Postp.
Septemvri Sofia 1 1
Kariana Erden 1 2
1
1
0
0
Partizan Bardejov
MFK Kosice
1
8
1
2
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Ludogorets Razgrad II
0
1
0
0
Septemvri Simitli
FC Hebar Pazardzhik
2
2
0
0
MRKS Czechowice Dziedzice
KP Beskid Skoczow
4
2
2
2
Chelmianka Chelm
Avia Swidnik
0
0
0
0
Jaszberenyi FC
Kecskemeti TE
2
3
1
1
Polonia Nysa 1
Orzel Zabkowice Slaskie 2
0
3
0
1
FK Kampina Stupino
Monolit
Postp.
Unia Strzybnica
Ruch Radzionkow
Postp.
Boleraz
Siladice
Postp.
MKS Busko Zdroj
LKS Lagow
Postp.
FC Pisek 1
Slavia Prague B 2
1
1
1
1
NK Dubrava Zagreb
NK Mladost Petrinja
0
1
0
0
FK Zeljeznicar 1
FK Velez Mostar 1
3
2
1
1
Tollereds IF (W)
Landvetter IF (w)
Postp.
TEC 2 3
Sparta Nijkerk 1
4
2
4
1
Kon Tum 1
Fishsan Khanh Hoa
5
2
0
0
Veles
Znamya Truda
4
0
2
0
Volga Ulyanovsk
KAMAZ Naberezhnye Chelny
0
2
0
0
Khan-Uul 2
Khovd Western
0
4
0
3
FK Xayr Vahdat 2
Khosilot Parkhar
4
2
1
1
Shohmansur 1
Eskhata 2
0
4
0
2
FK Ravshan Zafarabad 3
Mokhir Yovon 3
2
2
1
2
Saroykamar
FC Barkchi
1
0
1
0
Irtysh 1946 Omsk
Rodina Moskva
1
1
0
1
Kheybar Khorramabad
Pas
1
1
0
0
ZFK Breznica Pljevlja (w)
Buducnost Podgorica (W)
Postp.
Radnicki Sombor
FK Spartak Zlatibor Voda
Postp.
Breitenfelde
Su Riegersburg
Postp.
Florida Tropics II 1 2
Sports Paradize Soccer Academy 2
1
2
1
1
Hellenic AC 1
University Azzurri FC 1
4
1
2
0
Venyukovo Chekhov
FC Peresvet-2 Domodedovo
Postp.
Strogino Moscow
FC Tver
1
2
0
0
FC Hulbuk 1 3
Ravshan Kulob 3
1
2
1
2
FC Isfara 1
FC Panjshir
2
0
2
0
Boma Young FC
Cosmopolitans F.C.
Postp.
Pan African
Mlate FC
Postp.
FC Sioni Bolnisi 1
FC Gagra 2
0
1
0
0
Gyirmot SE
Monori SE
4
2
2
0
FK Krasnodar II
FK Chayka K-SR 4
1
1
0
1
FC Vsetin
Valasske Mezirici
0
0
0
0
Villacher SV
BSV Bad Bleiberg
Postp.
OFK Titograd Podgorica (W)
FK Obilic Herceg Novi (W)
Postp.
Kazlu Ruda FK Silas
Vilnius BFA B
Postp.
KS Cyklon Rogoznik
Ks Orzel Bialy Brzeziny Slaskie
Postp.
St. Anna am Aigen
SV Feldbach
3
1
1
0
Valmieras FK
FK Spartaks Jurmala
Postp.
SC Schwaz 1
SV Fugen 1
3
1
2
0
SGP Oberlohberg
SuS 09 Dinslaken
Postp.
SV Hausmannstaetten
SV Gossendorf Jaz
1
4
0
2
Futsal Dinamo
Uspinjaca
Postp.
Sportivo Luqueno
12 de Octubre
Postp.
Selwyn United 1
Nelson Suburbs
1
4
0
3
Celta Gunners 2
Celta USA 5
0
1
0
0
Clarence Zebras Reserves
Glenorchy Knights Reserves
2
1
0
1
Hobart Zebras
Glenorchy Knights FC 1
1
3
0
1
Metalac Gornji Milanovac
FK Takovo
3
1
1
0
MKS Kluczbork 1
Ruch Zdzieszowice 1
3
0
0
0
Septemvri Sofia
Septemvri Simitli
1
1
0
0
DSG Sele Zell 1
DSG Ferlach
3
2
0
0
Trzebinia Siersza
Jutrzenka Giebultow
0
3
0
1
Bodajk FC Siofok
Kozarmisleny SE
1
0
1
0
Lokomotiv Sofia
Sportist Svoge
1
0
0
0
PFK Montana
FC Hebar Pazardzhik
4
2
0
0
CS Mioveni
Rapid Bucuresti
Postp.
Benesov
Viktoria Plzen B
Postp.
Slavia Prague B
FC Pisek
Postp.
Partizan Bardejov
SK Milenium
6
2
3
1
Tatran LM
Dolny Kubin
4
3
2
0
TeslaStropkov
MFK Snina 1
2
4
2
1
MFK Vranov nad Topou
Slavoj Trebisov
1
1
0
0
Gyori ETO
Lipot Pekseg
2
1
1
0
Slovan Rosice
Tj Sokol Lanzhot 1
2
2
2
0
Beskid Andrychow 1
MRKS Czechowice Dziedzice 2
0
0
0
0
Dalian Pro
Qingdao Huanghai F.C.
1
1
1
1
Atlantas Klaipeda 1 2
Babrungas
2
1
0
0
MTE Mosonmagyarovar 3
Papai Perutz 2
5
0
2
0
Ajax Lasnamae II
FK Teleois Tallinn 1
4
1
1
1
Blansko
Vyskov 1
2
0
1
0
KS Polonia Sroda Wlkp
Victoria Wrzesnia 2
1
2
1
2
Budafoki MTE
Pecsi MFC 2
2
0
1
0
Fart (w) 1
Honefoss (w)
2
1
0
0
Anderlecht
Charleroi
0
1
0
0
Henan Jianye
Shanxi Chang An Athletic FC
3
1
0
0
Guangzhou Evergrande Taobao FC
Guangzhou Fuli FC
1
1
1
1
Sport Podbrezova 1
Salgotarjani Baratok TC 2
10
0
3
0
Kvik Halden
Baerum SK 1
2
1
0
0
St. Margareten/Ros
ATUS Ferach
2
9
1
7
FK Vidzgiris Alytus 2 4
Tera 2
0
2
0
0
Saint Etienne
GFA Rumilly Vallieres
4
1
2
1
Cerro Porteno
FC Nacional Asuncion
2
2
1
0
Mechelen
Red Star Waasland
Cancel
Fredrikstad 1
Fram Larvik 2
6
2
3
2
Varsenare
Oostende
0
7
0
3
Brattvag 4
Levanger FK 1 2
1
1
1
1
SV Deilinghofen Sundwig
TUS Neuenrade 3
6
1
2
0
Rotor Volgograd
Volgar Astrakhan
Postp.
Khimki
Spartak Moscow II
3
0
1
0
Bryne
Vard Haugesund
1
0
0
0
Standard Liege
Kortrijk
3
2
1
0
Zulte-Waregem
Cercle Brugge 1
2
2
0
2
FC Dobrudzha
PFC Nesebar
Postp.
Strumska Slava 5
Kariana Erden 2
3
0
2
0
FK Buducnost Dobanovci 1
Radnicki Lukavac
4
0
2
0
Sloga Pozega 1 4
Borac Cacak 3
4
1
3
0
Usv Nestelbach 1
AK Liebherr GAK (Youth) 1
5
4
1
3
Hallwang 1
Salzburger AK 1914 1
3
2
1
1
HNK Cibalia
NK Osijek II
1
2
1
1
NK Gradina Srebrenik
FK Tuzla City
0
4
0
1
Lyon 1
Nice 1
1
0
1
0
FK Backa Topola 2
Indjija 1
1
1
0
1
Abaran CF 1 4
Mar Menor B 4
0
3
0
0
FC Dallas
New York City Football Club
Postp.
Libertad
Sol de America
1
0
0
0
FC Vion Zlate Moravce B 1
Rakytovce 2
4
2
2
1
Saturn Moscow
Znamya Truda
Postp.
VMFD Zalgiris III
DFK Dainava Alytus B
Postp.
ASKO Mittlern
FC Eisenkappel
0
2
0
0
SC Reken
SC 26 Bocholt
3
2
2
2
Stabaek (w) 1
Amazon Grimstad (w) 1
8
0
2
0
FK Arendal
Eidsvold Turn
1
1
0
1
B36 Torshavn (W) 1 1
EBS/Skala (W) 2
4
1
4
0
Asker 3
Kjelsas 1
0
1
0
1
NSI Runavik (W)
HB Torshavn (W)
Postp.
KI Klaksvikar (w)
ÍF/Víkingur/B68 (W)
Postp.
Torpedo moskva
Veles
Postp.
Gunnebo
Ankarsrums IS
Postp.
Spartak Plovdiv
Rodopa Smolyan
Postp.
Zlatibor Cajetina 1
FK Spartak Zlatibor Voda
2
3
1
1
Buducnost Podgorica (W)
Cvetex (W)
Postp.
FC Helios II
Vastseliina Tannem
Postp.
FK Sloga Petrovac na Mlavi
FK Rudar Stamnica
Postp.
Sloboda Novi Kozarci
Banat Centa
Postp.
GOSK Gabela
FK Velez Mostar
Postp.
Central Florida Mix 1
Diaspora United 3
4
4
3
3
Khukh Chononuud
DMU
Postp.
FC Shevardeni 2 2
FC Sioni Bolnisi 2
2
4
2
0
FK FM Ateitis 4
Nevezis II 1 2
0
0
0
0
Akron Togliatti
Vista Gelendzhik
Postp.
FK Viltis Vilnius 2
FK Suduva Reserves 2
1
1
0
0
Bischofshofen
Ikarus Pfarrwerfen
3
0
2
0
Strogino Moscow
Peresvet Domodedovo
Postp.
BATE Borisov U19
Neman Grodno U19
Postp.
Shakhter Soligorsk U19
Vitebsk U19
Postp.
KAMAZ Naberezhnye Chelny
Neftekhimik Nizhnekamsk
Postp.
Metalac Gornji Milanovac
Indjija
3
0
1
0
Managua FC
CD Junior de Managua
Postp.
Baia Zugdidi
Merani Martvili
2
2
1
0
Zulte-Waregem
Charleroi
1
2
1
0
Sport Podbrezova
FC Artmedia Petrzalka 1
4
1
3
0
Proleter 2
FK Rad Beograd 1
3
1
1
0
Zlatibor Cajetina
Mladost Lucani
1
2
0
1
SV Rosegg 2
Techelsberg 1
4
2
3
0
Atus Velden
ASK Klagenfurt 3
1
2
1
0
Bergheim/Hof (w) 4
Union Henndorf
4
0
1
0
ATSV Wolfsberg
SV Feldbach
3
4
2
0
SPG Motz/Silz 1 2
SV Telfs 2
1
5
0
2
SV Ried B 2
FC Andorf 1
1
1
0
1
SK St.Andra
VST Volkermarkt
3
3
2
1
Union Gurten
SV Friedburg Pondorf
5
1
1
0
Schwarz Weiss Alstaden 2
SV Rot-Weiss Mulheim
2
3
1
0
SK Treibach
Admira Villach
5
1
2
1
Nadi FC 3
Lautoka
2
2
2
1
FC Lokomotiv-Kazanka Moscow
Dolgiye Prudy
4
0
3
0
III.Keruleti TUE
Szentlorinc SE
3
0
0
0
Cukaricki Stankom
IMT Novi Belgrade
Postp.
Almisfat
Moart Alnoaman
Postp.
Bodajk FC Siofok
Szombathelyi Haladas
1
2
0
0
KFCO Wilrijk 1
Club Brugge
1
1
1
1
Lokomotiv Sofia
Septemvri Sofia
1
0
1
0
Lipany
Partizan Bardejov 1
3
1
2
0
Jarota Jarocin
KS Polonia Sroda Wlkp 1
3
1
2
0
FK Chernomorets 1919 Burgas
Spartak Varna
3
1
2
0
Humenne 1
Slavoj Trebisov 3
2
1
0
1
Kozarmisleny SE
UFC Nagykanizsa
Postp.
Tekstilshchik Ivanovo
Znamya Truda
1
0
0
0
FC Ajka
SC Sopron 2
5
1
3
0
Vyskov
Velka Bites
8
1
3
1
Mechelen
Jeunesse Molenbeek
1
1
0
1
Radnik Surdulica 1
FK Dubocica 1
4
1
2
0
Slavia Kromeriz 1
FC Strani 1
7
0
2
0
Radnicki Sombor
FK Backa Backa Palanka
1
0
0
0
FK Radnicki Sombor
FK Backa Backa Palanka
1
0
0
0
FK Spartak Zlatibor Voda
Indjija
4
2
1
3
ESMTK Budapest 1
SOROKSAR
0
2
0
0
Akron Togliatti
Urozhay Krasnodar
3
1
2
0
Litex Lovech
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Postp.
Tatabanya
Csakvari TK
0
6
0
3
St Jakob/Rosental
DSG Ledenitzen
11
1
5
0
Slavonac 2
HNK Cibalia 1
0
2
0
1
Orzel Miedary
Gwarek Tarnowskie Gory
3
2
0
2
MOL Fehervar FC II
Ivancsa
Postp.
SV Union Fladnitz
FC Passail II
Postp.
FC Union Passail
USV St Kathrein
3
2
2
0
ASV Geel 1
Sint-Truidense 1
1
2
0
0
FK Rosich
Kupavna Balashikha
Postp.
Vientiane FT
Vientiane Capital FC
Postp.
Mlandizi Queens (W)
JKT Queens (W)
Postp.
Dinamo Briansk
Avangard
0
0
0
0
Reims
Troyes
3
1
2
0
Polonia Bytom
Lks Drama Zbroslawic
2
2
0
2
Royal Antwerp
KAS Eupen
0
1
0
1
ASC St Pau
SK St.Andra
1
4
1
0
Eendracht Termien
Racing Genk
Cancel
SC Imst 1
Union Innsbruck 1
11
0
6
0
Habitpharm Javor
Sevojno Uzice
Postp.
Chertanovo Moscow
Strogino Moscow
2
0
2
0
Brisbane Athletic Reserves
Toowong Reserves
0
7
0
3
Mladost Lucani
Indjija
Postp.
Baltika Kaliningrad
Rodina Moskva
1
2
1
1
Brisbane Athletic
Toowong
2
3
1
1
Chertanovo Moscow
FK Kaluga
3
0
0
0
Kortrijk
Charleroi
1
1
1
1
Zulte-Waregem
NAC Breda
Postp.
Torpedo moskva
Spartak Moscow II
5
1
2
1
Legion Dynamo
Inter Cherkessk
1
0
0
0
Baltika Kaliningrad
Volga Tver
1
1
0
1
FC Prerov
SK Lipova(CZE)
3
4
2
3
Pirin Blagoevgrad
PFK Montana
0
0
0
0
St Veit SC
SK Treibach 1
1
7
0
5
Bystrc Kninicky
FC Zenit Caslav
1
1
1
0
Ruch Chorzow
Ruch Radzionkow
4
1
3
0
ATUS Ferach
DSG Sele Zell
7
0
4
0
MTE Mosonmagyarovar 1
Lipot Pekseg
1
2
0
2
Dolny Kubin
Oravske Vesele 3
3
0
1
0
Sloga Pozega
Radnik Bijeljina
1
4
0
3
DJK Viktoria Buchheim 2
SC Mulheim Nord 1
2
4
2
2
Saint Etienne
Nice
4
1
1
1
Stadlau
SV Stripfing Weiden
0
1
0
0
TSV Grafenstein
SVG Bleiburg
2
2
0
1
SV Heiligenkreuz
Santa Ana
1
1
1
0
Hassleholms IF
BK Olympic
0
2
0
0
KSF Prespa Birlik
Nosaby IF
Postp.
SVU Kapfenstein
SV Feldbach
3
4
3
3
Deutschlandsberger SC
Leoben
2
0
1
0
SC Gleisdorf
SU Straden
2
1
2
1
USV Gnas II
TUS Kirchbach
3
3
0
2
TUS Heiligenkreuz
St. Anna am Aigen
1
1
1
0
USC Eugendorf
SV Grodig
Cancel
FC Wels
Wallern
Abd
FK FM Ateitis 2 6
Sveikata 1 3
2
3
0
1
Deportivo Masaya 5
Juventus Managua 1 2
0
1
0
0
University of Tasmania (w)
Taroona (w)
3
0
1
0
Olympia Warriors FC (W)
Ulverstone (w)
4
0
2
0
Slivnishki Geroy
OFC Botev 1937 Ihtiman
2
1
1
1
Shijiazhuang YongChang FC
Shandong Luneng
4
1
1
1
Cukaricki Stankom
Zemun
Pending
Lokomotiv Sofia
Minyor Pernik
Postp.
Pelikan Lowicz
Pogonmazovik
1
3
1
2
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie 1
Gornik II Zabrze 2
1
1
0
1
MFK Snina
MFK Vranov nad Topou
3
2
1
1
CSKA 1948 Sofia
Kariana Erden
1
1
0
0
Radnik Sesvete
NK Dubrava Zagreb 1
2
3
0
1
Sokol Brozany
Admira Praha
1
1
1
0
Dolni Benesov
Frydlant Nad Ostravici
Pending
Humenne
Lokomotiva Kosice
Pending
FK Nove Sady 1
Rymarov
4
4
3
1
DEAC
Bekescsaba
2
0
0
0
Unicov
Brno B
Postp.
LKS Czaniec
Rekord Bielsko-Biala
1
2
1
2
Karlovy Vary Dvory 2
Dukla Praha B 1
2
4
0
2
Liptovsky Mikulas
Tatran Presov 1 1
4
1
3
1
Szegedi AK
Kecskemeti TE
4
1
3
0
SVG Reichenau
Union Innsbruck
7
2
5
1
Gyori ETO 1
Dafuji cloth MTE
0
2
0
1
Vasas
Csakvari TK
3
1
3
0
Hutnik Krakow
Siarka Tarnobrzeg
3
2
1
1
Vyskov
Sardice
3
1
2
0
SKM Puchov 1
Uhersky Brod 2
3
1
1
0
Inter Bratislava
Povazska Bystrica
4
3
2
2
MKS Kluczbork
RKS Radomsko
1
3
0
3
Ruch Chorzow
Stal Brzeg
4
1
1
1
Budapest Honved 1
Bodajk FC Siofok 1
1
2
0
0
Bzenec
SC Znojmo 2
2
2
1
1
Gyirmot SE 1
FC Ajka 1
2
0
1
0
Slovan Rosice 2
Blansko 2
2
3
1
2
Zivanice
Vysocina Jihlava B 1
2
1
1
1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Lider Wloclawek
2
1
0
0
Unia Skierniewice
Mszczonowianka Mszczonow
1
1
0
0
Wisla Pulawy
Mazur Karczew
4
0
2
0
Szekszard UFC 1
Majosi SE 3
4
2
2
1
MFK Vrbove
TJ Spartak Myjava
2
5
1
4
MSK Breclav
Sokol Lanzho
0
1
0
1
MKS Piaseczno
Bron Radom 1
5
0
1
0
Stal Krasnik
Lewart Lubartow
4
0
3
0
LKS Goczalkowice Zdroj
KS Wieczysta Krakow
Pending
Anderlecht
Sint-Truidense 1
3
0
2
0
Jarota Jarocin
LKS Goluchow
5
1
2
0
KSKV Zwevezele
Oostende
0
4
0
2
Svelta Melsele
Red Star Waasland
Pending
KAA Gent
Mouscron Peruwelz
Pending
SG Union Sandersdorf
BSG Chemie Leipzig
0
3
0
1
Babrungas
Juventa-99 Siauliai
Pending
FSK Radviliskis
FK Neptunas Klaipeda
Pending
Motherwell
Dundee United
1
0
0
0
Bergisch Gladbach 09 1
SPVGG.Sterkrade-Nord 1
3
1
0
0
SV Lippstadt
Kirchhorder SC
7
1
4
0
FK Napredak Krusevac
FK Krupa
Postp.
VSG Altglienicke
Tennis Borussia Berlin
0
0
0
0
Spijkenisse
ASWH
0
4
0
1
Gwarek Tarnowskie Gory
Stal Brzeg
Postp.
FC Barkchi 1 3
FC Hulbuk 1 4
3
4
1
2
Mokhir Yovon 2
Saroykamar 2
2
5
2
0
Standard Liege
Oud Heverlee
1
2
1
1
Kortrijk
Cercle Brugge 1
0
1
0
1
Khimki 1
FC Lokomotiv-Kazanka Moscow
4
0
3
0
Kozlovice
Slavia Kromeriz
Postp.
TUS Raiffeisen Paldau
ASV St. Martin an der Raab
Pending
Atom Novovoronezh
Avangard
0
2
0
1
Borac Banja Luka
FK Spartak Zlatibor Voda
4
2
2
2
Zulte-Waregem
Red Star Waasland
5
0
2
0
Diriangen
CD Junior de Managua
2
2
2
1
ESMTK
Soproni SVSE-GYSEV 2
5
3
0
2
Ludogorets Razgrad II
FC Dobrudzha
Pending
Chambly FC
Boulogne
1
1
1
0
Rabotnicki Skopje
FK Makedonija Gjorce Petrov
Postp.
Spartak Rychnov
Holice
Cancel
NK Nedelisce
NK Medimurje Cakovec
Abd
FK Krasnodar II
Akron Togliatti
3
1
2
0
Borec Veles
Pelister Bitola
0
1
0
0
Bischofshofen
ATSV Stadl Paura
3
1
2
0
Sportunion Sankt Martin
Union Gurten
1
4
0
3
Club Brugge
Mechelen
6
0
4
0
Puch
Salzburger AK 1914
Pending
Lysica Bodzentyn
KS Proch
Pending
FK Rad Beograd
Metalac Gornji Milanovac
0
1
0
0
SKA Rostov
Kuban Holding
0
3
0
0
FK Napredak Krusevac 1
Mladost Lucani
0
6
0
1
FK Vozdovac Beograd
Sloga Kraljevo
1
0
0
0
Proleter
FK Spartak Zlatibor Voda
1
1
1
1
NK Siroki Brijeg
Posusje
1
1
1
1
Septemvri Simitli
Belasica Strumica
2
0
0
0
Sieradz
Wlokniarz Zelow
Pending
Bad Schallerbach 1
WSC Hertha Wels 1
1
1
0
1
O.Ozarow Mazowiecki
Okecie FC
Pending
FK Backa Backa Palanka
Backa Topola
1
1
0
1
SC Schwaz
SV Innsbruck
3
1
3
0
Libertad
River Plate (PAR)
SV Petershagen
FC Blaus Weiss 90 Berlin
HB Torshavn (W)
EBS/Skala (W)
Radnik Surdulica
Novi Pazar
FC Kray
Rather SV
Slovan Velvary
Admira Praha
Vardar Forino
FK Shkendija 79
Eston Villa II
Viimsi Lovid
Le Havre
Paris Saint Germain (PSG)
Baltika Kaliningrad
Saturn Moscow
Baltika Kaliningrad
Dolgiye Prudy
Belasica Strumica
Sileks
Strausberg
Berliner AK 07
SV Heiligenkreuz
SC Kalsdorf
MTK Hungaria
III.Keruleti TUE
Vyskov
Slavia Kromeriz
Reims
Mouscron Peruwelz
FSV Optik Rathenow
BFC Viktoria 1889
Szombathelyi Haladas
Menfocsanak
SOROKSAR
Gyori ETO
Tacuarembo
Cerro Largo
Baltika Kaliningrad
Dinamo Briansk
Lyon
Celtic FC
Nice
Glasgow Rangers
Lens
Le Havre
Rennes
Chateauroux
SC Cambuur
Harkemase Boys
Baltika Kaliningrad
Torpedo moskva
Paris Saint Germain (w)
FC Twente Enschede (w)
Paris Saint Germain (PSG)
Red Star Waasland
Boreham Wood
Halifax Town
Mechelen
Westerlo
Yeovil Town
Barnet
Reims
USL Dunkerque
WSC Hertha Wels
Donau Linz
Standard Liege
Mechelen
Cerro Largo
Tacuarembo
Altrincham
Chester FC
Brackley Town
Gateshead
Bath City
Dorking
Slough Town
Dartford
Club Internacional de Futbol Miami
Chicago Fire