EGY D1
Aswan [16] 1
Al Ahly SC [2] 1
HT
0
1
FT 1 3
3-6
  INT CF
Kickers Offenbach [3] 1
Rot-Weiss Essen [2] 1
HT
0
2
FT 1 4
6-2
  INT CF
Algeciras [4]
Al-Shabab(KSA) [2] 1
HT
2
1
FT 2 3
5-4
  INT CF
1. FC Schoneberg 2
Brandenburger SC Sud 05 1
HT
0
1
FT 0 3
3-7
  INT CF
Wiedenbruck [10] 2
BSV Rehden [7] 1
HT
0
1
FT 1 1
7-2
  INT CF
Barcelona B [3] 1
Grama 3
HT
1
0
FT 6 0
10-3
  UEFA ECL
Valerenga [7] 2
KAA Gent [7] 1
HT
1
0
FT 2 0
6-5
  UEFA ECL
FC Torpedo Zhodino [11]
FC Copenhagen [7] 1
HT
0
1
FT 0 5
2-7
  UEFA ECL
FC Milsami [1] 4
Elfsborg [3]
HT
0
3
FT 0 5
2-3
  UEFA ECL
Maccabi Haifa [1] 2
Dinamo Tbilisi [2] 4
HT
2
1
FT 5 1
6-2
  UEFA ECL
Rosenborg [5] 3
Hafnarfjordur [6] 4
HT
0
0
FT 4 1
3-3
  UEFA ECL
Synot Slovacko [6] 2
Lokomotiv Plovdiv [14] 1
HT
1
0
FT 1 0
8-2
90min[1-0],Two Rounds[1-1],120min[1-0],Pen[2-3],Lokomotiv PlovdivW
  UEFA ECL
Aarhus AGF [8] 1 3
Larne FC [9] 6
HT
0
1
FT 1 1
7-5
  UEFA ECL
Rakow Czestochowa [3] 3
Suduva [2] 3
HT
0
0
FT 0 0
9-0
90min[0-0],Two Rounds[0-0],120min[0-0],Pen[4-3],Rakow CzestochowaWin
  UEFA ECL
Ashdod MS [3] 1
Qarabag [2] 3
HT
0
1
FT 0 1
2-2
  UEFA ECL
BATE Borisov [2] 1
Dinamo Batumi [1] 4
HT
1
0
FT 1 4
5-4
  UEFA ECL
Sivasspor [5] 1
CS Petrocub [6] 3
HT
0
0
FT 1 0
7-3
  Finland K
Tikka
EIF Academy 1
HT
2
0
FT 5 1
4-5
  UEFA ECL
Hapoel Beer Sheva [5]
Arda [9] 2
HT
2
0
FT 4 0
5-6
  ARG D1
Central Cordoba SDE [22] 4
Talleres Cordoba [14] 3
HT
1
0
FT 2 1
3-6
  UEFA ECL
The New Saints [2] 1
Kauno Zalgiris [4] 3
HT
3
0
FT 5 1
5-5
  Finland K
EsPa 1
ToTe 3
HT
0
0
FT 0 0
5-1
  INT CF
Villarreal [7] 1
Levante [14] 3
HT
0
0
FT 0 0
3-9
  INT CF
FSV Vohwinkel Wuppertal
TuRU Dusseldorf
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  INT CF
SpVg Wesseling-Urfeld 2
SC Blau-Weiss 06 Cologne 1 2
HT
1
2
FT 2 2
4-6
  INT CF
SpVgg Neu-Isenburg
Germania Schwanheim
HT
1
0
FT 2 0
3-4
  UEFA ECL
Breidablik [4] 2
Austria Wien [9] 4
HT
2
0
FT 2 1
3-7
  UEFA ECL
Maccabi Tel Aviv [2] 1
FK Sutjeska Niksic [2] 2
HT
2
0
FT 3 1
9-2
  UEFA ECL
Fola Esch [1] 3
Shakhter Soligorsk [1] 5
HT
0
0
FT 1 0
7-13
  INT CF
SV Schleibusch
FC Pesch 1956
HT
1
3
FT 1 6
2-3
  INT CF
UF Beniganim
Castellon 1
HT
0
1
FT 0 2
0-7
  INT CF
Belper Town 3
Boston United [5]
HT
1
0
FT 1 1
1-3
  INT CF
Hennef 05
TSV Emmelshausen
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  Bra YL
Internacional (RS) Youth [9] 3
Atletico Paranaense (Youth) [8] 1 3
HT
0
1
FT 1 1
4-6
  Bra YL
Chapecoense (Youth) [16]
Gremio (Youth) [3] 2
HT
2
0
FT 4 0
4-5
  UEFA ECL
Partizani Tirana [3] 1
Basel [2] 1
HT
0
1
FT 0 2
1-6
  UEFA ECL
Borac Banja Luka [6] 3
Linfield FC [4] 4
HT
0
0
FT 0 0
13-1
  UEFA ECL
Slask Wroclaw [6] 1
Ararat Yerevan [1] 2
HT
1
2
FT 3 3
10-4
  UEFA ECL
AEK Athens [3] 5
FK Velez Mostar [4] 6
HT
0
0
FT 1 0
5-5
90min[1-0],120min[1-0],Pen[2-3],FK Velez MostarW
  LCE D3
KFS Vestmannaeyjar 3
KF Gardabaer 3
HT
2
0
FT 2 1
6-9
  UEFA ECL
Videoton Puskas Akademia [2] 2
Rigas Futbola skola [2] 3
HT
0
0
FT 0 2
8-1
  Ire LSL
Mid Sutton Sportslink 4
Sheriff YC 2
HT
0
1
FT 0 3
7-4
  UEFA ECL
Rijeka [2] 1
Gzira United [3] 3
HT
1
0
FT 1 0
8-1
  UEFA ECL
Vojvodina Novi Sad [12] 4
Baltija Panevezys [3] 2
HT
0
0
FT 1 0
4-7
  UEFA ECL
FK Shkendija 79 [1] 4
Riga FC [1] 1
HT
0
0
FT 0 1
8-5
  BRA CCD2
Fluminense SC 4
Barra FC 3
HT
0
1
FT 0 2
2-8
  UEFA ECL
Connahs Quay Nomads FC [1] 5
Prishtina [1] 1
HT
1
2
FT 4 2
1-3
  UEFA ECL
Feyenoord [5] 3
KF Drita Gjilan [2] 1
HT
1
2
FT 3 2
10-1
  BRA BAS U23
Avai FC U23 3
Gremio RS U23 2
HT
1
0
FT 1 1
5-13
  PER D2
Santos FC 1
FC Carlos Stein 1
HT
1
0
FT 1 1
5-7
  BRA BAS U23
Coritiba U23 3
EC Vitoria U23 2
HT
0
0
FT 1 0
2-4
  BRA BAS U23
Fluminense U23 2
Ponte Preta U23 2
HT
1
0
FT 1 1
2-4
  BRA BAS U23
Ceara U23 4
CRB U23 2
HT
0
0
FT 1 2
3-5
  BRA BAS U23
Figueirense U23 1
Bragantino PA U23 2
HT
3
2
FT 3 4
5-2
  BRA BAS U23
Corinthians U23 1 2
Fortaleza U23 2
HT
0
0
FT 0 0
4-7
  BRA BAS U23
EC Bahia U23
Juventude RS U23 1
HT
1
0
FT 2 2
7-0
  INT CF
Hertha Berlin [14] 1
Liverpool [3] 2
HT
2
2
FT 4 3
1-5
  INT CF
Staines Town
Maidenhead United [13]
HT
0
4
FT 0 6
2-15
  UEFA ECL
Servette [4] 1 6
Molde [1] 3
HT
1
0
FT 2 0
3-2
  UEFA ECL
Aris Thessaloniki [2] 1 6
Lokomotiv Astana [2] 4
HT
1
0
FT 2 0
15-3
90min[2-0],120min[2-1],Lokomotiv AstanaW
  URU D2
Danubio FC 3
Rocha 3
HT
1
0
FT 1 0
3-2
  UEFA ECL
CS Universitatea Craiova [11] 1
KF Laci [4] 4
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  INT CF
Dunstable Town
Rushden Diamonds [1]
HT
1
2
FT 2 2
3-7
  INT CF
Erith Belvedere 2
Ramsgate
HT
1
0
FT 3 0
7-4
  INT CF
VCD Athletic
Dulwich Hamlet [12] 1
HT
0
0
FT 0 3
9-8
  INT CF
Hythe Town
Maidstone United [11]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  UEFA ECL
Maribor [1] 2
Hammarby [4] 1
HT
0
1
FT 0 1
8-2
  UEFA ECL
Bohemians [4] 2
F91 Dudelange [2] 3
HT
1
0
FT 3 0
0-8
  UEFA ECL
Dunajska Streda [10] 3
Partizan Belgrade [1] 4
HT
0
1
FT 0 2
10-5
  CHI D1
Santiago Wanderers [17] 2
Colo Colo [9] 3
HT
0
1
FT 0 4
3-6
  PAR Cup
Benjamin Aceval
Cerro Porteno [6]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  UEFA ECL
ZNK Osijek [1] 3
Pogon Szczecin [2] 3
HT
1
0
FT 1 0
2-7
  UEFA ECL
Vllaznia Shkoder [2] 3
AEL Limassol [2] 3
HT
0
1
FT 0 1
7-2
  ICE D1
UMF Selfoss [10] 2
Throttur Reykjavik [11]
HT
0
1
FT 0 3
10-3
  ARG D1
Arsenal de Sarandi [25] 3
Argentinos juniors [10] 4
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  BRA CUP
Fortaleza [3] 4
CRB AL [4] 1
HT
0
1
FT 2 1
3-0
  VEN D1
LALA FC [7] 3
Caracas FC [1]
HT
0
0
FT 0 2
8-11
  PER D2
Atletico Grau 3
Union Huaral 2
HT
1
0
FT 1 0
8-11
  UEFA ECL
Santa Clara [6] 1
FK Shkupi [2] 5
HT
2
0
FT 2 0
6-7
  BRA BAS U23
Cuiaba/MT U23 3
Santos U23 3
HT
0
1
FT 0 1
2-5
  PER D2
Comerciantes Unidos 1
Sport Chavelines Juniors 1
HT
1
2
FT 1 5
6-5
  PER D2
Deportivo Llacuabamba 1
CDC Santa Rosa Pucallpa 1
HT
0
1
FT 1 1
4-2
  MEX D2
Monarcas Morelia [1] 3
Mineros de Zacatecas [4] 3
HT
1
2
FT 2 2
11-2
  URU D2
CA Juventud 2
Central Espanol 4
HT
1
0
FT 1 1
3-6
  PAR Cup
Atletico Trebol
Club Fernando de la Mora [7]
HT
0
5
FT 0 17
0-0
  ARG D1
Gimnasia La Plata [19] 1
Rosario Central [16] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-9
  VEN D1
Trujillanos [7] 1
Zamora Barinas [5] 3
HT
0
2
FT 0 5
4-5
  COL Cup
Jaguares de Cordoba [17] 4
Barranquilla FC [16] 4
HT
1
0
FT 3 0
1-2
  CHI D1
Universidad de Chile [8] 2
Nublense [6] 1
HT
0
0
FT 1 1
6-2
  BRA CUP
Flamengo [6]
ABC RN [1] 4
HT
4
0
FT 6 0
4-2
  PER D2
Juan Aurich 3
Deportivo Union Comercio 1 1
HT
0
1
FT 2 1
3-6
  BRA CA
Sao Paulo AP 2
Perriga AP 3
HT
0
1
FT 1 1
2-4
  BOL RL
CD Educacion Tecnica 2
Garcia Agreda 1
HT
0
0
FT 0 2
1-3
  CGC
USA [20] 2
Qatar [58] 2
HT
0
0
FT 1 0
4-3
  URU D2
Villa Teresa 1
CA Atenas 1
HT
0
2
FT 0 3
2-5
  ARG D1
Newells Old Boys [18]
Estudiantes La Plata [16] 1
HT
1
1
FT 4 2
2-6
  COL Cup
Boyaca Chico [2] 2
Llaneros FC [6] 3
HT
0
0
FT 1 2
3-4
  COL Cup
Deportivo Pereira [20] 3
Boca Juniors De Cali [12] 2
HT
0
0
FT 1 0
1-0
  USL D1
Tacoma Defiance [26] 1 1
San Diego loyalty [13] 1 3
HT
0
0
FT 2 1
9-4
  CGC
Mexico [11] 3
Canada [70] 4
HT
1
0
FT 2 1
4-2
  INT CF
Shimshon Tel Aviv
Maccabi Kabilio Jaffa [2]
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  INT CF
SC Maccabi Ashdod [11]
Ironi Modiin
HT
0
3
FT 3 3
9-1
  WOFT
Canada (w) [8] 2
Brazil (w) [7] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-4
90min[0-0],120min[0-0],Pen[4-3],Canada (w)Win
  Aus VPL U21
Oakleigh Cannons U21 [4] 1 3
Port Melbourne Sharks SC U21 [10] 1
HT
0
1
FT 0 1
5-6
  Aus VPL U21
Dandenong City U21 [14] 1
Melbourne Knights U21 [6] 1
HT
1
0
FT 1 3
3-6
  AUS BPLR
Centenary Stormers Reserves 1 2
Mount Gravatt Hawks SC (R) 1
HT
0
0
FT 1 0
4-11
  CECAFA Cup
Kenya U23
South Sudan U23
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  JPN D1
Consadole Sapporo [10] 3
Gamba Osaka [15]
HT
0
1
FT 0 2
10-2
  WOFT
Great Britain (w) 2
Australia (w) [9] 2
HT
0
1
FT 2 2
2-5
90min[2-2],120min[3-4],Australia (w)W
  INT CF
Uniao Leiria
Anadia
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  BSWCP
Estonia Beach Soccer
Norway Beach Soccer
HT
0
0
FT 4 0
0-0
  BLR RL
Smorgon 2 1
Slavia Mozyr Reserve 1
HT
0
4
FT 0 4
3-3
  Aus GL
Robina City Blue 4
Southport Warriors 1
HT
0
2
FT 0 5
2-8
  INT CF
Las Palmas [9]
UD San Fernando
HT
4
0
FT 5 0
6-3
  QLD D1
Ipswich knights SC
Rochedale Rovers
HT
0
1
FT 1 3
5-9
  AUS QSL
Gold Coast Knights [4]
Logan Lightning [9] 4
HT
1
0
FT 2 1
3-2
  CHA CSL
Shandong Taishan [3]
Henan Songshan Longmen [4]
HT
1
0
FT 2 0
2-2
  CHA CSL
Guangzhou City [5] 2
Qingdao FC [7] 3
HT
2
0
FT 4 2
3-1
  WOFT
Sweden (w) [5] 1
Japan (w) [10] 1
HT
1
1
FT 3 1
5-2
  AUS VPL
Green Gully Cavaliers [10] 4
Bentleigh greens [4]
HT
0
2
FT 0 2
3-4
  RUS YthC
Arsenal Tula Youth [7] 1 1
Lokomotiv Moscow Youth [3] 2
HT
1
0
FT 1 2
3-11
  RUS YthC
FK Nizhny Novgorod Youth [2] 1
FK Ural Youth [7] 5
HT
0
1
FT 0 1
4-5
  RUS YthC
Strogino Youth [8] 2
Konopliev Youth [5] 2
HT
0
1
FT 1 2
9-3
  Ken D1
Nzoia United 1
Bandari
HT
3
0
FT 4 1
4-5
  Ken D1
KCB SC 2
Posta Rangers 2
HT
0
2
FT 0 2
11-1
  BSWCP
Lithuania Beach Soccer
Sweden Beach Soccer
HT
0
0
FT 3 2
0-0
  EST U19
JK Viljandi Tulevik U19
JK Laanemaa Hiiumaa U19 1
HT
2
1
FT 3 1
3-2
  AUS VPL
Dandenong City SC [13]
Melbourne Knights [7] 1
HT
2
0
FT 2 0
5-2
  AUS BPL
Centenary Stormers [9] 2
Mount Gravatt Hawks [5]
HT
1
0
FT 2 1
1-5
  INT CF
SCFA
Lonestar Kashmir 3
HT
0
5
FT 0 5
1-5
  AUS VS L
Western United FC NPL 2
Springvale White Eagles 3
HT
0
0
FT 2 0
7-3
  AUS VS L
Eltham Redbacks
Bentleigh Utd Cobras
HT
1
0
FT 3 0
6-3
  AUS BPLD1
Slack Creek [10] 1
Annerley FC [7] 2
HT
3
1
FT 4 3
7-4
  WOFT
Netherland (w) [4] 1
USA (w) [1] 2
HT
1
2
FT 2 2
1-5
90min[2-2],120min[2-2],Pen[2-4],USA (w)W
  CECAFA Cup
Tanzania U23 2
Burundiu 23
HT
0
0
FT 0 0
2-4
90min[0-0],Pen[6-5],Tanzania U23Win
  RUS YthC
Chertanovo Moscow Youth [4] 3
Khimki Youth [8] 1
HT
2
0
FT 3 1
14-6
  AUS DPL
Hellenic AC 1
Darwin Hearts
HT
2
1
FT 4 2
7-3
  CZE U19
Marila Pribram U19 [3] 1
Brno U19 [2] 1
HT
1
0
FT 1 2
4-7
  WAUS D1
Perth Glory (Youth) [4] 1
Armadale SC [7] 3
HT
1
1
FT 1 1
3-10
  WAUS WD1
Fremantle City FC (w)
Subiaco AFC (w)
HT
1
0
FT 1 2
7-4
  SIN D1
Hougang United FC [3] 2
Albirex Niigata FC [1] 1
HT
1
0
FT 1 2
2-5
  CHA CSL
Cangzhou Mighty Lions [8] 3
Chongqing Liangjiang Athletic [6] 3
HT
1
0
FT 1 1
2-5
  CHA CSL
Shenzhen FC [2] 4
Guangzhou FC [1] 3
HT
1
1
FT 2 1
5-8
  RUS YthC
Rubin Kazan (R) [4] 2
CSKA Moscow (R) [1] 4
HT
1
0
FT 3 2
2-5
  RUS YthC
Dinamo Moscow Youth [10] 1
Ufa Youth [3] 1
HT
2
0
FT 3 0
9-3
  URU U19
Boston River U19 2
Nacional De Football U19 2
HT
0
0
FT 0 0
0-10
  URU U19
Fenix U19 1
Defensor Sporting U19 3
HT
3
1
FT 5 1
2-8
  Ken D1
Modern Coast
Nairobi Stima 1
HT
0
0
FT 0 0
10-2
  Ken D1
Shabana FC 2
Administration Police FC 3
HT
0
1
FT 0 2
4-5
  Ken D1
Kibera Black Stars
Mwatate United 2
HT
0
0
FT 1 2
10-6
  AEGT YL
Ferrocarril Midland U20 1
Excursionistas U20 1
HT
0
0
FT 0 1
5-6
  Ken D1
Vihiga United
Ulinzi Stars Nakuru 1 2
HT
1
0
FT 1 2
5-7
  Ken D1
Bidco United 2
Weston Shitima 1
HT
1
0
FT 1 0
14-4
  Ken D1
Tusker 3
Nairobi Star City 3
HT
0
0
FT 0 1
4-11
  BLR D1
FC Minsk [8]
Sputnik Rechitsa [16]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Costa do Sol Maputo
Ferrovario Lichinga 1
HT
1
0
FT 1 1
3-3
  Kyr TL
FC Abdish-Ata Kant 1
Dordoi-Dynamo Naryn 4
HT
1
1
FT 2 2
4-8
  Kyr TL
Alay 2
FK Kara-Balta 1
HT
2
0
FT 5 1
6-2
  INT CF
Shaheen FC 1
Real Kashmir FC Reserves 1
HT
0
1
FT 0 5
0-2
  BSWCP
Czech Republic Beach Soccer
Romania Beach Soccer
HT
0
0
FT 4 1
0-0
  ARG RESL
San Lorenzo Reserves 6
Banfield Reserves 4
HT
2
2
FT 2 3
5-4
  ARG RESL
Defensa y Justicia Reserves 5
Gimnasia LP Reserves 1
HT
0
2
FT 0 5
7-5
  ARG RESL
Rosario Central Reserves 6
CA Aldosivi Reserves 2
HT
1
0
FT 4 1
2-5
  ARG RESL
Estudiantes LP Reserves 1 2
Arsenal de Sarandi Reserves 4
HT
1
1
FT 1 1
9-5
  ARG RESL
Colon Reserves 4
Godoy Cruz Reserves 1 3
HT
0
0
FT 0 0
5-6
  ARG RESL
Lanus Reserves 3
Union Santa Fe Reserves 4
HT
0
1
FT 2 1
11-4
  ARG RESL
Racing Club Reserves 2
Sarmiento Junin Reserve 1
HT
1
2
FT 1 2
6-7
  MAC D1
Sporting de Macau [7] 1
Lun Lok [5]
HT
3
1
FT 4 1
2-13
  RUS YthC
Spartak Moscow Youth [9] 2
Krylya Sovetov Samara Youth [6] 3
HT
1
0
FT 3 1
14-6
  BLR RL
FC Isloch Reserves 2
Shakhter Soligorsk Reserves 2
HT
1
3
FT 4 5
9-5
  SYR Cup
Al-Shorta Damascus 1 3
Afrin SC 4
HT
0
1
FT 0 2
4-6
  INT CF
Naestved [4]
B93 Copenhagen [2]
HT
1
2
FT 5 3
7-3
  INT CF
FC Telavi [9]
FC Metalurgi Rustavi [9]
HT
2
0
FT 3 2
0-0
  INT CF
FC Kolkheti Poti
Baia Zugdidi [8]
HT
2
0
FT 3 1
0-0
  RUS YthC
PFC Sochi Youth [5] 6
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth [6]
HT
1
0
FT 1 0
14-4
  MEX U20
Puebla U20 [17] 3
Chivas Guadalajara U20 [6] 2
HT
2
0
FT 3 1
5-4
  Nigeria Cup
Rivers United 2
Bayelsa United 1
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  Nigeria Cup
Nasarawa United 1
Sunshine Stars FC 3
HT
1
0
FT 2 2
3-1
  BOL RL
Real Potosi Reserves 1
Royal Pari FC Reserves 4
HT
0
2
FT 3 3
5-2
  BSWCP
Greece Beach Soccer
Kazakh beach foot
HT
0
0
FT 0 5
0-0
  KAZ C
FK Taraz [9]
FK Atyrau [7] 1
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  INT CF
Dordrecht [20]
Fortuna Sittard [11]
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  INT CF
Fiorentina [13]
USD Virtus Verona [1]
HT
1
0
FT 4 0
2-0
  INT CF
KAA Gent Ladies (w) [3]
Reims (w) [6]
HT
0
2
FT 0 5
0-0
  SVK D2
STK Samorin [7]
Slovan Bratislava B [15]
HT
2
0
FT 6 0
0-0
  LIT D1
Banga Gargzdai [9] 2
Dziugas Telsiai [7] 1 4
HT
1
0
FT 2 1
7-8
  ARM D1
BKMA [9] 3
FC Pyunik [3] 2
HT
0
1
FT 0 4
5-6
  INT CF
Cadiz [12] 4
RCD Espanyol [1]
HT
0
0
FT 0 2
4-5
  INT CF
Borussia Dortmund [3] 1
Bologna [12]
HT
3
0
FT 3 0
4-4
  INT CF
Metz [10]
UNFP
HT
1
0
FT 4 0
0-0
  INT CF
Dila Gori [4] 1
FC Gagra [1]
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  INT CF
Paris FC (w) [4]
Orleans Loiret (w) 1
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  UZB D1
Lokomotiv Tashkent [8] 3
Nasaf Qarshi [3] 1 2
HT
2
0
FT 2 0
3-7
  UZB D1
Mashal Muborak [11] 3
Termez Surkhon [12] 1
HT
0
0
FT 2 1
5-6
  RUS YthC
FK Rostov Youth [2]
Zenit St.Petersburg Youth [1]
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  RUS YthC
FK Krasnodar Youth [10] 1
FC Terek Groznyi Youth [9]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  LIT D2
FK Trakai II [12] 2
FK Minija [11] 1
HT
0
1
FT 2 1
6-3
  LIT D2
Lietava Jonava [1] 1
Suduva Marijampole II [13] 1
HT
2
0
FT 2 0
9-1
  MEX U20
Mazatlan U20 [3] 3
Pachuca U20 [14] 1
HT
0
1
FT 1 1
7-6
  IRQ D1
Alsinaat Alkahrabaiya [18]
Samarra
HT
0
0
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[2-4],SamarraW
  URU U19
Deportivo Maldonado U19 4
Rentistas U19 2
HT
0
0
FT 0 1
6-8
  ARG RESL
CA Patronato Reserves 4
Newell's Reserves 1
HT
1
0
FT 1 2
7-7
  Finland K
FC Kapina
Atlantis II
HT
0
1
FT 1 5
0-0
  Finland K
NuPS
FC Kirkkonummi
HT
0
2
FT 0 5
0-0
  Lit II Lyga
BE1 NFA 3
FK Kauno Zalgiris III
HT
5
0
FT 7 0
8-1
  Jordan L W
Al Orthodoxi (w)
Al Qadisiyah (W) 2
HT
1
0
FT 6 0
8-1
  FIN D1
Ilves Tampere [7] 5
AC Oulu [12]
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  FIN D1
Lahti [4] 3
KTP Kotka [11] 3
HT
1
0
FT 3 0
2-3
  FIN D2
TPS Turku [8] 1
MP MIKELI [5] 2
HT
1
1
FT 2 2
9-10
  FIN D3 A
PEPO Lappeenranta [3]
PeKa [8] 1
HT
3
0
FT 5 0
10-2
  INT CF
Brabrand [6]
Skive IK [12] 1
HT
0
0
FT 1 0
7-3
  INT CF
Bratstvo 07
Korab Debar [5]
HT
2
2
FT 3 3
0-0
  INT CF
NK Polet Sv Martin
NK Osijek II [14]
HT
1
0
FT 1 1
2-0
  INT CF
Hoffenheim (w) [3]
Eintracht Frankfurt (w) [28]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  Finland K
P-Iirot
VG 62 1 3
HT
1
0
FT 2 2
5-2
  Finland K
KJP 2
Kultsu Lappeenranta 2
HT
0
2
FT 0 4
3-4
  Finland K
MaPS Masku 1
Wilpas 1
HT
1
0
FT 3 0
11-2
  Finland K
TiPS 1 1
FC Finnkurd 5
HT
3
1
FT 4 2
2-5
  Finland K
Futura Porvoo
Valtti 1
HT
0
0
FT 1 0
13-3
  BUL D2
FC Maritsa 1921 [14] 3
PFK Montana [14] 3
HT
1
0
FT 4 1
2-8
  BUL D2
FC Hebar Pazardzhik [6] 5
Minyor Pernik [9] 3
HT
1
0
FT 1 1
6-6
  BUL D2
FC Dobrudzha [14] 4
Botev Plovdiv II 2
HT
1
0
FT 1 1
3-4
  FIN WD1
PK-35 RY (w) [8]
HJK Helsinki (w) [5] 2
HT
1
1
FT 2 1
2-10
  RUS PR
Krylya Sovetov [9] 3
Spartak Moscow [10] 2
HT
0
0
FT 0 1
7-11
  RUS PR
Arsenal Tula [13] 2
Rubin Kazan [7] 2
HT
0
3
FT 0 3
9-2
  POL PR
Zaglebie Lubin [18]
Gornik Leczna [11] 2
HT
1
1
FT 3 1
2-4
  POL D1
Odra Opole [8] 3
Miedz Legnica [7] 1
HT
0
1
FT 1 4
2-7
  UKR D1
FC Lviv [9] 3
FC Shakhtar Donetsk [2] 2
HT
0
0
FT 0 3
0-5
  CZE D2
Usti nad Labem [2] 4
Vysocina jihlava [5] 4
HT
0
1
FT 1 2
7-3
  ROM D1
Gaz Metan Medias [10]
Arges [14] 1
HT
1
1
FT 2 2
5-2
  SVK D2
Sport Podbrezova [13] 1
FC Rohoznik [11] 3
HT
0
0
FT 2 1
12-1
  PER D1
Academia Deportiva Cantolao [15] 3
Inti Gas Deportes [17] 1 4
HT
1
0
FT 2 2
3-6
  INT CF
Villefranche [3]
Evian Thonon Gaillard
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  INT CF
Aris Limassol [1]
Doxa Katokopias [9]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  INT CF
Les Herbiers [4]
Cholet So [11]
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  INT CF
Torpedo Kutaisi [8]
FC Shukura Kobuleti [7]
HT
2
1
FT 3 1
0-4
  INT CF
Paris Saint Germain (w) [1]
Bordeaux (w) [3]
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  INT CF
FSV Frankfurt [6]
FC Hanau 93 1
HT
1
0
FT 3 0
5-5
  SLO D2
Triglav Gorenjska [7] 2
ND Gorica [10] 2
HT
0
0
FT 2 1
1-13
  LIT D2
Atomsfera Mazeikiai [7] 1 5
Babrungas [6]
HT
0
2
FT 1 3
6-3
  Finland K
JJK/2
Kings 3
HT
1
3
FT 2 3
5-4
  Finland K
PKKU II
RiPS 1
HT
1
0
FT 3 1
6-5
  Lit II Lyga
Sveikata
FA Siauliai II
HT
1
1
FT 2 3
4-5
  Finland K
NOPS 1
FC Haka Juniors 4
HT
0
1
FT 0 1
8-5
  BUL D2
Septemvri Simitli [12] 2
Yantra Gabrovo [11] 3
HT
3
1
FT 5 2
2-8
  HUN D1
Paksi SE Honlapja [4] 3
Mezokovesd Zsory [7] 4
HT
0
1
FT 2 3
7-3
  Finland K
SAPA 4
HIFK 2
HT
0
3
FT 0 4
4-1
  Finland K
Ponnistajat
MPS
HT
0
2
FT 1 5
9-3
  GER D2
SC Paderborn 07 [11] 1
Nurnberg [9] 4
HT
1
0
FT 2 2
3-6
  GER D2
Karlsruher SC [3] 1
Darmstadt [15] 3
HT
1
0
FT 3 0
5-1
  GER Reg
Viktoria Aschaffenburg [7] 4
Greuther Furth (Youth) [19] 5
HT
1
1
FT 2 2
5-3
  AUT D2
Lafnitz [5] 1 2
Austria Lustenau [13] 2
HT
1
3
FT 1 4
6-2
  AUT D2
FC Wacker Innsbruck [4]
Kapfenberg [10] 3
HT
1
0
FT 2 0
8-0
  AUT D2
FC Liefering [2] 2
St.Polten [9] 3
HT
0
0
FT 2 1
6-10
  AUT D2
Grazer AK [6] 3
SV Horn [15] 3
HT
1
1
FT 1 1
5-6
  AUT D2
Rapid Vienna (Youth) [14] 1
FC Superfund Pasching [8] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  EST D1
Vaprus Parnu [10]
FC Kuressaare [9] 1
HT
1
1
FT 2 1
3-11
  INT CF
Rot-Weiss Ahlen [18]
Rot-Weiss Erfurt 2
HT
1
0
FT 1 1
6-2
  INT CF
FC Hagen/Uthlede 3
Werder Bremen (Youth) [1] 2
HT
0
1
FT 0 3
2-8
  INT CF
BK Frem 3
Roskilde
HT
0
1
FT 0 2
5-4
  INT CF
Concarneau [5]
Vannes [2]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  INT CF
Chateauroux [20]
Chartres FC [12]
HT
0
0
FT 0 1
8-3
  INT CF
SV Schwechat
FC 1980 Wien
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  INT CF
Bremer SV
VfL Oldenburg
HT
3
2
FT 3 3
0-0
  INT CF
TSG Balingen [15]
SG Barockstadt
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  AUS D3
SV Stripfing Weiden [6] 1
First Wien 1894 3
HT
1
1
FT 3 3
4-4
  AUS L
SAK Klagenfurt 3
ATSV Wolfsberg 3
HT
1
0
FT 2 1
3-4
  GER OBW
Würzburger FV 3
DJK TEUTONIA SCHALKE 1
HT
0
1
FT 2 4
4-7
  AUS L
St Jakob/Rosental 2
ASK Klagenfurt 3
HT
0
0
FT 0 0
5-8
  GFA D2
Jarra West FC 1
Samger FC 1
HT
0
0
FT 0 0
1-2
  BUL D2
CSKA 1948 Sofia II 1
Neff supporting Simic [15] 3
HT
2
0
FT 3 1
7-2
  ALG D1
CR Belouizdad [1] 3
JS kabylie [8]
HT
2
1
FT 2 1
6-2
  IRN PR
Esteghlal Tehran [3] 3
Sepahan [2] 1 5
HT
0
0
FT 1 2
8-3
  IRN PR
Peykan [7] 2
Persepolis [1]
HT
0
2
FT 0 2
4-0
  IRN PR
Tractor S.C. [6]
Saipa [15]
HT
3
1
FT 5 1
0-0
  IRN PR
Shahr Khodrou [8]
Foolad Khozestan [5]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  IRN PR
Zob Ahan [14]
Mes Rafsanjan [10]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  IRN PR
Gol Gohar FC [4]
Nassaji Mazandaran [12]
HT
0
1
FT 2 2
0-0
  IRN PR
Sanat-Naft [11]
Mashin Sazi [16] 1
HT
1
1
FT 2 1
4-4
  IRN PR
Shahrdary Arak [9]
Naft Masjed Soleyman FC [13]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  INT CF
Heracles Almelo [9] 1
RKC Waalwijk [15] 1 1
HT
1
0
FT 4 1
1-3
  INT CF
Hertha Berlin [14] 1
Al Hilal [1]
HT
2
1
FT 3 2
2-2
  SER D1
Proleter [16] 1
Novi Pazar [15] 1
HT
0
1
FT 2 2
8-3