POR D1
Vizela [12] 3
Benfica [3] 3
HT
0
0
FT 0 1
7-12
  NOR D1
Odd Grenland [10]
Brann [14] 1
HT
2
2
FT 3 3
6-9
  CZE D1
Sparta Praha [3] 4
Mlada Boleslav [8] 2
HT
0
0
FT 1 0
6-1
  CAF CL
ES Setif [2] 6
F.C. Nouadhibou 3
HT
1
0
FT 2 0
9-1
  CAF CL
Al-Hilal Omdurman 1
Rivers United [6] 2
HT
1
0
FT 1 0
5-5
  MAL D1
Sirens [8] 2 3
Birkirkara FC [2] 4
HT
0
2
FT 3 2
4-6
  GUA D1
C.S.D. Comunicaciones [2] 2
Malacateco [4] 2
HT
0
0
FT 2 1
4-0
  MEX D1
Pumas U.N.A.M. [17] 3
Club Tijuana [18] 1
HT
1
0
FT 3 1
7-4
  Spain D4
Lucena CF 3
CD Rota 2
HT
1
0
FT 1 0
6-1
  Spain D4
CD El Palo 4
Torredonjimeno
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  Spain D4
Motril 8
CD Alhaurino 1 6
HT
0
0
FT 1 1
4-1
  Spain D4
Manchego Ciudad 1
Miguelturreno 1 4
HT
0
0
FT 2 0
6-3
  Spain D4
Atletico Porcuna CF 1
Juventud Torremolinos CF 2
HT
1
1
FT 1 1
5-9
  Spain D4
Callosa Deportiva CF 1
Jove Espanol 3
HT
0
0
FT 0 1
5-5
  MEX U20
Pachuca U20 [17]
FC Juarez U20 [18]
HT
0
0
FT 6 0
0-0
  CRC D2
Puntarenas 1
Marineros de Puntarenas 3
HT
0
1
FT 2 1
4-7
  GUA D2
Marquense 3
Coatepecano IB 4
HT
1
0
FT 3 0
1-3
  GUA D2
CD Zacapa 1 3
Deportivo Mixco 2 3
HT
0
0
FT 1 0
11-8
  GUA D4
CSYD Carcha 4
Manati FC 1 8
HT
1
1
FT 2 1
6-2
  GUA D2
Deportivo Sanarate 4
CSD Agua Blanca 4
HT
0
0
FT 0 2
3-2
  GUA D4
Deportivo Santa Cruz A.V 2
CD Salama 1 4
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  GUA D2
Juventud Pinulteca FC 1
C.S.D. Comunicaciones B 3
HT
0
1
FT 1 1
3-1
  GUA D4
Deportivo Tiquisate 3
Pajapita FC 3
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  SLV U20
Once Deportivo de Ahuachapan Reserves 6
CD Platense Zacatecoluca Reserves 2
HT
2
2
FT 2 3
8-2
  ISR D1
Beitar Jerusalem [12] 6
Hapoel Haifa [3] 4
HT
1
1
FT 2 1
3-5
  COL RL
Deportivo Alexis Garcia
E.D.P IND. Medellin 3
HT
0
0
FT 0 0
2-3
  GER D1
VfL Bochum [15]
Eintracht Frankfurt [14] 2
HT
1
0
FT 2 0
4-7
  GRE D1
Olympiakos Piraeus [1] 2
PAOK Saloniki [3] 2
HT
2
0
FT 2 1
3-3
  BOS PL
FK Tuzla City [2] 3
Borac Banja Luka [5] 1
HT
0
1
FT 1 1
3-5
  GUA D1
Nueva Concepcion [12] 2
Antigua GFC [1] 1
HT
0
0
FT 1 0
6-6
  Spain D4
Real Jaen CF 2
UD Marbella 6
HT
0
1
FT 0 1
3-1
  HOL D1
Groningen [16] 1
AZ Alkmaar [9] 3
HT
1
0
FT 2 0
3-11
  BEL D2
Red Star Waasland [2]
KVSK Lommel [3] 2
HT
1
0
FT 2 1
8-6
  POL PR
Piast Gliwice [11] 2
Legia Warszawa [15] 2
HT
2
1
FT 4 1
1-14
  CAF CL
CR Belouizdad [1]
ASEC MIMOSAS
HT
1
0
FT 2 0
7-0
  CAF Cup
JS kabylie [6]
FAR Forces Armee Royales [6] 3
HT
0
0
FT 2 1
1-7
  CAF Cup
Renaissance Sportive de Berkane [7] 1
US Ben Guerdane [5] 3
HT
1
0
FT 4 0
5-2
  CHI D2
Deportes Temuco [7] 1
Fernandez Vial [9] 1
HT
0
0
FT 2 1
7-2
  SLO D2
Krka [11] 5
Roltek Dob [6] 4
HT
1
0
FT 1 0
5-7
  ARG B M
Defensores Unidos [13] 3
Deportivo Merlo [16] 4
HT
1
1
FT 2 1
5-3
  BRA SPC
Noroeste 2
Botafogo B SP 2
HT
0
1
FT 1 2
5-1
  Brazil DDL
Avenida RS 3
Veranopolis RS 1 5
HT
0
0
FT 0 0
5-8
  ACT M
Ferrocarril Midland [15] 2
Club Lujan [17] 3
HT
0
2
FT 0 2
7-3
  BRA PE2
America PE 2
Ipojuca AC 1
HT
0
0
FT 1 0
8-0
  ACT M
Ituzaingo [1] 1
Leandro N Alem [18] 4
HT
1
0
FT 1 0
4-8
  ADT M
Liniers [3] 3
Puerto Nuevo [1] 1 2
HT
2
0
FT 2 2
11-1
  ACT M
Sportivo Dock Sud [5] 1 4
Berazategui [2] 2
HT
1
2
FT 1 2
6-2
  Brazil DDL
GA Farroupilha/RS
Guarany de Bage
HT
0
0
FT 1 0
1-1
  Brazil L
Sao Paulo RJ 1 2
Goytacaz RJ 1 5
HT
0
0
FT 0 0
7-6
  Brazil L
Campos RJ 4
Ceres/RJ 3
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  Bra SD
Cruzeiro U23 5
Zumbi EC U23 3
HT
1
0
FT 1 0
0-6
  BNY
Brasil de Pelotas U20 1 4
FBC Riograndense U20 1 4
HT
1
1
FT 3 2
1-3
  GUA LNW
St Lucia (w)
CSD Barcena FF (w)
HT
2
0
FT 4 0
8-2
  CHI T
Escuela Macul 1
Municipal Santiago 1
HT
1
3
FT 1 4
0-7
  Brazil L
CGI April 7 1 5
Serra Macaense 3
HT
0
0
FT 0 4
6-6
  Bra SD
CA Itajai 1
CFZ Imbituba SC 2
HT
1
2
FT 1 3
5-2
  Can PL
Atletico Ottawa [8] 2
York 9 FC [5] 2
HT
1
0
FT 1 1
4-7
  BRA PE2
Ypiranga PE 2
Caruaru City FC 2
HT
1
1
FT 1 1
5-5
  Bra SD
Cacador AC 1
Figueirense 3
HT
0
0
FT 1 2
7-12
  Bra SD
Batistense 4
Caravaggio FC 1
HT
0
1
FT 0 1
10-6
  Bra SD
SEP Patrocinense 1
Araguari AC 2
HT
1
0
FT 4 0
14-2
  Bra SD
Avai 3
Juventus Jaragua Do Sul 1
HT
0
1
FT 0 2
5-4
  BRA GW
EC Juventude (W) 2
Flamengo Sao Pedro (W)
HT
0
3
FT 0 5
1-5
  Bra CUU23
Anama U23
Codajas U23
HT
4
0
FT 4 2
8-8
  Bra SD
Itarema EC 4
Crateus 3
HT
0
1
FT 1 3
2-3
  ARG D2
Quilmes [3] 3
Nueva Chicago [17] 4
HT
1
0
FT 3 1
10-0
  ARG B M
Villa San Carlos [15] 3
CA San Miguel [11] 3
HT
3
0
FT 4 2
5-8
  BNY
Dinamo EC U20 4
CRB (Youth) 2
HT
1
2
FT 2 6
6-9
  PER D1
Univ.Cesar Vallejo [9] 2
Alianza Universidad [16]
HT
2
1
FT 3 1
4-6
  URU D1
Liverpool URU [8] 4
Boston River [11] 1
HT
0
0
FT 2 2
7-7
  ITA D2
Spal [15]
Como [16] 4
HT
0
1
FT 1 1
10-4
  POR D2
Clube Desportivo Trofense [14] 1
SC Covilha [13] 3
HT
2
0
FT 3 0
4-4
  ARG D2
Gimnasia Jujuy [8] 3
San Martin San Juan [14] 4
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  INT CF
CAB Tuntum 4
EC Timon 2
HT
1
0
FT 1 1
5-9
90min[1-1],Pen[2-3],
  ECU D1
Olmedo Riobamba [16] 2
Delfin SC [8]
HT
0
0
FT 1 3
6-3
  BRA MGY
Cruzeiro (Youth) 1 2
America MG (Youth) 4
HT
1
1
FT 1 1
6-3
  Bra SD
Rolandia EC 1 5
Arapongas EC 3
HT
1
2
FT 5 3
10-2
  URU D2
CA Bella Vista
Colon CF 1 4
HT
0
0
FT 0 0
15-8
  Bra SD
Guanabara City FC 3
America FC Natal RN 3
HT
1
0
FT 3 1
4-7
  Bra SD
Menina Olimpica (w) 1
Tiangua (w) 1
HT
5
0
FT 7 2
9-1
  ITA D1
Inter Milan [3] 2
Juventus [7] 2
HT
1
0
FT 1 1
5-2
  FRA D1
Marseille [3] 1
Paris Saint Germain (PSG) [1] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-5
  ARG D1
Colon de Santa Fe [8] 1
Estudiantes La Plata [7] 2
HT
1
1
FT 2 1
2-7
  ARG D1
Godoy Cruz Antonio Tomba [14] 2
Banfield [24] 1
HT
1
0
FT 2 1
4-4
  SPA D1
Atletico Madrid [5] 1
Real Sociedad [1] 3
HT
0
1
FT 2 2
4-3
  SPA D2
Las Palmas [8]
AD Alcorcon [22] 1
HT
1
0
FT 3 0
9-2
  BEL D1
Oud Heverlee [16]
Sint-Truidense [11] 3
HT
0
0
FT 4 1
3-6
  BRA D1
Atletico Mineiro [1]
Cuiaba [9]
HT
2
1
FT 2 1
7-2
  BRA D1
Internacional RS [6] 1 3
Corinthians Paulista (SP) [7] 1 3
HT
1
0
FT 2 2
3-2
  CAF CL
Wydad Casablanca [1]
Accra Hearts of Oak [1]
HT
4
0
FT 6 1
0-0
  BRA D2
Nautico (PE) [9] 4
Vasco da Gama [7] 3
HT
1
2
FT 2 2
12-4
  BRA D2
Remo Belem (PA) [13] 2
Ponte Preta [16] 5
HT
0
1
FT 0 1
6-2
  BOL D1
Independiente Petrolero [3] 5
Real Tomayapo [13] 2
HT
0
0
FT 1 0
2-4
  COL D2
Leones [3] 1 5
Bogota FC [2] 1 4
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  CHI D3
D. Concepcion 3
Deportes Recoleta 1
HT
0
1
FT 0 1
9-9
  ARG D3FA
Boca Unidos 1
Union Sunchales
HT
3
1
FT 5 1
2-10
  CHI D3
General VelAsquez 3
AC Colina 1
HT
2
1
FT 3 2
4-9
  Bra SD
Aparecidense GO 1
ABC RN 3
HT
1
1
FT 4 2
4-10
  ACT M
Claypole [14] 1
Central Cordoba De Rosario [9] 4
HT
0
0
FT 2 0
3-9
  ARG D3FA
Sarmiento Resistencia 2
Sportivo Belgrano 1
HT
1
0
FT 1 0
1-3
  ARG D3FA
Juventud U.Gualeguaychu 5
Defensores Belgrano (VR) 3
HT
0
0
FT 1 1
9-4
  ARG D3FA
Estudiantes de San Luis 4
Olimpo Bahia Blanca 1
HT
0
1
FT 0 1
6-2
  ARG D3FA
Club Circulo Deportivo 3
Huracan Las Heras 2
HT
0
1
FT 0 2
7-5
  Bra SD
Goiatuba 2
Inhumas 1
HT
0
0
FT 1 0
8-5
  GUA LNW
FCF El Estor (w)
Muniguate (w) 1 4
HT
0
2
FT 1 2
6-4
  BNY
Capital TO U20 1 3
Taquarussu EC U20 3
HT
2
1
FT 2 5
3-10
  ARG TB
Sportivo Norte 2
Ferrocarril del Estado 2
HT
1
1
FT 1 2
5-1
  Bolivia N B
Deportivo Shalon 1 2
CD Torre Fuerte 4
HT
0
1
FT 2 1
4-5
  BNY
NC Paraiso U20 4
Palmas FR U20 2
HT
0
1
FT 0 2
0-10
  BRA D3
Gremio Novorizontin [1]
Tombense [2] 1
HT
0
0
FT 0 1
10-3
  POR D1
Portimonense [5] 1
Estoril [4] 3
HT
0
0
FT 0 2
6-1
  CHI D1
Colo Colo [1] 3
Univ Catolica [2] 3
HT
0
1
FT 2 1
6-2
  ARG D2
Deportivo Maipu [13] 3
San Martin Tucuman [4] 1
HT
0
0
FT 0 2
4-6
  ARG D3FA
Villa Mitre 3
CA Juventud Unida San Luis 2
HT
1
1
FT 2 1
11-5
  VEN D2
Univ Los Andes 3
Urena SC 1
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  ARG D3FA
Gimnasia yTiro 1
Defensores Pronunciamiento 3
HT
0
0
FT 1 0
7-4
  Bolivia N B
Atletico Bermejo 2
Universitario De Vinto 2
HT
0
0
FT 0 3
6-4
  VEN D2
Fundacion AIFI 1
Atletico La Cruz 3
HT
0
1
FT 2 2
10-2
  CRC D1
Santos De Guapiles [3] 4
Jicaral [12] 1 1
HT
1
2
FT 2 3
8-2
  COL D2
Real Santander [12] 1 2
Fortaleza F.C [1] 3
HT
1
0
FT 1 1
2-2
  COL D2
Llaneros FC [7] 2
Barranquilla FC [11] 2
HT
1
1
FT 4 2
3-5
  ARG D3FA
Desamparados
Sansinena 2
HT
1
0
FT 1 0
2-7
  ARG D3FA
Independiente Chivilcoy
Deportivo Madryn 4
HT
0
0
FT 1 0
13-0
  GUA D2
Sacachispas GT 3
Club Aurora 4
HT
1
0
FT 1 1
10-4
  GUA D2
Plataneros La Blanca 1
Puerto San Jose 2
HT
1
0
FT 1 0
5-2
  ARG D3FA
Club Ciudad de Bolivar 1
Sportivo Penarol 3
HT
2
1
FT 3 1
3-5
  PUR L
Puerto Rico Sol FC 3
Criollos De Caguas 1 4
HT
4
1
FT 6 1
7-8
  Bra CUU23
Caapiranga U23 2
Canutama U23 2
HT
0
0
FT 1 0
5-3
  PER D1
Alianza Lima [1] 3
Sporting Cristal [2] 2
HT
0
2
FT 1 3
4-3
  URU D1
CS Cerrito [12] 2
Wanderers FC [5] 4
HT
0
0
FT 2 2
2-5
  COL D2
Union Magdalena [5] 4
Valledupar FC [15] 3
HT
2
1
FT 3 1
3-3
  USL D1
Tacoma Defiance [22] 3
Los Angeles Galaxy II [18] 1
HT
1
0
FT 3 2
3-6
  MLS
Austin FC [13] 3
Houston Dynamo [11] 2
HT
2
0
FT 2 1
10-10
  ARG D1
CA Huracan [9] 2
San Lorenzo [21] 2
HT
0
0
FT 2 1
6-1
  COL D1
Aguilas Doradas [15] 3
Deportivo Cali [13] 2
HT
1
1
FT 1 2
11-6
  PAR D1
Olimpia Asuncion [10]
Guarani CA [1] 2
HT
1
1
FT 1 3
6-4
  SLV D1
Once Deportivo Ahuachapan [3] 3
CD Platense Municipal Zacatecoluca [9] 1
HT
1
0
FT 1 1
4-3
  SLV D1
Luis Angel Firpo [6] 1
Alianza San Salvador [1] 1 1
HT
0
1
FT 2 1
7-1
  SLV D1
Atletico Marte [8] 2
Aguila [4] 3
HT
0
1
FT 1 2
4-5
  CHI D2
Union San Felipe [15] 3
CD Copiapo S.A. [2] 5
HT
0
2
FT 2 3
5-4
  USL D1
Birmingham Legion [5] 3
Sporting Kansas City(R) [28] 1
HT
4
0
FT 6 0
3-4
  ECU D1
Manta FC [15] 6
Guayaquil City [6] 4
HT
0
0
FT 1 1
6-4
  GUA D2
Deportivo Xinabajul 4
Siquinala FC 3
HT
0
0
FT 4 0
5-4
  GUA D2
Deportivo San Pedro 2
CSD Amatitlan 5
HT
0
0
FT 0 0
6-2
  GUA D2
Chimaltenango FC 2
Deportivo Mictlan 3
HT
0
0
FT 1 0
5-1
  COL RL
Inder Girardota 1
Envigado FC Reserves 2
HT
0
1
FT 1 1
3-8
  GUA LNW
Marquense (w) 2
Chimaltecas CSDFF (w) 2
HT
3
1
FT 4 1
1-2
  GUA LNW
FC Cremas (W) 2
UNIFUT-Rosal (w) 1
HT
0
0
FT 0 2
3-7
  SLV D2
AD Inter San Salvador 4
Once Lobos Chalchuapa 2
HT
1
0
FT 1 0
4-7
  HON LDA
FC Alvarado 2
Social Sol 4
HT
0
0
FT 0 0
10-3
  MEX D3
Huracanes Izcalli FC 3
Aguacateros CDU 4
HT
0
0
FT 1 1
3-12
  HON LDA
San Juan Huracan 3
Real Juventud 4
HT
0
1
FT 2 4
4-2
  INT FRL
Costa Rica (w) [36] 1
Jamaica (w) [51] 4
HT
0
0
FT 0 0
0-9
  BRA D3
Ypiranga(RS) [3] 2
Manaus (AM) [5] 4
HT
0
0
FT 1 1
5-6
  HON D1
Marathon [6] 3
Platense [10] 2
HT
0
1
FT 1 1
7-2
  ARG D3FA
Club Cipolletti 4
Sol de Mayo 4
HT
1
0
FT 1 1
7-5
  BRA D1
Bragantino [5] 3
Sao Paulo [13]
HT
0
0
FT 1 0
3-5
  BOL D1
Atletico Palmaflor Vinto [9] 4
Always Ready [1] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  SLV D1
CD FAS [2]
Municipal Limeno [11] 1
HT
1
1
FT 2 1
14-1
  CRC D1
Deportivo Saprissa [5] 3
Cartagines Deportiva SA [4] 3
HT
1
0
FT 1 1
3-3
  HON D1
CD Motagua [2] 1
Real Sociedad Tocoa [7] 1 3
HT
2
0
FT 5 1
7-3
  HON D1
Lobos UPNFM [5] 4
Real Espana [3] 4
HT
0
1
FT 1 2
4-5
  MEX D2
Monarcas Morelia [3] 2
Tepatitlan de Morelos [11] 3
HT
1
1
FT 2 2
8-3
  ARG D3FA
Gimnasia C. Uruguay 1
Chaco For Ever 3
HT
0
3
FT 1 3
4-7
  Brazil DDL
Sao Paulo RS 1
Uniao Frederiquense RS 1
HT
0
1
FT 0 2
7-5
  DOM D1
Cibao FC 4
Atletico Vega Real 2
HT
1
1
FT 1 1
8-2
  ARU DDH
SV Britannia 3
SV Deportivo Nacional 3
HT
0
1
FT 2 2
3-2
  BNY
SC Ivoti U20 3
Gramadense U20 1 3
HT
0
2
FT 1 2
4-3
  Cur L
RKV FC Sithoc 1
Centro Social Dep Barber 1
HT
1
0
FT 2 0
3-3
  USL D1
San Diego loyalty [12] 2
Oakland Roots [24] 1 4
HT
1
1
FT 3 4
4-7
  CHI D1
Huachipato [16]
Audax Italiano [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
8-0
  COL D1
America de Cali [12] 3
Atletico Nacional Medellin [1] 4
HT
0
1
FT 0 2
3-3
  ARG D1
Velez Sarsfield [5] 2
Boca Juniors [3] 1
HT
1
0
FT 2 0
2-0
  PAR D1
Libertad [7] 2
FC Nacional Asuncion [5] 3
HT
0
1
FT 1 2
9-0
  BRA D1
Bahia [17] 1
Chapecoense SC [20] 1
HT
2
0
FT 3 0
4-9
  BRA D2
Brusque FC [15]
Vila Nova [12] 2
HT
1
2
FT 2 3
5-5
  URU D1
Nacional Montevideo [3] 1 3
Rentistas [14] 2
HT
2
1
FT 2 2
4-7
  BOL D1
Real Santa Cruz [11] 1 2
Bolivar [5] 5
HT
0
1
FT 0 3
1-3
  USL D1
Miami FC [9] 2
New York Red Bulls B [27] 2
HT
1
0
FT 2 0
7-6
  ECU D1
Club Sport Emelec [5] 2
Barcelona SC(ECU) [7] 2
HT
1
1
FT 2 1
2-4
  Belize PL
Hankook Verdes
Caesar Ridge FC 2
HT
5
0
FT 13 1
9-2
  MLS
Orlando City [4] 1
New England Revolution [1] 1
HT
1
0
FT 2 2
5-8
  MEX D1
Atletico San Luis [11] 1
Atlas [2]
HT
0
4
FT 2 6
5-8
  USL D1
El Paso Locomotive FC [3] 2
OKC Energy FC [20]
HT
4
0
FT 4 0
6-2
  NIC D1
Real Madriz FC [6] 1
Deportivo Ocotal [8] 1
HT
1
1
FT 1 1
4-0
  ARU DDH
SV La Fama 3
SV Dakota 1
HT
0
1
FT 1 3
3-5
  GUA LNW
Deportivo Mixco (W) 1
Pares (w) 1 2
HT
1
0
FT 3 0
2-4
  MEX D1
Santos Laguna [13] 2
Toluca [5] 4
HT
1
0
FT 2 2
9-3
  NIC D1
Diriangen [1] 2
Managua FC [4] 2
HT
0
1
FT 0 3
5-5
  COL D1
Atletico Huila [20] 2
Independiente Santa Fe [14] 5
HT
0
0
FT 1 2
3-3
  MEX D1
Pachuca [14]
FC Juarez [16] 2
HT
0
1
FT 1 1
10-3
  NIC D1
UNAN Managua [9]
Walter Ferretti [5]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  AFC U23
Mongolia U23 3
Thailand U23 1
HT
0
1
FT 1 1
2-4
  RUS D2
SKA Khabarovsk II [6] 1
Metallurg Vidnoye [11]
HT
1
0
FT 3 2
0-0
  CHA D2
Shanghai Jiading Huilong [1]
Dongguan Guanlian [2]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  CHA D2
Shanxi Longjin [1]
Qingdao Manatee [1]
HT
0
0
FT 2 3
0-0
  CWPL
HeNan Huishang (w) [7]
Wuhan Jianghan (w) [1]
HT
0
2
FT 0 5
0-0
  CWPL
Zhejiang Hangzhou (w) [9]
Shandong Ticai (w) [8]
HT
0
2
FT 2 2
0-0
  IND D2
CISF New Delhi 1 1
Royal Rangers FC 1
HT
0
3
FT 0 6
2-3
  RUS D2
FK Chita [8] 3
Zvezda Sint Petersburg [6] 1
HT
1
1
FT 1 2
4-10
  AFC U23
Malaysia U23 1
Laos U23 2
HT
0
0
FT 1 0
4-0
  IND D2
Uttarakhand FC 1 2
Youngmen SC 2
HT
0
0
FT 1 1
4-5
  CWPL
Jiangsu Suning (w) [5]
Changchun Masses Properties (w) [3]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  CWPL
Shanghai RCB (w) [2]
Beijing Beikong (w) [6]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  CWPL
Sichuan (w) [10]
Guangdong Meizhou Huijun (w) [4]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  IDN ISL
Persipura Jayapura [16]
Barito Putera [17] 1
HT
0
0
FT 0 1
6-9
  IDN D1
Persekat Tegal
Dewa United FC 2
HT
0
2
FT 0 2
4-6
  UEFA-W U19
Kosovo U19(w) 3
Croatia (w) U19 2
HT
0
1
FT 0 1
0-10
  UEFA-W U19
Liechtenstein (w) U19 1
Latvia (w) U19
HT
0
0
FT 0 0
0-2
  AFC U23
Korea U23 2
Philippines U23 2
HT
0
0
FT 3 0
5-0
  IND D2
National United SC
Jaguar FC 3
HT
1
0
FT 1 3
7-1
  IND D2
Ahbab FC
Tarun Sangha FC
HT
0
1
FT 0 5
6-8
  SVK U19 A
FC Tatran Presov U19 2
Partizan Bardejov U19 2
HT
1
0
FT 1 0
1-3
  TKM D1
FC Ahal [2]
Nebitchi [7]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  UZB D1
FK Andijon [13] 1
Nasaf Qarshi [4] 4
HT
1
0
FT 1 1
2-3
  IND GoaPL
Velsao SCC
Dempo
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  RUS D2
Avangard [6] 1
FK Fakel Voronezh Youth [11] 5
HT
1
0
FT 1 1
13-3
  RUS D2
Zenit-2 St.Petersburg [7]
FC Tver [1]
HT
0
1
FT 1 1
10-8
  RUS D2
FK Kolomna [10]
Kvant Obninsk [9]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  RUS D2
Arsenal Tula II [7] 4
Sokol [2]
HT
0
2
FT 1 4
5-7
  RUS D2
FK Volna Nizhegorodskaya [5] 2
Chertanovo Moscow [9] 1
HT
1
2
FT 3 2
7-8
  AFC U23
Iran U23 1
Nepal U23 1
HT
0
0
FT 4 0
11-0
  BLR RL
FC Minsk Reserves 1 1
Slavia Mozyr Reserve 1 1
HT
4
0
FT 5 0
13-1
  IDN D1
PSIM Yogyakarta 2
Persijap Jepara
HT
1
0
FT 2 2
1-4
  TKM D1
Sagadam FK [3]
FC MERW [6]
HT
1
2
FT 4 2
0-0
  RUS D2
Peresvet Podolsk [4] 2
FK Znamya Noginsk [8] 1 4
HT
0
1
FT 2 1
8-3
  IRQ D1
Al Karkh [17] 3
Al Sinaah [10] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-2
  IRQ D1
Al-Naft [11] 1
Al Shorta [2]
HT
0
0
FT 0 1
1-7
  AFC U23
Singapore U23 2
Timor Leste U23 1 1
HT
1
2
FT 2 2
13-2
  ENG PU23
West Bromwich U23 [2] 2
Stoke City U23 [7] 2
HT
1
0
FT 1 1
6-2
  ARG RESL
Atletico Tucuman Reserve 3
CA Patronato Reserves
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  ETH PR
Hadiya Hossana 2
Bahir Dar Kenema FC 1
HT
0
0
FT 0 1
0-4
  IRQ D1
Newroz SC(IRQ) [20]
Al Qasim Sport Club [16]
HT
2
2
FT 3 2
0-0
  KSA YTH
Al-Hilal (Youth) [8] 2
Al-Tai (Youth) [13] 1
HT
1
0
FT 4 0
3-0
  UEFA-W U19
Armenia (w) U19
Estonia (w) U19
HT
0
2
FT 0 6
0-0
  UEFA-W U19
Montenegro (w) U19 2
Bosnia (w) U19 1
HT
0
1
FT 0 1
7-5
  SVK D2
MFK Dubnica nad Vahom [12] 4
STK Samorin [11] 3
HT
1
0
FT 1 2
5-8
  IRN PR
Fajr Sepasi [13]
Gol Gohar FC [2]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  IRN PR
Persepolis Pakdasht [11] 1
Peykan [9] 1 2
HT
0
2
FT 0 2
5-0
  UKR D2
Vpk Agro Magdalinovka [15] 3
Hirnyk-Sport [12] 1
HT
0
1
FT 1 2
11-1
  PAR D2
Fulgencio Yegros [18]
Deportivo Capiata [16]
HT
1
0
FT 1 2
0-0
  PAR D2
Atyra FC [10] 1
Deportivo Santani [14]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  JOR D2
Al-Ahly 3
Al-Arabi Irbid 4
HT
1
0
FT 2 3
1-4
  JOR D2
Sama Al Sarhan 1
Al-Tora 1
HT
1
0
FT 3 2
5-7
  ROM D2
Concordia Chiajna [4] 2
ASC Corona Brasov [17] 1
HT
2
1
FT 2 1
1-1
  UEFA-W U19
Albania U19(w) 1
Wales (w) U19
HT
0
2
FT 1 4
3-7
  UEFA-W U19
Andorra U19 (W) 1
Moldova (w) U19 3
HT
0
0
FT 1 0
3-5
  EGY D1
NBE SC 1
Talaea EI-Gaish 2
HT
1
0
FT 3 0
5-9
  OMA PL
Al-Seeb [4]
Al-Nahda Muscat [1]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  RUS D2
FK Ryazan [5] 1
Zenit Penza [8] 3
HT
1
0
FT 3 1
4-5
  RUS D2
Dinamo Moscow B [2] 4
Olimp-Dolgiye Prudy-2 [7] 1
HT
2
0
FT 3 2
5-1
  RUS D2
Luki Energiya [9]
FK Leningradets [2]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  RUS D2
Rodina Moskva [1] 2
Mordovya Saransk [2] 3
HT
0
1
FT 3 1
8-3
  ENG U23 D1
Swansea City U23 [16] 1
Watford U23 [11]
HT
2
0
FT 2 0
13-0
  ARG RESL
Gimnasia LP Reserves 1
Central Cordoba SdE Reserves 1
HT
0
0
FT 1 1
9-2
  ARG RESL
Velez Sarsfield Reserves 3
Boca Juniors Reserve 5
HT
0
0
FT 1 2
10-5
  ARG RESL
CA Aldosivi Reserves 1
Arsenal de Sarandi Reserves 4
HT
0
2
FT 0 2
6-4
  ARG RESL
Colon Reserves 4
Estudiantes LP Reserves 2
HT
0
1
FT 2 1
1-6
  AEGT YL
Quilmes U20 3
Almagro U20 3
HT
1
0
FT 3 0
6-2
  BUL D2
Minyor Pernik [4] 2
Spartak Varna [3] 3
HT
1
0
FT 1 0
4-6
  TKM D1
FC Altyn Asyr [1]
Energetik Mary [8]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  URU D1
Club Atletico Progreso [5]
IA Sud America [15] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  AFC U23
Iraq U23
Maldives U23 1
HT
2
0
FT 4 0
7-3
  IDN ISL
Persela Lamongan [15] 3
Persik Kediri [14] 3
HT
1
0
FT 1 0
4-3
  IDN D1
Perseru Serui 1
Perserang Serang 1
HT
1
1
FT 4 1
0-0
  IDN D1
PS Hizbul Wathan 2
Putra Sinar Giri 3
HT
1
2
FT 1 4
5-1
  OMA PL
Nizwa Club [13] 1
Muscat [14]
HT
0
0
FT 0 0
6-10
  AFC U23
TajikistanU23
Lebanon U23 1
HT
0
0
FT 1 0
7-4
  CRSK U19
NK Dugopolje U19
NK Orijent U19 2
HT
0
0
FT 1 0
8-5
  UAE C
Al-Sharjah [5]
Ajman [7] 3
HT
1
0
FT 3 3
6-1
  UAE C
Al Nasr Dubai [3] 1
Al-Dhafra [12] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-1
  IRQ D1
Naft Alwasat [3]
Baghdad [12]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  QAT D1
Al Shamal [12] 1
Al Duhail [2] 1 2
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  QAT D1
Al-Ahli Doha [9] 1 2
Al-Arabi SC [3] 2
HT
1
0
FT 1 1
4-9
  NOR D2
Flekkeroy [13] 1
Rosenborg B [14]
HT
2
0
FT 2 1
9-3
  ROM D1
Academica Clinceni [16]
UTA Arad [8]
HT
0
3
FT 0 3
7-3
  IRN PR
Zob Ahan [5] 1
Esteghlal Tehran [4] 1
HT
0
1
FT 0 2
2-3
  IRN PR
Tractor S.C. [16] 2
Sanat-Naft [12] 1
HT
1
0
FT 3 0
3-5
  KSA D1
AL-jeel [10] 1
Al-Akhdoud [19] 2
HT
0
0
FT 0 1
2-5
  Kuw FC
Al Kuwait SC [5]
Al-Yarmouk [2]
HT
0
1
FT 3 1
0-0
  UEFA U17
Hungary U17 3
Georgia U17 4
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  UEFA U17
Iceland U17 2
Estonia U17 1
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  UEFA-W U19
Czech (w) U19 1
Spain (w) U19
HT
0
2
FT 1 3
2-6
  UEFA-W U19
Slovakia (w) U19 1
Portugal (w) U19 1
HT
0
3
FT 2 4
10-4
  AZE D1
Sabail [7] 4
Qarabag [1] 1
HT
2
0
FT 3 1
3-13
  RUS D2
Znamya Truda [10] 2
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk [4] 4
HT
0
0
FT 1 1
4-3
  RUS D2
FC Murom [6] 1
Khimik Dzerzhinsk [8] 1
HT
0
1
FT 1 1
13-4
  RUS D2
Dinamo Saint Petersburg [4] 1 4
FC Olimp Odintsovo [3] 5
HT
0
1
FT 0 1
2-1
  CHI D2
Santiago Morning [4] 3
Municipal Iquique [10] 3
HT
1
0
FT 1 0
0-4
  AFC U23
Qatar U23 1
Yemen U23 3
HT
2
0
FT 3 0
7-1
  ETH PR
Welkite Ketema 3
Fasil Kenema 5
HT
0
1
FT 0 1
2-2
  OMA PL
Sohar Club [9] 1
Saham [11] 1
HT
1
0
FT 2 1
2-4
  KSA D1
Najran SC [16] 2
AL-Rbeea Jeddah [13] 2
HT
0
0
FT 0 2
6-4
  BUL D1
Botev Plovdiv [3] 1 3
Ludogorets Razgrad [1] 1
HT
1
1
FT 1 3
3-4
  EGY D1
Smouha SC 2
Al-Ittihad Alexandria 3
HT
3
0
FT 4 4
1-7
  CHI D1
Santiago Wanderers [17] 1 3
CSD Antofagasta [8] 3
HT
0
1
FT 0 1
7-2
  UKR D2
Obolon Kiev [4] 3
Ahrobiznes TSK Romny [14] 3
HT
1
0
FT 3 1
6-2
  RUS PR
Lokomotiv Moscow [6] 3
FK Sochi [5] 3
HT
1
0
FT 2 1
4-8
  EU-WU17
Sweden (w) U17
Italy (w) U17
HT
1
0
FT 5 0
0-0
  EU-WU17
France (w) U17
Wales (w) U17
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  POL D1
OKS Stomil Olsztyn [17] 2
Sandecja Nowy Sacz [7] 4
HT
0
2
FT 1 2
7-6
  CYP D1
Anorthosis Famagusta FC [10] 4
AEK Larnaca [2] 3
HT
0
1
FT 1 2
5-5
  CYP D1
PAEEK [11] 2
Omonia Nicosia FC [7] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  RUS D2
Saturn Moscow [7] 3
Strogino Moscow [3] 1 1
HT
1
1
FT 1 2
3-0
  AFC U23
Jordan U23 1
Turkmenistan U23 1
HT
0
0
FT 1 0
7-6
  INT FRL
Norway (w) U23 1
Sweden (w) U23
HT
1
0
FT 2 3
4-2
  UAE C
Al-Wasl [9] 1
Banni Yas [11]
HT
1
0
FT 2 0
4-3
  UAE C
Al Oruba (UAE) [13] 2
Ittihad Kalba [10] 3
HT
1
0
FT 1 0
6-8
  CAF WNC
Guinea (w) [141]
Mali (w) [84]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  CAF WNC
Cote D Ivoire (w) [61]
Niger (w)
HT
5
0
FT 11 0
0-0
  CAF WNC
Gambia (w)
Sierra Leone (w) [141] 1
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  IRQ D1
Al Zawraa [6]
AI Kahrabaa [8]
HT
2
0
FT 2 1
2-8
  KSA D1
Al Sahel [12] 3
Hajer [9] 1
HT
0
2
FT 1 4
6-4
  URU D1
Cerro Largo [4] 2
Plaza Colonia [11] 5
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  QAT D1
Qatar SC [8]
Al-Wakra [4] 1 1
HT
0
0
FT 0 0
1-8
  INT FRL
Holland U23 (w) 1
Italy (w) U23 1
HT
2
0
FT 6 0
10-0