FRA D2
Ajaccio [3] 1
Nancy [20] 1
HT
1
0
FT 2 0
5-2
  FRA D2
Sochaux [2] 2
Quevilly [10] 2
HT
0
1
FT 1 1
7-0
  FRA D2
Chamois Niortais [6]
Rodez Aveyron [15] 2
HT
0
1
FT 0 2
4-6
  FRA D2
Le Havre [4] 1
Pau FC [7] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-11
  FRA D2
Guingamp [14] 1
Nimes [13] 4
HT
1
0
FT 3 1
8-6
  FRA D2
Amiens [19] 3
Valenciennes [12] 1
HT
1
0
FT 3 0
4-4
  FRA D2
Grenoble [11] 2
Dijon [16] 2
HT
1
0
FT 1 2
5-5
  FRA D2
USL Dunkerque [17]
Caen [9]
HT
0
0
FT 1 1
6-6
  POR D1
CD Tondela [10] 1 2
FC Porto [2] 4
HT
1
2
FT 1 3
3-10
  SPDRFEF
Unionistas de Salamanca [1] 1
SD Logrones [5] 1
HT
2
1
FT 3 3
5-6
  SPDRFEF
Algeciras [4] 6
Real Betis B [19] 1 3
HT
0
1
FT 1 1
9-1
  SPDRFEF
Real Valladol B [17] 5
CF Rayo Majadahonda [4] 4
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  SPDRFEF
C.D. San Fernando Isleno [15] 5
Castellon [11] 1
HT
0
0
FT 1 2
5-2
  POR D2
SL Benfica B [3] 1 3
Academica Coimbra [18] 3
HT
2
1
FT 3 1
3-1
  SPA D3
Cordoba [4] 3
Antequera CF [4] 1 4
HT
1
0
FT 2 0
7-3
  FRA D4
Lorient B [1] 4
Chartres FC [3] 3
HT
3
2
FT 3 2
2-7
  UEFA-W U19
Netherlands (w) U19 3
Austria (w) U19 2
HT
0
0
FT 0 1
4-0
  CAF Cup
Sifakesi [2]
Bayelsa United
HT
4
0
FT 4 0
0-0
  CAF Cup
Al Masry 2
URA Kampala 1 2
HT
1
0
FT 1 0
5-2
  CAF Cup
Al-Ahli tripoli
Biashara United FC
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  CAF Cup
JS Saoura [3] 2
Concorde 1 1
HT
0
0
FT 1 1
9-2
  KSA PR
Al Hilal [7] 2
Al Raed [10] 1
HT
0
0
FT 3 2
3-3
  MAL D1
Mosta FC [11] 2
Floriana F.C. [3] 5
HT
0
1
FT 1 1
5-4
  GUA D1
CD Achuapa [11] 3
Coban Imperial [7] 2
HT
0
0
FT 1 0
2-7
  SLO D2
NK Brezice [16] 3
Triglav Gorenjska [1]
HT
0
0
FT 1 1
2-1
  Spain D4
Ourense CF
Juvenil Ponteareas
HT
0
0
FT 3 2
0-0
  YDL Futsal
Petrarca Padova C5 Futsal
Lido Di Ostiav Meta Futsal
HT
2
0
FT 3 2
0-0
  AUS D3
FC Magna Wiener Neustadt [14] 3
Wiener SC [4] 3
HT
1
1
FT 1 2
4-4
  SUI D2
FC Black Stars Basel [7] 3
Bellinzona [2] 2
HT
0
2
FT 1 3
1-4
  SLV U20
CD Luis Angel Firpo Reserves 3
Alianza FC San Salvador U20 5
HT
0
0
FT 0 1
5-3
  MEX D3
Cimarrones de Sonora FC II 1 3
Mazorqueros FC 2
HT
1
0
FT 1 2
6-5
  AUS D3
Santa Ana [9]
SV Spittal [15]
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  MEX D3
Club Canoneros Marina 2
Reboceros de La Piedad 1 3
HT
0
2
FT 0 2
4-4
  SLV LFW
Municipal Limeno (w) 1
CD Platense Zacatecoluca (w)
HT
1
0
FT 3 1
4-1
  Pol D4
Karkonosze Jelenia Gora 2
Stal Brzeg 4
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  MAR D1
Maghreb Fez [6] 5
DHJ Difaa Hassani Jadidi [3] 1
HT
1
0
FT 3 0
3-7
  GRE D1
Asteras Tripolis [10] 4
Panathinaikos [6] 4
HT
2
1
FT 2 1
1-6
  ISR D1
Hapoel Beer Sheva [1] 3
Hapoel Jerusalem [14] 6
HT
2
0
FT 3 1
6-4
  ROM D1
Dinamo Bucuresti [15] 3
Rapid Bucuresti [6] 2
HT
0
0
FT 1 1
6-10
  Spain D4
Rapido de Bouzas 3
Silva SD 4
HT
0
0
FT 1 0
5-3
  Spain D4
Pobla De Mafumet CF
FC Vilafranca
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  Spain D4
CE Campos 2
CD Manacor 5
HT
2
0
FT 3 1
3-4
  HOL D1
PEC Zwolle [18]
Heracles Almelo [12] 1
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  FRA D4
CHAMALIERES [15]
Yzeure AS [5] 1
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  UEFA-W U19
Switzerland (w) U19
Ireland (w) U19
HT
3
1
FT 3 2
0-0
  POL PR
Wisla Krakow [12] 3
Slask Wroclaw [5] 1
HT
0
3
FT 0 5
5-5
  CAF CL
Raja Casablanca Atlhletic [2]
LPRC Oilers
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  LUX D1
FC Wiltz 71 [12] 4
Fola Esch [4] 4
HT
0
0
FT 1 1
2-4
  MAL D1
Gzira United [4] 3
Balzan FC [9] 3
HT
0
0
FT 1 2
7-4
  GUA D1
CD Puerto de Iztapa [8] 3
CSD Municipal [5] 3
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  ARG B M
Deportivo Armenio [8] 3
Talleres Rem de Escalada [14] 2
HT
0
2
FT 1 3
9-6
  ARG B M
Comunicaciones BsAs [11] 1
UAI Urquiza [9] 1
HT
0
0
FT 2 0
4-7
  Spain D4
Moralo CP 2
CF Trujillo 3
HT
0
1
FT 1 2
3-2
  BRA SPC
Sao Caetano [16] 1
XV de Piracicaba [8]
HT
1
1
FT 1 1
6-5
  Brazil L
Duque de Caxias RJ 5
Olaria
HT
0
0
FT 0 1
4-7
  BEL FAD
Olympic Charleroi [9] 3
La Louviere Centre [15] 3
HT
0
0
FT 2 1
5-4
  FRA D5
Marcq En Baroeuil 1
Saint-Omer 2
HT
2
0
FT 3 0
2-4
  BNY
Sport Club Recife (Youth) 2
Vera Cruz PE U20 1
HT
2
2
FT 3 2
5-6
  Bra SD
Uberaba MG 2
Inter De Minas 3
HT
1
0
FT 1 2
3-6
  BEL FAD
Patro Eisden [4] 2
Dessel Sport [3]
HT
1
0
FT 2 0
7-6
  BNY
Criciuma SC (Youth) 2
Avai (Youth) 2
HT
1
1
FT 1 1
9-4
  BNY
Sete de Setembro PE Youth 1
Retro FC Brasil U20 1
HT
0
0
FT 0 1
2-12
  ACT M
Victoriano Arenas [15] 5
El Porvenir [19] 4
HT
2
0
FT 3 1
3-5
  ADT M
Yupanqui [12] 1
Sportivo Barracas [5] 2
HT
1
2
FT 2 3
9-5
  BRP PS D2
Uniao Suzano AC SP 2
Gremio Prudente 1 3
HT
2
0
FT 4 0
6-2
  Bra SD
Hercilio Luz SC 1
Joinville SC 1 4
HT
1
0
FT 1 0
3-8
  BEL FAD
URS Lixhe-Lanaye [6] 2
Royal Knokke [13] 1
HT
0
0
FT 0 0
11-6
  Bra SD
Uniclinic Atletico Cearense CE 4
Campinense 2
HT
0
0
FT 1 1
5-6
  Bra SD
Desportiva Ferroviaria ES 2
Forte Rio Bananal 3
HT
0
0
FT 0 2
12-2
  Brazil L
Sao Goncalo 3
Serrano BA 3
HT
1
0
FT 1 0
4-8
  BEL FAD
KFC Mandel United [11] 1
FCV Dender EH [8]
HT
0
0
FT 0 2
4-7
  BNY
Sao Goncalo U20 1 2
Goytacaz FC U20 1 2
HT
3
1
FT 5 1
10-3
  ACT M
Real Pilar [8] 1
San Martin Burzaco [13] 1
HT
0
0
FT 0 0
10-0
  Brazil L
AA Carapebus 1 4
Campo Grande CE 1 3
HT
0
0
FT 1 0
1-6
  BNY
Serrano RJ U20 3
Perolas Negras Youth 1 4
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  Brazil L
Perolas Negras 5
Nova Cidade 4
HT
1
0
FT 1 0
9-5
  ISR CL
Sporting Club Tel Aviv 2
SC Bnei Yaffo Ortodoxim 3
HT
1
1
FT 1 3
3-2
  BNY
Brusque U20 4
Concordia U20 5
HT
0
1
FT 2 5
4-3
  Bra SD
America MG (w) 1
Cruzeiro MG (w)
HT
0
0
FT 1 0
2-7
  Can PL
HFX Wanderers FC [4]
Forge FC [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-7
  BNY
Gremio FBPA U20 3
Sao Jose EC U20 3
HT
0
0
FT 0 0
14-7
  BNY
SC Jau U20 1
Sao Gabriel U20 3
HT
4
0
FT 7 0
10-2
  BNY
bis SC U20 3
Petrolina PE Youth
HT
0
0
FT 0 2
7-4
  BNY
Maracaju AC U20 6
Uniao ABC Youth 1 1
HT
0
1
FT 0 3
5-6
  BNY
CA Carazinho U20 1
Passo Fundo U20 2
HT
0
0
FT 1 1
3-5
  BRA SE
Riachao SE 1 3
Barra dos Coqueiros SE 1
HT
0
0
FT 0 2
1-5
  Bra CUU23
Canutama U23 2
Anama U23 1 2
HT
0
0
FT 5 2
3-4
  BNY
Campo Grande AC U20 2
Olaria RJ U20 1
HT
0
2
FT 2 2
1-2
  BRA SPWL
Botafogo RJ(w) 2
Vasco Da Gama(w) 1 2
HT
1
0
FT 1 1
4-1
  BRA SPWL
Perolas Negras (W) 1
Serra Macaense (w) 3
HT
0
1
FT 2 1
7-0
  BRA D4
AD Boquinhense 5
Independente Simao Dias 2
HT
0
0
FT 3 0
6-3
  BRA D4
Falcon FC 4
Socorro/SE 1 6
HT
0
1
FT 2 1
3-3
  BRA D4
America FC Propria 1
Forca Jovem EC 4
HT
0
0
FT 1 0
9-2
  PER D1
Dep.San Martin [18] 2
Alianza Atletico Sullana [15] 2
HT
1
0
FT 3 1
0-10
  SLO D1
FC Koper [1]
NK Olimpija Ljubljana [3] 1
HT
0
1
FT 0 1
5-3
  GER D2
Schalke 04 [3] 2
Dynamo Dresden [11] 2
HT
1
0
FT 3 0
2-9
  SPA D2
Malaga [13] 1
CD Lugo [11] 2
HT
1
0
FT 1 0
9-3
  SUI Sl
Grasshopper [5] 3
FC Zurich [2] 2
HT
3
2
FT 3 3
4-6
  IRE PR
Longford Town [10]
Shamrock Rovers [1] 1
HT
0
0
FT 0 1
6-10
  IRE PR
Finn Harps [8] 1
Sligo Rovers [5] 2
HT
0
0
FT 2 2
8-8
  POL D1
GKS Tychy [5] 3
Skra Czestochowa [13] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-0
  ARG D2
Estudiantes de Caseros [13] 3
Atletico Mitre de Santiago del Estero [10] 1
HT
0
0
FT 5 0
5-2
  ARG D2
All Boys [11] 3
Almagro [8] 1
HT
1
0
FT 1 1
4-2
  ARG D2
Barracas Central [2]
Guillermo Brown [17] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  CHI D2
CD Magallanes [7] 3
Deportes Santa Cruz [5] 1
HT
1
1
FT 1 1
10-6
  ARG B M
CA Fenix Pilar [17] 5
Flandria [2] 1
HT
0
1
FT 0 4
3-3
  URU D2
Miramar Misiones FC 7
Basanez 2
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  Bra SD
Maranhao 1 1
Cordino 5
HT
0
0
FT 1 1
4-3
  BEL FAD
Thes Sport [5] 4
Francs Borains [2] 1 2
HT
2
2
FT 4 3
2-3
  Brazil DDL
Cruzeiro RS 3
CE Lajeadense 1
HT
0
0
FT 0 2
6-4
  Bra SD
Monte Cristo/GO 2
Cerrado EC 2
HT
0
2
FT 0 7
2-10
  POR L3
Real Sport Clube Queluz 1
Vitoria Setubal 3
HT
2
1
FT 2 1
7-9
  Bra SD
AC Izabelense 4
Caete FC 1 5
HT
0
1
FT 0 3
6-4
  ITA D1
Bologna [8] 2 1
AC Milan [2] 3
HT
0
2
FT 2 4
4-1
  BEL D1
KAS Eupen [4] 1
Saint Gilloise [1] 3
HT
0
2
FT 2 3
8-2
  ARG D1
Gimnasia La Plata [12] 1
Central Cordoba SDE [26] 3
HT
0
1
FT 2 2
7-4
  BEL D2
Lierse [5] 2
KMSK Deinze [4] 3
HT
0
1
FT 2 2
5-4
  SPA D1
Athletic Bilbao [9]
Villarreal [12] 3
HT
1
1
FT 2 1
9-2
  FRA D1
Lille [11] 1
Stade Brestois [19] 2
HT
1
1
FT 1 1
5-4
  SPA D2
Leganes [20] 1
Tenerife [7] 3
HT
0
1
FT 1 2
3-1
  HOL D1
RKC Waalwijk [15]
Sparta Rotterdam [17] 1
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  SPDRFEF
Racing de Ferrol [13] 2 3
Cultural Leonesa [12] 3
HT
1
0
FT 1 1
4-1
  SPDRFEF
Villarreal B [1] 4
Andorra CF [7] 1 2
HT
0
0
FT 2 0
2-5
  CAF Cup
Pyramids FC [3] 2
Azam
HT
1
0
FT 1 0
9-6
  COL D1
Patriotas FC [19] 4
Deportivo Pereira [5] 2
HT
1
0
FT 1 2
9-3
  BOL D1
The Strongest [3]
Real Potosi [15] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-7
  MAL D2
Marsa [6]
Qrendi [4] 1
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  CHI T
Lota Schwager 2
Osorno 1
HT
0
1
FT 0 3
2-5
  ARG D3FA
Sportivo Las Parejas 1
Crucero del Norte 2
HT
3
0
FT 3 1
6-8
  SLV U20
CD Chalatenango Reserves 6
Santa Tecla U20 5
HT
1
0
FT 3 2
3-5
  Bra SD
ASEEV 1
Uniao Inhumas 1
HT
2
0
FT 5 1
2-9
  CHI T
CD Rancagua Sur 1 3
CD Trasandino de Los Andes 1 2
HT
1
0
FT 3 2
2-8
  Bolivia N B
Rosario 3
Universitario de Sucre 1
HT
0
0
FT 0 3
5-11
  Bra SD
Taruma/AM 3
Sul America EC
HT
2
1
FT 3 2
6-4
  ARG Rl
CA Nacion MdP 2
CA Libertad MdP 3
HT
1
0
FT 1 1
5-0
  INT FRL
River Plate (w)
Uruguay (w) [73]
HT
0
2
FT 1 2
0-0
  INT FRL
Canada (w) [6] 1
New Zealand (w) [23] 1
HT
2
0
FT 5 1
1-0
  POR D1
Sporting CP [3] 3
Moreirense [14] 3
HT
1
0
FT 1 0
7-1
  BRA D2
Vitoria BA [19] 2
Brasil de Pelotas [20] 3
HT
3
0
FT 4 0
3-3
  MAR D1
Hassania Agadir [13] 2
CAYB Club Athletic Youssoufia [9] 4
HT
0
0
FT 1 0
2-4
  VEN D2
AC Minerven FC Bolivar 2
Libertador FC 5
HT
1
1
FT 1 2
3-5
  VEN D2
Titanes FC 1
Academia Rey 3
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  MLS
Seattle Sounders [1] 5
FC Kansas City [2] 3
HT
0
1
FT 1 2
3-3
  BRA D1
Santos [15] 1
America MG [13] 2
HT
0
1
FT 0 2
3-5
  BRA D1
Juventude [16] 1
Ceara [14] 2
HT
0
0
FT 0 0
9-3
  ECU D1
Universidad Catolica [2] 2
Mushuc Runa [14] 3
HT
0
1
FT 0 1
6-1
  COL D2
Boca Juniors De Cali [15] 2
Orsomarso [10] 3
HT
0
0
FT 2 1
1-5
  ARG D3FA
Ferro Carril Oeste Gral Pico 2
Deportivo Camioneros 1 1
HT
1
0
FT 2 0
5-6
  CHI D3
Rodelindo Roman 1
Deportes Limache 1
HT
0
0
FT 0 0
5-9
  Bra CUU23
Caapiranga U23 2 2
Codajas U23 3
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  BNY
Potiguar U20 2
Baraunas RN U20 4
HT
2
1
FT 3 3
5-5
  BNY
Potyguar CN RN U20 3
ASSU U20 1 2
HT
0
1
FT 0 1
8-2
  BRA D3
SC Paysandu Para [1] 3
Ituano SP [2] 5
HT
0
1
FT 1 4
6-3
  ARG D2
Deportivo Moron [5]
Defensores de Belgrano [9] 3
HT
3
0
FT 3 0
10-4
  PER D1
Universitario De Deportes [5] 2
Cusco FC [17] 3
HT
0
0
FT 2 1
8-4
  ARG D1
Defensa Y Justicia [8] 1
CA Platense [17] 1
HT
0
0
FT 2 1
1-10
  COL D1
Atletico Bucaramanga [13] 3
Deportivo Pasto [17] 6
HT
1
0
FT 2 1
6-2
  PAR D1
River Plate (PAR) [6] 2
Sol de America [4] 4
HT
0
1
FT 0 2
6-1
  CHI D1
Nublense [10]
Everton CD [6]
HT
1
1
FT 1 1
2-2
  CRC D1
Perez Zeledon [12] 1
AD Grecia [6] 3
HT
2
1
FT 3 1
2-10
  CRC D1
Sporting San Jose [7] 1 2
Guadalupe FC [10] 1 7
HT
1
0
FT 2 0
4-5
  GUA D1
CSD Solola [9] 3
Guastatoya [10] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-10
  BRA LNA
CD Arabe Unido 3
Costa Del Este 4
HT
1
0
FT 1 1
2-12
  CRC D2
CD Barrio Mexico 2
Futbol Consultants Moravia 1 3
HT
2
0
FT 2 0
15-3
  BRA LNA
Alianza FC (PAN) 4
Sporting San Miguelito 2
HT
0
0
FT 1 0
5-7
  MEX D3
U.A. Zacatecas 3
Loros Universidad 1
HT
1
0
FT 3 0
10-5
  MEX D3
Ciervos FC
CD Cuautla
HT
2
5
FT 3 7
1-8
  GUA D2
Quiche FC 2
Suchitepequez 2
HT
0
0
FT 1 1
12-2
  NIC D1
HYH Export Sebaco FC [7]
Juventus Managua [4]
HT
1
1
FT 3 3
0-0
  MEX D3
CD Inter Queretaro 1
Montaneses FC 1
HT
0
0
FT 0 0
2-0
  HON LDA
Olancho FC 3
Juticalpa 5
HT
0
1
FT 2 2
8-12
  HON LDA
Villanueva FC 1 1
Parrillas One 3
HT
1
1
FT 4 3
3-7
  MEX D3
Tritones Vallarta MFC 2
Catedraticos Elite 2
HT
3
0
FT 4 0
3-2
  MEX D3
Escorpiones FC 2
Yalmakan FC 3
HT
0
1
FT 0 1
4-8
  INT FRL
Mexico (w) [28] 3
Argentina (w) [35] 3
HT
2
1
FT 6 1
4-2
  NIC D2
Gutierrez Nicaragua
El Sauce FC
Postp.
  BOL D1
Jorge Wilstermann [9] 3
Royal Pari FC [4] 4
HT
2
0
FT 4 1
1-13
  MEX D3
Correcaminos II 1 2
Coras Tepic 3
HT
0
1
FT 0 2
5-4
  SLV LFW
AD Chalatenango (w) 2
Atletico Marte (w) 2
HT
2
0
FT 3 1
2-6
  INT FRL
Puerto Rico (w) [107]
Guyana (w) [88]
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  MEX D3
Atletico Saltillo 1
Gavilanes FC Matamoros 3
HT
1
1
FT 3 1
5-2
  MLS
Columbus Crew [10]
New York Red Bulls [9] 2
HT
1
1
FT 1 2
6-5
  BRA D1
Fluminense RJ [8] 6
Flamengo [2] 3
HT
1
0
FT 3 1
5-7
  BRA D2
Centro Sportivo Alagoano [8] 1
Operario Ferroviario PR [15] 3
HT
2
1
FT 2 4
5-4
  URU D1
Villa Espanola [16] 1 4
CA Penarol [1] 3
HT
0
2
FT 1 3
5-5
  MEX D1
Puebla [10] 1 6
Club Leon [8] 2
HT
0
0
FT 0 1
3-6
  ARG D2
Alvarado Mar del Plata [11] 2
Atletico Atlanta [8] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-3
  MEX D3
Mineros de Fresnillo
Universidad Guadalajara II 2
HT
0
0
FT 0 3
2-6
  Belize PL
Wagiya FC 1
Altitude FC 4
HT
0
0
FT 0 0
1-4
  Bra SD
Gremio Sorriso 1 4
CE Dom Bosco 2
HT
1
0
FT 1 0
2-6
  INT FRL
Colombia (w) [26] 1
Chile (w) [37] 3
HT
1
0
FT 2 0
3-2
  BRA D3
Botafogo PB [3] 1
Criciuma [4] 4
HT
1
0
FT 1 0
7-4
  MEX D1
Monterrey [5] 1
Necaxa [16] 3
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  ARG D2
Club Atletico Tigre [4] 1
Chacarita juniors [16] 1
HT
1
0
FT 1 0
7-0
  BRA D1
Fortaleza [4] 2
Atletico Paranaense [10] 2
HT
2
0
FT 3 0
4-10
  ECU D1
9 de Octubre [4] 3
Orense SC [11] 1 4
HT
1
1
FT 3 1
2-8
  ARU DDH
SV Caravel 1 2
SV Estrella 1 6
HT
1
1
FT 3 3
0-3
  USL D1
Pittsburgh Riverhounds [7]
Charleston Battery [21]
HT
1
0
FT 2 1
6-3
  USL D1
Indy Eleven [25] 2
Tulsa Roughneck [15] 1
HT
0
0
FT 1 1
3-1
  USL D1
Loudoun United [31] 2
Tampa Bay Rowdies [2] 3
HT
0
1
FT 0 1
7-4
  ACT M
Deportivo Laferrere [4] 1
Excursionistas [7] 1 3
HT
2
0
FT 2 0
5-3
  BRA LNA
Plaza Amador 2
Tauro FC 3
HT
1
0
FT 1 2
4-2
  USA NPSL
Omaha 3
Richmond Kickers 3
HT
0
0
FT 2 0
3-2
  USA NPSL
North Carolina 4
Tormenta FC 1 3
HT
0
0
FT 1 0
6-2
  USA NPSL
Greenville Triumph 3
Chattanooga Red Wolves 6
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  USA IL
Stumptown Athletic FC 3
Detroit City 1
HT
0
0
FT 0 3
4-4
  BRA LNA
Veraguas FC
CD Universitario
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  COL D1
Dep.Independiente Medellin [11] 2
Deportes Tolima [3] 4
HT
1
1
FT 2 2
4-4
  ARG D1
Rosario Central [16] 1 4
Racing Club [14] 3
HT
0
0
FT 2 1
5-7
  PAR D1
Sportivo Luqueno [3]
12 de Octubre [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  MLS
Toronto FC [13] 4
Montreal Impact [6] 1
HT
0
0
FT 1 1
6-4
  MLS
Philadelphia Union [3] 3
Nashville [2] 3
HT
1
0
FT 1 0
0-3
  MLS
New York City Football Club [7] 1
DC United [8] 2
HT
4
0
FT 6 0
8-4
  BOL D1
Nacional Potosi [11] 1
Blooming [14]
HT
3
0
FT 4 0
4-6
  CHI D2
Rangers Talca [11] 1
Coquimbo Unido [1] 1 5
HT
0
1
FT 0 1
10-3
  USL D1
Louisville City FC [5] 1
Memphis 901 [13] 2
HT
2
1
FT 3 1
3-1
  USA IL
Chattanooga 4
New Amsterdam 1
HT
1
0
FT 1 0
5-7
  MLS
Chicago Fire [12] 4
Real Salt Lake [8]
HT
1
0
FT 1 0
3-5
  MLS
Minnesota United FC [6] 3
Los Angeles FC [9] 2
HT
0
1
FT 1 1
8-4
  MLS
Club Internacional de Futbol Miami [11] 1
FC Cincinnati [14] 1 1
HT
1
1
FT 5 1
5-4
  MEX D1
Club America [1] 1
Tigres UANL [3] 1
HT
0
0
FT 1 0
2-5
  Cur L
SV UNDEBA 1
Jong Holland 1
HT
0
0
FT 0 2
3-2
  Cur L
SV Victory Boys 2
SV SUBT
HT
0
0
FT 1 3
2-3
  USA NPSL
Forward Madison FC 1
FC Tucson
HT
0
2
FT 2 2
8-0
  ARG D2
Agropecuario de Carlos Casares [5] 3
Almirante Brown [1] 3
HT
1
1
FT 3 1
5-2
  USL D1
Rio Grande Valley [18] 1
New Mexico United [14] 1
HT
0
0
FT 2 0
2-2
  USL D1
San Antonio [10] 3
Austin Bold [16] 2
HT
0
0
FT 0 0
9-8
  SLV LFW
Santa Tecla (w) 2
CD Fas Asdefuf (w) 5
HT
0
1
FT 0 4
4-8
  USA NPSL
North Texas SC 1
New England Revolution B 2
HT
1
1
FT 4 1
5-4
  USA IL
Chicago House AC 1
Maryland Bobcats FC
HT
1
3
FT 2 5
3-4
  SLV D1
CD Chalatenango [10] 3
Santa Tecla [9] 5
HT
0
0
FT 0 2
5-2
  MLS
Colorado Rapids [3] 1
Portland Timbers [4] 2
HT
1
0
FT 2 0
4-3
  CRC D1
Alajuelense [5] 2
AD Guanacasteca [8] 2 5
HT
2
1
FT 4 1
10-3
  SLV D1
A.D. Isidro Metapan [12] 3
Jocoro FC [5] 4
HT
1
1
FT 1 1
5-4
  HON D1
CD Victoria [9] 2
CD Vida [1] 1
HT
1
1
FT 1 2
2-6
  HON D1
Honduras Progreso [8] 5
CD Olimpia [5] 1 2
HT
0
2
FT 0 2
3-7
  ECU D1
Liga Dep. Universitaria Quito [5] 2
Independiente Jose Teran [1]
HT
0
0
FT 0 2
2-7
  NIC D1
Jalapa [10] 1
Real Esteli [2] 2
HT
1
1
FT 2 1
2-5
  USA IL
San Diego 1904 FC 1
California Utd Strikers 2
HT
0
0
FT 1 2
2-7
  BRA LNA
Herrera FC 1 6
CA Independente 1 2
HT
2
1
FT 2 1
3-4
  COL D1
Millonarios [2] 1
Atletico Junior Barranquilla [5] 2
HT
1
1
FT 4 1
1-6
  Solo ISL
Central Coast Football Club 1
Southern United Honiara 1
HT
2
1
FT 6 1
6-5
  MLS
LA Galaxy [5] 3
FC Dallas [12] 5
HT
0
2
FT 2 2
4-5
  GUA D1
Xelaju MC [7] 2
Santa Lucia Cotzumalguapa [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
7-1
  MEX D1
Chivas Guadalajara [9] 3
CDSyC Cruz Azul [8] 4
HT
0
1
FT 1 1
7-2
  USL D1
Orange County Blues FC [12] 2
Las Vegas Lights [30] 1 3
HT
0
0
FT 2 1
7-2
  USA IL
LA Force 1 4
Michigan Stars 3
HT
0
0
FT 1 1
2-4
  MLS
San Jose Earthquakes [10] 1
Vancouver Whitecaps [7]
HT
0
0
FT 1 1
5-2
  USL D1
Phoenix Rising FC [1] 2
Sacramento Republic FC [24] 3
HT
0
1
FT 1 1
4-6
  JAP FutL
Espo Lada Hokkaido Futsal
Yokohama S CC Futsal
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  FIJ NL
Nadi FC 1
Rewa FC 2
HT
1
1
FT 1 1
1-2
  FIJ NL
Suva FC 3
Ba 2
HT
0
1
FT 1 2
3-5
  Solo ISL
Kossa FC 1
Henderson Eels FC 3
HT
0
1
FT 0 4
5-6
  JPN D3
Fukushima United FC [5] 1
Miyazaki [2]
HT
0
0
FT 2 1
3-8
  JPN D3
Yokohama SCC [8] 2
Vanraure Hachinohe FC [11] 3
HT
2
1
FT 2 1
3-2
  JPN D3
Imabari FC [15]
Kataller Toyama [3] 3
HT
1
1
FT 4 2
5-6
  JPN JFL
Honda Lock SC [15] 1
FC Kariya [17] 2
HT
0
0
FT 0 0
8-2
  JPN JFL
Sony Sendai [3] 1 2
Suzuka unlimited [9] 1
HT
1
0
FT 1 3
4-4
  JPN JFL
Nara Club [12] 1
Osaka FC [8] 1
HT
2
0
FT 3 1
2-10
  JPN JFL
Verspah Oita [5]
Maruyasu Industries [14]
HT
0
1
FT 2 1
6-3
  JPN JFL
Matsue City FC [10]
Mio Biwako Shiga [11] 1
HT
0
0
FT 1 0
7-6
  JPN JFL
Kochi United [13]
Honda FC [2]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  JPN JFL
FC Tiamo Hirakata [4] 3
Run Mel Aomori [7] 1
HT
0
2
FT 1 3
4-10
  FIJ NL
Navua FC 2
Nadroga FC 3
HT
0
0
FT 1 2
10-7
  JAP FutL
Nagano Futsal
Kitakyushu Futsal
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  ANQ U23
Gold Coast Knights U23 1
Gold Coast United U23 2
HT
1
0
FT 2 0
7-5
  ANQ U23
Capalaba Bulldogs U23 1
Redlands United U23 3
HT
0
0
FT 1 0
3-12
  ANQ U23
Brisbane Strikers U23 1
Brisbane Olympic FC U23
HT
0
2
FT 0 6
5-1
  JPN D1
Consadole Sapporo [11] 1
Avispa Fukuoka [8] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  JPN D2
Tokyo Verdy [12] 2
JEF United Ichihara Chiba [9]
HT
1
3
FT 1 5
5-4
  JPN D2
Kyoto Sanga [2] 1
Renofa Yamaguchi [17] 1 2
HT
0
0
FT 1 1
12-2
  JPN D2
Mito Hollyhock [10] 2
Fagiano Okayama [11] 1 3
HT
0
0
FT 1 1
7-2
  JPN D2
Machida Zelvia [7] 2
Tochigi SC [15] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-3
  JPN D3
FC Gifu [6] 1
AC Nagano Parceiro [9] 1
HT
0
1
FT 3 2
2-8
  JPN D3
Roasso Kumamoto [1] 1
Kamatamare Sanuki [13]
HT
0
0
FT 0 0
7-2
  KCL 4
Pyeongchang FC [6] 2
Chungju Citizen [4] 1
HT
1
1
FT 1 1
10-4
  KCL 4
Jeonju Citizen FC [14] 2
Jungnang Chorus Mustang FC [15]
HT
1
2
FT 1 5
5-7
  Solo ISL
Marist FC 2
Laugu United 1
HT
0
0
FT 2 1
4-2
  A FFA Cup
Queensland Lions SC [3] 1
Brisbane Roar [6]
HT
0
1
FT 0 4
7-5
  HK D2
Kwong Wah AA [8] 2
Tuen Mun Football Team [5] 2
HT
0
1
FT 0 3
8-9
  HK D2
Kwun Tong [12] 1
Wan Chai [9] 1
HT
0
1
FT 3 2
8-6
  HK D3
Fukien AC
Kowloon Cricket Club 3
HT
0
0
FT 0 0
8-2
  HK D2
Fu Moon FC [10] 1 3
Kwai Tsing District FA [1] 1
HT
3
1
FT 3 4
5-7
  HK D3
KCDRSC 2
Tuen Mun FC 1
HT
1
0
FT 1 1
3-4
  HK D3
Heng Wah FC
Wing Go FC
HT
0
2
FT 0 4
2-6
  HK D1
Metro Gallery [14]
Eastern District SA [2] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-8
  HK D1
Central Western District RSA [8]
Citizen [12] 1
HT
0
1
FT 1 1
6-6
  JPN D1
Nagoya Grampus [5]
Vissel Kobe [3] 3
HT
2
0
FT 2 2
0-9
  KOR D1
Seongnam FC [11] 1
Ulsan Hyundai FC [1]
HT
1
0
FT 2 1
4-4
  KOR D1
Pohang Steelers [7] 1
Incheon United [9] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  KOR D1
Daegu FC [3] 1
Suwon Samsung Bluewings [6] 2
HT
0
0
FT 0 2
2-4
  KOR D1
Jeju United [5] 1
Jeonbuk Hyundai Motors [2] 2
HT
0
0
FT 2 2
4-1
  KOR D1
Suwon City [4] 1
Gwangju Football Club [12] 1
HT
0
2
FT 1 3
6-4
  KOR D1
Gangwon FC [8]
FC Seoul [10] 1 4
HT
1
1
FT 1 4
0-8
  JPN D2
Matsumoto Yamaga FC [21] 1
FC Ryukyu [8] 3
HT
0
0
FT 1 2
8-8
  JPN D2
SC Sagamihara [22]
Zweigen Kanazawa FC [19] 2
HT
1
0
FT 1 1
1-6
  KCL 4
Siheung City [2]
Yeoju Sejong [11] 1
HT
2
0
FT 4 0
7-1
  Asian CQW
Myanmar (w) [46]
United Arab Emirates (w) [100] 1
HT
2
0
FT 2 0
8-1
  SER U19
FK Rad Belgrade U19
FK Brodarac U19 1
HT
2
0
FT 2 0
2-3
  AUS QSL
Capalaba Bulldogs [11] 4
Redlands United FC [12] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
7-6
  AUS QSL
Brisbane Roar (Youth) [2] 1
Logan Lightning [10] 2
HT
0
1
FT 2 2
7-1
  AUS QSL
Brisbane Strikers [13]
Brisbane Olympic United FC [4]
HT
0
1
FT 0 2
3-9
  AUS QSL
Gold Coast Knights [6]
Gold Coast United [8] 1
HT
0
1
FT 0 4
3-2
  JAP FutL
Nagoya oceans Futsal
Bardral Urayasu Futsal
HT
2
1
FT 4 2
0-0
  HK PR
Southern District [5] 2
Hong Kong FC [1] 1 1
HT
3
0
FT 3 0
9-1
  CFC
Shanghai Shenhua [5]
Shenzhen FC [3] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-4
  Spain D4
Malaga B 4
Intergym Melilla 6
HT
2
1
FT 4 2
11-3
  HK D2
Sao Jose(AP) [7] 1
Mutual Football Club [13] 3
HT
0
1
FT 2 1
5-2
  HK D3
Tsuen Wan
New fair Kuitan 1
HT
2
0
FT 2 0
9-1
  HK D2
Tung Sing FC [3] 2
Kowloon City [2] 4
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  HK D3
WSE 1
Convoy Sun Hei
HT
0
0
FT 0 0
5-1
  HK D1
Happy Valley [13] 1
Wofoo Tai Po [4]
HT
1
2
FT 2 5
10-2
  HK D1
Sham Shui Po [10] 2
Wing Yee FT [5] 1
HT
0
0
FT 0 1
6-6
  HK D1
Yuen Long FC [3] 1
Shatin SA [1] 1
HT
1
2
FT 1 2
5-13
  HK D1
Wong Tai Sin [6] 1 3
North District FC [9] 1
HT
0
0
FT 0 2
1-7
  HK D1
South China AA [11] 2
Kai Jing [7] 1 1
HT
0
1
FT 0 1
10-3
  JPN D1
Kawasaki Frontale [1] 2
Shimizu S-Pulse [15]
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  AUS QSL
Sunshine Coast Wanderers FC [5]
Peninsula Power [1] 2
HT
0
1
FT 1 1
9-7
  SER U19
Cukaricki U19 3
Vojvodina U19 1
HT
1
0
FT 3 2
8-2
  CZE CFL
SC Znojmo [18] 2
Slovacko II [6] 3
HT
3
1
FT 4 2
10-8
  CZE CFL
Unicov [8] 3
Hlucin [7] 2
HT
0
1
FT 0 4
4-1
  CZE DFL
Slavicin 4
FC Strani 3
HT
0
0
FT 2 0
3-4
  CZE DFL
Brno B 2
Havlickuv Brod 5
HT
0
1
FT 0 1
6-1
  CZE DFL
Meteor Praha 2
Banik Sous 2
HT
0
1
FT 1 3
8-8
  CZE DFL
MFK Havirov 2
FK Bohumin 2
HT
0
0
FT 1 1
5-6
  AUS L
Favoritner AC 1
Sportunion Mauer 1
HT
1
3
FT 1 4
4-4
  CZE DFL
MFK Karvina B 3
Opava II 4
HT
0
2
FT 1 2
3-5
  AUT D2
Kapfenberg [13] 4
St.Polten [10] 5
HT
1
0
FT 2 0
5-5
  CZE CFL
Karlovy Vary Dvory [10] 2
Benesov [12] 2
HT
0
1
FT 3 2
4-3
  CZE CFL
Slovan Liberec II [16] 2
Hradec Kralove B [8]
HT
3
0
FT 3 1