GER D3
VfL Osnabruck [5] 1
Hallescher FC [11] 2
HT
0
0
FT 0 0
13-7
  GER Reg
Unterhaching [10] 3
Greuther Furth (Youth) [19] 5
HT
3
0
FT 5 2
4-2
  GER Reg
Bayern Munchen (Youth) [1] 1
Nurnberg (Youth) [14] 1
HT
1
0
FT 3 0
10-6
  GER Reg
SV Babelsberg 03 [7] 5
FC Lokomotive Leipzig [3]
HT
1
1
FT 1 1
6-5
  GER Reg
SSV Ulm 1846 [2]
TSG Balingen [18] 3
HT
1
1
FT 1 2
9-1
  GER Reg
FSV luckenwalde [6] 1 4
Tennis Borussia Berlin [12] 4
HT
0
1
FT 0 1
3-5
  GER Reg
SC Eltersdorf [13] 3
FV Illertissen [6] 1
HT
0
1
FT 0 2
2-2
  POR D2
Viseu [12] 4
Varzim [15] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-9
  POR D2
Vilafranquense [16] 3
Leixoes [10] 3
HT
0
1
FT 1 3
8-3
  FRA D3
Stade Lavallois MFC [6] 3
Bourg Peronnas [2] 3
HT
1
2
FT 1 2
9-3
  FRA D3
Sedan [5] 1
Stade Briochin [13] 2
HT
1
0
FT 2 1
1-11
  FRA D3
Villefranche [3] 1 1
Bastia Borgo [18] 1 1
HT
1
1
FT 1 1
10-1
  FRA D3
Concarneau [4] 1
Sete FC [16] 3
HT
1
0
FT 2 0
12-0
  FRA D3
Orleans US 45 [15] 3
Avranches [11] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  FRA D3
Annecy [1] 1
Cholet So [7] 1 2
HT
2
0
FT 3 0
8-2
  FRA D3
Chambly FC [12] 1
Creteil [17] 1
HT
2
0
FT 4 0
1-5
  DEN SASL
Vejle [12] 3
Nordsjaelland [9] 1
HT
2
0
FT 2 0
4-7
  DEN D1
Hobro [11] 1
Jammerbugt [9] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  DEN D2
HIK Hellerup [8] 2
FA 2000 [11] 2
HT
0
2
FT 2 2
5-4
  CAF CL
Zamalek [1] 1
Tusker [18] 1
HT
2
0
FT 4 0
6-0
  BLR D1
Neman Grodno [7] 2
BATE Borisov [3]
HT
0
0
FT 0 2
2-10
  TUR D1
Yeni Malatyaspor [16] 2
Altay Spor Kulubu [8] 3
HT
0
0
FT 2 1
6-3
  TUR D2
Ankaragucu [2] 1 2
Manisa BB Spor [15] 5
HT
2
0
FT 2 1
0-5
  TUR D2
Eyupspor [4] 3
Adanaspor [14] 2
HT
0
0
FT 1 0
5-1
  KSA PR
Al Ittihad(KSA) [1] 1 4
Al-Shabab(KSA) [6] 2
HT
0
1
FT 0 2
4-3
  WWCPE
Switzerland (w) [20] 2
Romania (w) [42] 1
HT
0
0
FT 2 0
8-1
  AUS D3
Kufstein [8] 4
SVG Reichenau [4] 1
HT
1
2
FT 1 2
3-5
  AUS D3
SC Gleisdorf [13] 1 3
WSC Hertha Wels [2] 2
HT
0
1
FT 1 4
5-5
  AUS D3
Allerheiligen [11] 2
SV Ried B [10] 2
HT
1
0
FT 3 1
4-4
  AUS D3
FC Wels [17]
ATSV Stadl Paura [16] 1
HT
2
0
FT 5 0
0-0
  AUS D3
First Wien 1894 [2] 4
Wiener Viktoria [4] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  GER OBW
Eintracht Bamberg
DJK Don Bosco Bamberg
HT
1
1
FT 3 1
0-0
  AUS D3
SV Leobendorf [7]
Team Wiener Linien [6] 3
HT
0
0
FT 1 1
5-3
  GER OBW
ATSV Erlangen 1
Würzburger FV 6
HT
0
1
FT 0 1
7-2
  AUS L
SV Lebring 2
SV Ilz 3
HT
0
0
FT 2 0
8-5
  GER OBW
Pforzheim 5
TSG Backnang 1
HT
1
0
FT 3 1
4-5
  AUS L
SC Bruck An Der Mur 2
SV Lafnitz II 1
HT
0
1
FT 3 3
3-7
  ARG RESL
CA Independiente Reserves 1
Union Santa Fe Reserves 2
HT
1
0
FT 2 0
7-5
  GER OBW
FC Bruchsal 2
FC Astoria Walldorf II 2
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  BNY
Operario AM U20 1 3
SERC Brasil U20 3
HT
2
0
FT 3 2
5-7
  Pol D4
Hutnik Warsaw 3
Mechanik Brzezina
HT
0
3
FT 1 3
14-1
  AUS L
KAC 1909 1
WAC St Andra II 3
HT
1
0
FT 1 0
4-4
  GER Reg
Kickers Offenbach [5] 1 4
Vfr Aalen [9] 3
HT
1
0
FT 4 0
3-4
  ENG PU23
Aston Villa U23 [3] 1
Sunderland U23 [13] 2
HT
1
0
FT 2 3
7-3
  AUS D3
SV Telfs [1]
SC Schwaz [3]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  FRA D3
Boulogne [14] 1
Chateauroux [9]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  COL RL
Teogol U25 1
Valledupar FC U25 2
HT
0
1
FT 0 2
2-7
  GER Reg
Bonner [16] 1
Preuben Munster [5] 1
HT
0
1
FT 1 2
4-9
  GER Reg
TSG Hoffenheim (Youth) [8] 2
FK Pirmasens [16] 1
HT
0
2
FT 0 2
6-3
  GER Reg
FC Memmingen [15] 3
FC Augsburg II [9] 1
HT
0
2
FT 0 6
2-5
  ROM D1
Chindia Targoviste [10]
CS Universitatea Craiova [5] 3
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  JOR D1
Al-Jalil [10] 1 1
Maan [11] 4
HT
0
1
FT 0 1
7-5
  GER OBW
Wattenscheid 09 3
TuS Ennepetal 2
HT
1
0
FT 1 0
3-5
  GER OBW
Hertha Zehlendorf 1
Hertha 06 Charlotten 4
HT
1
1
FT 1 2
3-2
  AUS D3
SC Mannsdorf [5]
ASV Bruck [10]
HT
1
0
FT 3 3
0-0
  AUS D3
Deutschlandsberger SC [3] 1
Vocklamarkt [4] 2
HT
2
0
FT 2 0
8-2
  AUS D3
Traiskirchen [9]
Trenkwalder Admira (Youth) [11]
HT
1
0
FT 2 1
9-4
  GER OBW
TuS Osdorf 1 3
FC Union Tornesch 2
HT
2
2
FT 3 2
6-5
  AUS D3
SV Fugen [11]
SV Hall [10] 1
HT
3
0
FT 4 2
0-0
  GER OBW
MTV Wolfenbuttel
Arminia Hannover 2 3
HT
1
2
FT 3 3
8-2
  GER OBW
SG 2000 Mulheim-Karlich 1
TuS Koblenz 2
HT
2
1
FT 2 3
0-11
  BUL D1
Lokomotiv Plovdiv [8] 1
CSKA 1948 Sofia [9] 1 1
HT
1
0
FT 2 1
4-8
  HOL D1
Willem II [4] 1
Fortuna Sittard [14] 2
HT
0
0
FT 1 1
8-5
  HOL D2
ADO Den Haag [2] 2
Excelsior SBV [3] 1
HT
0
0
FT 0 2
10-3
  HOL D2
VVV Venlo [10] 1
De Graafschap [4] 2
HT
0
0
FT 1 2
6-7
  HOL D2
SC Telstar [12] 1
Helmond Sport [14] 2
HT
2
1
FT 2 2
3-5
  HOL D2
Dordrecht [20] 3
Den Bosch [16] 1
HT
0
3
FT 3 3
3-2
  HOL D2
FC Eindhoven [8] 1 3
Jong Ajax (Youth) [9] 2
HT
0
2
FT 1 3
3-1
  HOL D2
Almere City FC [19]
Jong PSV Eindhoven (Youth) [17] 2
HT
2
2
FT 3 5
4-6
  HOL D2
FC Utrecht (Youth) [11]
FC Oss [18] 2
HT
1
0
FT 2 1
3-5
  HOL D2
AZ Alkmaar (Youth) [6]
Volendam [1] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-10
  BEL D2
Mouscron Peruwelz [8] 2
Jeunesse Molenbeek [7] 2
HT
1
0
FT 1 1
0-11
  HUN D1
Ujpesti [12] 1 2
Fehervar Videoton [4] 3
HT
0
0
FT 1 0
2-8
  ARG B M
Argentino de Quilmes [15] 4
Sacachispas [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
9-10
  YDL Futsal
Pessah Lo Fano
VD Manfredonia Futsal
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  GER OBW
FC Ingolstadt 04 Am 1
TSV Kottern 2
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  BNY
Joinville SC Youth 3
Hercilio Luz U20 1 3
HT
2
1
FT 2 1
0-9
  ENG PU23
Arsenal U23 [3]
Everton U23 [12]
HT
1
0
FT 4 0
0-0
  ENG PU23
Derby County U23 [14] 1
Crystal Palace U23 [8] 1
HT
0
2
FT 2 3
3-5
  ENG PU23
Fulham U23 [1]
Nottingham Forest U23 [6] 3
HT
0
1
FT 2 1
5-8
  ENG PU23
Norwich City U23 [9] 2
Birmingham City U23 [12] 1 3
HT
1
0
FT 2 1
1-2
  ENG PU23
Leeds United U23 [7] 1
Brighton U23 [4] 2
HT
0
0
FT 1 1
8-8
  ENG PU23
Burnley U23 [7] 1 1
Middlesbrough U23 [10] 2
HT
2
0
FT 2 0
3-1
  ARG RESL
Sarmiento Junin Reserve 4
Newell's Reserves 1 5
HT
0
1
FT 1 2
2-1
  GER OBW
Hamburger SV III 3
Niendorfer TSV 4
HT
3
2
FT 3 6
5-5
  BRA CEB
Surette SE
Amadense SE 3
HT
0
0
FT 0 1
8-3
  BNY
Globo Youth 2
America RN (Youth) 2
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  GER OBW
SV Donaustauf 2
VFB Hallbergmoos 1
HT
1
0
FT 2 1
8-6
  GER Bbe
Rot-Weiss Walldorf 1 5
SV Zeilsheim 2 5
HT
1
0
FT 2 0
5-2
  BNY
7 de Abril U20 2
AA Carapebus U20 4
HT
0
1
FT 0 2
8-5
  BNY
Riachuelo AC U20 1
Visao Celeste RN Youth 3
HT
1
1
FT 1 5
4-5
  BRA CPY
Mirassol FC (Youth) 2
Independente FC Limeira Youth 3
HT
4
0
FT 6 1
7-2
  BRA CPY
Oeste U20 3
Penapolense (Youth) 1
HT
1
0
FT 4 1
4-10
  BRA CPY
Itapirense U20 1
Vocem SP Youth 3
HT
2
0
FT 3 0
10-2
  HOL D2
NAC Breda [15]
MVV Maastricht [13] 1
HT
2
0
FT 3 0
13-3
  Bra CUU23
Codajas U23 4
Canutama U23 2
HT
0
1
FT 1 3
5-6
  PER D1
Ayacucho Futbol Club [12] 2
Cienciano [6] 1 5
HT
0
1
FT 1 3
9-7
  WWCPE
Slovenia (w) [49] 6
Wales (w) [34] 1 1
HT
0
0
FT 1 1
5-2
  AUT D2
Austria Lustenau [1] 4
FC Blau Weiss Linz [3] 5
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  GER D1
FSV Mainz 05 [11] 1
Augsburg [16] 3
HT
3
0
FT 4 1
6-2
  ITA D2
Alessandria [18] 4
Crotone [17] 1 3
HT
1
0
FT 1 0
13-7
  SUI D1
Aarau [2] 2
Thun [6] 3
HT
0
0
FT 0 2
11-3
  POL PR
Lech Poznan [1] 2
Wisla Plock [12] 2
HT
1
1
FT 4 1
4-1
  POL D1
Chrobry Glogow [10] 1
Miedz Legnica [2] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-6
  SPA FDH
Xota Navarra Futsal [11]
Jaen Paraiso Interior Futsal [3]
HT
1
0
FT 4 2
0-0
  SPA FDH
Palma Futsal [8]
Levante Futsal [6] 1
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  YDL Futsal
CMB Matera Futsa
Sandro Abate Avellino Futsal
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  WAL FAWC
Port Talbot [16]
Goytre Utd [4]
HT
1
2
FT 1 3
0-0
  POR L3
FC Felgueiras 3
Sporting Braga II 3
HT
0
0
FT 0 1
7-6
  WAL FAWC
Conwy Utd [6] 3
Bangor City FC [8] 1
HT
2
0
FT 4 2
5-9
  WAL FAWC
Risca Utd [14] 4
Undy Athletic [15] 2
HT
0
0
FT 3 0
3-6
  WAL FAWC
Llanelli [6] 5
Taffs Well [9] 2 2
HT
1
1
FT 1 1
7-2
  WAL FAWC
Afan Lido [13] 3
Cwmbran Celtic [11] 2
HT
4
0
FT 5 2
2-3
  WAL FAWC
Ammanford [10] 1
Cambrian Clydach [5] 2
HT
1
1
FT 3 4
5-3
  BNY
Goiania (Youth) 2
Goias U20 1 2
HT
0
2
FT 0 2
2-5
  Ire LSL
St Patricks CY 3
Glenville FC 1 2
HT
0
1
FT 0 1
0-2
  BNY
Trindade AC Youth 2
Vila Nova (Youth) 3
HT
0
1
FT 0 1
2-2
  Ire LSL
Portlaoise AFC 2
Newtown Rangers AFC 4
HT
1
0
FT 2 0
2-5
  BNY
Anapolina U20 2
Atletico Goianiense U20 1
HT
0
0
FT 0 3
4-2
  BNY
Morrinhos U20 2
Aseev U20 3
HT
0
1
FT 1 2
10-3
  Bra SD
Pinheirense EC 3
Royal sports pa 5
HT
1
0
FT 3 0
7-7
  WWCPE
Scotland (w) [22] 1
Hungary (w) [44]
HT
1
0
FT 2 1
17-0
  ITA D1
Sampdoria [17] 3
Spezia [16] 1
HT
2
0
FT 2 1
0-8
  BEL D1
Seraing United [14] 3
Charleroi [7] 1
HT
0
2
FT 1 3
7-1
  IRE D1
UC Dublin [3]
Treaty United [4] 1
HT
1
0
FT 2 1
6-7
  IRE D1
Salthill Devon Galway [2] 2
Bray Wanderers [5] 2
HT
0
0
FT 1 0
11-3
  NIR D1
Dungannon Swifts [11] 3
Carrick Rangers [7] 3
HT
1
0
FT 2 0
2-6
  Welsh PR
Flint Town [2] 1
The New Saints [1] 2 4
HT
0
1
FT 1 1
6-8
  IRFAIC
Bohemians [4] 2
Waterford United [9] 2 6
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  IRFAIC
St. Patricks Athletic [2] 3
Dundalk [7] 1
HT
1
1
FT 3 1
2-7
  ENG RL1
Aveley 1
Maldon Tiptree 2
HT
3
0
FT 5 3
7-8
  WWCPE
Iceland (w) [16]
Czech (w) [27]
HT
1
0
FT 4 0
7-6
  WWCPE
Cyprus (w) [126] 1
Netherland (w) [4]
HT
0
3
FT 0 8
0-13
  Ire LSL
St. Mary's 1
College Corinthians 1
HT
0
0
FT 1 1
0-14
  WAL FAWC
Ruthin Town FC [5] 1
Gresford [11] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-4
  Ire LSL
Edenderry Town FC
Wayside Celtic 1
HT
1
2
FT 1 4
2-4
  GIB PD
Europa Point 2
Manchester 62 FC 4
HT
1
0
FT 1 2
3-7
  BNY
Itumbiara U20 3
Aparecida EC U20 1
HT
0
1
FT 1 4
9-5
  ENG PR
Arsenal [12] 2
Aston Villa [13] 5
HT
2
0
FT 3 1
7-4
  SPA D1
Osasuna [5] 1 1
Granada CF [17] 3
HT
1
0
FT 1 1
4-1
  SPA D2
Eibar [2] 1 1
FC Cartagena [5] 3
HT
2
0
FT 2 1
7-6
  SPDRFEF
Extremadura [13] 1 2
CD Tudelano [20] 3
HT
0
1
FT 1 1
3-2
  SPDRFEF
UE Llagostera [18] 3
Real Balompedica Linense [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  SUI D1
FC Wil 1900 [9] 1
Neuchatel Xamax [3] 1 4
HT
1
0
FT 2 1
6-7
  Welsh PR
Aberystwyth Town [10] 2
Pen-y-Bont FC [7] 1
HT
0
2
FT 0 3
6-2
  NIR CH
Newry City [2] 2
Dergview FC [9] 3
HT
1
2
FT 1 2
5-2
  Bra YL
Atletico Mineiro (Youth) 2
Botafogo RJ (Youth) 1
HT
1
0
FT 2 0
6-4
  MAL D2
Zejtun Corinthians [2]
Naxxar Lions [1]
HT
1
0
FT 2 3
0-0
  MAL D2
Luqa St. Andrew's [7] 2
Tarxien Rainbows F.C [3] 2
HT
0
1
FT 0 2
1-10
  Ire LSL
Maynooth University Town FC 1 2
St. Mochtas 3
HT
3
0
FT 3 1
0-4
  Ire LSL
Larkview Boys 2
Pegasus 1
HT
1
0
FT 2 2
5-5
  ARG RESLW
Boca Juniors Reserves (W)
Deportivo Espanol Reserves (W)
HT
0
0
FT 1 0
12-2
  CRC U20
Deportivo Saprissa U20 1
Municipal Perez Zeledon U20 1
HT
2
0
FT 3 0
6-3
  WWCPE
France (w) [5]
Estonia (w) [105] 1
HT
5
0
FT 11 0
14-0
  POR D1
Vitoria Guimaraes [7] 1
Maritimo [13] 1
HT
0
0
FT 2 1
14-2
  BNY
Comercial FC U20 4
Dourados AC U20 1 4
HT
0
1
FT 2 1
3-2
  BOL D1
San Jose [16] 2
Aurora [12] 2
HT
0
2
FT 1 4
0-0
  FRA D1
Saint Etienne [20]
Angers [5] 3
HT
0
1
FT 2 2
6-1
  VEN D1
Aragua FC [6] 1 4
Carabobo FC [5] 2
HT
0
0
FT 2 1
2-9
  VEN D1
Yaracuyanos [7] 1
Academia Puerto Cabello [4] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  PAR D2
3 De Febrero [8]
General Caballero [1]
HT
1
3
FT 1 4
0-0
  USA NPSL
Toronto FC II 2
Fort Lauderdale Strikers 6
HT
1
1
FT 1 2
6-4
  BRA CPY
Corinthians Paulista (Youth) 1
Sao Caetano (Youth) 2
HT
1
0
FT 1 0
3-8
  ARG D2
Club Atletico Guemes [3]
Santa Marina Tandil [18] 2
HT
0
0
FT 3 0
8-2
  Bra CUU23
Caapiranga U23 1
Anama U23 1
HT
1
1
FT 2 1
5-2
  PER D1
Sport Boys [5] 4
Carlos Manucci [8] 7
HT
1
2
FT 3 3
9-7
  MEX D3
Intel Paja 5
Deportivo Dongu 3
HT
0
0
FT 1 0
6-0
  MEX D3
Alebrijes de Oaxaca II
Lobos Huerta FC
HT
4
0
FT 4 0
2-6
  INT FRL
Paraguay (w) U20 3
Brasil (w) U20 3
HT
0
2
FT 0 6
2-16
  COL RL
Inder Girardota 3
Ferrovalvulas FC 3
HT
0
0
FT 0 3
4-6
  INT FRL
Dominican Republic (w) [111] 2
Bolivia (w) [91] 1
HT
2
0
FT 3 0
5-5
  MEX D3
Club Deportivo Zap
Leviatan FC
HT
0
0
FT 3 0
7-5
  BRA D2
Guarani SP [6] 2 3
Confianca SE [19] 1
HT
1
0
FT 1 2
6-3
  COL D1
Jaguares de Cordoba [8] 3
Envigado FC [7] 4
HT
1
1
FT 1 1
8-2
  VEN D1
Deportivo Lara [2] 2
Gran Valencia FC [3] 5
HT
0
0
FT 1 1
7-4
  CHI D2
San Marcos de Arica [8] 3
Puerto Montt [5] 4
HT
0
1
FT 1 2
10-4
  Bra SD
Mixto EC (W) 2
Cuiaba (W) 1
HT
1
0
FT 2 1
4-2
  Bra SD
Pocos de Caldas FC 1
Varginha EC 1 2
HT
1
1
FT 1 1
4-2
  USL D1
Hartford Athletic [19] 3
Charlotte Independence [6] 1
HT
1
0
FT 1 2
2-6
  BOL D1
Oriente Petrolero [6] 2
Club Guabira [7] 3
HT
1
0
FT 2 0
4-2
  COL D1
Deportes Quindio [13] 1
Alianza Petrolera [6] 2
HT
1
0
FT 1 0
6-4
  ECU D1
Tecnico Universitario [10] 3
Sociedad Deportiva Aucas [11] 2
HT
1
0
FT 1 1
1-5
  USA WD1
Kansas City NWSL (W) [10] 1
Gotham FC (W) [5] 2
HT
1
1
FT 1 1
3-6
  Cur L
Scherpenheuvel 1 4
Inter Willemstad 5
HT
0
1
FT 0 1
4-3
  ARG D2
Independiente Rivadavia [4] 2
Atletico Rafaela [16]
HT
0
2
FT 3 2
7-3
  BRA D2
Avai FC SC [4] 1
Cruzeiro (MG) [11] 1
HT
0
0
FT 1 0
4-4
  BOL RL
15 de Abril 1
Real Sociedad Tolaba
HT
0
1
FT 0 4
6-2
  CRC D1
AD San Carlos [9] 2
Herediano [1] 4
HT
0
0
FT 0 0
8-3
  USL D1
Real Monarchs [29] 1 4
Colorado Springs Switchbacks FC [9] 1 4
HT
0
0
FT 1 1
1-16
  BRA LNA
San Francisco FC 3
Atletico Chiriqui 4
HT
0
0
FT 1 0
6-3
  Solo ISL
Waneagu United 3
Kula FC 1
HT
1
0
FT 3 0
3-0
  MEX D3
Calor de San Pedro 1
CD Guerreros de Xico 2
HT
1
0
FT 2 0
4-0
  MEX D1
Mazatlan FC [11] 1
Queretaro FC [14]
HT
0
1
FT 2 1
4-6
  Solo ISL
FC Isabel United 1
Real Kakamora
HT
0
0
FT 0 1
9-7
  JPN D3
Fujieda MYFC [10] 1
Grulla Morioka [4] 1
HT
0
1
FT 2 2
3-6
  JPN JFL
Veertien Kuwana [9] 1
Yokogawa Musashino [16] 2
HT
0
1
FT 2 1
1-8
  AFC U23
Cambodia U23
Hong Kong U23
HT
1
0
FT 4 2
0-0
  JAP FutL
Fuchu Athletic FC Futsal
Vasagey oita Futsal
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  KOR D2
Daejeon Citizen [3] 5
FC Anyang [2] 3
HT
1
0
FT 3 1
4-5
  FFSA WPL
Salisbury Inter (w)
West Adelaide (w) 1
HT
1
1
FT 3 2
8-4
  JPN D1
FC Tokyo [9] 2
Kashima Antlers [6]
HT
0
1
FT 1 2
8-3
  JPN D1
Vegalta Sendai [20] 1
Hiroshima Sanfrecce [10] 1
HT
1
0
FT 2 0
2-3
  JPN D1
Tokushima Vortis [16] 3
Oita Trinita [18] 1
HT
0
0
FT 1 1
7-5
  JPN D2
Albirex Niigata [5]
Blaublitz Akita [13] 1
HT
0
0
FT 1 2
2-3
  JPN D2
Omiya Ardija [15]
Giravanz Kitakyushu [20]
HT
2
1
FT 3 1
6-5
  JPN D2
Ventforet Kofu [3] 2
V-Varen Nagasaki [4] 1
HT
1
1
FT 2 1
7-5
  JPN D2
Montedio Yamagata [7]
Thespa Kusatsu [16] 1
HT
0
0
FT 1 0
9-2
  KCL
Yangju Citizen [13] 1
Pyeongtaek Citizen [14] 2
HT
0
1
FT 0 1
10-5
  KCL 4
Goyang FC [16]
Dangjin Citizen [3]
HT
0
2
FT 0 5
0-0
  Solo ISL
Honiara City FC 1
Solomon Warriors FC 3
HT
0
1
FT 1 3
3-9
  JPN D1
Shonan Bellmare [17] 1
Yokohama FC [19] 1
HT
0
0
FT 2 1
6-1
  JPN D2
Jubilo Iwata [1] 1
Ehime FC [19] 1
HT
1
0
FT 2 2
9-2
  JPN D3
Kagoshima United [7] 1
Azul Claro Numazu [12] 1
HT
2
0
FT 3 1
2-10
  KCL
Gangneung City [15] 1
Mokpo City [3] 3
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  KCL
Cheongju Jikji [12] 1
Gimhae City [6] 1 1
HT
2
0
FT 3 0
3-3
  KCL
Paju Citizen FC [10] 2
Ulsan Citizens [7]
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  KCL 4
Yangpyeong [13] 2
Pocheon FC [1] 1
HT
0
1
FT 0 2
2-4
  KCL 4
FC Namdong [10] 1
Seoul United [12] 1 1
HT
0
0
FT 1 0
12-7
  KCL 4
Geoje Citizen [8]
Jinju Citizen [5]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  KCL 4
Gangwon II [7] 1
Chuncheon Citizen [9] 1
HT
1
1
FT 1 1
7-0
  JAP FutL
Shriker osaka Futsal
Shonan Bellmare Futsal
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  KOR D2
Bucheon FC 1995 [9] 3
Chungnam Asan [8] 1 3
HT
0
0
FT 0 0
2-5
  KOR D2
Ansan Greeners FC [7]
Seoul E-Land FC [10] 2
HT
0
2
FT 0 3
6-6
  IY Cup
Hapoel Qiryat Ono U19
Hapoel Umm al-Fahm U19 1
HT
0
0
FT 1 0
4-5
  IY Cup
Hapoel Ironi Karmiel U19
Hapoel Nof HaGalil U19
HT
0
1
FT 0 2
3-5
  CFC
Shandong Taishan [1] 1
Wuhan FC [6]
HT
0
0
FT 2 0
7-2
  IY Cup
Ironi Modiin U19 2
Hapoel Herzliya U19 2
HT
0
2
FT 0 2
4-9
  JPN D1
Gamba Osaka [14]
Sagan Tosu [7]
HT
1
0
FT 1 0
3-3
  AUS QSL
Magpies Crusaders [14] 1
Eastern Suburbs Brisbane [9] 3
HT
1
4
FT 2 5
3-12
  RUS YthC
Chertanovo Moscow Youth [3] 2
Zenit St.Petersburg Youth [5] 1
HT
2
0
FT 2 1
7-7
  ISR U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 4
Hapoel Hadera U19 1 1
HT
1
0
FT 1 1
2-5
  ISR U19
Bnei Sakhnin U19 1 3
Hapoel Tel Aviv U19 1
HT
0
3
FT 0 6
2-11
  ISR U19
Maccabi Petach Tikva U19 1
Maccabi Netanya U19 1 1
HT
1
0
FT 1 2
3-7
  ROM D2
CSM Politehnica Iasi [11] 3
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu [16] 1
HT
0
2
FT 1 3
4-4
  ROM D2
Astra Giurgiu [10] 1
Dunarea Calarasi [19] 1
HT
0
0
FT 3 0
6-7
  ROM D2
Metaloglobus [8] 3
FK Csikszereda Miercurea Ciuc [13] 2
HT
0
0
FT 1 1
3-7
  ROM D2
Unirea Constanta [18] 2
Dacia Unirea Braila [20] 3
HT
1
0
FT 2 0
1-4
  ISR CL
Ahi Acre 1
Ironi Bnei Kabul 4
HT
1
1
FT 2 1
4-3
  IY Cup
Maccabi Yaffo Kabilio U19 1
FC Kfar Qasim U19 2
HT
0
0
FT 1 0
2-1
  Greece U19
Aris Thessaloniki U19 1 2
Panaitolikos U19 1
HT
2
2
FT 3 4
4-1
  FFSA WPL
Queensland Lions(w)
Capalaba (w) 1
HT
0
0
FT 3 0
6-1
  CRSK U19
HNK Gorica U19
NK Rudes U19 1 3
HT
2
0
FT 5 0
2-4
  CB-CUP
Tboung Khmum 1 2
Koh Kong
HT
0
1
FT 0 3
6-6
  SER U19
IMT Novi Beograd U19 2
Partizan Belgrade U19 3
HT
0
1
FT 2 2
5-5
  CZE D2
Trinec [16] 2
Brno [1] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-9
  CZE D2
Dukla Prague [4] 2
Usti nad Labem [12] 5
HT
0
1
FT 0 1
12-2
  CZE D2
Chrudim [15] 5
Marila Pribram [13] 3
HT
0
2
FT 2 2
5-2
  CZE CFL
FK Banik Sokolov [14] 1
Viktoria Plzen B [9] 2
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  CZE CFL
Mlada Boleslav B [14]
SK Zapy [6] 3
HT
2
0
FT 4 0
5-2
  CZE CFL
Jablonec B [1] 2
Pardubice B [3] 2
HT
1
0
FT 2 0
5-1
  CZE CFL
SK Motorlet Praha [6] 3
Domazlice [4] 1
HT
1
1
FT 1 1
6-3
  CZE CFL
FC Vratimov [10]
Sigma Olomouc B [2]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  CZE CFL
Vysehrad [7] 2
SK Rakovnik [16] 1
HT
1
0
FT 2 0
5-5
  DAN U17
Sonderjyske U17 [10]
Horsens U17 [9]
HT
3
0
FT 4 1
0-0
  CZE DFL
Novy Jicin 1
Hermanice 2
HT
4
0
FT 7 1
7-2
  CZE DFL
Sparta Kutna Hora 3
Benatky Nad Jizerou
HT
0
1
FT 0 5
5-7
  CZE DFL
SK Mondi Steti 3
Ceska Lipa 4
HT
0
0
FT 1 1
9-0
  CZE DFL
Bystrice Nad Pernste 3
Tj Sokol Lanzhot 2
HT
0
3
FT 0 4
2-4
  CZE CFL
FK Kraluv Dvur [1] 2
Loko Vltavin [3] 4
HT
1
1
FT 1 2
4-3
  CZE CFL
Povltava FA [15] 2
Admira Praha [8] 2
HT
0
0
FT 1 3
0-7
  HK PR
Kitchee [1] 4
Eastern A.A Football Team [2] 1 3
HT
1
0
FT 1 0
6-6
  ISR U19
Hapoel Aliya Kfar Saba U19 2
Sectzya Nes Ziona U19 4
HT
2
1
FT 4 1
5-2
  GER U17
TSV 1860 Munchen U17 [16]
SV Wehen Wiesbaden U17 [17] 1
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  IY Cup
Ironi Ramat Hasharon U19 3
Maccabi Tzur ShalomU19 1
HT
1
0
FT 2 0
6-2
  THA D2
Ang Thong FC 6
Chainat United 1 3
HT
0
0
FT 0 0
6-6
  THA D2
Samut Prakan FC 2
Muangnont Bankunmae FC 4
HT
0
1
FT 0 2
4-2
  IY Cup
Maccabi Herzliya U19
Gadna Tel Aviv U19
HT
0
0
FT 2 3
0-0
  THA D2
Surin Khongcheemool 3
Sakhon Nakhon FC 2
HT
0
0
FT 2 4
4-5
  THA D2
Royal Thai Air Force FC 5
Chamchuri United FC 3
HT
2
1
FT 2 1
2-9
  THA D2
Pluakdaeng United 4
Sa Kaeo City 2
HT
0
0
FT 1 0
3-7
  INT FRL
Australia (w) [11] 1
Brazil (w) [7] 1
HT
1
0
FT 3 1
7-5
  UEFA-W U19
Israel (w) U19
Georgia (w) U19 4
HT
1
0
FT 1 1
7-3
  RUS D1
Tom Tomsk [14] 1 4
Volgar-Gazprom Astrachan [20] 2
HT
1
0
FT 2 1
3-9
  CZE CFL
Teplice B [9] 1
Zivanice [5] 1
HT
0
2
FT 0 3
4-2
  ITA YTHL
Sampdoria Youth [14] 3
Cagliari U19 [8] 2
HT
3
2
FT 5 3
6-4
  ITA YTHL
Lecce U20 [12] 2 3
AC Milan U20 [18] 2 4
HT
1
2
FT 1 2
5-5
  ISR U19
Beitar Jerusalem Oren U19
Hapoel Kiryat Shmona U19
HT
0
1
FT 0 1
5-5
  ISR U19
FC Ashdod U19 2
Maccabi Haifa U19 4
HT
0
0
FT 1 1
5-3
  ISR U19
Maccabi Tel Aviv U19 3
Hapoel Beer Sheva U19 1
HT
0
0
FT 1 0
5-5
  SVK U19 A
Dukla Banska Bystrica U19 1
FC Nitra U19 2
HT
2
0
FT 4 0
8-2
  SVK U19 A
MSK Zilina U19 1
MFK Zemplin Michalovce U19 2
HT
1
0
FT 1 1
7-5
  SVK U19 A
Slovan Bratislava U19 1
Trencin U19 1
HT
0
1
FT 2 2
7-2
  SVK U19 A
SCP RuzomberokU19 3
FK Zeleziarne Podbrezova U19
HT
0
1
FT 0 2
8-9
  SVK U19 A
Spartak Trnava U19 4
DAC Dunajska Streda U19 2
HT
0
1
FT 2 1
4-4
  KAZ D1
Tarlan [4]
Lashyn Karatau [7]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  KAZ D1
Kairat Academy [6]
Ekibastuzets [5]
HT
1
2
FT 6 3
0-0
  KAZ D1
Maktaaral [3]
Akademiya Ontustik [9]
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  KAZ D1
Baikonur [10] 1
Bulat Temirtau [8]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  KAZ D1
FK Aksu [2] 1
Okzhetpes [1] 4
HT
1
0
FT 3 1
6-3
  KAZ D1
Kyzyl Zhar Petropavlovsk II [12]
FK Igilik [11]
HT
1
1
FT 1 5
0-0
  GRE D3
Posidonas Neas Michanionas 2
AE Lefkimmis 5
HT
1
0
FT 3 0
1-2
  GER U19
Monchengladbach U19 [13] 2
MSV Duisburg U19 [4] 2
HT
1
0
FT 2 0
5-8
  GER U19
SC Freiburg U19 [10] 2
Nurnberg U19 [1] 1
HT
0
3
FT 0 4
4-7
  GER U19
Kaiserslautern U19 [18] 2
Ingolstadt U19 [12] 3
HT
1
0
FT 2 0
9-3
  GER U19
Dynamo Dresden U19 [8] 1
Holstein Kiel U19 [3] 1
HT
0
1
FT 0 1
2-8
  THA D2
Chanthaburi FC 3
Bankhai United
HT
2
2
FT 3 3
1-3
  FRA U19
Nice U19 [2] 3
Toulouse U19 [4]
HT
1
0
FT 1 2
5-7
  ITA YL B
Lazio U20 [2]
Cesena U20 [3]
HT
1
0
FT 4 2
0-0
  GER U19
Hallescher FC U19 [18] 1
Carl Zeiss Jena U19 [16] 3
HT
1
1
FT 3 1
7-4
  CRSK U19
Zagreb locomotive U19 4
NK Varazdin U19 1
HT
3
0
FT 4 0
5-5
  Pol D4
Unia Oswiecim 5
Dalin Myslenice 3
HT
1
1
FT 1 1
9-8
  DEN WD2
Allerod (w)
Solrod (w) 1
HT
0
2
FT 0 5
1-9
  Greece U19
OFI Crete U19 1 4
PAS Lamia U19 2
HT
1
0
FT 2 1
7-6
  ZIM CUP
Yadah FC 4
Herentals FC
HT
2
1
FT 2 1
5-5
  SPA LU19
Danok Bat U19 3
Bilbao U19 2
HT
1
2
FT 1 2
4-1
  Italy Youth C C
Vis Pesaro U19 1
Gubbio U19
HT
0
1
FT 3 1
4-4
  THA D2
Pattaya Discovery United FC
Chachoengsao 1
HT
0
0
FT 1 0
7-4
  Pol D4
MKS Trzebinia 3
LKS Jawiszowice 1
HT
0
2
FT 1 2
9-9
  Pol D4
Jaguar Gdansk 1 1
GKS Kowale
HT
2
0
FT 2 2
4-2
  Pol D4
KTS-K Luzino 1 3
MKS Orkan Rumia 3
HT
1
0
FT 1 1
9-2
  Pol D4
Drukarz Warszawa 1 3
MKS Przasnysz 3
HT
3
2
FT 3 5
5-1
  CZE U19
Sigma Olomouc U19 [8] 3
Tescoma Zlin U19 [13] 3
HT
2
0
FT 2 0
10-3
  CZE U19
Brno U19 [10] 1 2
Slavia Praha U19 [4] 5
HT
0
1
FT 0 2
3-8
  CZE U19
Viktoria Plzen U19 [5] 2
Pardubice U19 [2] 2 1
HT
0
1
FT 0 1
1-5
  CZE U19
Slovacko U19 [15]
Marila Pribram U19 [12] 3
HT
1
1
FT 3 1
6-3
  CZE U19
Mlada Boleslav U19 [6]
Meteor Praha(U19) [14]
HT
2
0
FT 3 0
11-2
  POL ME
Arka Gdynia (Youth) [11]
Stal Rzeszow Youth [10]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  KOR D2
Gimcheon Sangmu [1] 2
Jeonnam Dragons [4] 1 5
HT
0
1
FT 3 1
4-3
  KOR D2
Busan I Park [5] 2
Gyeongnam FC [6] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  ROM D2
Hermannstadt [4] 1
ACS Viitorul Selimbar [9] 5
HT
2
0
FT 3 2
4-3
  FIN CU20
FC Lahti U20 2
IF Gnistan U20 1 1
HT
1
0
FT 1 0
5-0
  Ind PSL
Khalsa FC Chandigarh 2
Principal Harbhajan Sa 3
HT
0
0
FT 1 1
3-4
  Ind PSL
Jagat Singh Palahi FA 2
Sant Baba Bhag Singh FA 1 3
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  POR D2
Penafiel [6] 5
Rio Ave [2] 2
HT
0
1
FT 1 1
5-4
  UEFA-W U19
Faroe Islands (w) U19 2
Cyprus (w) U19
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  RUS D1
Neftekhimik Nizhnekamsk [3] 1
Tekstilshchik Ivanovo [17] 2
HT
3
0
FT 3 1
7-4
  BLR D1
Slutsksakhar Slutsk [13]
Smorgon FC [15] 1
HT
1
0
FT 2 1
9-6
  TUR D3
Somaspor [13] 2
Kahramanmarasspor [20] 4
HT
1
0
FT 2 0
6-13
  EST CUP
Flora Paide [3] 1
Flora Tallinn II [4] 2
HT
4
0
FT 14 0
18-0
  EST CUP