SPA D2
Real Zaragoza [18] 4
Ponferradina [4] 4
HT
0
0
FT 1 1
10-1
  SWE D2
GAIS [14] 1
AFC Eskilstuna [12] 1 5
HT
1
1
FT 2 3
8-9
  KSA PR
Al-Tai [12] 2
Al Ahli Jeddah [11] 2
HT
1
1
FT 1 2
5-6
  WWCPE
Portugal (w) [30] 2
Serbia (w) [41] 1
HT
1
1
FT 2 1
4-2
  WWCPE
Poland (w) [29] 1
Norway (w) [12] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-7
  ARG D1
Argentinos juniors [15] 2
Colon de Santa Fe [7] 1 1
HT
1
1
FT 3 1
11-4
  JOR D1
Sahab SC [9] 3
Al Wihdat Amman [2]
HT
0
1
FT 0 2
3-4
  GER LS
VfR Krefeld-Fischeln 3
SC Union Nettetal 1
HT
1
1
FT 4 2
8-6
  Jordan L W
Al Orthodoxi (w) 1
Al Istiqlal (W)
HT
3
0
FT 6 0
9-0
  NOR U19
Moss U19 3
Follo U19 1
HT
0
1
FT 0 1
5-7
  WWCPE
Ireland (w) [33] 1
Sweden (w) [2] 2
HT
0
1
FT 0 1
3-10
  WWCPE
Belgium (w) [19] 1
Kosovo (w) [4] 1
HT
5
0
FT 7 0
3-2
  ADT M
Argentino de Rosario [8] 4
Deportivo Muniz [4] 3
HT
1
0
FT 1 2
4-8
  BRA PE2
Atletico PE 3
1 de Maio FC 2
HT
1
0
FT 1 1
1-7
  ARG RESL
Villa San Carlos Reserves 1
Talleres Remedios Reserves 4
HT
0
0
FT 1 1
4-3
  ARG RESL
CSD Flandria Reserves 1 1
Los Andes Reserves 3
HT
1
0
FT 3 1
1-10
  ARG RESL
Club Comunicaciones Reserves 6
CA Colegiales Reserves 1 5
HT
0
0
FT 1 1
7-6
  ARG RESL
JJ Urquiza Reserves 3
UAI Urquiza Reserves 3
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  ARG RESL
CA Atlas Reserves 1 2
El Porvenir Reserves
HT
1
0
FT 1 0
5-4
  BRA CPY
Marilia (Youth) 1 3
Monte Azul SP (Youth) 3
HT
2
2
FT 2 2
12-4
  BRA CPY
Ponte Preta (Youth) 1
Tanabi SP (Youth) 3
HT
0
0
FT 0 1
6-7
  BRA CPY
Desportivo Brasil Youth 2
Portuguesa Santista U20 3
HT
2
0
FT 3 3
3-10
  BRA CPY
Guarani SP (Youth) 2
Santos (Youth) 3
HT
0
0
FT 2 1
4-8
  BRA CPY
Desportiva Ferroviaria U20 3
Fernando Boris U20 1 3
HT
0
0
FT 1 0
6-2
  INT FRL
Spain (w) [10]
Morocco (w) [81]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  BRA D4
Ibis SC 3
Petrolina PE 3
HT
0
1
FT 0 1
4-0
  ARG RESL
Deportivo Merlo Reserves 3
CA San Miguel Reserves 3
HT
0
1
FT 1 1
2-8
  Brazil CUP
Riopardense RS 2
GE Bage 1 1
HT
0
1
FT 0 1
8-4
  INT CF
Koninklijke HFC [4]
JOS Watergraafsmeer
HT
5
0
FT 8 0
8-1
  ARG RESL
Deportivo Armenio Reserves 2
Canuelas FC Reserves 2
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  URU D1
Club Atletico Progreso [7] 2
Deportivo Maldonado [8] 1
HT
1
0
FT 2 0
4-3
  PAR D2
Sportivo Trinidense [7]
Guarani de Trinidad [11]
HT
2
0
FT 2 1
0-0
  BNY
Bela Vista U20 1
Independente AP(U20) 3
HT
1
0
FT 1 1
8-3
  Bra SD
Arapongas EC 1
Rolandia EC 1
HT
0
0
FT 0 1
3-7
  Bra SD
Guanabara City FC 3
ABD FC 1
HT
1
1
FT 1 2
4-5
  SPA D2
Mirandes [12] 4
Girona [20] 2
HT
0
2
FT 1 2
4-4
  SPA D2
Real Oviedo [14]
Burgos CF [17] 1
HT
0
1
FT 1 3
6-4
  UEFA EL
Sturm Graz [2] 1 2
Real Sociedad [1] 4
HT
0
0
FT 0 1
2-3
  UEFA EL
West Ham United [7]
Racing Genk [8]
HT
1
0
FT 3 0
6-5
  UEFA EL
Glasgow Rangers [1] 1
Brondby IF [6] 1
HT
2
0
FT 2 0
2-1
  UEFA EL
PSV Eindhoven [2] 2
Monaco [10]
HT
0
1
FT 1 2
7-3
  UEFA EL
Lokomotiv Moscow [6] 1
Galatasaray [6] 4
HT
0
0
FT 0 1
6-5
  UEFA EL
Eintracht Frankfurt [14] 2
Olympiakos Piraeus [1] 4
HT
2
1
FT 3 1
7-2
  UEFA EL
Sparta Praha [2] 2
Lyon [6] 1 8
HT
2
1
FT 3 4
3-1
  UEFA EL
Napoli [1] 2
Legia Warszawa [15] 1
HT
0
0
FT 3 0
18-2
  ITA C1
Lecco [6] 3
Renate AC [4] 3
HT
1
1
FT 2 3
2-4
  UEFA ECL
Basel [1]
Omonia Nicosia FC [7] 2
HT
2
1
FT 3 1
8-5
  UEFA ECL
CSKA Sofia [2] 1 5
Zorya [5] 3
HT
0
0
FT 0 1
10-3
  UEFA ECL
Partizan Belgrade [1]
KAA Gent [12] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-6
  UEFA ECL
Baumit Jablonec [11] 2
Randers FC [4] 2
HT
1
1
FT 2 2
3-4
  UEFA ECL
CFR Cluj [1] 3
AZ Alkmaar [9] 1
HT
0
1
FT 0 1
5-4
  UEFA ECL
Slovan Bratislava [1] 3
FC Lincoln 1
HT
0
0
FT 2 0
3-2
  CHI D1
CSD Antofagasta [7] 3
Union Espanola [5] 1
HT
1
0
FT 1 2
3-2
  BRA BAS U23
Ceara U23 2
Gremio RS U23
HT
1
0
FT 2 1
4-4
  MAR D1
Wydad Casablanca [3] 4
Olympique de Safi [10]
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  INT FRL
Trinidad Tobago (w) [70]
Panama (w) [59]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  ARG D1
Newells Old Boys [22] 2
Aldosivi Mar del Plata [23] 2
HT
0
0
FT 0 0
7-3
  VEN D1
Atletico Venezuela [3]
Monagas SC [2] 1 3
HT
1
4
FT 2 4
11-1
  VEN D1
CD Hermanos Colmenares [5] 3
Trujillanos [7] 1
HT
1
0
FT 2 1
13-2
  SLV U20
Jocoro FC Reserves 1 7
CD FAS U20 1 3
HT
3
0
FT 4 2
0-5
  BRA LP
UMECIT 3
Colon C 3 3
HT
1
0
FT 3 1
1-2
  VEN D1
Deportivo Metropolitano [4]
LALA FC [7]
Abd
  BRA CV
Atletico Acreano
Aquidauanense
HT
1
1
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[4-5],AquidauanenseW
  BRA LP
CD Centenario 1
Sporting San Miguelito Reserves 1
HT
0
2
FT 0 4
4-5
  CHI D1
Universidad de Chile [8] 2
Palestino [12] 1
HT
0
0
FT 0 1
7-6
  BRA LP
Veraguas FC Reserves 1 4
CD Universitario Reserves 5
HT
1
0
FT 2 0
1-7
  ARG D1
Independiente [10] 1
Sarmiento Junin [19] 2
HT
1
1
FT 1 1
13-6
  MEX D2
Club Chivas Tapatio [15] 1
CSyD Dorados de Sinaloa [1] 2
HT
0
1
FT 1 3
4-2
  BRA CNF
America FC Natal RN 4
Moto Club Sao Luis MA 3
HT
0
0
FT 1 1
9-1
90min[1-1],Pen[4-5],Moto Club Sao Luis MAW
  BRA LP
San Martin FC 1 3
Costa Del Este Reserves 2
HT
0
0
FT 1 2
2-7
  BRA CV
Vila Nova [12] 1
Rio Branco VN 1 1
HT
2
0
FT 3 0
3-5
  BRA D1
Internacional RS [7] 5
Bragantino [5] 2
HT
1
0
FT 1 1
1-6
  COL D1
Deportiva Once Caldas [19] 4
La Equidad [16]
HT
2
0
FT 2 1
1-3
  PRL
Plaza Amador Reserves 2
Tauro Reserves 2 2
HT
2
1
FT 4 1
3-0
  URU D1
Wanderers FC [6] 3
Nacional Montevideo [2] 3
HT
1
0
FT 1 0
8-10
  VEN D1
Portuguesa FC [3]
Zulia FC [6]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  VEN D1
Zamora Barinas [4]
Estudiantes Merida FC [2] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-2
  CHI D1
Union La Calera [4]
Cobresal [10]
HT
1
2
FT 1 2
3-3
  CNCF CLG
Deportivo Saprissa [4]
C.S.D. Comunicaciones [2] 2
HT
2
2
FT 4 3
8-3
  PRL
San Francisco Reserves 3
Aguilas UP 2
HT
0
1
FT 0 2
4-2
  INT FRL
USA (w) [1] 1
Korea Rep (w) [18]
HT
0
0
FT 0 0
6-2
  ARG D1
Talleres Cordoba [2] 1
River Plate [1] 1 2
HT
0
1
FT 0 2
9-1
  BRA CNF
CRB AL [5]
River PI
HT
2
1
FT 2 1
3-4
  COL Cup
Atletico Nacional Medellin [1] 2
Deportivo Cali [11] 3
HT
0
0
FT 1 0
6-4
  NIC D1
Diriangen [2]
Deportivo Ocotal [7]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  NIC D1
Real Madriz FC [6] 1
UNAN Managua [9] 3
HT
0
1
FT 0 1
5-8
  Can PL
Cavalry FC [2] 1
Pacific FC [1] 3
HT
1
0
FT 2 1
6-1
  CNCF CLG
Marathon [6] 1
CD Motagua [2] 1
HT
0
1
FT 0 2
7-3
  RUS D2
SY Sakhalinsk [9] 1 3
FK Kaluga [10] 2
HT
0
1
FT 0 1
9-8
  RUS D2
Dinamo Vladivostok [4] 2
Dinamo Briansk [1] 1 1
HT
0
0
FT 1 1
7-9
  CWPL
Shanghai RCB (w) [2]
Sichuan (w) [10]
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  CWPL
Guangdong Meizhou Huijun (w) [5]
Shandong Ticai (w) [7]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  IND D2
Uttarakhand FC 1
Ahbab FC 3
HT
0
0
FT 1 0
11-0
  IND D2
Youngmen SC 1
Friends United 2
HT
1
2
FT 4 2
5-4
  CWPL
Wuhan Jianghan (w) [1]
Jiangsu Suning (w) [4]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  ISR CL
MS Tirat HaCarmel 1
MS Pardes Hana Karkur 3
HT
1
0
FT 3 2
5-2
  CWPL
Changchun Masses Properties (w) [3]
HeNan Huishang (w) [6]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  CWPL
Beijing Beikong (w) [8]
Zhejiang Hangzhou (w) [9]
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  IDN ISL
Persita Tangerang [10] 4
Pstni [7] 4
HT
2
0
FT 2 1
3-3
  ISR CL
Maccabi Neve Shaanan Eldad 1 2
Tzeirey Um El Fahem 1 3
HT
2
2
FT 2 2
5-3
  ISR CL
Hapoel Qalansawe 1 3
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 3
HT
2
0
FT 2 1
4-3
  ISR D3
Bnei Eilat [17]
Maccabi Shaarayim [14]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  UEFA-W U19
Kosovo U19(w) 1
Liechtenstein (w) U19
HT
1
1
FT 2 1
10-1
  AUS SASL
Adelaide City FC [2] 1
Adelaide Comets FC [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-2
90min[0-0],120min[0-0],Pen[3-2],Adelaide City FCWin
  RUS YthC
Krylya Sovetov Samara Youth [2] 1
Strogino Youth [8] 3
HT
2
1
FT 2 1
6-6
  RUS YthC
Rubin Kazan (R) [5] 3
Ufa Youth [10] 3
HT
2
0
FT 6 0
5-3
  UKR U21
Chernomorets Odessa U21 [8]
Lviv U21 [12]
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  ISR CL
Beitar Ramat Gan 1 2
Moadon Sport Roch Tel Aviv 1
HT
0
0
FT 1 0
4-5
  RUS YthC
FK Ural Youth [9] 1
FK Nizhny Novgorod Youth [6] 4
HT
2
0
FT 2 1
4-6
  Ind PSL
CRPF 3
BSF FC 1
HT
0
1
FT 0 1
5-6
  Ind PSL
Punjab Police Jalandhar 2
Punjab FC 2
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  JPN D1
Urawa Red Diamonds [5]
Kashiwa Reysol [13] 1
HT
4
1
FT 5 1
2-5
  UEFA-W U19
Wales (w) U19 1
Moldova (w) U19 2
HT
1
0
FT 4 0
5-2
  UEFA-W U19
Albania U19(w) 1
Andorra U19 (W) 3
HT
0
0
FT 1 0
2-1
  KCL
Daejeon Korail [10] 3
Changwon City [11] 2
HT
0
0
FT 0 2
3-3
  KCL
Busan Transportation Corporation [4] 3
Gyeongju KHNP [6] 1
HT
0
1
FT 1 3
5-4
  ISR D3
Hapoel Ashkelon [13] 2
Maccabi Yavne [6] 1
HT
1
1
FT 1 1
0-7
  ISR D3
Hapoel Herzliya [11] 2
Hapoel Bnei Pardes [9] 3
HT
2
0
FT 4 0
7-0
  ISR D3
Hapoel Migdal HaEmek [13] 3
Ironi Tiberias [1] 1
HT
0
0
FT 1 1
2-5
  HUN U19A
Diosgyor VTK U19 [7] 4
Debrecin VSC U19 [12] 1 3
HT
2
1
FT 5 3
10-3
  RUS YthC
Arsenal Tula Youth [7] 3
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth [10] 1 3
HT
1
1
FT 1 2
8-8
  RUS YthC
Khimki Youth [9] 2
PFC Sochi Youth [4] 2
HT
1
1
FT 3 1
7-3
  UKR U21
Zorya U21 [7]
Kolos Kovalivka U21 [10]
HT
1
1
FT 3 1
0-0
  UKR U21
Veres Rivne U21 [13]
FC Mariupol U21 [11]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  UKR U21
Rukh Vynnyky U21 [6]
FC Mynai U21 [14]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  ISR CL
Hapoel Mahane Yehuda 4
Ironi Beit Dagan 5
HT
1
1
FT 2 1
2-6
  JAP FutL
fugador sumida Futsal
Peace Does Machida Futsal
HT
1
2
FT 4 3
0-0
  ISR CL
Beitar Petah Tikva 1
Beitar Kfar Saba Shlomi 1 4
HT
2
0
FT 4 0
9-1
  IND D2
National United SC
Tarun Sangha FC 2
HT
0
0
FT 0 2
1-7
  BLR RL
FC Vitebsk Reserves 1 2
Shakhter Soligorsk Reserves 1
HT
0
0
FT 1 1
3-8
  BLR RL
FC Gomel Reserves 3
Energetik-BGU Minsk Reserves 1
HT
0
1
FT 2 1
12-2
  IND D2
Jaguar FC 3
CISF New Delhi 2
HT
0
1
FT 0 1
5-6
  PPL
Civil Aviation Authority FC 1
Pakistan Navy 2
HT
0
0
FT 0 2
7-9
  UZB D1
Termez Surkhon [13]
Qizilqum Zarafshon [8] 1
HT
0
0
FT 1 0
3-6
  ISR CL
Ironi Modiin
Maccabi Ironi Sderot 3
HT
2
1
FT 2 1
10-3
  ISR CL
MS Hapoel Lod 5
SC Beer Sheva 2
HT
0
1
FT 2 1
7-2
  ISR D3
Sport Club Dimona [3] 1
Maccabi Kabilio Jaffa [4] 3
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  ISR D3
Hapoel Holon Yaniv [2] 2
MS Ironi Kuseife [10] 2
HT
4
1
FT 6 2
7-1
  ISR D3
Hapoel Marmorek lrony Rehovot [5] 1 2
Hapoel Bikat Hayarden [15] 1 4
HT
1
0
FT 3 0
8-5
  RUS YthC
FC Terek Groznyi Youth [8] 2
FK Rostov Youth [1] 1
HT
2
1
FT 3 3
8-6
  MOL D1
Zimbru Chisinau [7]
Dinamo-Auto [6] 1
HT
1
1
FT 1 2
3-4
  ARM D1
FK Van Charentsavan [7] 3
Se Wan Boy [4] 2
HT
0
0
FT 0 0
8-3
  RUS D2
FC Yessentuki [17]
Stavropolye-2009 [14]
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  TUR 3B
Elazig Belediyespor [12] 1 5
Yeni Orduspor [4] 1
HT
0
0
FT 1 1
2-1
  ISR D3
Rubi Shapira [15] 1
Maccabi Tzur Shalom [10] 2
HT
1
0
FT 3 2
3-3
  WWCPE
Kazakhstan (w) [82] 2
Greece (w) [64] 3
HT
0
0
FT 0 1
0-13
  RUS YthC
Spartak Moscow Youth [3] 1
Konopliev Youth [7] 4
HT
2
1
FT 4 1
12-0
  RUS YthC
CSKA Moscow (R) [1] 3
Dinamo Moscow Youth [4] 3
HT
0
1
FT 1 3
6-9
  ARM D2
Gandzasar Kapan [4]
BKMA II [6]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  BLR RL
Dinamo Brest Reserves 2
FC Isloch Reserves 2
HT
1
0
FT 1 2
8-6
  CZE U19
MFK Karvina U19 [10] 2
Banik Ostrava U19 [11] 2
HT
0
2
FT 2 3
4-1
  ARM D2
Ararat-Armenia B [5]
Alashkert B Martuni [8]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  ISR D3
SC Maccabi Ashdod [7] 5
Agudat Sport Nordia Jerusalem [18] 5
HT
3
0
FT 3 1
8-8
  IDN ISL
Persib Bandung [3] 1
PSS Sleman [12] 4
HT
0
1
FT 4 2
2-1
  TUR 3B
Gumushanespor [7] 3
Dai Lin Jissbon [9] 3
HT
0
1
FT 0 2
5-5
  TUR 3B
Cankaya FK [4] 4
Modafen Spor [15] 1 5
HT
0
2
FT 2 3
5-0
  ISR D3
Ironi Nesher [18] 2
Tzeirey Kafr Kana [6] 1 1
HT
1
1
FT 2 2
3-6
  ISR D3
Moadon Sport Tira [2] 3
Hapoel Bnei Zalfa [16] 1
HT
1
2
FT 3 4
6-4
  ISR D3
Hapoel Bnei Arrara Ara [5] 3
Maccabi Tamra [7] 1
HT
0
2
FT 1 3
5-3
  HUN U19A
Illes Akademia Haladas U19 [8]
Fehervar Videoton U19 [9]
HT
0
1
FT 2 2
0-0
  MOL D2
Olimp Comrat [4]
Dacia-Buiucani [3]
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  MOL D2
Sporting Trestieni [1]
Real Succes [10]
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  ROM D3
CS Sanatatea Cluj 3
Unirea Ungheni 4
HT
0
3
FT 1 3
5-4
  ROM D3
Steaua Bucuresti 2
Arges Pitesti B 1
HT
3
0
FT 6 1
10-3
  URU U19
River Plate U19 4
Fenix U19 1
HT
1
0
FT 2 1
7-2
  ROM D3
CSM Flacara Moreni
Rapid Bucuresti II 2
HT
0
0
FT 0 2
3-3
  UPL
Vipers 1
Wakiso Giants FC 1 4
HT
3
0
FT 5 0
7-3
  URU U19
Danubio U19 3
Nacional De Football U19 1
HT
1
0
FT 1 3
4-6
  UPL
BUL FC 2
Uganda Police FC 2
HT
1
1
FT 2 1
7-1
  UPL
Bright Stars 2
Onduparaka FC 1
HT
0
1
FT 0 1
4-3
  ROM D3
FCM Alexandria 3
CS Viitorul Daesti 1
HT
0
0
FT 0 2
3-3
  BLR RL
FC Slutsk Reserves 1
Smorgon 2
HT
2
0
FT 3 0
9-2
  ROM D3
Unirea Bascov 1
FC Academica Clinceni II 3
HT
1
1
FT 1 1
1-5
  ROM D3
Ghiroda SI Giarmata VII 2
Gloria Lunca Teuz Cermei 3
HT
1
0
FT 3 1
5-4
  ROM D3
CSM Slatina
CS Universitatea Craiova B 1
HT
0
1
FT 0 3
6-2
  ROM D3
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II 3
CS Gilortul Targu Carbunesti 4
HT
0
1
FT 1 1
3-13
  ROM D3
CSC Dumbravita 2
Frontiera Curtici 3
HT
0
1
FT 1 1
12-4
  TKM D1
Kopetdag Asgabat
FC Ahal
HT
0
0
FT 1 1
  KSA YTH
Al-Jeel Youths [17] 4
Al-Ittihad (Youth) [11] 2
HT
0
1
FT 2 1
4-4
  INT FRL
Indonesia U23
Nepal U23
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  KSA D2
Al-Riyadh [1] 1
Al-Washm [11] 3
HT
0
1
FT 0 1
10-4
  ISR D3
Shimshon Tel Aviv [16] 1
Shimshon Kafr Qasim [8] 3
HT
1
1
FT 4 2
5-5
  Papar 2
Santa Rosa PA 4
Capitao Poco EC 2
HT
1
0
FT 2 1
1-11
  KSA D2
Tuwaiq [13]
Al-Sharq [8]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  KSA YTH
Al-Shabab (Youth) [4] 1
Al-Faisaly Harmah Youth [15] 2
HT
0
1
FT 0 3
6-4
  UEFA-W U19
Bosnia (w) U19
Estonia (w) U19
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  UEFA-W U19
Montenegro (w) U19
Armenia (w) U19
HT
4
0
FT 4 0
0-0
  KSA D2
Al Liwaa [7]
Al Bukayriyah [6]
HT
1
0
FT 3 2
0-0
  ITA YTHL
Spal U19 [9] 1 2
Genoa U20 [2] 1
HT
1
1
FT 1 3
5-6
  ROM D2
Gloria Buzau [6] 3
FC Unirea 2004 Slobozia [8] 1
HT
0
1
FT 1 1
2-5
  EGY D2
Petrojet
Wadi Degla SC 1
HT
1
0
FT 1 0
3-6
  EGY D2
Al Nasr Cairo 4
Belbeis FC 4
HT
2
0
FT 3 0
7-5
  EGY D2
El Sekka El Hadid
Olympic El Qanal
HT
0
0
FT 0 0
6-6
  EGY D2
Banha
Tersana SC
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  EGY D2
ZED FC 1
Telecom Egypt
HT
2
0
FT 2 0
0-7
  IW Cup
Torres (w)
Ravenna (w)
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  KSA D2
Arar FC [10]
Al-Zlfe [12]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Bra SD
Tiradentes PA 1
Villariga pa 1
HT
0
0
FT 0 2
1-8
  UAE D1
Hatta [8] 2
Masfut [11] 2
HT
0
1
FT 1 1
8-5
  UAE D1
Al-Rams [15] 1 2
Ahli Al-Fujirah [10] 4
HT
0
0
FT 0 5
9-5
  UAE D1
Al Taawon [13]
Dabba Al-Fujairah [7] 1
HT
0
0
FT 1 3
3-1
  UAE D1
Al Bataeh [6] 2
Al-Thaid [9] 5
HT
0
0
FT 1 0
7-4
  OMA PL
Al-Suwaiq [9] 1
Al Ittehad Salalah [7] 1
HT
1
0
FT 2 0
4-7
  KSA D2
Al Entesar [14]
Al Dahab [10]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  UAE RL
Al Ain SCC Reserves 3
Al-Wasl (R) 4
HT
1
1
FT 2 1
3-5
  ISR D2
Bnei Yehuda Tel Aviv [12] 2
Hapoel Afula [13] 1
HT
1
0
FT 5 0
5-2
  ISR D2
Hapoel Petah Tikva [10] 2
Ironi Nir Ramat HaSharon [9] 3
HT
0
0
FT 0 2
12-3
  ISR D2
Hapoel Kfar Saba [1] 5
AS Ashdod [4] 3
HT
1
0
FT 2 0
2-6
  ISR D2
Hapoel Ramat Gan [14] 3
Maccabi Ahi Nazareth [11] 3
HT
0
0
FT 1 1
3-5
  ISR D2
Beitar Tel Aviv Ramla [16] 1
Hapoel Umm Al Fahm [2] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-8
  ISR D2
Hapoel Rishon Lezion [6] 4
Sectzya Nes Ziona [5] 2
HT
1
1
FT 1 1
5-4
  ISR D2
Hapoel Akko [7] 1
Kafr Qasim [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-8
  ISR D2
Maccabi Bnei Raina [8] 2
Hapoel Raanana [15] 4
HT
2
0
FT 2 0
6-10
  CAF WNC
Sao Tome Principe (W)
Togo(w)
HT
0
2
FT 0 5
0-0
  CRO D2
Radnik Sesvete [14] 2
NK Solin [13] 1
HT
2
0
FT 4 0
5-4
  POR L3
Vitoria Guimaraes B 4
Anadia 2
HT
0
0
FT 1 0
3-4
  ENG U23 D1
Charlton U23 [12] 2 1
Millwall U23 [5] 1
HT
2
0
FT 2 1
5-8
  Tanzania PL
Kagera Sugar 1
Mtibwa Sugar 2
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  ARG RESL
Huracan Reserves 3
San Lorenzo Reserves 6
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  ARG RESL
Defensa y Justicia Reserves 2
Platense Reserves
HT
0
0
FT 1 0
4-10
  UAE U21
Khor Fakkan U21
Banni Yas U21
HT
0
0
FT 4 1
0-0
  BI PL
Royal Muramvya FC [10]
BS Dynamic [4]
HT
1
2
FT 4 3
0-0
  BUL D2
Marek Dupnitza [15] 2
Livstrom [20] 7
HT
0
0
FT 0 1
7-4
  UZB D1
Kuruvchi Bunyodkor [5] 1 1
Turon Nukus [14] 1 1
HT
1
0
FT 3 1
3-8
  UEFA-W U19
Croatia (w) U19
Latvia (w) U19
HT
1
1
FT 3 1
10-0
  HUN D1
ZalaegerzsegTE [7] 1
Gyirmot SE [11] 3
HT
2
1
FT 2 1
2-6
  INT CF
Zwolle (w) [1]
PSV Eindhoven (w) [5]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  RUS YthC
FK Krasnodar Youth [6] 4
Lokomotiv Moscow Youth [2] 3
HT
1
2
FT 2 3
6-3
  AUS D3
Wolfsberger AC Amateure [8] 2
SC Weiz [5] 2
HT
3
0
FT 5 1
9-3
  IDN ISL
Pusamania Borneo FC [15] 2
PSM Makassar [5] 3
HT
0
1
FT 2 1
5-5
  IDN ISL
Madura United [11] 4
Persija Jakarta [8] 3
HT
0
1
FT 2 3
6-3
  Por U23
Rio Ave U23 [23] 1
Braga U23 [23] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-7
  UEFA U17
Slovakia U17 2
England U17 1
HT
2
0
FT 2 2
0-0
  UEFA U17
Armenia U17
Belarus U17
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  UKR D1
Desna Chernihiv [7] 2
PFC Oleksandria [6] 4
HT
1
1
FT 1 1
3-4
  SER D1
Radnik Surdulica [15] 1
FK Vozdovac Beograd [7] 3
HT
1
1
FT 1 3
2-2
  CAF Cup
AS Vita Club
Marumo Gallants FC [15]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  ARM D1
FC Noah [6] 3
Ararat Yerevan [2] 3
HT
1
0
FT 2 2
7-2
  RUS FDH
MFK CPRF Futsal
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  BRA CPY
Agua Santa SP Youth 1 4
Nacional AC SP (Youth) 2
HT
0
0
FT 1 0
3-8
  BUL D1
Tsarsko Selo [14] 1 4
Lokomotiv Sofia [7] 2
HT
0
0
FT 2 0
5-4
  UAE LP
Al-Sharjah [3] 2
Al Nasr Dubai [6] 2
HT
0
1
FT 0 3
3-2
  UAE LP
Ajman [4] 1
Al-Dhafra [13] 1
HT
1
3
FT 1 3
11-3
  FIN D1
Lahti [7] 2
AC Oulu [11] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  CZE D2
Vysocina jihlava [10] 2
Sparta Praha B [2] 2
HT
0
0
FT 0 0
11-10
  ROM D1
Universitatea Craiova [14]
Gaz Metan Medias [11] 1 2
HT
0
0
FT 2 0
10-3
  ALG D1
CS Constantine [8] 1
MC Oran [5] 5
HT
0
0
FT 0 1
7-4
  ITA YTHL
Sassuolo U20 [14] 1 2
Torino U20 [11] 3
HT
1
0
FT 1 1
4-4
  UKR D2
Volyn [11]
Kremin Kremenchuk [13]
HT
3
1
FT 3 2
0-0
  MAR D2
Itihad Z. Khemisset [15]
Chabab Atlas Khenifra [11]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  MAR D2
Raja de Beni Mellal [8]
Stade Marocain du Rabat [2]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  MEX U20
Mazatlan U20 [8]
Queretaro U20 [12]
HT
0
0
FT 4 0
7-9
  IRN PR
Foolad Khozestan [6] 1
Persepolis [1]
HT
0
0
FT 1 3
2-6
  UEFA U17
Hungary U17
Estonia U17
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  UEFA U17
Georgia U17
Iceland U17
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  UEFA-W U19
Czech (w) U19 2
Slovakia (w) U19 3
HT
0
0
FT 2 1
2-8
  UEFA-W U19
Spain (w) U19
Portugal (w) U19 3
HT
4
0
FT 4 0
9-0
  CNCF W U17
Suriname U17(w) 1
St. Kitts and Nevis U17(w) 1
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  CZE CFL
FC Pisek [3] 7
Slavia Prague B [5] 6
HT
0
1
FT 2 1
7-3
  SVK D1
SKF Sered [9] 1 1
MSK Zilina [7] 2
HT
1
1
FT 1 1
9-9
  PALL
Ahli Al Khalil 3
Silwan 3
HT
0
0
FT 1 1
7-0
  ALG U21
NA Hussein Dey U21 4
USM Alger U21 1
HT
2
1
FT 3 2
1-8
  ALG U21
WA Tlemcen U21
NC Magra U21
HT
1
0
FT 3 1
1-7
  MAL D2
Vittoriosa Stars [8]
San Gwann [5] 2
HT
1
1
FT 2 1
2-8
  RUS FDH
TTG-Ugra Yugorsk Futsal
Dynamo Samarra Futsal
HT
2
1
FT 3 1
0-0
  KSA PR
Al-Faisaly Harmah [11] 1
Al-Taawon [16] 2
HT
1
1
FT 2 2
5-5
  CNCF W U17
Belize U17 (w)
Barbados U17(w)
HT
0
1
FT 2 1
0-0
  KSA PR
Dhamk [2] 1
Al-Hazm [10] 4
HT
0
0
FT 1 0
1-2
  FIN D1
SJK Seinajoen [4] 2
Ilves Tampere [6] 3
HT
2
0
FT 4 2
2-6
  OMA PL
Al-Nasr(OMA) [5] 4
Oman Club [12] 3
HT
1
0
FT 3 2
3-8
  WWCPE
Italy (w) [14] 2
Croatia (w) [54] 1
HT
2
0
FT 3 0
7-0
  HUN D1
Paksi SE Honlapja [5] 3
Varda SE [1] 8
HT
2
1
FT 2 2
5-7
  RUS PR
Dynamo Moscow [4]
Khimki [13] 1
HT
2
0
FT 4 1
3-3
  EU-WU17
Sweden (w) U17
France (w) U17
HT
2
1
FT 2 2
0-0
  EU-WU17
Italy (w) U17
Wales (w) U17
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  POL PR
Radomiak Radom [13]
Gornik Leczna [18] 2
HT
2
0
FT 3 1
6-1
  SER D1
Cukaricki Stankom [3] 3
Proleter [8]
HT
2
1
FT 6 1
6-3
  CYP D1
Olympiakos Nicosia FC [5] 1
Doxa Katokopias [8] 5
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  PER D1
Academia Deportiva Cantolao [15] 2
UTC Cajamarca [11] 1
HT
0
0
FT 2 0
0-3
  CRO D1
HNK Sibenik [7] 3
Slaven Koprivnica [9] 3
HT
1
0
FT 1 1
2-7
  WWCPE
Austria (w) [21] 2
Luxembourg (w) [122] 3
HT
2
0
FT 5 0
11-0
  CYP D2
Agia Napa [13] 5
Ermis Aradippou [6] 3
HT
0
1
FT 2 2
3-5
  QAT PC
Al-Sadd [1] 3
Al Rayyan [6] 1
HT
0
1
FT 1 1
0-2
90min[1-1],Pen[5-4],Al-SaddWin
  EST D2
JK Tallinna Kalev [2]
FC Nomme United [5] 1
HT
1
0
FT 2 2
6-4
  SLO U19
NK Triglav Kranj U19 1 3
NK Aluminij U19 4
HT
2
2
FT 3 2
7-3
  AUS L
SV Schwechat
Post SV Wien 4
HT
2
0
FT 4 0
2-5
  AUS L
SV Gerasdorf Stammer 2
SV Donau 4
HT
0
2
FT 0 3
3-1
  GER OBW
Carl Zeiss Jena II 2
international Leipzig FC 2
HT
1
0
FT 3 0
7-3
  OMA PL
Alrstak [8] 2
Bahla [4] 1
HT
0
0
FT 2 0
8-5
  KSA D2
Al-Nojoom [12] 3
Wajj [2] 1
HT
0
1
FT 1 2
3-5
  ITA D1
Torino [12] 2
Genoa [18] 3
HT
2
0
FT 3 2
2-4
  GER D2
Erzgebirge Aue [18] 1 3
Ingolstadt [17] 2
HT
0
0
FT 1 0
7-3
  GER D2
SC Paderborn 07 [4] 2
Hamburger SV [8] 5
HT
1
1
FT 1 2
8-10
  GER Reg
FC 08 Hombrug [6] 2
TSV Steinbach [1] 1
HT
1
0
FT 1 0
1-4
  DEN D1
Hvidovre IF [4]
Herfolge Boldklub Koge [7]
HT
1
0
FT 1 0
5-3
  AUT D2
FC Wacker Innsbruck [6] 2
FC Superfund Pasching [14]
HT
4
0
FT 5 1
6-10
  AUT D2
SKU Amstetten [5] 2
Austria Wien (Youth) [12] 4
HT
0
0
FT 2 0
7-1
  AUT D2
Floridsdorfer AC [7] 1 2
SV Horn [9]
HT
1
0
FT 3 0
5-2
  AUT D2
SK Vorwarts Steyr [16] 6
Lafnitz [4] 2
HT
1
2
FT 1 3
5-3
  UKR D1
Metalist 1925 Kharkiv [8]
FC Inhulets Petrove [12] 1
HT
1
0
FT 4 0
3-0
  UAE LP
Al Ahli(UAE) [5] 2
Al-Jazira(UAE) [2] 1
HT
1
1
FT 2 1
3-2
  Slo D3
SFM Senec 1
Lokomotiva Devinska Nova Ves 2
HT
0
0
FT 0 0
9-0
  AUS L
St Jakob/Rosental 3
SV Dellach Gail 1
HT
0
1
FT 1 2
3-6