SPA D2
Real Valladolid [9] 2
Ibiza Eivissa [16] 4
HT
0
0
FT 1 1
12-2
  SPA D2
Fuenlabrada [11] 3
SD Amorebieta [21]
HT
0
0
FT 0 0
8-6
  ITA C1
AZ Picerno ASD [15] 3
Nuova Monterosi [9] 2
HT
0
0
FT 2 0
4-8
  GER Reg
Chemnitzer [9] 3
Energie Cottbus [8] 3
HT
0
0
FT 1 1
7-5
  GER Reg
FC Hansa Luneburg [10] 1
Oldenburg [1] 2
HT
0
1
FT 1 1
3-3
  GER Reg
Germania Halberstadt [11] 1
VSG Altglienicke [6]
HT
0
0
FT 0 3
3-9
  UEFA-W U19
Netherlands (w) U19
Ukraine (w) U19 1
HT
1
1
FT 4 1
8-2
  NOR D2
Kongsvinger [1] 1
Asker [3] 3
HT
3
0
FT 3 1
4-2
  CHI D1
Deportes La Serena [10] 3
Colo Colo [1] 3
HT
0
2
FT 1 4
2-3
  SWE D3
Eslovs BK [11]
FC Rosengard [3]
HT
0
0
FT 1 1
1-3
  SWE D3
Notvikens IK [14]
Umea FC Academy [13] 2
HT
1
1
FT 1 2
3-13
  SWE D3
FBK Balkan [8] 3
IFK Karlshamn [14] 2
HT
1
0
FT 1 0
5-4
  CAF WNC
Algeria (w) [86]
Sudan (W)
HT
9
0
FT 14 0
0-0
  UEFA YL U19
Hammarby U19 2
Glasgow Rangers U19 1
HT
0
0
FT 1 2
9-3
  UEFA YL U19
Empoli U20 [5] 2
Domzale U19 1 2
HT
1
1
FT 1 1
7-2
  YDL Futsal
VD Manfredonia Futsal
Napoli Futsal 1
HT
1
2
FT 2 3
0-0
  GUA D2
CSD Amatitlan 4
Deportivo San Pedro 4
HT
0
2
FT 0 2
5-5
  GER LS
FC Rastpfuhl 2
FSV Jagersburg 1
HT
1
1
FT 2 3
3-9
  GER OBW
Goppinger SV 3
SV Linx 3
HT
0
0
FT 1 1
5-3
  MAR D1
Renaissance Sportive de Berkane [8] 2
OCK Olympique de Khouribga [12] 2
HT
2
1
FT 3 3
10-4
  ARG D1
Arsenal de Sarandi [25] 4
Gimnasia La Plata [16] 6
HT
0
0
FT 0 1
2-5
  JOR D1
Al-Baq's [12]
Al Hussein Irbid [5]
HT
1
0
FT 1 2
0-0
  INT CF
Achilles
De Treffers [3]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
Urduliz FT 2
Leioa 3
HT
0
0
FT 0 0
5-5
  GER LS
TSV 1881 Gau-Odernheim 4
TB Jahn Zeiskam 1896 1 3
HT
1
0
FT 2 0
3-4
  GER LS
TUS Bovinghausen 04 4
FC Eintracht Rheine 2
HT
0
0
FT 0 2
5-4
  GER LS
Yeg Hassel 2
SV Rodinghausen 3
HT
0
1
FT 0 1
2-3
  ITA C1
Turris Neapolis [3] 2
Nuovo Campobasso [13] 3
HT
1
1
FT 2 3
7-2
  UEFA-W U19
Ireland (w) U19
England (w) U19 2
HT
0
0
FT 0 1
3-8
  NOR AL
Ranheim IL [7] 2
Aalesund FK [2] 3
HT
1
0
FT 3 3
6-4
  FAR D1
HB Torshavn [3] 2
KI Klaksvik [1] 3
HT
2
1
FT 2 1
5-8
  Spain D4
Motril 1 1
Juventud Torremolinos CF 6
HT
2
3
FT 2 4
1-0
  UEFA YL U19
Deportivo La Coruna U19 3
Pogon Szczecin U19 6
HT
3
0
FT 4 0
6-5
  YDL Futsal
Phil diae Bolley
Cybertel Aniene Futsal 1
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  BRA CR
Madureira EC 1 3
CFRJ Marica RJ 5
HT
2
1
FT 2 2
6-2
  Brazil CUP
CA Carazinho 2
Tres Passos RS 2
HT
0
2
FT 0 4
5-5
  Bra CUU20
Barra da Tijuca U20 3
Boavista (RJ) Youth 2
HT
0
0
FT 0 0
10-4
  Bra CUU20
Serra Macaense U20 4
Fluminense RJ (Youth) 1
HT
0
1
FT 1 2
7-3
  GER LS
SG Neitersen/Altenkirchen 1
TuS Koblenz 2
HT
0
0
FT 1 3
4-7
  BRA PE2
Ypiranga PE 3
Ipojuca AC 3
HT
0
0
FT 0 0
8-5
  BRA PE2
Caruaru City FC 2
America PE 3
HT
0
1
FT 2 1
15-4
  BRA CPY
Nautico PE (Youth) 2
Santa Cruz PE U20 3
HT
2
0
FT 2 0
4-4
  BRA SPWL
Barcelona EC RJ (W) 1
Duque de Caxias (w) 1
HT
0
3
FT 2 5
3-11
  BRA SPWL
Cabofriense (w) 2
Perolas Negras (W) 3
HT
1
1
FT 2 1
6-9
  BNY
Gramadense U20 2
Gremio FBPA U20
HT
1
1
FT 1 4
2-10
  Brazil CUP
SC 12 Horas/RS 2
Sao Jose PoA RS 2
HT
0
4
FT 0 6
2-10
  URU D1
Centro Atletico Fenix [4] 2 3
Liverpool URU [9] 1 2
HT
0
1
FT 1 1
6-2
  ITA C1
Bari [1] 2
Foggia [4] 1
HT
1
0
FT 1 1
4-6
  POL D1
Odra Opole [9] 2
Skra Czestochowa [12] 1
HT
0
0
FT 1 0
3-5
  ENG RL1
Sevenoaks Town 2
East Grinstead Town 2
HT
0
0
FT 2 0
3-9
  Bra SD
Criciuma 3
Marcilio Dias SC 2
HT
0
0
FT 2 0
4-8
  Bra SD
Portuguesa Londrinense PR 3
Aruko Sports Brasil 1
HT
0
3
FT 0 4
4-6
  Bra SD
AA Batel 3
Paranavai 5
HT
0
2
FT 0 2
8-3
  Bra SD
Inhumas 1
Aparecida GO 2
HT
2
0
FT 6 0
4-5
  Bra SD
GRECAL 3
Patriotas FC 1
HT
0
1
FT 0 3
6-6
  Bra SD
Cerrado EC 1
ASEEV 2
HT
1
1
FT 1 3
10-5
  ENG LCH
Middlesbrough [14] 1
Barnsley [22] 1
HT
1
0
FT 2 0
8-4
  ENG LCH
Fulham [3]
Cardiff City [20] 3
HT
0
0
FT 2 0
6-2
  ENG LCH
Preston North End [18] 2
Coventry City [4] 1
HT
0
1
FT 2 1
9-3
  ENG LCH
Huddersfield Town [7] 3
Birmingham City [19] 1
HT
0
0
FT 0 0
2-2
  ENG LCH
Hull City [21] 1
Peterborough United [23] 2
HT
1
1
FT 1 2
8-4
  ENG LCH
Swansea City [17] 2
West Bromwich(WBA) [2] 4
HT
0
1
FT 2 1
5-3
  ENG FAC
Havant Waterlooville [9] 1
Torquay United [15] 1 3
HT
1
2
FT 4 2
18-4
  NIR Rl
Ballymena Utd Reserves
Portadown Reserves
HT
1
0
FT 2 0
4-2
  VEN D2
Fundacion AIFI 2
Real Frontera 1 4
HT
1
1
FT 1 1
8-3
90min[1-1],120min[2-1],Fundacion AIFIWin
  UEFA CL
Chelsea [1]
Malmo FF [1] 3
HT
2
0
FT 4 0
7-2
  UEFA CL
Manchester United [6] 3
Atalanta [6] 4
HT
0
2
FT 3 2
8-5
  UEFA CL
Lille [11] 4
Sevilla [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
1-2
  UEFA CL
Zenit St. Petersburg [1] 2
Juventus [7] 2
HT
0
0
FT 0 1
7-4
  UEFA CL
Young Boys [3] 1
Villarreal [12] 1
HT
0
2
FT 1 4
3-3
  UEFA CL
Benfica [1] 2
Bayern Munchen [1] 2
HT
0
0
FT 0 4
4-3
  ENG LCH
Reading [8]
Blackpool [16] 3
HT
2
0
FT 2 3
0-7
  SPA D2
AD Alcorcon [22] 4
Leganes [19] 2
HT
2
2
FT 3 3
2-4
  SPA D2
CD Lugo [14] 6
Las Palmas [6] 5
HT
2
0
FT 2 0
2-0
  ITA C1
Palermo [6] 1 2
Francavilla [5] 2 5
HT
0
0
FT 1 0
2-2
  ITA C1
Catania [12] 1 5
Avellino [10] 1 4
HT
1
1
FT 2 2
2-6
  ITA C1
Taranto Sport [8] 2
A.S Andria Bat [20] 2
HT
0
0
FT 2 1
5-4
  ITA C1
Latina [16] 1
Catanzaro [2] 1
HT
0
1
FT 0 2
5-4
  ITA C1
Paganese [14] 6
Potenza [18] 3
HT
1
0
FT 2 0
3-4
  ITA C1
AC Monopoli [7] 3
Juve Stabia [11] 3
HT
1
0
FT 1 0
3-6
  BOL D1
Always Ready [1] 1
Jorge Wilstermann [9] 4
HT
0
0
FT 0 0
11-4
  PAR D2
Club Fernando de la Mora [10]
General Diaz [17]
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  BRA CV
Manaus (AM) [5]
Porto Velho EC 1 2
HT
0
0
FT 2 0
9-1
  ITA S4
Villa dAlme Valbrembana
Arconatese
HT
0
0
FT 4 2
0-0
  ARG Rl
Gimnasia Mendoza Reserves 1
Deportivo Guaymallen 1
HT
1
3
FT 1 4
6-4
  ARG Rl
CA Chaco For Ever Reserves
Sarmiento de Resistencia Reserves
HT
1
2
FT 2 2
6-4
  ARG Rl
Deportivo Guiraldes 2
FC Barberan 4
HT
1
0
FT 1 1
5-3
  SAN L
Murata [13]
SP Libertas [5]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  SAN L
Tre Fiori [11] 2
S.S Pennarossa [4] 4
HT
1
0
FT 2 1
3-2
  SAN L
SP La Fiorita [1] 2 3
Tre Penne [3] 6
HT
0
0
FT 1 0
6-4
  SAN L
Cailungo [15] 1
Folgore/Falciano [9]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  SAN L
Fiorentino [8]
SP Cosmos [14]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  MAR D1
MCO Mouloudia Oujda [7] 1
Raja Casablanca Atlhletic [3] 1 2
HT
0
2
FT 1 3
1-6
  ARG Rl
Unidos de Olmos 1
CA Ever Ready 1 3
HT
1
0
FT 2 2
2-9
  ARG Rl
Argentino Mendoza 1 3
Andes Talleres 5
HT
0
1
FT 0 2
6-6
  ARG D1
San Lorenzo [20] 4
Lanus [5] 2
HT
1
1
FT 1 3
2-5
  Bra YL
Vasco da Gama (Youth) 2
CR Flamengo (RJ) (Youth) 1
HT
1
0
FT 2 1
3-5
  BRA CV
Sao Raimundo/RR 1 3
Castanhal PA 4
HT
1
2
FT 1 2
6-0
  ARG Rl
Parana San Nicolas 1 2
CSD Jose C Paz 1
HT
0
1
FT 0 1
8-3
  URU D1
Plaza Colonia [10] 4
CA River Plate [12] 3
HT
0
0
FT 0 0
10-5
  PAR Cup
Libertad [7] 1
Guarani de Trinidad [11]
HT
1
0
FT 5 0
6-3
  SLV D1
Jocoro FC [6] 1 4
CD FAS [2] 3
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  BRA CV
Rio Branco AC
Nova Mutum EC
HT
0
3
FT 1 4
0-0
  SLV U20
Santa Tecla U20 3
Atletico Marte U20 4
HT
1
2
FT 4 2
2-2
  BRA LP
CD Arabe Unido Reserves
Champions FC Academy 3
HT
0
0
FT 0 0
7-9
  BRA LP
Alianza FC Panama Reserves
Panama City FC
HT
2
0
FT 3 1
10-0
  CHI D1
Univ Catolica [2] 2 3
Santiago Wanderers [17] 1
HT
3
1
FT 3 2
2-13
  SLV U20
CD Aguila Reserves 4
AD Isidro Metapan Reserves 2
HT
2
0
FT 2 1
8-7
  ARG D1
Estudiantes La Plata [6] 5
Atletico Tucuman [19] 3
HT
0
1
FT 1 1
3-3
  ARG D1
Banfield [24] 3
CA Huracan [12] 6
HT
0
1
FT 1 4
6-8
  BRA D1
Ceara [14] 4
Palmeiras [4] 2
HT
0
1
FT 1 2
7-6
  CHI D2
Fernandez Vial [11] 2
Cobreloa [13] 2
HT
1
2
FT 3 2
3-7
  MEX D2
Celaya FC [5] 2
Alebrijes de Oaxaca [17] 4
HT
0
0
FT 1 0
2-4
  CNCF CLG
Santos De Guapiles [2] 1
Forge FC [3] 3
HT
2
1
FT 3 1
8-3
  BRA LP
CA Independiente de la Chorrera Reserves 1 2
Udelas FC 4
HT
1
1
FT 1 2
9-2
  COL Cup
Deportivo Pereira [5] 3
Deportes Tolima [3] 1 4
HT
0
1
FT 1 1
10-5
90min[1-1],Pen[5-4],Deportivo PereiraWin
  CHI D2
San Luis Quillota [15] 1
Santiago Morning [3] 3
HT
2
1
FT 2 2
4-3
  BRA CNF
Botafogo PB [3]
Imperatriz(MA) 1
HT
1
0
FT 2 0
8-9
  BRA CNF
ABC RN 3
EC Jacuipense [9] 2
HT
2
2
FT 4 2
4-5
  Brazil CUP
Aimore RS 1
Cruzeiro RS 2
HT
2
0
FT 4 1
1-2
  MEX U20
Club Tijuana U20 [11] 1
Chivas Guadalajara U20 [2] 3
HT
1
0
FT 1 2
10-10
  USL D1
Charleston Battery [22] 2
Los Angeles Galaxy II [17] 1
HT
1
0
FT 3 1
2-9
  USL D1
New York Red Bulls B [28] 3
Loudoun United [31] 5
HT
1
0
FT 3 0
9-8
  BRA CV
SC Paysandu Para [1] 1
Penarol AM 2
HT
4
0
FT 6 0
4-4
  Brazil CUP
GA Farroupilha/RS 4
Elite Clube Desportivo 3
HT
0
0
FT 2 0
1-2
  NIC D1
Walter Ferretti [5]
Jalapa [8]
HT
2
0
FT 5 0
0-0
  PAR Cup
Sportivo Ameliano [4] 2
Guairena [9] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-3
90min[0-0],Pen[4-5],GuairenaW
  Can PL
Atletico Ottawa [8]
Valour [6]
HT
0
0
FT 2 0
2-8
  BRA LP
Mario Mendez FC 1
Atletico Chiriqui Reserves 2
HT
1
0
FT 2 0
4-7
  PRL
Herrera FC Reserves 2
Union Cocle 2
HT
1
0
FT 3 0
4-6
  MLS
DC United [6] 1
New England Revolution [1] 1
HT
0
0
FT 2 3
5-7
  MLS
Orlando City [4] 2
Montreal Impact [7] 1
HT
1
0
FT 1 1
7-3
  MLS
FC Cincinnati [14] 3
Chicago Fire [12] 3
HT
2
2
FT 3 4
5-7
  MLS
Atlanta United [5] 2
New York City Football Club [8] 2
HT
1
0
FT 1 1
5-1
  MLS
Club Internacional de Futbol Miami [11] 2
Toronto FC [13]
HT
2
0
FT 3 0
7-6
  BRA D2
Botafogo RJ [2] 2
Brusque FC [14] 2
HT
1
0
FT 3 0
5-3
  URU D1
CA Penarol [1] 3
Torque [5] 2
HT
1
0
FT 3 1
7-3
  BOL D1
Atletico Palmaflor Vinto [8] 2
Independiente Petrolero [2] 1 4
HT
0
0
FT 0 0
8-4
  USL D1
Tampa Bay Rowdies [2] 1
Miami FC [8] 2
HT
1
0
FT 3 0
7-3
  ARG Rl
Alvear 4
Huracan de Ingeniero White 1 2
HT
1
0
FT 1 1
5-1
  ARG D3FA
Sol de Mayo 5
Deportivo Madryn 3
HT
0
0
FT 0 0
1-4
  INT FRL
Puerto Rico [171]
Guyana [173]
HT
3
0
FT 6 1
  INT FRL
Puerto Rico (w) [107]
Guyana (w) [88]
HT
3
0
FT 6 1
0-0
  MLS
FC Dallas [12] 2
Los Angeles FC [9] 2
HT
2
1
FT 2 3
4-5
  MLS
Minnesota United FC [7] 1 1
Philadelphia Union [3] 3
HT
1
1
FT 3 2
5-5
  CHI D1
Everton CD [8] 2
Huachipato [16] 1 4
HT
1
0
FT 1 0
2-4
  MEX D1
Toluca [3] 1 2
Necaxa [16] 3
HT
0
0
FT 1 1
4-5
  MEX D1
Club Leon [7] 2
Pumas U.N.A.M. [17] 6
HT
0
1
FT 1 2
6-0
  USL D1
Tulsa Roughneck [15] 2
Atlanta United FC II [26] 3
HT
3
0
FT 4 0
7-8
  BRA CV
Cuiaba [9] 2
Brasiliense 5
HT
0
0
FT 0 0
2-2
90min[0-0],Pen[6-7],BrasilienseW
  ARG RESL
Libertad Asuncion Reserves 1
Atletico Rafaela Reserves 2
HT
1
1
FT 1 4
1-5
  USA NPSL
Omaha 1
Forward Madison FC 3
HT
0
0
FT 1 2
10-5
  ARG Rl
CA Villa Belgrano 3
Club Atlético El Linqueño 1 4
HT
0
1
FT 1 1
4-9
90min[1-1],Pen[5-4],CA Villa BelgranoWin
  BRA WD1
SD Atletico Nacional (w)
Sporting San Miguelito (W) 1
HT
4
0
FT 5 0
4-8
  MEX D2
Tampico Madero [10] 1
CF Atlante [2] 1 4
HT
0
1
FT 1 1
4-3
  ARG D1
Boca Juniors [4] 1
Godoy Cruz Antonio Tomba [10] 2
HT
2
1
FT 2 1
4-3
  MLS
Houston Dynamo [11] 1
LA Galaxy [6] 3
HT
0
2
FT 0 3
7-3
  MLS
Nashville [2] 2
Columbus Crew [10] 1
HT
0
0
FT 1 1
8-8
  BRA CUP
Atletico Mineiro [1] 2
Fortaleza [3] 4
HT
3
0
FT 4 0
6-7
  BRA CUP
Atletico Paranaense [10] 4
Flamengo [2] 3
HT
0
1
FT 2 2
3-7
  USA IL
Chicago House AC 1
Chattanooga 1
HT
1
0
FT 1 0
2-4
  MLS
Colorado Rapids [3]
Seattle Sounders [1] 2
HT
0
0
FT 1 1
6-0
  SLV D1
Aguila [6] 3
A.D. Isidro Metapan [12] 1
HT
3
0
FT 4 0
6-4
  SLV D1
Santa Tecla [10] 2
Atletico Marte [8] 4
HT
0
0
FT 0 0
4-8
  HON D1
Real Espana [3] 3
CD Victoria [9] 4
HT
0
0
FT 1 1
9-2
  USL D1
New Mexico United [14] 6
San Antonio [10] 1 9
HT
1
2
FT 4 2
1-3
  USL D1
El Paso Locomotive FC [3] 1
Austin Bold [16] 3
HT
1
0
FT 3 0
4-3
  NIC D1
Real Esteli [2] 2
Juventus Managua [4] 2
HT
0
0
FT 3 0
7-5
  BRA LP
SD Panama Oeste 4
SD Atletico Nacional 5
HT
2
0
FT 3 0
5-6
  SLV D1
Alianza San Salvador [1] 3
CD Chalatenango [9] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-3
  Cos Cup
Independiente Santa Fe [14] 2 7
America de Cali [9] 2 1
HT
1
1
FT 3 2
5-6
  MLS
Portland Timbers [4] 1
Vancouver Whitecaps [8] 1
HT
2
0
FT 2 3
7-5
  MEX D1
Tigres UANL [5] 2
Pachuca [13] 2
HT
2
0
FT 3 0
3-6
  MEX D1
Club Tijuana [18] 1
Chivas Guadalajara [10] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-6
  USL D1
Orange County Blues FC [13] 1
San Diego loyalty [11] 2
HT
1
0
FT 1 0
1-5
  USL D1
Tacoma Defiance [21]
Oakland Roots [24] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-9
  NIC D1
Managua FC [3] 1 3
HYH Export Sebaco FC [9] 2
HT
0
1
FT 1 2
11-1
  GUA D4
CSD San Pedro 1
Deportivo Chiantla 4
HT
1
0
FT 4 0
3-6
  MEX D2
Cimarrones de Sonora [6] 1
Tlaxcala FC [12] 5
HT
1
0
FT 3 0
3-5
  MLS
San Jose Earthquakes [10] 2
Austin FC [13] 2
HT
0
0
FT 4 0
10-8
  USA IL
LA Force 3
San Diego 1904 FC 1 5
HT
1
0
FT 2 1
7-4
  MON NLW
Arvis (w)
Tuuliin Tom Tulnuud (w)
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  Asian CQW
Lebanon (w) [145] 1
United Arab Emirates (w) [100]
HT
0
0
FT 1 0
5-6
  IND D2
Shastri FC
Hindustan Aeronautics Limited
HT
0
1
FT 1 7
1-9
  IDN D1
Sriwijaya FC 3
AS Abadi 1
HT
0
0
FT 2 0
8-4
  INT CF
Mandala (w)
Sunrise FC (w)
HT
0
1
FT 0 3
0-6
  FFSA PL
White City Woodville [2] 1
West Torrens Birkalla 4
HT
1
0
FT 2 0
11-5
  ANQ U23
Sunshine Coast Wanderers U23 2
Peninsula Power U23 2
HT
2
0
FT 3 0
5-5
  Kyr TL
FC Kaganat 2
FC Ilbirs 2
HT
0
1
FT 0 2
7-5
  INT FRL
Czech Republic U16
Slovakia U16
HT
2
0
FT 2 1
0-0
  UEFA U17
Bulgaria U17 [4]
Croatia U17 [1]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  UKR U21
Desna Chernihiv U21 [16]
PFC Oleksandria U21 [6]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  IND D2
Rangers SC 1
Garhwal Diamon 1
HT
2
0
FT 5 1
8-3
  IND D2
Garhwal FC 1
Sudeva Moonlight FC 2
HT
1
0
FT 4 0
7-4
  PPL
Khan Research Laboratories 1
SSGC 3
HT
0
2
FT 0 3
8-5
  IND GoaPL
Salgaocar Sports Club
Sesa Football Academy
HT
0
0
FT 1 1
0-1
  ARM D1
Noravank [8] 1 2
Urartu [6] 2
HT
0
1
FT 0 1
4-8
  Asian CQW
Guam (w) [83]
Myanmar (w) [46]
HT
0
3
FT 0 8
1-14
  UKR U21
Metalist 1925 Kharkiv(U21) [3]
Inhulets Petrove U21 [15] 1
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  ARM D2
Lernayin Artsakh [2]
Shirak [1]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  UZB D1
Xorazm Urganch [5]
Yangiyer [6]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  UZB D1
Aral Nukus [7]
Shurtan Guzor [8]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  IDN ISL
Persik Kediri [16] 1
Persipura Jayapura [15] 2
HT
3
1
FT 4 2
4-4
  NOR U19
Haugesund U19
Molde U19
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  NOR U19
Brann u19
Stabaek U19
HT
1
0
FT 2 2
0-0
  BLR D1
Dinamo Minsk [2]
Sputnik Rechitsa [16]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  WWCPE
Montenegro (w) [3] 2
Azerbaijan (w) [78] 3
HT
1
0
FT 2 0
6-3
  IRQ D1
Samarra [18] 1
Al Zawraa [9]
HT
0
1
FT 0 1
1-8
  IRQ D1
Al Diwaniya [19]
Arbil [14]
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  IRQ D1
Baghdad [13] 2
Al-Naft [11] 3
HT
2
1
FT 2 2
5-7
  Ken D1
Nairobi Star City [9] 3
Wazito FC [15] 4
HT
0
0
FT 3 1
6-4
  ARG RESL
Almagro Reserves 1 3
Almirante Brown Reserves 1
HT
0
2
FT 0 2
2-5
  IY Cup
Hapoel Shfaram U19 1
Neve Yosef U19 1
HT
2
1
FT 4 2
8-2
  KSA D2
Al-Saqer [6]
Al-Arabi(KSA) [5]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  EGY D2
Haras El Hedoud 1
Sporting Alexandria 1
HT
1
1
FT 2 2
8-4
  EGY D2
Baladiyet El Mahallah 1
Dekernes 4
HT
0
0
FT 1 0
8-1
  EGY D2
Abo Qair Semads 5
EI Raja Marsa Matruh 2
HT
1
0
FT 1 0
10-7
  EGY D2
El Olympi 2
Pioneers Club 1
HT
1
0
FT 1 0
4-1
  EGY D2
El Hammam 2
Al Zarka 2
HT
1
2
FT 2 2
5-4
  OMA PL
Al-Msnaa [13] 3
Sohar Club [8] 1
HT
2
0
FT 3 1
5-0
  NOR U19
Aalesund FKU19
Asane Fotball U19
HT
1
1
FT 5 2
7-2
  OMA PL
Al-Nahda Muscat [1]
Saham [7] 1 2
HT
1
0
FT 4 0
8-6
  BLR RL
Neman Grodno Reserves 2
Bate Borisov Reserves 3
HT
0
0
FT 1 2
5-7
  ARG RESL
Deportivo Moron Reserves 3
Chacarita Juniors Reserves 4
HT
2
0
FT 3 2
2-1
  ARG RESL
Argentinos Jrs Reserves 2
Colon Reserves 2
HT
1
1
FT 2 1
10-5
  INT FRL
Boca Juniors (w) 2
Uruguay (w) [73] 3
HT
0
1
FT 0 3
4-5
  OMA PL
Dhufar [2]
Nizwa Club [12] 1
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  UZB D1
Metallurg Bekobod [10] 4
OTMK Olmaliq [3] 4
HT
0
1
FT 0 1
3-5
  PPL
Pakistan Army
WAPDA FC 1
HT
1
0
FT 1 1
2-6
  IDN ISL
Persebaya Surabaya [9] 1
Persela Lamongan [14] 3
HT
1
1
FT 1 1
4-3
  INT FRL
Qatar U17
Saudi ArabiaU17
HT
0
0
FT 2 2
0-0
  INT FRL
Italy (w) U23
Spain (w) U23
HT
1
3
FT 1 4
0-0
  CAF Cup
Interclube Luanda [1]
CFFA
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  URU D1
IA Sud America [15] 1 6
Cerro Largo [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  ARM D1
BKMA [10]
FC Pyunik [3]
HT
0
0
FT 0 1
4-6
  FAR D1
TB/FCS/Royn [10] 1
EB Streymur [7] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-9
  ISR D3
Hapoel Bnei Lod [9] 2
Maccabi Herzliya [16] 1
HT
0
1
FT 0 2
1-2
  WWCPE
Russia (w) [24]
malta (w) [93]
HT
1
0
FT 3 0
9-3
  RUS FDH
MFK Tyumen Futsal
Novali Futsal
HT
1
1
FT 4 4
0-0
  BRA CPY
Juventus-AC (Youth) 3
Sao Bernardo (Youth) 2
HT
1
1
FT 1 2
2-2
  BRA CPY
Taubate (Youth) 2
Amparo U20 1
HT
2
0
FT 2 1
7-3
  BRA CPY
Sao Paulo (Youth) 2
AA Flamengo Guarulhos U20 2
HT
2
0
FT 4 1
5-6
  BRA CPY
XV de Jau (Youth) 2
Velo Clube Youth 2
HT
0
1
FT 1 1
3-3
  BRA CPY
XV de Piracicaba (Youth) 2
Capivariano FC SP Youth 2
HT
0
0
FT 0 0
2-9
  BRA CPY
Palmeira FC RN (Youth) 1 3
Osasco Audax Youth 1
HT
1
0
FT 1 1
5-9
  INT FRL
Honduras U20
NicaraguaU20
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  UAE LP
Banni Yas [10] 3
Khor Fakkan [9] 1 2
HT
2
1
FT 2 2
5-3
  UAE LP
Ittihad Kalba [11] 1
Al Oruba (UAE) [12] 3
HT
1
0
FT 2 1
1-3
  IRQ D1
Al Shorta [4] 3
Zakho [5] 2
HT
1
1
FT 3 2
4-1
  UEFA ECL
HJK Helsinki [2] 1
Maccabi Tel Aviv [9] 1
HT
0
1
FT 0 5
1-0
  NOR D2
Flekkeroy [13] 2
Kjelsas [9]
HT
0
1
FT 2 2
7-4
  SER D1
FK Napredak Krusevac [5] 2
Novi Pazar [16] 1 1
HT
0
0
FT 1 1
3-2
  ISR D3
Hapoel Kfar Shalem [4]
Hapoel Azor [11]
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  ALG U21
CS Constantine U21 3
MC Oran U21 2
HT
2
1
FT 3 1
9-2
  KSA PR
Al-Baten [15] 4
Al-Feiha [3] 1
HT
2
0
FT 2 0
3-4
  NOR U19
Tromso U19 3
Sandnes UlfU19 2
HT
2
0
FT 3 0
1-6
  JOR D1
Ramtha Club [1] 2
Shabab AlOrdon [6]
HT
2
2
FT 4 2
3-2
  JOR D1
Al Aqaba SC [8]
Al-Jazeera [7] 1
HT
1
0
FT 4 0
3-2
  VEN D1
Universidad Central de Venezuela [6]
Mineros de Guayana [5]
HT
2
0
FT 4 1
0-0
  Asian CQW
Bahrain (w) [85] 1
Laos (w) [141] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-9
  WWCPE
Turkey (w) [69]
Bulgaria (w) [79] 3
HT
0
0
FT 1 0
7-1
  WWCPE
Georgia (w) [123] 2
Finland (w) [25] 2
HT
0
1
FT 0 3
2-7
  WWCPE
Albania (w) [5] 2
Armenia (w) [128]
HT
3
0
FT 5 0
7-1
  WWCPE
Latvia (w) [102] 2
North Macedonia (w) [131] 1
HT
1
2
FT 1 4
5-9
  ARG RESL
Sportivo Italiano Reserves 3
CA Ituzaingo Reserves 4
HT
0
0
FT 0 0
1-1
  Jordan L W
Amman (W)
Al Qadisiyah (W)
HT
6
0
FT 19 0
5-0
  ISR CL
Hapoel Segev Shalom 1 3
Hapoel Ironi Gedera 3
HT
0
1
FT 0 1
7-2
  ARG RESL
Excursionistas Reserves 1 2
Berazategui Reserves 6
HT
1
1
FT 1 3
8-5
  ITA C1
Pro Vercelli [8] 4
Giana [16] 2
HT
1
1
FT 2 1
9-2
  UEFA U17
Srbija C.Gora U17 [3]
Liechtenstein U17 [2]
HT
4
0
FT 11 0
0-0
  OMA PL
Al-Seeb [10] 2
Muscat [14] 1 3
HT
0
0
FT 3 0
7-5
  INT CF
Cordoba (w)
Real Betis (w) [9]
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  WWCPE
Denmark (w) [15]
Bosnia and Herzegovina (w) [58] 1
HT
4
0
FT 8 0
16-0
  WWCPE
Israel (w) [71] 2
Germany (w) [3] 1
HT
0
1
FT 0 1
0-8
  WWCPE
Ukraine (w) [31]
Faroe Islands (w) [95]
HT
2
0
FT 4 0
10-0
  INT FRL
Costa Rica (w) [36]
Jamaica (w) [51]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  POL D1
OKS Stomil Olsztyn [15] 1 4
Podbeskidzie Bielsko-Biala [9] 4
HT
2
3
FT 2 4
5-1
  URU D1
Boston River [14] 2
CS Cerrito [11] 4
HT
3
1
FT 3 2
2-7
  UAE LP
Al-Wasl [7] 2
Al Ain [1] 1
HT
0
1
FT 0 2
4-11
  QAT D1
Al-Wakra [5] 4
Al Duhail [2] 2
HT
1
1
FT 4 1
2-7
  IRQ D1
Naft Misan [12]
AL Minaa [17]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  ROM D2
Petrolul Ploiesti [1] 3
CSA Steaua Bucuresti [5] 1
HT
0
0
FT 2 0
3-7
  SPA D2
Almeria [3]
Real Sociedad B [16]
HT
1
1
FT 3 1
7-7
  UEFA EL
Rapid Wien [8] 4
Dinamo Zagreb [3] 4
HT
2
1
FT 2 1
5-5
  UEFA EL
Real Betis [8] 2
Bayer Leverkusen [3] 4
HT
0
0
FT 1 1
3-7
  UEFA EL
Lazio [5]
Marseille [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  UEFA EL
Midtjylland [1] 2
Crvena Zvezda [2] 2
HT
0
0
FT 1 1
5-2
  UEFA EL
Fenerbahce [3] 3
Royal Antwerp [4] 3
HT
2
1
FT 2 2
5-3
  UEFA EL
Ludogorets Razgrad [1] 4
Sporting Braga [6] 2
HT
0
1
FT 0 1
2-7
  UEFA ECL
FC Copenhagen [2] 1 3
PAOK Saloniki [3] 4
HT
0
2
FT 1 2
4-5
  UEFA ECL
Vitesse Arnhem [6] 3
Tottenham Hotspur [5] 4
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  UEFA ECL
Feyenoord [5]
Union Berlin [5] 2
HT
2
1
FT 3 1
7-4
  UEFA ECL
Bodo Glimt [1] 1
AS Roma [4] 1
HT
2
1
FT 6 1
3-3
  UEFA ECL
Maccabi Haifa [5] 4
Slavia Praha [3] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-9
  UEFA ECL
NK Mura 05 [5] 1
Rennes [7] 1
HT
1
2
FT 1 2
2-8
  UEFA ECL
Anorthosis Famagusta FC [9] 1
FC Flora Tallinn [2] 1
HT
2
1
FT 2 2
4-0
  UEFA ECL
Qarabag [1] 2
FC Kairat Almaty [3] 2
HT
0
1
FT 2 1
10-3
  UEFA ECL
Alashkert [9]
LASK Linz [10] 2
HT
0
1
FT 0 3
5-4