FRA D2
AJ Auxerre
Ajaccio
 
  FRA D2
Pau FC
Toulouse
 
  FRA D2
Bastia
Nancy
 
  FRA D2
USL Dunkerque
Chamois Niortais
 
  FRA D2
Grenoble
Guingamp
 
  FRA D2
Dijon
Rodez Aveyron
 
  FRA D2
Valenciennes
Nimes
 
  FRA D2
Le Havre
Paris FC
 
  FRA D2
Amiens
Quevilly
 
  POR D1
Moreirense
Benfica
 
  RUS PR
Spartak Moscow
FK Nizhny Novgorod
 
  POR D2
Porto B
Clube Desportivo Trofense
 
  POL D2
Motor Lublin
Ruch Chorzow
 
  POL D2
Chojniczanka Chojnice
Sokol Ostroda
 
  POL D2
Pogon Siedlce
Slask Wroclaw II
 
  CZE D1
Slavia Praha
Sigma Olomouc
 
  CRO D1
Istra 1961 Pula
Dinamo Zagreb
 
  CRO D1
HNK Gorica
Hajduk Split
 
  CRO D1
Hrvatski dragovoljac
ZNK Osijek
 
  CRO D1
Slaven Koprivnica
HNK Sibenik
 
  CRO D1
Rijeka
NK Lokomotiva Zagreb
 
  POL D2
Olimpia Elblag
Hutnik Krakow
 
  AUT D2
FC Wacker Innsbruck
Lafnitz
 
  IRE D1
Cobh Ramblers
Athlone Town
 
  POL PR
Legia Warszawa
Zaglebie Lubin
 
  HUN D1
MTK Hungaria
Budapest Honved
 
  BUL D1
Beroe Stara Zagora
Cherno More Varna
 
  URU D1
CA River Plate [3]
Torque [6]
 
  DSC
AFC Ajax
PSV Eindhoven
 
  BOS PL
Rudar Prijedor
Sarajevo
 
  BOS PL
Sloboda
NK Siroki Brijeg
 
  BOS PL
HSK Zrinjski Mostar
FK Zeljeznicar
 
  BOS PL
Radnik Bijeljina
FK Velez Mostar
 
  BOS PL
Posusje
Borac Banja Luka
 
  BOS PL
Leotar
FK Tuzla City
 
  MNE D1
OFK Petrovac
FK Zeta
 
  MNE D1
FK Iskra Danilovgrad
FK Buducnost Podgorica
 
  MNE D1
Decic Tuzi
FK Rudar Pljevlja
 
  MNE D1
FK Sutjeska Niksic
Jezero Plav
 
  MNE D1
Mornar
FK Podgorica
 
  Bra YL
Atletico Mineiro (Youth)
Sport Club Recife (Youth)
 
  Can PL
HFX Wanderers FC
York 9 FC
 
  BRA D3
Oeste
Figueirense
 
  BRA D3
Botafogo PB
SC Paysandu Para
 
  BRA D3
Criciuma
Sao Jose PoA RS
 
  BRA D3
Tombense
EC Jacuipense
 
  PER D1
Univ.Cesar Vallejo
Carlos Manucci
 
  SUI Sl
Grasshopper
Lausanne Sports
 
  POR D2
Feirense
SC Covilha
 
  POL D1
Arka Gdynia
Chrobry Glogow
 
  ROM D1
Arges
Rapid Bucuresti
 
  ARG D2
Instituto
Almagro
 
  ARG D2
Estudiantes de Caseros
Belgrano
 
  ARG D2
Chacarita juniors
Nueva Chicago
 
  ARG D2
Atletico Mitre de Santiago del Estero
San Martin Tucuman
 
  ARG D2
Atletico Atlanta
Almirante Brown
 
  ARG D2
CA Brown Adrogue
San Martin San Juan
 
  ARG D2
Ferrol Carril Oeste
All Boys
 
  ARG D2
Tristan Suarez
Deportivo Moron
 
  ARG D2
Independiente Rivadavia
Defensores de Belgrano
 
  ARG D2
Agropecuario de Carlos Casares
Temperley
 
  ARG D2
Atletico Rafaela
San Telmo
 
  ARG D2
Barracas Central
Santa Marina Tandil
 
  ARG D2
Alvarado Mar del Plata
Deportivo Riestra
 
  ARG D2
Club Atletico Tigre
Gimnasia Mendoza
 
  ARG D2
Guillermo Brown
Villa Dalmine
 
  ARG D2
Quilmes
Estudiantes Rio Cuarto
 
  ARG D2
Gimnasia Jujuy
Club Atletico Guemes
 
  BEL D1
Kortrijk
Racing Genk
 
  IRE PR
Sligo Rovers
Finn Harps
 
  GERC
SV Wehen Wiesbaden
Borussia Dortmund
 
  FRA D1
Troyes
Paris Saint Germain (PSG)
 
  ENG LCH
Sheffield United
Birmingham City
 
  CHI D1
O.Higgins
Universidad de Chile
 
  GUA D1
CD Achuapa
Malacateco
 
  BOL D1
Real Santa Cruz
Oriente Petrolero
 
  POR D1
Maritimo
Sporting Braga
 
  BRA D2
Nautico (PE)
Confianca SE
 
  BRA D2
Botafogo RJ
Ponte Preta
 
  BRA D2
Vila Nova
Sampaio Correa
 
  BRA D2
Londrina PR
CRB AL
 
  USL D1
Orange County Blues FC
Los Angeles Galaxy II
 
  COL D2
Leones
Boyaca Chico
 
  COL D2
Llaneros FC
Valledupar FC
 
  COL D2
Barranquilla FC
Atletico FC
 
  COL D2
Boca Juniors De Cali
Real Santander
 
  COL D2
Union Magdalena
Cortulua
 
  COL D2
Tigres Zipaquira
Orsomarso
 
  BRA D3
Gremio Novorizontin
Ituano SP
 
  BRA D3
Floresta CE
Santa Cruz PE
 
  PER D1
Universitario De Deportes
Cienciano
 
  PER D1
Dep.San Martin
Alianza Lima
 
  PER D1
Cusco FC
Alianza Atletico Sullana
 
  PER D1
Academia Deportiva Cantolao
Sport Boys
 
  PER D1
FBC Melgar
Alianza Universidad
 
  PAR D1
FC Nacional Asuncion
Libertad
 
  BOL D1
San Jose
The Strongest
 
  CHI D1
Union Espanola
Nublense
 
  BRA D1
Santos
Corinthians Paulista (SP)
 
  BRA D2
Centro Sportivo Alagoano
Avai FC SC
 
  MEX D1
Chivas Guadalajara
FC Juarez
 
  BRA D3
Botafogo SP
Parana PR
 
  BRA D2
Vitoria BA
Vasco da Gama
 
  ECU D1
Universidad Catolica
Liga Dep. Universitaria Quito
 
  Can PL
Pacific FC
FC Edmonton
 
  NIC D1
UNAN Managua
Jalapa
 
  ARG D1
Godoy Cruz Antonio Tomba
River Plate
 
  MLS
FC Cincinnati
Orlando City
 
  MLS
Columbus Crew
Atlanta United
 
  PAR D1
Cerro Porteno
Guairena
 
  BOL D1
Nacional Potosi
Independiente Petrolero
 
  USL D1
Louisville City FC
Sporting Kansas City(R)
 
  MLS
Minnesota United FC
Houston Dynamo
 
  MLS
Toronto FC
New York City Football Club
 
  MEX D1
Club America
Puebla
 
  USL D1
Tulsa Roughneck
Birmingham Legion
 
  MLS
FC Dallas
Austin FC
 
  USL D1
Rio Grande Valley
San Antonio
 
  USL D1
OKC Energy FC
Memphis 901
 
  MLS
Colorado Rapids
FC Kansas City
 
  USL D1
Colorado Springs Switchbacks FC
Hartford Athletic
 
  NIC D1
Real Madriz FC
Juventus Managua
 
  IDN ISL
Bhayangkara Surabaya United
Persik Kediri
 
  IDN ISL
PSIS Semarang
Madura United
 
  USL D1
El Paso Locomotive FC
Austin Bold
 
  MEX D1
Tigres UANL
Santos Laguna
 
  NIC D1
Managua FC
Real Esteli
 
  MLS
Portland Timbers
Real Salt Lake
 
  USL D1
Las Vegas Lights
Phoenix Rising FC
 
  USL D1
San Diego loyalty
Real Monarchs
 
  IDN ISL
PSS Sleman
Persebaya Surabaya
 
  NSW-N TPL
Valentine
Lake Macquarie
 
  AUS VPL
Eastern Lions SC
Green Gully Cavaliers
 
  AUS VPL
St Albans Saints
Heidelberg United
 
  AUS CGP
Cooma Tigers
Tuggeranong United
 
  AUS CGP
Canberra FC
West Canberra Wanderers
 
  IDN ISL
Persija Jakarta
Persita Tangerang
 
  AUS BPL
Acacia Ridge
Western Spirit
 
  AUS BPL
St George Willawong FC
Toowong
 
  AUS BPL
Albany Creek
The Gap BPL
 
  AUS BPLD1
Moggill FC
Newmarket SFC
 
  CZE D2
Viktoria Zizkov
Marila Pribram
 
  SVK D2
MSK Zilina B
FC Artmedia Petrzalka
 
  SVK D2
Slovan Bratislava B
MSK Puchov
 
  SVK D2
FC Rohoznik
FK Kosice
 
  SIN D1
Balestier Khalsa FC [5]
Lion City Sailors [2]
 
  SIN D1
Geylang United FC
Tampines Rovers FC
 
  CHA CSL
Cangzhou Mighty Lions
Shenzhen FC
 
  CHA CSL
Guangzhou City
Shandong Taishan
 
  HOL D2
ADO Den Haag
Jong Ajax (Youth)
 
  FRA D1
Rennes
Lens
 
  KOR D1
Incheon United
Suwon City
 
  KOR D1
FC Seoul
Gwangju Football Club
 
  DEN D2
AB Copenhagen
FA 2000
 
  KOR D2
Jeonnam Dragons
Daejeon Citizen
 
  KOR D2
Gimcheon Sangmu
Gyeongnam FC
 
  KOR D2
Bucheon FC 1995
Ansan Greeners FC
 
  SWE D3
Onsala BK
Vinbergs IF
 
  BEL D1
Standard Liege
Royal Antwerp
 
  GER Reg
Carl Zeiss Jena
Energie Cottbus
 
  GER Reg
Lichtenberg 47
Chemnitzer
 
  GER Reg
Hertha BSC Berlin Youth
SV Babelsberg 03
 
  GER Reg
FSV luckenwalde
ZFC Meuselwitz
 
  GER Reg
VfB Auerbach
FC Lokomotive Leipzig
 
  GER Reg
Berliner FC Dynamo
Germania Halberstadt
 
  SWE D3
Ullared
BK Astrio
 
  CHA CSL
Chongqing Liangjiang Athletic
Guangzhou FC
 
  CHA CSL
Qingdao FC
Henan Songshan Longmen
 
  EST D1
Tartu JK Maag Tammeka [9]
Nomme JK Kalju [4]
 
  SWE D3
Angelholms FF
Vastra Frolunda
 
  SWE D3
Smedby AIS
Karlslunds IF HFK
 
  SWE D3
Assyriska United IK
Motala AIF FK
 
  SWE D3
IK Gauthiod
Stenungsunds IF
 
  SWE D3
BK Olympic
Nosaby IF
 
  DEN WD1
Nordsjaelland (w)
Aalborg (w)
 
  LIT D2
Kazlu Ruda FK Silas
Siauliai
 
  LIT D2
Suduva Marijampole II
FK Neptunas Klaipeda
 
  SUI Sl
Lugano
St. Gallen
 
  SUI D1
Stade Ouchy
Vaduz
 
  SUI D1
Schaffhausen
Winterthur
 
  MAS PL
Kuching FA [8]
Negeri Sembilan [1]
 
  ENG LCH
Fulham
Middlesbrough
 
  HOL D2
VVV Venlo
NAC Breda
 
  TAJ L1
FC Kuktosh
Khujand
 
  TAJ L1
Ravshan Kulob
Dushanbe-83
 
  TAJ L1
FC Istiklol Dushanbe
Faizkand
 
  FRA D1
Strasbourg
Angers
 
  FRA D1
Bordeaux
Clermont
 
  FRA D1
Saint Etienne
Lorient
 
  FRA D1
Nice
Reims
 
  FIN D1
FC Haka
Inter Turku
 
  LAT D1
Noah
Riga FC
 
  MAS SL
Kedah
Selangor
 
  MAS SL
Johor Darul Takzim
Sabah
 
  MAS PL
PDRM
Terengganu B
 
  ARM D1
FK Van Charentsavan
Ararat Yerevan
 
  SWE D3
Jarfalla
Enskede IK
 
  UZB D1
Sogdiana Jizak
Navbahor Namangan
 
  UZB D1
Kuruvchi Kokand Qoqon
Turon Nukus
 
  MAC D1
Benfica de Macau
CD Monte Carlo
 
  MAC D1
Chao Pak Kei
Hang Sai
 
  GERC
SV Meppen
Hertha Berlin
 
  GERC
Preuben Munster
VfL Wolfsburg
 
  GERC
Villingen
Schalke 04
 
  GERC
SV Elversberg
FSV Mainz 05
 
  GERC
SV Waldhof Mannheim
Eintracht Frankfurt
 
  GERC
Carl Zeiss Jena
FC Koln
 
  GERC
Rot-Weiss Koblenz
Jahn Regensburg
 
  GERC
Te Cu Kukuh Atta Seip
Union Berlin
 
  GERC
VfL Oldenburg
Fortuna Dusseldorf
 
  BEL D1
Oud Heverlee
Charleroi
 
  SCO PR
Saint Johnstone
Motherwell
 
  FIN D2
Vaasa VPS
JIPPO
 
  RUS D1
Metallurg Lipetsk
Rotor Volgograd
 
  RUS D1
Volgar-Gazprom Astrachan
KAMAZ Naberezhnye Chelny
 
  RUS D1
Tekstilshchik Ivanovo
Yenisey Krasnoyarsk
 
  RUS D1
Tom Tomsk
Gazovik Orenburg
 
  RUS D1
Baltika Kaliningrad
Neftekhimik Nizhnekamsk
 
  RUS D1
SKA Khabarovsk
FK Krasnodar 2
 
  RUS D1
Spartak Moscow II
Veles
 
  RUS D1
Alania Vladikavkaz
PFK Kuban
 
  RUS D1
Fakel
Akron Togliatti
 
  LUX D1
Etzella Ettelbruck
Victoria Rosport
 
  LUX D1
F91 Dudelange
FC Wiltz 71
 
  LUX D1
Jeunesse Esch
Hamm RM Benfica FC
 
  LUX D1
Progres Niedercorn
Red Boys Differdange
 
  LUX D1
Racing Union Luxemburg
Swift Hesperange
 
  LUX D1
US Mondorf-les-Bains
Fola Esch
 
  LUX D1
CS Petange
UNA Strassen
 
  LUX D1
Hostert
Rodange 91
 
  FAR D1
IF Fuglafjordur
HB Torshavn
 
  FAR D1
Toftir B68
EB Streymur
 
  FAR D1
B36 Torshavn
NSI Runavik
 
  FAR D1
07 Vestur Sorvagur
TB/FCS/Royn
 
  BLR CUP
FC Torpedo Zhodino
Lokomotiv Gomel
 
  KAZ C
Tobol Kostanai
FK Taraz
 
  KAZ C
FK Arys
FK Kaspyi Aktau
 
  SWE D3
Varmbols FC
Syrianska Botkyrka IF
 
  UKR D2
Hirnyk-Sport
Kryvbas
 
  UKR D2
FC Uzhgorod
Obolon Kiev
 
  UKR D2
Alians Lypova Dolyna
Volyn
 
  UKR D2
Prykarpattya Ivano Frankivsk
Metalist Kharkiv
 
  UKR D2
Nyva Ternopil
Olimpic Donetsk
 
  UKR D2
Ahrobiznes TSK Romny
FK Avanhard Kramatorsk
 
  UKR D2
Kremin Kremenchuk
Polissya Zhytomyr
 
  UKR D2
Podillya Khmelnytskyi
Vpk Agro Magdalinovka
 
  MEX U20
Pumas U20
San Luis U20
 
  AUS D3
Salzburger AK 1914
SV Wals-Grunau
 
  FIN WD1
PK-35 Vantaa (w)
Jyvaskylan Pallokerho (w)
 
  POR D1
CD Tondela
Santa Clara
 
  POR D1
Vitoria Guimaraes
Portimonense
 
  SUI Sl
Basel
Servette
 
  SUI Sl
Luzern
FC Zurich
 
  SWE D3
IFK Lidingo FK
IFK Stocksund
 
  FRA D1
Metz
Lille
 
  AUT D1
Red Bull Salzburg
Austria Wien
 
  AUT D1
WSG Wattens
LASK Linz
 
  SWE D1
Djurgardens
AIK Solna
 
  SWE D1
IFK Goteborg
Hammarby
 
  SWE D1
IFK Norrkoping FK
Kalmar
 
  SWE D1
Elfsborg
Degerfors IF
 
  SWE D1
Hacken
Ostersunds FK
 
  SWE D1
Varbergs BoIS FC
IK Sirius FK
 
  POR D2
Rio Ave
Academica Coimbra
 
  POR D2
Vilafranquense
Penafiel
 
  POR D2
SL Benfica B
Nacional da Madeira
 
  POR D2
Estrela da Amadora
CD Mafra
 
  POR D2
Leixoes
SC Farense
 
  SWE D2
Helsingborg
Landskrona BoIS
 
  SWE D2
Norrby IF
Orgryte
 
  SWE D2
Osters IF
Trelleborgs FF
 
  SWE D2
GAIS [5]
Vasalunds IF [10]
 
  SWE D2
IK Brage
Jonkopings Sodra IF
 
  SWE D2
Vasteras SK FK
Akropolis IF
 
  DEN SASL
FC Copenhagen
Brondby IF
 
  DEN SASL
Aalborg
Aarhus AGF
 
  DEN SASL
Randers FC
Sonderjyske
 
  DEN D1
Vendsyssel
Nykobing FC
 
  DEN D1
Herfolge Boldklub Koge
Hobro
 
  CZE D2
SK Slovan Varnsdorf
Sparta Praha B
 
  CZE D2
FK MAS Taborsko
FK Graffin Vlasim
 
  SVK D1
SKF Sered
Dunajska Streda
 
  HUN D2E
Duna-Tisza
Nyiregyhaza
 
  HUN D2E
Szentlorinc SE
Pecsi MFC
 
  HUN D2E
Diosgyor VTK
Vasas
 
  HUN D2E
Dorogi FC
Bekescsaba
 
  HUN D2E
Szombathelyi Haladas
Gyori ETO
 
  HUN D2E
FC Ajka
Bodajk FC Siofok
 
  HUN D2E
SOROKSAR
Kecskemeti TE
 
  HUN D2E
Budaorsi SC
Szolnoki MAV FC
 
  HUN D2E
Dafuji cloth MTE
Csakvari TK
 
  HUN D2E
Szegedi AK
III.Keruleti TUE
 
  ARM D1
FC Noah
Alashkert
 
  KAZ C
FC Shakhtyor Karagandy
Ordabasy
 
  KAZ C
Lokomotiv Astana
Kaisar Kyzylorda
 
  SWE D3
FC Arlanda
Karlbergs BK
 
  LIT D2
FK Panevezys-2
FK Trakai II
 
  NGA PR
Akwa Starlets
Enyimba
 
  NGA PR
Abia Warriors
Nasarawa United
 
  NGA PR
Heartland FC
Kano Pillars
 
  NGA PR
Ifeanyi Ubah
Warri Wolves FC
 
  NGA PR
Enugu Rangers International
Plateau United
 
  NGA PR
MFM FC
Jigawa Golden Stars
 
  NGA PR
Lobi Stars
Akwa United
 
  NGA PR
Sunshine Stars FC
Rivers United
 
  NGA PR
Kwara United
Katsina United
 
  NGA PR
Wikki Tourist
Adamawa United
 
  AUS D3
RW Rankweil
FC Brauerei Egg
 
  BUL D2
Marek Dupnitza
Spartak Varna
 
  BUL D2
Yantra Gabrovo
Minyor Pernik
 
  BUL D2
Livstrom
Sportist Svoge
 
  BUL D2
FC Hebar Pazardzhik
FC Sozopol
 
  BUL D2
FC Maritsa 1921
Strumska Slava
 
  ENG LCH
Coventry City
Nottingham Forest
 
  FIN D1
KuPs
Lahti
 
  FIN D1
Honka Espoo
Ilves Tampere
 
  FIN D3 A
OLS Oulu
Narpes Kraft
 
  FIN D3 A
PeKa
Kiffen Helsinki
 
  FIN D3 A
GBK Kokkola
JS Hercules
 
  FIN D3 A
FC Vaajakoski
RoPS 2
 
  POL PR
Wisla Krakow
Rakow Czestochowa
 
  MKD D1
FK Tikves Kavadarci
FK Shkendija 79
 
  MKD D1
FK Makedonija Gjorce Petrov
Pelister Bitola
 
  MKD D1
Bregalnica Stip
FK Shkupi
 
  MKD D1
Rabotnicki Skopje
Borec Veles
 
  MKD D1
Academy Pandev
FC Struga Trim Lum
 
  MKD D1
Renova Cepciste
Olimpus Skopje Balashikha
 
  SLO D2
Krka
Triglav Gorenjska
 
  SLO D2
NK Nafta
Roltek Dob
 
  SLO D2
Krsko Posavlje
NK Fuzinar
 
  SLO D2
MNK FC Ljubljana
NK Brezice
 
  SWE D3
Syrianska Eskilstuna IF
Tyreso FF
 
  BUL D1
Levski Sofia
Arda
 
  NOR D1
Sandefjord
Lillestrom
 
  NOR D1
Mjondalen IF
Tromso IL
 
  NOR D1
Molde
Haugesund
 
  NOR D1
Viking
Kristiansund BK
 
  SWE D3
IFK Osterakers Fk
Enkoping
 
  BUL D2
Septemvri Simitli
Etar
 
  BEL D1
Anderlecht
Seraing United
 
  GERC
Eintracht Braunschweig
Hamburger SV
 
  GERC
Wurzburger Kickers
SC Freiburg
 
  GERC
Hansa Rostock
Heidenheimer
 
  BUL D2
CSKA 1948 Sofia II
Septemvri Sofia