FIFA WCQL
China [77]
Maldives [155] 1
HT
2
0
FT 5 0
12-1
  GER Reg
Kickers Offenbach [3] 2
FSV Mainz 05 (Youth) [16] 1
HT
0
0
FT 1 0
8-1
  SWE D1 SN
Ljungskile [3] 4
Utsiktens BK [5]
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  BLR D1
Energetik-BGU Minsk [11] 3
FC Gomel [3] 1
HT
1
2
FT 3 2
3-3
  LIT D1
Banga Gargzdai [9] 1
Hegelmann Litauen [5] 2
HT
0
2
FT 0 2
9-6
  ARG D2
Ferrol Carril Oeste [11] 1
CA Brown Adrogue [6] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  INT CF
SC Gleisdorf [1] 1
SC Furstenfeld 1
HT
2
0
FT 6 0
9-5
  INT CF
Santa Ana [2] 2
SV Heiligenkreuz 1
HT
1
1
FT 5 1
4-10
  INT CF
ASK Voitsberg 2
Deutschlandsberger SC [10] 1
HT
0
3
FT 0 5
0-4
  INT CF
St. Anna am Aigen 2
TUS Heiligenkreuz 1
HT
1
1
FT 5 1
4-10
  INT CF
Bischofshofen [4] 2
UFC Altenmarkt
HT
0
0
FT 1 1
4-2
  INT CF
USK Anif [6]
UFC Siezenheim
HT
3
0
FT 5 1
5-1
  AUS D3
Worgl Obi SV [3] 2
Kufstein [4] 1
HT
0
0
FT 2 1
3-6
  AUS L
SV Schwechat 3
Slovan Hutteldorfer AC 2
HT
1
0
FT 2 0
4-2
  DEN D4
Kolding BK 1
Herning KFUM 2
HT
1
1
FT 2 2
2-6
  INT FRL
Finland (w) [24] 1
Poland (w) [30]
HT
2
0
FT 2 2
0-6
  INT FRL
Kosovo [120] 1
Gambia [152]
HT
0
0
FT 1 0
3-4
  INT FRL
Iceland (w) [17]
Ireland (w) [34]
HT
3
0
FT 3 2
4-6
  INT CF
SV Strass
AC Linden Leibnitz
HT
0
0
FT 1 3
0-4
  INT FRL
Sudan [123]
Zambia [87]
HT
3
1
FT 3 2
3-10
  FIFA WCQL
Afghanistan [149] 1
Oman [80] 2
HT
1
1
FT 1 2
3-7
  AUS L
First Wien 1894 2
ASK Elektra 2
HT
2
0
FT 4 0
3-2
  Finland K
SAPA 1 5
Malmin Palloseura Helsinki 4
HT
0
0
FT 0 3
12-4
  Finland K
LPS Helsinki
TiPS 2
HT
2
3
FT 4 4
4-3
  INT CF
SV St Margarethen
FC Mauerwerk
HT
2
1
FT 2 3
  PCB
Union Huaral 2
Univ.Cesar Vallejo 4
HT
0
1
FT 1 2
6-6
  FIFA WCQL
Yemen [145] 3
Uzbekistan [86] 2
HT
0
1
FT 0 1
3-6
  FIFA WCQL
Singapore [159] 4
Saudi Arabia [65] 2
HT
0
0
FT 0 3
1-7
  URU D1
Liverpool URU [1] 1
IA Sud America [7] 2
HT
2
0
FT 5 0
4-4
  INT CF
Atletico Benimar Picanya 1 2
UD Quart de Poblet 1
HT
0
1
FT 0 1
4-7
  MAR D2
Chabab Atlas Khenifra
Chabab Ben Guerir
HT
0
0
FT 2 2
  ARGW D1
Social Atletico Television (w) 1
Deportivo Espanol (W) 1
HT
1
1
FT 1 3
4-5
  Brazil DDL
Sapucaiense RS 1 6
AE Sao Borja 5
HT
0
0
FT 0 1
8-4
  IRE D1
Bray Wanderers [6] 4
Shelbourne [1]
HT
1
2
FT 1 4
7-1
  ARG D2
Almagro [16] 2
San Telmo [10] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-11
  ARGW D1
El Porvenir (w)
Lanus (w) 1
HT
2
0
FT 3 0
5-6
  IRE PR
Derry City [8] 2
Bohemians [5] 2
HT
0
0
FT 1 1
2-6
  IRE PR
Dundalk [7]
Waterford United [10] 5
HT
1
1
FT 1 3
4-4
  IRE D1
Cork City [8] 4
Cabinteely FC [5] 3
HT
0
1
FT 0 2
4-1
  IRE D1
Salthill Devon Galway [7] 2
Athlone Town [3] 3
HT
0
1
FT 2 1
9-7
  IRE D1
UC Dublin [2] 1
Cobh Ramblers [9]
HT
0
0
FT 1 2
5-3
  IRE D1
Wexford (Youth) [10]
Treaty United [4] 1
HT
1
2
FT 1 2
5-7
  EURO Cup
Italy [7]
Turkey [29] 2
HT
0
0
FT 3 0
8-2
  FIFA WCQL
Kuwait [148] 1 4
Jordan [95] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-7
  IRE PR
Shamrock Rovers [1] 3
Finn Harps [6] 3
HT
1
0
FT 1 1
9-4
  ARG D2
All Boys [5] 4
Barracas Central [12] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-6
  SPA FDH
CD Burela FS Pescados Ruben Futsal [14]
CD El Ejido 2012 Futsal
HT
5
1
FT 8 2
  INT FRL
Brazil (w) [7] 1
Russia (w) [25] 1
HT
1
0
FT 3 0
16-2
  INT FRL
Tunisia [26] 3
Algeria [33] 1 6
HT
0
2
FT 0 2
4-4
  VEN D1
Atletico Venezuela [6] 2
Mineros de Guayana [2]
HT
0
0
FT 1 0
5-7
  LCE D4
Reynir Hellissandur 3
Hördur Isafjördur 1
HT
1
2
FT 2 4
2-7
  URU D1
Torque [9] 4
Wanderers FC [3] 2
HT
2
0
FT 2 1
3-6
  USA NPSL
Charlotte Eagles 1
Charlotte Independence 2 3
HT
1
1
FT 3 4
6-4
  PCB
Santos Cape Town 3
Sport Boys 2
HT
0
1
FT 1 3
4-5
  ARG D2
Temperley [16]
Nueva Chicago [17]
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  BRA D2
Sampaio Correa [12] 1
Ponte Preta [13] 1
HT
0
0
FT 1 0
6-3
  USA NPSL
Toledo Villa FC 1
Fort Wayne FC 2
HT
0
1
FT 1 3
4-1
  VEN D1
Zamora Barinas [5] 1
Trujillanos [7] 3
HT
3
0
FT 6 0
9-1
  USA NPSL
Kalamazoo 2
Dayton Dutch Lions 2
HT
1
0
FT 3 1
7-3
  PAR D2
3 De Febrero [4]
Sportivo San Lorenzo [8]
HT
0
1
FT 2 2
  USA NPSL
Tobacco Road 1
Lionsbridge FC 1
HT
0
1
FT 1 2
1-7
  USA WPSL
Charlotte Lady Eagles(w) 1
Independence Central (W) 1
HT
3
1
FT 4 1
4-1
  USA WPSL
Chattanooga Red Wolves (w) 1
Peachtree City (w)
HT
2
0
FT 2 0
2-4
  USA NPSL
West Mass Pioneers 1
AC Connecticut 3
HT
2
0
FT 3 0
10-2
  NZM SL
Christchurch United 2
Nelson Suburbs 1
HT
1
1
FT 3 1
9-3
  PCB
CDC Santa Rosa Pucallpa 1
Alianza Lima 1
HT
1
0
FT 2 2
4-6
90min[2-2],Pen[3-2],CDC Santa Rosa PucallpaWin
  USL D1
Tampa Bay Rowdies [1] 3
Loudoun United [30] 2
HT
1
1
FT 2 1
3-3
  USA WPSL
North Jersey Alliance (W) 2
NJ Wizards SC Cedar Stars(w)
HT
0
0
FT 0 1
6-2
  USA IL
New Amsterdam 2
Maryland Bobcats FC 4
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  USA NPSL
Peachtree City 1
South Georgia Tormenta B 5
HT
1
0
FT 1 2
1-5
  USA WPSL
Colorado Rapids (w)
Utah Red Devils (w)
HT
3
1
FT 8 1
5-1
  USA WPSL
Colorado Pride (w) 1
Utah Arrows SC (w) 1
HT
0
1
FT 3 2
6-4
  BRA D2
Guarani SP [4] 1 6
Nautico (PE) [2] 1
HT
0
0
FT 1 3
3-8
  VEN D1
Gran Valencia FC [1] 2
Aragua FC [6] 1 3
HT
1
0
FT 2 2
2-3
  USA WPSL
San Antonio Athenians SC (w)
Side FC 92 (W)
HT
2
1
FT 2 1
11-1
  USA WPSL
Pensacola Academy (w)
Pensacola (w)
HT
0
3
FT 0 4
2-6
  New ZLR
Nomads United Reserves
Coastal Spirit Reserves 1
HT
2
1
FT 3 3
4-5
  A FFA Cup
Belmont Swansea United SC 1
Weston Workers FC [8] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-5
  USA WPSL
Texas Lone Star Republic FC (W) 1
Bat Country (W) 2
HT
3
0
FT 5 0
11-1
  USA WPSL
MVLA Wolves (w)
Pleasanton Rage (w)
HT
0
0
FT 1 2
  AUS CTL U23
West Canberra Wanderers FC U23 1
Monaro Panthers U23 3
HT
0
1
FT 0 1
3-7
  Solo ISL
FC Isabel United 3
Honiara City FC 2
HT
2
1
FT 2 2
1-1
  USA NPSL
PDX FC
OVF Alliance 1
HT
1
1
FT 2 1
9-12
  FFSA SLR
West Torrens Birkalla B
Western Strikers Reserves
HT
1
0
FT 2 2
  USL D1
Las Vegas Lights [31] 2
San Antonio [11] 3
HT
0
1
FT 1 1
10-5
  CPL
Waterside Karori 1
Miramar Rangers 1 1
HT
1
1
FT 1 4
5-6
  AUS CTL U23
Belconnen United U23 2
Canberra Olympic U23 2
HT
2
1
FT 2 2
2-3
  USA WPSL
California storm (w)
FC Bay Area (W)
HT
0
0
FT 2 1
  NZM SL
Nomads 1
Coastal Spirit 1 2
HT
3
1
FT 4 1
7-4
  NZM SL
Cashmere Technical
Ferrymead Bays
HT
1
1
FT 1 1
17-1
  INT CF
AS Lossi 1 4
AS Magenta Noumea 2
HT
0
0
FT 0 1
5-5
  CPL
Petone FC 2
Wairarapa United 3
HT
0
0
FT 0 1
11-2
  NOR NZL
Eastern Suburbs Auckland
Auckland United 3
HT
0
0
FT 2 0
2-5
  NOR NZL
Auckland City 1
Bay Olympic 1
HT
2
0
FT 7 0
6-2
  NOR NZL
Birkenhead United 3
Northern Rovers FC
HT
0
0
FT 1 1
5-9
  NOR NZL
North Shore United 1 1
Hamilton Wanderers 3
HT
0
0
FT 1 1
1-5
  AGC R
Nerang Reserves 4
Broadbeach United Reserves 1
HT
1
0
FT 3 0
6-3
  AUS CGP
West Canberra Wanderers [1] 2
Monaro Panthers [7] 1
HT
0
1
FT 1 3
6-5
  FFSA SLR
Adelaide Comets Reserve 1
Adelaide City Reserve 3
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  FFSA SLR
Cumberland United Reserves
Adelaide Blue Eagles Reserve 3
HT
0
3
FT 2 3
5-3
  FFSA SLR
North Eastern MetroStars Reserve 1
Sturt Lions Reserves 1
HT
1
0
FT 2 1
7-1
  FFSA SLR
South Adelaide Reserves 1
Campbelltown City Reserve 1
HT
0
2
FT 1 3
4-6
  FFSA SLR
Adelaide Cobras Reserves 3
Modbury Jets Reserves 2
HT
1
0
FT 2 1
3-6
  FFSA SLR
Adelaide Victory Reserves 1
West Adelaide Reserve 3
HT
1
3
FT 2 4
4-6
  FFSA SLR
Eastern United Reserves 1 3
White City Woodville Reserve 1 2
HT
0
0
FT 0 1
8-2
  FFSA SLR
Fulham United FC Reserves 2
Playford Reserves 4
HT
2
1
FT 5 2
2-4
  A FFA Cup
Coffs City United FC 2
Lake Macquarie [6]
HT
1
0
FT 2 2
2-11
90min[2-2],120min[3-3],Pen[5-4],Coffs City United FCWin
  ANQ U23
SWQ Thunder U23 1
Souths United U23 3
HT
0
1
FT 0 1
6-1
  CPL
Wellington Olympic 2
North Wellington AFC 4
HT
1
2
FT 2 3
3-4
  JPN JFL
Yokogawa Musashino [16]
Nara Club [15]
HT
0
0
FT 1 1
4-1
  AGC R
Mudgeeraba SC Reserves 1
Runaway Bay II Reserves
HT
1
1
FT 2 1
5-5
  INT FRL
Japan U23
Jamaica [45]
HT
2
0
FT 4 0
  AGC R
Nerang B Reserves
Legends Reserves 1
HT
2
0
FT 5 0
3-4
  JPN WD1
Cerezo Osaka Sakai (w) [7]
Yokohama FC Seagulls (w) [4]
HT
1
1
FT 2 1
  AUS CGP
Belconnen United [4] 3
Canberra Olympic [6]
HT
0
0
FT 0 1
7-1
  Aus GL
Nerang
Broadbeach United 1
HT
0
1
FT 2 1
5-5
  AUS WALR
Swan Utd Reserves 2
Stirling Macedonia Reserves 1
HT
0
2
FT 0 2
1-2
  AUS WALR
Western Knights Reserves 1
Quinns FC Reserves 3
HT
1
2
FT 2 3
4-11
  AUS WALR
Joondalup Utd Reserves 1
Forrestfield Utd Reserves 2
HT
1
0
FT 2 3
13-2
  ANQ U23
Capalaba Bulldogs U23 3
Eastern Suburbs U23(AUS) 2
HT
0
3
FT 2 4
4-3
  WAUS U20
Perth Glory FC U20 [1]
Pires U20 [6]
HT
1
1
FT 1 2
  WAUS U20
ECU Joondalup U20 [9] 1
Gwelup Croatia U20 [4] 1
HT
1
0
FT 1 0
1-6
  WAUS U20
Balcatta U20 [8] 2
FloreatAthena U20 [3] 3
HT
0
1
FT 0 5
1-9
  WAUS U20
Sorrento F.C. U20 [7] 2
Cockburn City U20 [12] 4
HT
0
1
FT 1 2
4-6
  WAUS U20
Rockingham City FC U20 [11] 1
Bayswater U20 [2] 1
HT
0
0
FT 0 2
2-5
  WAUS U20
Inglewood United U20 [5] 2
Armadale SC U20 [10] 1
HT
1
1
FT 1 1
7-3
  AUS CGP B
Canberra White Eagles 1
Brindabella Blues FC 1
HT
2
0
FT 4 2
3-5
  AB U20 L
Sydney Olympic U20
Sydney FC U20
HT
0
0
FT 0 0
  AUS SASL
Cumberland United FC [5] 3
Adelaide Blue Eagles [12] 2
HT
1
1
FT 2 1
5-1
  AUS SASL
Adelaide Panthers [4] 2
Campbelltown City SC [6] 3
HT
1
1
FT 2 2
2-3
  AUS SASL
Metrostars SC [10] 2
Sturt Lions [7] 1 1
HT
1
0
FT 3 0
6-1
  AUS SASL
Adelaide Comets FC [3] 3
Adelaide City FC [1] 2
HT
0
0
FT 2 0
6-5
  FFSA PL
Eastern United [10] 1
White City Woodville [1] 1
HT
1
0
FT 2 2
1-4
  FFSA PL
Adelaide Cobras FC [12] 2
Modbury Jets [3]
HT
0
0
FT 1 1
3-4
  FFSA PL
Adelaide Victory [5] 2
West Adelaide SC [8] 1
HT
1
0
FT 3 0
5-3
  FFSA WPL
Fulham United (w)
Adelaide University (w)
HT
0
0
FT 0 0
2-2
  AUS NSW PL
Thornton Redbacks FC 1
Cooks Hill United 2
HT
0
0
FT 1 5
5-7
  FFSA SL2
Adelaide Vipers 3
Pontian Eagles 2
HT
3
2
FT 7 6
2-5
  AUS WQSL
Dare southwest Queensland (w) 2
Brisbane City (w)
HT
0
0
FT 1 1
0-8
  JPN D3
FC Gifu [2] 1
Miyazaki [3]
HT
2
1
FT 3 1
3-9
  JPN JFL
FC Kariya [17] 1
FC Tiamo Hirakata [6]
HT
0
2
FT 1 4
2-7
  Aus GL
Mudgeeraba
Runaway Bay II 3
HT
4
0
FT 7 0
2-4
  AUS NSW PL
Kahibah FC 2
Cessnock City Hornets 1
HT
0
0
FT 1 0
1-0
  AB U20 L
St George City FA U20 2
St.George Saints U20 3
HT
0
4
FT 3 5
9-5
  QLD D1
Magic United TFA 1
Coomera 1
HT
2
0
FT 5 1
5-3
  A FFA Cup
Broadmeadow Magic [2]
Port United
HT
3
0
FT 8 0
10-2
  ANQ U23
Southside Eagles U23 1 2
Holland Park Hawks U23 1 4
HT
1
0
FT 4 1
7-2
  KOR D2
FC Anyang [2] 1
Seoul E-Land FC [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  KCL 4
Chuncheon Citizen [15] 3
Goyang FC [13] 2
HT
1
0
FT 3 1
4-6
  WAUS D1
Balcatta FC [7] 1
Floreat Athena [1] 1
HT
0
3
FT 1 5
3-3
  WAUS D1
ECU Joondalup [3] 4
Willip [8] 4
HT
0
0
FT 1 1
11-7
  WAUS D1
Inglewood United [5] 1 3
Armadale SC [10] 3
HT
2
1
FT 2 1
6-6
  WAUS D1
Perth Glory (Youth) [6]
Perth SC [2] 4
HT
0
1
FT 1 1
5-4
  WAUS D1
Rocking ham City [12] 4
Bayswater City [9] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-3
  WAUS D1
Sorrento F.C. [4] 2
Cockburn City [11] 2
HT
1
1
FT 2 1
11-10
  AUS WQSL
Peninsula Power NPL (w) 1
Logan Lightning (w) 2
HT
1
3
FT 1 6
2-11
  AUS WQSL
Capalaba (w)
Eastern Suburbs SC (w) 1
HT
1
0
FT 1 1
5-8
  AUS BPLR
Toowong Reserves
Acacia Ridge Reserves 3
HT
1
0
FT 6 1
8-10
  AUS WBPL
Robina City FC (w)
AC Carina (w) 1
HT
0
1
FT 1 2
4-5
  WAUS D2
Swan United 4
Stirling Macedonia 2
HT
1
1
FT 2 3
5-5
  WAUS D2
Joondalup United 1
Forrestfield United
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  WAUS D2
Fremantle City 1
Subiaco AFC 3
HT
0
0
FT 2 0
4-1
  WAUS D2
FC Ashfield 3
Olympic Kingsway SC 2
HT
0
1
FT 0 1
5-2
  WAUS D2
Western Knights 2
Quinns FC 1 4
HT
0
1
FT 1 1
9-2
  AB U20 L
NWS Spirit FC U20
Hakoah Sydney City East U20 3
HT
4
0
FT 5 0
11-5
  AB U20 L
Mt Druitt Town Rangers U20 2
Sutherland Sharks U20
HT
0
1
FT 2 1
8-1
  Aus GL
Burleigh Heads 2
Runaway Bay Green 2
HT
0
0
FT 3 0
7-3
  AB U20 L
Blacktown Spartans U20 1
Northern Tigers U20 1
HT
0
0
FT 0 1
4-10
  AB U20 L
Manly United U20 1
APIA Leichhardt Tigers U20 3
HT
2
0
FT 3 1
4-5
  ANQ U23
Redlands United U23
Brisbane Olympic FC U23 1
HT
1
1
FT 2 3
4-5
  AUS NSW
Sydney Olympic [5]
Sydney FC (Youth) [11] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  Greece U19
Panaitolikos U19 1
AEL Larisa U19 2
HT
0
1
FT 3 1
9-1
  QLD D1
Samford Ranges
Grange Thistle SC
HT
0
2
FT 1 3
4-3
  FFSA PL
Fulham United FC [11] 2
Playford City Patriots [4] 1
HT
0
1
FT 0 1
6-3
  KCL 4
Dangjin Citizen [3]
Yangpyeong [6]
HT
2
3
FT 3 3
  Greece U19
OFI Crete U19 1
Apollon Smirnis U19 2
HT
1
1
FT 2 1
3-7
  FFSA WPL
Adelaide Comets (w)
Adelaide City (w)
HT
1
1
FT 1 4
4-1
  ANSW L
St George City FA 1
St George Saints 1 3
HT
2
0
FT 3 0
8-2
  Aus GL
Southport Warriors 2 3
Palm Beach 5
HT
0
1
FT 1 3
0-5
  QLD D1
SWQ Thunder 2
Souths United 3
HT
2
0
FT 3 0
2-8
  AUS BPL
Albany Creek [1]
Western Spirit [11] 2
HT
4
0
FT 13 0
  AUS SASL
Adelaide Olympic [8] 2
Adelaide United FC (Youth) [2] 3
HT
0
0
FT 1 1
6-5
  A FFA Cup
Lambton Jarvis [1] 5
Newcastle Olympic FC 4
HT
0
1
FT 0 1
7-7
  AUS WQSL
Gold Coast city (w)
Souths United SC (w)
HT
0
1
FT 1 1
6-2
  Greece U19
PAOK Saloniki U19 1
Asteras Tripolis U19
HT
2
0
FT 4 0
13-3
  QLD D1
Southside Eagles 3
Holland Park Hawks FC 3
HT
3
1
FT 3 1
6-11
  Slo D3
Nitra B
TJ Spartak Myjava 2
HT
0
0
FT 0 4
5-8
  ITA YTHL
Ascoli U20 [16] 1
Atalanta U20 [5]
HT
0
2
FT 0 5
11-1
  ANSW L
Western Sydney Wanderers AM 3
Mounties Wanderers
HT
2
1
FT 3 2
4-5
  DEN D4
BSF 1 4
RB 1906 2
HT
0
0
FT 2 0
9-7
  POL RL
MKS Wladyslawowo 4
Cartusia 1 4
HT
3
1
FT 5 3
10-5
  ITA YL B
Lecce U20 2
US Cremonese U20 1
HT
1
0
FT 1 0
3-3
  AUS NSW
Ted Reiter Mountain City Rovers [7] 1 4
Sutherland Sharks [12] 2
HT
0
0
FT 0 1
2-7
  AUS BPL
Toowong [5]
Acacia Ridge [9] 3
HT
1
0
FT 1 1
2-4
  ANSW L
Blacktown Spartans 1
Northern Tigers 1
HT
0
0
FT 0 2
5-5
  ANSW L
Spirit FC 2
Hake Ya Dong in Sydney City 3
HT
0
1
FT 2 2
1-6
  ANSW L
Hills Brumbies
Bonnyrigg White Eagles 1
HT
1
0
FT 1 0
4-2
  AUS QSL
Capalaba Bulldogs [11] 5
Eastern Suburbs Brisbane [9] 3
HT
1
1
FT 1 1
4-6
  FIN CU20
TPS Turku U20 3
Inter Turku U20 3
HT
1
2
FT 2 3
6-4
  POL ME
Cracovia Krakow (Youth) [10]
Slask Wroclaw U21 [4]
Pend.
  POL RL
KTS Weszlo
Lochow
 
  BLR D1
Smorgon FC [16]
Slutsksakhar Slutsk [12]
 
  Finland K
ToTe
Toolon Taisto
 
  GER Reg
Bayern Alzenau [21]
SV Elversberg [3]
 
  GER Reg
SC Freiburg (Youth) [1]
Rot-Weiss Koblenz [10]
 
  GER Reg
FC Giessen [13]
Hessen Kassel [11]
 
  GER Reg
SG Sonnenhof Grossaspach [19]
Bahlinger [9]
 
  GER Reg
TSG Hoffenheim (Youth) [14]
Vfr Aalen [15]
 
  GER Reg
FK Pirmasens [17]
TSV Schott Mainz [20]
 
  GER Reg
VfB Stuttgart II [8]
Eintracht Stadtallendorf [22]
 
  GER Reg
SSV Ulm 1846 [4]
FC 08 Hombrug [7]
 
  LIT D1
Kauno Zalgiris [3]
DFK Dainava Alytus [8]
 
  KAZ PR
FC Zhetysu Taldykorgan [12]
FK Kaspyi Aktau [6]
 
  INT CF
Kongsvinger [1]
Kjelsas [5]
 
  INT CF
Levanger FK [8]
Rosenborg B [7]
 
  SWE D3
Enskede IK [3]
IFK Osterakers Fk [13]
 
  SWE D3
Karlbergs BK [6]
Kungsangens IF [9]
 
  SWE D3
Torslanda IK [4]
Angelholms FF [1]
 
  SWE D3
Stöde IF [2]
Umea FC Academy [13]
 
  SWE D3
Taftea IK [9]
Bodens BK [6]
 
  SWE D3
Rynninge IK [14]
Syrianska FC [1]
 
  SWE D3
Tyreso FF [15]
Mjolby AI FF [10]
 
  SWE D3
Grebbestads IF [14]
IK Oddevold [10]
 
  SWE D3
Kumla [7]
Ahlafors IF [1]
 
  TUR U19
Umraniyespor U19
Altinordu U19
 
  LIT D2
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija [10]
Banga Gargzdai B [4]
 
  BLR D2
Lokomotiv Gomel [5]
Naftan Novopolock [9]
 
  Ken D1
Kisumu All Stars
Modern Coast
 
  Ken D1
Kenya Police FC
Shabana FC
 
  Ken D1
Muranga Seal
Coast Stima
 
  Ken D1
Administration Police FC
Soy United
 
  BHU TL
Druk Stars FC
Thimphu City
 
  FIN CU20
Atlantis U20
IF Gnistan U20
 
  Finland K
FC Espoo
CLE
 
  Pol D4
Baltyk Koszalin
Flota Swinoujscie
 
  DEN D4
Union
B1908
 
  DEN D4
Rishoj
Ledoje-Smorum Fodbold
 
  DEN D4
Koge Nord FC
Herlev IF
 
  DEN D4
Odder IGF
Silkeborg KFUM
 
  CAE CUP
Renaissance FC du Noun
Avion Academy
 
  CAE CUP
Fovu de Baham
Lion Blesse
 
  Bra CUU20
Vidal Pro FC U20
Rey Sol U20
 
  CAE LW
Vision Sports Bamenda (w)
AS Awa FF (w)
 
  FIN D3 A
RoPS 2 [3]
Narpes Kraft [8]
 
  UZB D1
FK Rubin (UZB) [10]
Lokomotiv BFK [6]
 
  Finland K
EsPa
EBK
 
  MPRE L
Mafco
Blue Eagles
 
  MPRE L
TN Stars
Civo United
 
  MPRE L
Kamuzu Barracks
Silver Strikers
 
  MPRE L
Ntopwa United FC
Big Bullets FC
 
  Finland K
Tikka
NuPS
 
  EURO Cup
Wales [17]
Switzerland [13]
 
  NOR D1
Sandefjord [14]
Molde [4]
 
  NOR D1
Kristiansund BK [3]
Odd Grenland [10]
 
  SWE D2
Akropolis IF [16]
Vasalunds IF [12]
 
  SWE D2
Landskrona BoIS [3]
IK Brage [13]
 
  SWE D2
Orgryte [15]
Jonkopings Sodra IF [4]
 
  FIN D3 A
SC KuFu-98 [5]
Kiffen Helsinki [12]
 
  ICE D1
Vestri [8]
Afturelding [9]
 
  KAZ PR
FK Aktobe Lento [11]
FK Atyrau [4]
 
  RUS D2
FK Chita [14]
FC Tver [4]
 
  INT CF
Fram Larvik [3]
Kvik Halden [7]
 
  Slo D3
FK Druzstevnik Plavnica
Tatran Presov
 
  ITA YTHL
Fiorentina U20 [12]
Sampdoria Youth [1]
 
  GEO D2
FC Gagra [2]
FC Shevardeni [7]
 
  GEO D2
FC Merani Tbilisi [6]
Baia Zugdidi [8]
 
  UZB D1
FC Neftgazmontaj [3]
Navbahor Namangan B [4]
 
  UZB D1
Paktako 79 [9]
Jizak [11]
 
  UZB D1
Oktepa [6]
Olympic FK Tashkent [3]
 
  UZB D1
Buxoro FK [4]
Shurtan Guzor [11]
 
  Finland K
TP-T
Tampere United
 
  AUS L
SV Innsbruck
SK Ebbs
 
  AUS L
ASV 13 Vienna
Favoritner AC
 
  Pol D4
KS Legionovia Legionowo
Unia Skierniewice
 
  Zam SL
Lumwana Radiants
Red Arrows
 
  Zam SL
Young Green Eagles
Nkana FC
 
  BLR RL
FC Isloch Reserves
Dinamo Brest Reserves
 
  Italy Youth C C
Paganese U19
SS Turris Calcio U19
 
  Italy Youth C C
Virtus Verona U19
Albinoleffe U20
 
  Italy Youth C C
ADC Viterbese U19
Pontedera U19
 
  Italy Youth C C
Arezzo U19
Livorno U19
 
  Italy Youth C C
Bisceglie 1913 U19
Catania U19
 
  Italy Youth C C
Modena U19
Imolese U19
 
  Italy Youth C C
Virtus Francavilla U19
Vibonese U19
 
  Italy Youth C C
Mantova U20
San Marino Calcio U19
 
  Italy Youth C C
Vis Pesaro U19
Gubbio U19
 
  Italy Youth C C
Como U20
Pro Sesto U19
 
  Italy Youth C C
Novara U20
Alessandria U19
 
  Italy Youth C C
Padova U20
US Pergolettese U19
 
  Italy Youth C C
CartanU19
Monopoli U19
 
  Italy Youth C C
Pistoiese U19
Lucchese U19
 
  HK WPR
Citizen AA (w)
Wofoo Tai Po (w)
 
  Bra CUU20
Uniao Inhumas U20
Canedense U20
 
  BRA MGY
America FC (Youth) MG
America MG Youth
 
  CAE LW
ASFF Diamare (w)
Renaissance de Figuil (w)
 
  SAWL
Morning Stars Lacoste FC (W)
Tshandama Young Stars (W)
 
  SAWL
Chippas Ladies FC (w)
Sisters FC (W)
 
  BNY
Vasco (Youth)
Fluminense U20
 
  BNY
Atletico Amazonense U20
Sao Raimundo U20
 
  BNY
Nacional Fast Club Youth
AD Arsenal U20
 
  BNY
Portuguesa RJ U20
Bangu U20
 
  Tanzania D1
Lipuli FC
Pan African
 
  Tanzania D1
Arusha FC
DTB FC
 
  INT FRL
Armenia (w) [128]
Kazakhstan (w) [81]
 
  INT FRL
France (w) U23
Finland (w) U23
 
  MAC D1
Casa De Portugal [9]
Lun Lok [5]
 
  INT CF
Oygarden FK [14]
Floro [13]
 
  BRA MGY
Figueirense SC (Youth)
Guarani MG U20
 
  BLR D1
Sputnik Rechitsa [15]
Dinamo Minsk [5]
 
  SWE D1 SN
Torns IF [13]
Skovde AIK [7]
 
  SWE D1 SN
Oskarshamns AIK [1]
Lunds BK [8]
 
  SWE D1 SN
Atvidabergs [11]
Vanersborgs IF [9]
 
  SWE D1 SN
Assyriska Turab IK JKP [15]
Lindome GIF [12]
 
  SWE D1 SN
Gefle IF [9]
Taby [15]
 
  SWE D1 SN
Hudiksvalls ABK [14]
Dalkurd FF [4]
 
  SWE D1 SN
Karlstad BK [6]
Sollentuna United [8]
 
  ICE PR
Breidablik [6]
Fylkir [8]
 
  LIT D1
Nevezis Kedainiai [10]
Baltija Panevezys [4]
 
  KAZ PR
Akzhayik Oral [5]
Ordabasy [8]
 
  SWE D3
Asarums IF FK [11]
Hassleholms IF [12]
 
  SWE D3
Gamla Upsala SK [7]
FC Arlanda [15]
 
  TUR U19
Istanbulspor U19
Eskisehirspor U19
 
  TUR U19
Boluspor U19
Menemenspor U19
 
  TUR U19
Akhisar Bld.Geng U19
Bursaspor U19
 
  LIT D2
FK Minija [11]
Lietava Jonava [1]
 
  LIT D2
Siauliai [2]
FK Zalgiris Vilnius B [3]
 
  Spain D4
Colegios Diocesanos
La Baneza
 
  BLR D2
Shakhter Soligorsk II [4]
Dnepr Mogilev [6]
 
  ICE D2
Kari Akranes [12]
KF Fjardabyggd [11]
 
  ICE D2
Volsungur husavik [8]
Leiknir F [9]
 
  EGY D2
Shoban Moslemen Qena
El Sharqia Dokhan
 
  EGY D2
Tahta SC
Suhag
 
  EGY D2
Beni Suef
Asyut Petroleum
 
  EGY D2
Fayoum
Kima Aswan
 
  EGY D2
Al Minya
El Alominiom
 
  EGY D2
El Alameen
Dayrot
 
  AUS L
SV Wienerberger
SV Donau
 
  Pol D4
Gryf Wejherowo
Kotwica Kolobrzeg