SPA D1
Alaves [18] 1
Elche [15] 1
HT
0
0
FT 1 0
4-7
  GER Reg
VfB Stuttgart II [11] 2
FSV Frankfurt [12] 2
HT
0
1
FT 1 1
1-6
  GER Reg
Vfr Aalen [10] 1
SSV Ulm 1846 [4]
HT
1
1
FT 1 3
0-0
  GER Reg
FK Pirmasens [15] 2
Hessen Kassel [9] 1
HT
1
1
FT 1 2
4-5
  GER Reg
TSG Balingen [16]
Rot-Weiss Koblenz [14]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  GER Reg
TSV Schott Mainz [19] 1
Astoria Walldorf [18] 1
HT
2
0
FT 3 1
7-2
  FRA D3
Chateauroux [8] 3
Chambly FC [10] 2
HT
0
0
FT 2 1
6-7
  FRA D3
Avranches [11] 2
Annecy [1]
HT
1
0
FT 2 0
1-4
  FRA D3
Sete FC [16] 1
Boulogne [13] 1
HT
2
0
FT 4 0
3-3
  FRA D3
Bourg Peronnas [2] 1
Concarneau [3] 4
HT
0
2
FT 0 2
5-1
  FRA D3
Cholet So [9]
Villefranche [5]
HT
0
1
FT 3 4
0-0
  SWE D2
Helsingborg [3] 2
GAIS [14] 1
HT
0
1
FT 0 1
7-4
  SWE D2
Trelleborgs FF [6] 1
AFC Eskilstuna [11] 1 2
HT
1
0
FT 4 0
8-5
  UEFA-W U19
Scotland (w) U19 1
Netherlands (w) U19 1
HT
0
1
FT 0 3
0-12
  UEFA-W U19
Ukraine (w) U19 4
Austria (w) U19 3
HT
0
0
FT 0 1
4-10
  SUI Cup
Aarau [4] 4
Lausanne Sports [10] 2
HT
0
0
FT 0 1
6-2
  ISR CUP
Sectzya Nes Ziona [4] 6
Bnei Yehuda Tel Aviv [12] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-5
90min[0-0],120min[1-2],Bnei Yehuda Tel AvivW
  DEN U21
Ledoje-Smorum U21
GVI U21 1
HT
1
1
FT 4 1
5-5
  WWCPE
Norway (w) [12]
Belgium (w) [19] 1
HT
2
0
FT 4 0
9-3
  WWCPE
Switzerland (w) [20] 2
Croatia (w) [54] 1 3
HT
2
0
FT 5 0
3-1
  WWCPE
Greece (w) [64]
Slovenia (w) [49] 2
HT
1
2
FT 1 4
1-4
  WWCPE
Faroe Islands (w) [95]
Hungary (w) [44]
HT
1
5
FT 1 7
2-9
  DAN U17
Esbjerg FB U17 [14]
Randers FC U17 [7]
HT
1
2
FT 2 2
0-0
  CAF WNC
Senegal (w) [87] 1
Liberia (w) [141] 1 2
HT
4
0
FT 6 0
2-5
  GER Bbe
Eintracht Stadtallendorf 1
Hünfelder SV 3
HT
2
1
FT 3 1
9-1
  ARG RESL
Tristan Suarez Reserves 2
Villa Dalmine Reserves
HT
2
0
FT 2 0
5-7
  ARG RESL
Lanus Reserves 1 1
CA Talleres de Córdoba Reserves 2 1
HT
0
0
FT 1 0
7-2
  ARG Rl
Godoy Cruz Reserves 2 2
Deportivo Rodeo Del Medio Reserves 1 7
HT
3
1
FT 5 4
3-2
  COL RL
Talento y Vida
Ferrovalvulas FC 4
HT
1
1
FT 1 2
5-4
  MAR D1
IRT Itihad de Tanger [15]
MCO Mouloudia Oujda [9] 5
HT
0
1
FT 1 1
6-1
  WWCPE
Latvia (w) [102]
England (w) [8]
HT
0
4
FT 0 10
0-24
  GER OBW
FC Karbach
Eintracht Trier
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  AUS AC
FC Royal Persia 5
SC Maccabi Wien 2
HT
0
2
FT 2 2
6-6
90min[2-2],120min[3-3],Pen[10-9],FC Royal PersiaWin
  TUR Cup
Adanaspor [16] 2
Adiyamanspor [19] 1
HT
1
0
FT 2 0
3-1
  WWCPE
Poland (w) [3] 1
Albania (w) [4] 2
HT
1
0
FT 2 0
11-1
  ENG JPT
Gillingham [19] 1
West Ham U21 [21] 2
HT
0
2
FT 0 2
3-3
  ENG JPT
Rotherham United [5] 3
Manchester City U21 [21] 1
HT
0
0
FT 5 0
7-7
  ENG JPT
Milton Keynes Dons [7]
Aston Villa U21 [21] 2
HT
2
2
FT 2 4
1-7
  ENG JPT
Cheltenham Town [13] 3
Chelsea U21 [21] 2
HT
0
0
FT 0 0
2-5
90min[0-0],Pen[5-4],Cheltenham TownWin
  SUI Cup
Biel Bienne [10] 3
Stade Ouchy [6] 2
HT
0
0
FT 1 0
2-4
  ROMC
Dinamo Bucuresti [15] 3
Arges [8]
HT
0
0
FT 1 2
6-4
  GERC
Borussia Dortmund [2] 1
Ingolstadt [18] 2
HT
0
0
FT 2 0
4-2
  PORLC
Santa Clara [17] 7
FC Porto [2] 2
HT
1
0
FT 3 1
3-13
  HOLC
Roda JC [8] 1
Den Bosch [17] 2
HT
0
1
FT 2 1
5-5
  HOLC
PEC Zwolle [18] 3
De Graafschap [4]
HT
1
0
FT 4 1
5-2
  HOLC
Volendam [1]
Emmen [5] 2
HT
0
0
FT 0 3
1-2
  HOLC
ASWH [17] 1
Heracles Almelo [14] 1
HT
0
1
FT 1 3
2-9
  HOLC
Sparta Nijkerk
ADO Den Haag [3]
HT
0
0
FT 0 2
9-9
  HOLC
Kozakken Boys [16] 3
SC Telstar [12] 2 3
HT
0
1
FT 1 1
7-8
90min[1-1],120min[1-2],SC TelstarW
  HOLC
Spakenburg [15] 2
Dordrecht [20]
HT
3
0
FT 3 0
5-5
  HOLC
ACV 1
MVV Maastricht [14] 1
HT
0
2
FT 0 3
8-2
  HOLC
DVS 33 Ermelo 1
FC Eindhoven [10] 1
HT
1
0
FT 2 1
0-7
  BEL Cup
Oostende [11]
Onhaye 1 1
HT
4
1
FT 8 1
10-2
  EGY D1
Zamalek [8] 3
Enppi [11] 2
HT
1
0
FT 2 0
5-4
  SWE D3
IFK Karlshamn [14] 2
Solvesborgs GoIF [12]
HT
0
1
FT 2 1
3-8
  WWCPE
Belarus (w) [53] 1
Netherland (w) [4] 1
HT
0
0
FT 0 2
2-13
  WWCPE
Northern Ireland (w) [48]
Austria (w) [21] 2
HT
0
1
FT 2 2
2-9
  ACT M
General Lamadrid [14] 3
Sportivo Italiano [6] 1 1
HT
0
0
FT 1 1
2-0
  GER OBW
Heeslinger SC 3
TB Uphusen 1
HT
1
0
FT 3 0
11-6
  Brazil CUP
GE Bage 3
Rio Grande 1 2
HT
1
0
FT 1 0
12-1
  ARG RESL
CA Atlanta Reserves 2
CA San Telmo Reserves 1
HT
0
2
FT 1 2
9-6
  ARG RESL
Almirante Brown Reserves 3
Deportivo Moron Reserves 3
HT
1
0
FT 2 0
5-9
  ARG RESL
CS Dock Sud Reserves 4
CA Atlas Reserves 3
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  BNY
Potiguar U20 1 4
Potyguar CN RN U20 2
HT
0
2
FT 0 3
2-3
  BNY
ASSU U20 3
Baraunas RN U20 5
HT
0
1
FT 1 1
8-2
  BRA SPWL
Bangu (w) 3
Barcelona EC RJ (W) 2
HT
1
0
FT 2 1
7-3
  INT FRL
Scotland (w) [22]
Sweden (w) [2]
HT
0
0
FT 0 2
2-7
  SUI Cup
Yverdon [9] 1 3
FC Zurich [3] 1
HT
1
0
FT 1 1
3-13
90min[1-1],120min[2-2],Pen[11-10],YverdonWin
  WWCPE
Wales (w) [34]
Estonia (w) [105]
HT
1
0
FT 4 0
14-0
  Bra YL
CR Flamengo (RJ) (Youth) 5
Vasco da Gama (Youth) 1
HT
1
0
FT 3 0
4-3
  ENG-S PR
Wimborne Town [22] 1
Merthyr Town [20]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  SCO CH
Greenock Morton [9] 3
Partick Thistle [4]
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  BEL Cup
Mechelen [7] 1
Saint Gilloise [1] 2
HT
1
0
FT 2 1
5-6
  BEL Cup
Jeunesse Molenbeek [6] 4
Zulte-Waregem [15] 1
HT
1
1
FT 1 2
4-11
  PAR D2
Tacuary [3]
Rubio nu [13]
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  PAR D2
2 de Mayo PJC [16]
Sportivo San Lorenzo [6]
HT
0
7
FT 1 8
0-0
  PAR D2
resistencia SC [2]
Independiente Luque [7]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  PAR D2
Sportivo Ameliano [4]
Sportivo Iteno [14]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  URU RL
Boston River Reserve 2
Plaza Colonia Reseves 1 1
HT
0
1
FT 1 1
3-4
  URU RL
Defensor Sporting Reserve 3
Rampla Juniors Reserves 2
HT
0
0
FT 1 1
9-3
  URU RL
Penarol Reserve
Cerro Largo Reserves 3
HT
0
0
FT 2 0
3-5
  ARG RESL
All Boys Reserves 1
Almagro Reserves 1
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  URU RL
Atletico Fenix Reserves (RUR)
Deportivo Maldonado Reserve
HT
1
0
FT 3 0
9-0
  URU RL
Rentistas Reserves 1
Progreso Reserves 2 2
HT
1
1
FT 1 1
3-5
  ITA D1
AC Milan [2] 3
Torino [12] 3
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  ENG L1
Wigan Athletic [3] 3
Lincoln City [15] 2
HT
0
1
FT 1 2
9-4
  ENG L1
Doncaster Rovers [23] 2
Cambridge United [18] 1
HT
0
1
FT 1 1
7-3
  ENG L2
Colchester United [19] 1 3
Sutton United [10] 1
HT
1
2
FT 1 3
3-6
  ENG Conf
Chesterfield [2] 3
Eastleigh [13] 2
HT
1
0
FT 1 0
5-5
  ENG Conf
Stockport County [10] 1 2
Barnet [18] 1 3
HT
1
1
FT 1 2
5-5
  ENG Conf
Notts County [7] 1
Bromley [6] 2
HT
0
0
FT 1 1
4-4
  ENG Conf
Yeovil Town [15] 5
Woking [11]
HT
1
0
FT 2 0
3-2
  ENG Conf
Aldershot Town [22] 2
Weymouth [19] 3
HT
0
1
FT 0 2
7-3
  ENG Conf
Halifax Town [4] 3
Dagenham Redbridge [5] 1
HT
1
0
FT 1 0
8-7
  ENG Conf
Altrincham [9] 1
Solihull Moors [8] 2
HT
1
0
FT 1 2
6-4
  ENG Conf
Maidenhead United [16]
Wrexham [12] 1 1
HT
2
1
FT 3 2
10-6
  ENG Conf
Kings Lynn [20]
Boreham Wood [3] 2
HT
0
1
FT 0 1
2-4
  ENG Conf
Wealdstone FC [17] 3
Grimsby Town [1] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  ENG CS
Ebbsfleet United [4] 4
Braintree Town [20] 5
HT
0
0
FT 2 0
11-1
  ENG CS
Slough Town [18] 1
Bath City [17] 1
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  ENG CS
Chippenham Town [12] 1
Hemel Hempstead Town [21] 2
HT
1
1
FT 1 2
4-3
  ENG CS
Welling United [15]
Hampton Richmond Borough [9] 5
HT
2
0
FT 2 3
3-12
  ENG CS
St Albans City [5]
Billericay Town [19] 1 2
HT
3
1
FT 4 1
7-3
  ENG CS
Dulwich Hamlet [6]
Maidstone United [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
3-2
  ENG CS
Hungerford Town [10] 2
Havant Waterlooville [13] 1 3
HT
1
0
FT 1 1
2-6
  ENG CS
Dorking [7] 2
Eastbourne Borough [11] 2
HT
1
2
FT 4 3
7-2
  ENG CN
Boston United [8] 3
York City [7] 3
HT
1
1
FT 2 1
11-6
  ENG CN
Chester FC [16] 2
Gloucester City [21]
HT
1
0
FT 3 2
4-8
  ENG CN
Southport FC [22] 1 1
Darlington [13] 1 3
HT
2
0
FT 3 0
6-5
  ENG CN
Chorley FC [3] 1
Kidderminster Harriers [9] 1 1
HT
0
0
FT 1 1
2-5
  ENG CN
AFC Fylde [1] 1
Spennymoor Town [4] 3
HT
1
0
FT 2 0
4-3
  ENG-S PR
Chesham United [14]
Beaconsfield SYCOB [18]
HT
0
1
FT 2 2
0-0
  ENG-S PR
Harrow Borough [8]
Gosport Borough [3]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  ENG-S PR
Poole Town [4] 1
Truro City [17] 2
HT
0
2
FT 1 4
4-5
  ENG-N PR
Witton Albion [17] 1
Atherton Collieries [14] 1
HT
0
0
FT 2 0
2-4
  ENG RYM
Worthing [2]
Merstham [11]
HT
0
1
FT 2 1
0-0
  ENG RYM
Bognor Regis Town [6] 1
Folkestone [4] 1
HT
2
2
FT 2 4
6-6
  ENG RYM
Margate [9]
East Thurrock United [20]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  ENG RYM
Corinthian Casuals [16]
Bishop's Stortford [7]
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  ENG LC
Arsenal [10] 1
Leeds United [17] 1
HT
0
0
FT 2 0
10-4
  ENG LC
Chelsea [1]
Southampton [16] 3
HT
1
0
FT 1 1
10-9
90min[1-1],Pen[4-3],ChelseaWin
  ENG LC
Queens Park Rangers (QPR) [7] 1
Sunderland A.F.C [4] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-4
90min[0-0],Pen[1-3],Sunderland A.F.CW
  ENG JPT
Oxford United [6] 1 3
Tottenham U21 [21]
HT
2
1
FT 3 2
7-3
  ENG JPT
AFC Wimbledon [14]
Crystal Palace U21 [21] 2
HT
0
0
FT 0 2
2-5
  SCO CH
Dunfermline Athletic [10] 3
Raith Rovers [3] 4
HT
0
0
FT 1 1
6-5
  SCO CH
Inverness [1] 2
Arbroath [5] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-9
  SCO CH
Hamilton Academical [8] 2
Queen of South [7] 1
HT
0
0
FT 1 0
7-4
  SCO CH
Ayr United [6] 2
Kilmarnock [2] 3
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  GERC
Nurnberg [4] 1
Hamburger SV [6] 4
HT
0
1
FT 1 1
4-8
90min[1-1],120min[1-1],Pen[2-4],Hamburger SVW
  GERC
FSV Mainz 05 [7] 1
Arminia Bielefeld [17] 4
HT
0
1
FT 2 2
4-9
90min[2-2],120min[3-2],FSV Mainz 05Win
  GERC
VfL Osnabruck [4] 1 6
SC Freiburg [3] 5
HT
0
1
FT 1 1
6-4
90min[1-1],120min[2-2],Pen[2-3],SC FreiburgW
  BEL Cup
Mouscron Peruwelz [8] 1
Standard Liege [13] 1
HT
0
1
FT 0 1
3-3
  NIR LC
Portadown [11] 4
Ballinamallard United [6] 1
HT
1
0
FT 1 0
8-2
  WAL CLC
Haverfordwest County [9] 2
UWIC Inter Cardiff [5] 1
HT
0
0
FT 0 2
5-4
  WAL CLC
Connahs Quay Nomads FC [10] 2
Holywell [14] 1
HT
1
0
FT 4 0
10-3
  WAL CLC
Bala Town F.C. [4] 4
Newtown AFC [3] 1
HT
2
1
FT 3 1
3-3
  WAL CLC
Barry Town United [8] 1
Pontypridd [2] 3
HT
1
1
FT 7 1
10-4
  ENG RL1
Stowmarket Town
Tilbury 2
HT
1
1
FT 1 4
7-5
  WWCPE
Iceland (w) [16] 1
Cyprus (w) [126]
HT
3
0
FT 5 0
11-0
  ENG SD1
Hastings United 2
Ashford Utd 1
HT
1
0
FT 1 3
8-9
  ENG SD1
Waltham Abbey 2
AFC Dunstable 3
HT
0
1
FT 0 2
4-4
  ENG UD1
Bedworth United 1
Sutton Coldfield Town 2
HT
0
0
FT 1 0
10-6
  ENG-S CE
Tamworth [9] 2
Hitchin Town [21] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  ENG-S CE
Nuneaton Borough [20] 1
Alvechurch [8] 1 1
HT
2
1
FT 2 2
5-6
  SMA CUP
Tre Fiori 1
Fiorentino 1
HT
1
0
FT 2 0
7-3
  ENG-S CE
Stratford Town [11] 4
Rushden Diamonds [13] 3
HT
0
1
FT 1 2
6-2
  ENG-S CE
Biggleswade Town [10]
Leiston FC [7]
HT
2
2
FT 3 2
0-0
  ENG-S CE
Royston Town [5] 1
Banbury United [3]
HT
1
1
FT 1 3
0-0
  SMA CUP
San Giovanni 4
SP Domagnano 2
HT
0
0
FT 0 1
3-1
  SPA D1
RCD Espanyol [11] 1 1
Athletic Bilbao [8] 2
HT
1
0
FT 1 1
8-12
  HOLC
NAC Breda [13] 1
VVV Venlo [11] 3
HT
0
1
FT 1 1
8-5
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-2],NAC BredaWin
  NIR LC
Ards FC [1]
Cliftonville [1]
HT
0
1
FT 1 4
0-7
  BOL D1
Club Guabira [8] 3
The Strongest [3] 4
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  ENG UD1
Spalding United 1 4
Belper Town 4
HT
0
3
FT 0 3
0-6
  POR D3
Louletano 2
Olhanense SC 1 5
HT
0
1
FT 2 2
7-7
  SPA D1
Villarreal [13] 3
Cadiz [17] 6
HT
1
2
FT 3 3
8-2
  ENG CN
Leamington [14] 1
Farsley Celtic [12] 1
HT
2
0
FT 3 0
4-7
  MAR D1
Raja Casablanca Atlhletic [2] 1 2
Union Touarga Sport Rabat [14] 1
HT
1
0
FT 1 1
8-3
  PORLC
Sporting CP [3] 3
FC Famalicao [15]
HT
1
0
FT 2 1
4-6
  ARG Rl
Coronel Aguirre 1 2
Sportivo FC 1
HT
1
1
FT 2 1
7-0
  COL D1
Envigado FC [6] 4
Millonarios [2] 1 4
HT
0
0
FT 2 1
3-8
  BRA D2
CRB AL [5] 2
Coritiba PR [1] 2
HT
0
0
FT 1 1
6-4
  MEX D2
Alebrijes de Oaxaca [17] 1 5
CF Atlante [2] 4
HT
0
0
FT 0 0
2-7
  USA NPSL
Ohio State 1
Michigan State
HT
1
1
FT 2 1
4-3
  BOL D1
Real Potosi [15] 4
Jorge Wilstermann [7] 3
HT
1
1
FT 2 2
5-1
  COL D1
Alianza Petrolera [7] 1
Dep.Independiente Medellin [11] 1
HT
1
0
FT 3 0
6-4
  USL D1
Hartford Athletic [21] 3
Charleston Battery [22] 1
HT
1
0
FT 2 0
3-4
  BRA SPC
Portuguesa Desportos 1 1
CA Votuporanguense SP 4
HT
1
0
FT 1 2
6-9
  BRA SPC
XV de Piracicaba [8] 2
Sao Caetano [16] 2
HT
1
0
FT 1 1
4-7
90min[1-1],Pen[3-4],Sao CaetanoW
  BOL RL
Industrial FC 4
Atletico Bermejo
HT
0
2
FT 0 4
0-4
  INT FRL
Canada (w) [6]
New Zealand (w) [23]
HT
1
0
FT 1 0
3-4
  INT FRL
USA (w) [1] 1
Korea Rep (w) [18]
HT
2
0
FT 6 0
8-0
  MEX D2
Mineros de Zacatecas [16] 3
Celaya FC [5] 3
HT
2
0
FT 3 1
3-3
  ARG D2
Ferrol Carril Oeste [5] 1
San Telmo [12] 2
HT
3
0
FT 6 0
2-1
  BRA D2
Goias [4] 4
Botafogo RJ [2] 1
HT
1
1
FT 1 1
6-6
  BRA CNF
Botafogo PB [3] 1
Vitoria BA [17] 2
HT
0
1
FT 1 1
9-1
  BRA CNF
Floresta CE [8] 2
Ferroviario CE [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
2-3
  Can PL
Valour [6] 1
HFX Wanderers FC [4]
HT
2
0
FT 3 0
4-3
  CRC D1
Guadalupe FC [11] 5
Cartagines Deportiva SA [3] 2 3
HT
1
0
FT 1 1
5-3
  COL D1
Deportivo Pereira [4] 5
Atletico Bucaramanga [10] 1 6
HT
0
1
FT 1 1
6-5
  MEX D2
Cancun FC [12] 3
Cimarrones de Sonora [4] 1
HT
1
1
FT 2 2
9-2
  MLS
Los Angeles FC [9] 3
Seattle Sounders [1] 1
HT
2
0
FT 3 0
5-10
  Can PL
Pacific FC [2] 3
FC Edmonton [8] 1
HT
3
0
FT 5 1
3-4
  Indo D3
Boalemo FC 3
PS Pohuwato 1 2
HT
1
1
FT 1 1
5-0
  IND BLR SD
Student Union FC 1
Kodagu FC 2
HT
2
1
FT 2 2
3-4
  Indo D3
Panua GFC 1 4
Muara Tirta 1 4
HT
0
0
FT 0 2
6-1
  IND D2
Delhi FC 2
Hindustan Aeronautics Limited 3
HT
0
0
FT 3 1
3-4
  IND D2
National United SC 2
Friends United 3
HT
1
0
FT 1 2
4-15
  INT CF
SK Stresovice U19
ABC Branik U19
HT
1
2
FT 3 3
8-9
  TH FC
Bangkok
See Kwae FC 2
HT
2
0
FT 3 0
4-8
  TH FC
Songkhla FC
Pluakdaeng United
HT
3
1
FT 5 1
0-0
  TH FC
Maptaphut Rayong FC 1 1
Mahasarakham United FC 2
HT
1
1
FT 2 3
5-6
  TH FC
Roi Et United
Singha GB Kanchanaburi
HT
0
0
FT 1 1
0-0
90min[1-1],120min[1-2],Singha GB KanchanaburiW
  TH FC
Kasem Bundit University FC
Chaturapakpiman
HT
3
1
FT 3 1
0-0
  TH FC
Nonthaburi
Raj Pracha FC [16]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  TH FC
Grakcu Sai Mai United 3
Chainat United 5
HT
0
0
FT 1 1
8-5
90min[1-1],120min[1-1],Pen[10-11],Chainat UnitedW
  TH FC
Khonkaen Mordindang FC 3
Kamphaeng Phet
HT
1
1
FT 1 1
1-4
90min[1-1],120min[2-1],Khonkaen Mordindang FCWin
  TH FC
Prachinburi City
Lamphun Warrior [6]
HT
0
2
FT 0 8
0-0
  TH FC
Pattaya Discovery United FC 5
Chainat FC [7] 1
HT
2
1
FT 3 2
4-1
  TH FC
Udon United 3
BG Pathum United [4] 1
HT
0
1
FT 0 2
2-5
  TH FC
Phram Bangkok FC
Pathumthani Univ
HT
0
0
FT 1 1
0-0
90min[1-1],120min[1-1],Pen[5-4],Phram Bangkok FCWin
  TH FC
MH Nakhonsi 3
Muang Thong United [6] 2
HT
0
2
FT 1 4
2-9
  TH FC
KDC Solution
Phitsanulok FC
HT
0
2
FT 0 4
0-0
  TH FC
Chattrakarn City
Nong Bua Lamphu [10]
HT
0
2
FT 0 6
2-7
  TH FC
PS Planet Team
Rasi Salai United
HT
0
3
FT 0 6
0-0
  TH FC
MBF Amphawa
Port FC [5]
HT
0
11
FT 1 22
1-6
  TH FC
Chiangrai Dragon
BEC Tero Sasana [11]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  IDN ISL
Persiraja Aceh [18] 3
Madura United [13] 1
HT
0
1
FT 1 2
1-7
  IDN ISL
Bhayangkara Surabaya United [2] 3
Pusamania Borneo FC [12] 2
HT
0
1
FT 2 1
4-6
  IDN D1
PSBS Biak 1
Persewar Waropen 1
HT
2
0
FT 2 0
4-2
  IND BLR SD
Kickstart Karnataka FC 2
Young Challengers
HT
4
0
FT 5 0
3-2
  CZE U19
Dynamo Ceske Budejovice U19 [7] 1
Opava U19 [16] 1
HT
1
0
FT 3 0
6-6
  ITA YCup
Cagliari U19 [9] 1
Parma U20 [1] 4
HT
0
1
FT 2 1
6-6
  JE Cup
Nagoya Grampus [4]
Cerezo Osaka [12] 1
HT
0
2
FT 0 3
5-2
  JE Cup
Kawasaki Frontale [1] 1
Kashima Antlers [6] 4
HT
1
0
FT 3 1
2-7
  CZE U19
Tescoma Zlin U19 [14] 2 5
Slovacko U19 [12] 1 3
HT
2
0
FT 2 1
4-8
  JE Cup
Gamba Osaka [13]
Urawa Red Diamonds [5]
HT
0
2
FT 0 2
4-4
  IND D2
Uttrakhand
Jaguar FC 1
HT
1
0
FT 4 0
8-3
  Ind PSL
Jagat Singh Palahi FA
BSF FC 2
HT
0
2
FT 0 2
5-6
  Ind PSL
Sant Baba Bhag Singh FA 1
Sikh Regiment Centre FC 1
HT
1
0
FT 2 0
6-3
  TUR Cup
Turgutluspor [17] 1
Mardin BB [16] 2
HT
0
1
FT 1 2
9-3
  TUR Cup
Belediye Vanspor [2]
Zonguldak [7]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  TUR Cup
Kocaelispor [6] 1 3
Bayburt Ozel Idare [7] 2
HT
0
0
FT 0 0
0-4
90min[0-0],120min[2-0],KocaelisporWin
  TUR Cup
Corum Belediyespor [4] 1
Utkoi [2] 1
HT
0
0
FT 0 2
5-3
  TUR Cup
Hekimoglu Trabzon [3] 2
Duzcespor [2] 1
HT
0
0
FT 0 0
8-2
90min[0-0],120min[0-0],Pen[5-4],Hekimoglu TrabzonWin
  TUR Cup
Erzincanspor [16]
Yeni Orduspor [4]
HT
0
1
FT 1 3
0-0
  ITA YCup
Lecce U20 [13]
Lazio U20 [2] 1 3
HT
1
1
FT 1 2
10-2
  ARM D1
Alashkert [9] 2
FC Noah [6] 3
HT
0
0
FT 0 0
3-7
  KAZ C
FC Shakhtyor Karagandy [8] 2
FK Taraz [10] 1
HT
1
1
FT 3 1
10-1
  JE Cup
Jubilo Iwata [1]
Oita Trinita [18] 2
HT
0
0
FT 0 2
2-4
  MOL Cup
Drochia [11]
Zimbru Chisinau [7]
HT
0
2
FT 1 4
0-0
  MOL Cup
FC Floresti [8]
FC Singerei
HT
3
0
FT 3 1
0-0
  KFAC
Ulsan Hyundai FC [2] 1
Jeonnam Dragons [2]
HT
0
1
FT 1 2
14-5
  KFAC
Gangwon FC [10]
Daegu FC [3] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-6
  TH FC
Khonkaen FC [15] 1
Bangkok United FC [2]
HT
0
1
FT 0 3
0-7
  TH FC
Lampang FC [4]
Surat Thani City
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  AFC U23
Bangladesh U23 4
Kuwait U23
HT
0
1
FT 0 1
4-5
  AFC U23
Saudi Arabia U23 2
Uzbekistan U23 4
HT
1
1
FT 2 2
4-8
  AFC U23
Chinese TaipeiU23 1
Vietnam U23
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  Ken D1
Kariobangi Sharks [4] 1
Gor Mahia [7] 1
HT
0
1
FT 0 2
7-1
  AZE D2
Standard Sumgayit II
Keshla FK II
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  PPL
Lyallpur
Humma FC 1
HT
0
0
FT 1 0
9-1
  TUR Cup
Keciorengucu [18] 4
Agri 1970 Spor [10] 3
HT
0
0
FT 0 0
4-1
90min[0-0],120min[0-0],Pen[4-5],Agri 1970 SporW
  TUR Cup
Ankarademirspor [13] 2
Yomraspor [11] 1
HT
0
0
FT 1 1
5-4
90min[1-1],120min[2-1],AnkarademirsporWin
  TUR Cup
Kirsehir Koyhizmetleri [4] 2
Darica Genclerbirligi [17] 2
HT
0
1
FT 3 2
10-4
  TUR Cup
Etimesgut Belediye Spor [11] 1
Kahta 02 Spor [15]
HT
0
0
FT 0 1
7-4
  TUR Cup
Serik Belediyespor [12] 2
Pazarspor [6] 2
HT
2
0
FT 7 0
4-4
  TH FC
Nakhon Pathom FC [14] 3
Sukhothai [2] 2
HT
0
0
FT 1 0
4-5
  TH FC
Chiangrai United [3]
Nan City
HT
5
0
FT 12 0
13-0
  AZE D2
FK Kapaz Ganca
PFC Neftchi II 2
HT
2
0
FT 2 2
0-0
  AZE D2
Qarabag II
Turan Tovuz
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  IND BLR SD
Bengaluru B
Bangalore Dream United FC 1 3
HT
1
0
FT 1 1
7-4
  UKRC
Veres [8] 1 4
FC Vorskla Poltava [3] 2
HT
0
1
FT 1 3
7-7
  GRE Cup
AE Lefkimmis 3
Agios Nikolaos 2
HT
1
1
FT 1 2
5-1
  TUR Cup
Denizlispor [14] 1 5
Sile Yildizspor [7] 5
HT
0
0
FT 1 1
4-7
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-3],DenizlisporWin
  TUR Cup
Ankaraspor FK [5] 1
Inegolspor [13]
HT
0
0
FT 2 0
0-5
  TUR Cup
Istanbulspor [13]
Ergene Velimese [16] 1
HT
3
0
FT 5 0
8-2
  TUR Cup
Sariyer [15]
EdirnesporGenclik [5] 1
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  TUR Cup
Usakspor [11] 1 4
Nevsehirspor Genclik [9] 1 1
HT
0
1
FT 1 1
4-2
90min[1-1],120min[1-1],Pen[3-2],UsaksporWin
  TUR Cup
Eskisehirspor [18] 1
76 Igdir Belediye spor [6] 2
HT
0
0
FT 0 2
0-6
  TUR Cup
Balikesirspor [19]
Kestel [10]
HT
0
0
FT 0 2
5-0
  TUR Cup
Menemen Belediye Spor [12]
Karsiyaka [11] 2
HT
0
0
FT 1 0
16-3
  TUR Cup
Bandirmaspor [5]
Cankaya FK [6] 2
HT
0
0
FT 2 0
4-1
  TUR Cup
Bursa Niluferspor AS [14] 3
S.Urfaspor [9] 3
HT
0
1
FT 1 2
2-3
  TUR Cup
Kirklarelispor [15]
Osmaniyespor [7] 3
HT
0
0
FT 0 1
3-7
  TUR Cup
Manisa BB Spor [17] 1
Fatsa Belediyespor [13]
HT
1
0
FT 1 0
3-0
  TUR Cup
Bodrumspor [8] 5
Ispartaspor [3]
HT
1
1
FT 1 1
3-1
90min[1-1],120min[3-1],BodrumsporWin
  TUR Cup
Afjet Afyonspor [9] 3
Sivas Dort Eylul Belediyespor [1] 2
HT
0
1
FT 3 1
5-7
  LAT D1
FK Liepaja [4]
Noah [8]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  LAT D1
BFC Daugavpils [6] 1 1
Rigas Futbola skola [1]
HT
0
1
FT 0 3
3-5
  TH FC
Chonburi Shark FC [7]
Udon Thani [5] 3
HT
0
0
FT 4 0
6-0
  TH FC
Suphanburi FC [14]
Chiangrai FC
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  TH FC
Chiangmai FC [10] 3
Muang Loei United 1
HT
2
1
FT 2 3
3-4
  TH FC
Ratchaburi FC [12] 2
Customs Department FC [9]
HT
5
0
FT 8 1
4-0
  TH FC
Muangkan FC [17] 1 2
Nakhon Ratchasima [8] 5
HT
0
3
FT 0 3
7-3
  TH FC
Rayong FC [8] 2
Khonkaen United [15] 1
HT
0
1
FT 0 1
5-1
  TH FC
Uthai Thani Forest
Don Mueang Police Station FC
HT
2
0
FT 7 0
0-0
  TH FC
Samut Prakan FC 1
Prachuap Khiri Khan [13] 1
HT
3
0
FT 4 1
4-0
  TH FC
JL Chiangmai United FC [16]
IPE Samut Sakhon 3
HT
4
0
FT 7 0
11-1
  ARM D2
Gandzasar Kapan [5]
Urartu II [7]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  POL Cup
Pogon Siedlce [14] 2
Motor Lublin [6] 3
HT
0
4
FT 0 5
8-6
  IDN ISL
Arema Malang [4] 1
Persita Tangerang [9] 1
HT
2
1
FT 2 2
6-2
  IDN D1
BaBel United
PSPS Pekanbaru
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  TH FC
Phrae United FC [3] 1
Buriram United [1] 4
HT
0
2
FT 0 3
3-6
  HUN Cup
Tokol ksk 1
Ferencvarosi TC [2]
HT
0
6
FT 0 7
0-0
  HUN Cup
Jaszberenyi 1
Vasas [2]
HT
0
1
FT 0 1
6-4
  HUN Cup
ESMTK Budapest 1
Bekescsaba [19] 1
HT
0
3
FT 2 4
6-4
  HUN Cup
Nagykanizsai TE 1866 1
Tatabanya 1
HT
0
0
FT 0 0
3-4
90min[0-0],120min[1-0],Nagykanizsai TE 1866Win
  HUN Cup
Szegedi VSE 1 4
Cegled 3
HT
0
0
FT 0 2
0-5
  POL Cup
Gawin Sleza Wroclaw 2
Gornik Zabrze [12] 1 2
HT
0
2
FT 1 2
4-4
  GER Reg
Koln Am [5] 1
SV Rodinghausen [12] 2
HT
2
2
FT 2 3
0-3
  UEFA U17
Croatia U17 [3] 1
Srbija C.Gora U17 [2] 1
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  UEFA U17
Liechtenstein U17 [4]
Bulgaria U17 [1] 1
HT
0
3
FT 0 5
0-0
  RUS Cup
Yenisey Krasnoyarsk [15] 3
Krylya Sovetov [9] 1 4
HT
0
0
FT 1 0
3-6
  GRE Cup
SKODA Xanthi [1] 3
Ionikos [10] 2
HT
1
0
FT 1 2
6-2
  GRE Cup
Ilioupoli 2
Lamia [11] 2
HT
0
1
FT 0 3
1-2
  LAT D1
FK Valmiera [2] 5
Riga FC [3] 3
HT
0
1
FT 1 1
5-1
  ITA YCup
Ascoli U20 [10] 2
Pisa U19 [7] 2
HT
1
1
FT 3 1
5-9
  ITA YCup
Torino U20 [10] 1
Alessandria U19 [14] 4
HT
2
0
FT 3 2
10-2
  SER CUP
Novi Pazar [16] 1
FK Buducnost Dobanovci [12] 6
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  SER CUP
Sloga Pozega
FK Rad Beograd [7] 1
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  MNE CUP
OFK Titograd [10] 3
Jedinstvo Bijelo Polje [1] 2
HT
0
0
FT 1 0
1-3
  MNE CUP
FK Rudar Pljevlja [7]
Arsenal Tivat [2]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  MNE CUP
KOM Podgorica [5] 2
FK Iskra Danilovgrad [3] 3
HT
0
1
FT 0 1
5-6
  MNE CUP
Decic Tuzi [6] 2
OFK Petrovac [4] 1
HT
1
0
FT 2 0
0-8
  MNE CUP
Bokelj Kotor [3] 4
FK Sutjeska Niksic [1]
HT
1
1
FT 1 2
2-7
  MNE CUP
Jezero Plav [8] 2
FK Buducnost Podgorica [2] 1
HT
0
2
FT 1 3
3-3
  MNE CUP
OSK Igalo [7]
Mornar [5]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
90min[0-0],Pen[4-3],OSK IgaloWin
  MNE CUP
FK Podgorica [9] 1
FK Zeta [10]
HT
1
0
FT 2 0
5-0
  BOS Cup
Sloboda [3] 2
HSK Zrinjski Mostar [1] 1
HT
0
1
FT 1 1
2-4
90min[1-1],Pen[3-2],SlobodaWin
  MOL Cup
Sheriff Tiraspol [3]
Saxan Ceadir Lunga
HT
4
0
FT 6 0
0-0
  MOL Cup
FC Milsami [2]
FCM Ungheni [7]
HT
1
0
FT 5 1
0-0
  SER D2
FK Graficar Beograd [13] 3
FK Radnicki Sremska Mitrovica [11] 3
HT
0
0
FT 0 2
6-0
  SLO U19
Domzale U19 2
Ns Mura U19 1
HT
4
0
FT 8 0
5-3
  Syri D2
Al-Majd Damascus 1
Moadameet Al-Sham 1
HT
1
1
FT 4 1
6-4
  GER U19
Hannover 96 U19 [11] 2
Hallescher FC U19 [15] 1
HT
0
0
FT 2 0
4-3
  Syri D2
Shortet Homa 1
Al Tadamon Latakia 1
HT
0
1
FT 0 1
6-1
  Syri D2
Musfat Banyas 1
Morek 1
HT
0
0
FT 1 0
1-5
  Syri D2
Al-Mkhram 2
Al-Sahel(SYR) 1 3
HT
0
2
FT 1 4
7-3
  ROM D3
Pascani 2
SC Bacau 4
HT
0
0
FT 0 1
8-10
  Ken D1
Tusker [18]
FC Talanta [9]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  UPL
Busoga United 1
Kampala City Council FC 1
HT
0
0
FT 0 1
6-7
  PWL
Zabkovia Zabki (w) 1
Row Rybnik (w) 1
HT
0
1
FT 1 2
8-4
  Syri D2
Artouz
Al Shola 1
HT
2
1
FT 3 2
5-2
  AEGT YL
CA Brown de Adrogue U20
CA Tigre U20 1 3
HT
1
0
FT 3 1
3-9
  AEGT YL
Deportivo Riestra U20 3
CD Moron U20 4
HT
0
0
FT 2 0
2-5
  AEGT YL
Chacarita Juniors U20 1 2
Tristan Suarez U20 4
HT
0
0
FT 1 0
10-4
  Syri D2
Al Mayadin 1
Jrmana 2
HT
0
2
FT 0 5
13-3
  BUL D2
Livstrom [19] 4
CSKA 1948 Sofia II [13] 3
HT
0
2
FT 1 2
3-3
  POL Cup
Olimpia Grudziadz