All Hot FilterFilter0
Finland K
Atlantis II
Puiu 1
FT 4 1
HT3-0
4-7
Finland K
SoVo 3
Aifk Turku 1
FT 0 0
HT0-0
9-7
Nor YC
Nordstrand U19
Holmen U19 1
FT 6 0
HT1-0
10-3
Nor YC
Gneist U19
Nordhordland U19
FT 3 1
HT0-0
FT 3 1
HT1-1
8-2
SEN C
Diambars 1
US Goree 1
FT 1 1
HT1-1
7-6
FT 2 1
HT1-0
5-5
SER CUP
Crvena Zvezda [1] 1
Partizan Belgrade [3] 3
FT 0 1
HT0-1
2-4
BUL D1
Etar [7] 3
Slavia Sofia [9] 3
FT 2 0
HT2-0
6-2
FT 0 3
HT0-1
2-2
GUA D1
Malacateco [5] 2
Antigua GFC [1] 1
FT 0 1
HT0-1
8-3
SWE D3
Lidkopings FK [3] 3
IK Gauthiod [4] 4
FT 1 1
HT1-1
3-8
FT 2 1
HT1-1
17-1
Nor YC
Start Kristiansand U19 2
Arendal U19 1
FT 5 1
HT2-1
4-1
Nor YC
Haugesund U19
Djerv 1919 U19
FT 1 2
HT0-0
Nor YC
Kristiansund BK U19
SK Herd U19
FT 6 0
HT0-0
Nor YC
Stromsgodset U19
Sandefjord U19
FT 6 7
HT0-0
FAR Cup
Vikingur Gotu [4] 3
Skala Itrottarfelag [6]
FT 0 0
HT0-0
3-3
Finland K
TPV/2
ACE 2
FT 4 1
HT0-0
3-3
NOR D4
Vardeneset 1
Staal Jorpeland 1
FT 2 1
HT1-1
6-11
ACT M
Berazategui [10] 4
Sportivo Barracas [20] 3
FT 2 0
HT1-0
3-2
NAM PL
FC Civics
Tura Magic FC 2
FT 1 2
HT0-0
4-2
Finland K
Viikingit 2 1
Herto
FT 0 2
HT0-1
4-3
RUS D3
Mashtekh
Neva-Legirus St Petersburg 1
FT 1 3
HT0-1
4-6
SWE D1 SN
Skovde AIK [1] 3
FC Trollhattan [6] 2
FT 2 2
HT0-1
11-2
ROM D1
Gaz Metan Medias [11] 2
CS Voluntari [13] 2
FT 4 0
HT1-0
5-0
SWE D3N
Trollhattans BoIS
Tidaholms GoIF
FT 2 3
HT1-0
Nor YC
Hallingdal U19
Sogndal U19
FT 0 2
HT0-0
Nor YC
Asker U19
Valerenga U19
FT 0 8
HT0-4
2-14
SUI D1
Chiasso [10] 4
Aarau [2] 1
FT 0 1
HT0-1
8-10
SUI D1
Kriens [7] 1
Lausanne Sports [3]
FT 0 2
HT0-1
3-9
SUI D1
FC Rapperswil-Jona [9] 4
Winterthur [4] 3
FT 1 4
HT0-0
6-7
SUI D1
Schaffhausen [8] 5
FC Wil 1900 [5] 3
FT 2 0
HT0-0
3-1
SUI D1
Vaduz [6]
Servette [1]
FT 1 5
HT0-2
5-6
OMA PL
Mjees [14]
Dhufar [1] 1
FT 1 3
HT0-0
1-5
OMA PL
Al Oruba Sur [8] 4
Saham [5] 3
FT 3 1
HT1-0
4-5
OMA PL
Muscat [10] 4
Sohar Club [6] 1 3
FT 2 3
HT1-3
7-6
Nor YC
Tiller IL U19 1 2
Namsos U19 1
FT 1 3
HT0-1
3-8
Nor YC
Ullern 2 U19 2
Fredrikstad U19
FT 1 5
HT0-4
6-6
Nor YC
Rosenborg U19
Innstranden IL U19 1
FT 10 0
HT8-0
8-0
Nor YC
Mjondalen U19
Toll U19
FT 3 0
HT0-0
0-0
ICE D2
UMF Selfoss [2] 1
UMF Vidir [1] 2
FT 5 1
HT1-1
6-4
AUS L
Kremser SC 3
Ardagger 1
FT 2 1
HT1-0
8-3
BRA U19
Nacional AC U19 3
Rolandia EC U19 3
FT 1 1
HT1-1
1-6
BRA CPY
Coritiba U23 1
Atletico Paranaense U23 3
FT 3 2
HT1-1
6-8
BRA CPY
EC Vitoria U23 2
Corinthians U23 3
FT 1 1
HT0-1
8-0
BRA CPY
Figueirense U23 4
Gremio RS U23 1 2
FT 2 1
HT0-0
4-3
BRA CPY
Goias U23 1
Santos U23 5
FT 2 1
HT1-0
2-10
BRA CPY
Ponte Preta U23 3
Avai FC U23
FT 0 1
HT0-0
8-4
BRA CPY
Sport Recife U23 3
Parana PR/U23 5
FT 0 1
HT0-0
7-4
BRA CPY
Juventude U20(RS) 2
SERC Brasil U20 2
FT 1 2
HT0-1
11-4
Nor YC
Raufoss U19
Kongsvinger U19 2
FT 0 1
HT0-1
3-9
GER D2
VfB Stuttgart [16] 1
Union Berlin [3] 2
FT 2 2
HT1-1
6-6
FIFAWYC
Poland U20
Colombia U20 2
FT 0 2
HT0-1
2-2
FIFAWYC
Japan U20 3
Ecuador U20
FT 1 1
HT0-1
5-5
SCO CH
Dundee United [2] 1
Saint Mirren [11] 1
FT 0 0
HT0-0
3-6
BOL D1
Sport Boys Warnes [13] 2
Bolivar [1] 1
FT 1 2
HT1-0
8-2
IRQ D1
Al Shorta [1]
Al Quwa Al Jawiya [2]
FT 2 3
HT1-2
Baba U17 cup
Corintians U17
Botafogo RJ U17
FT 3 0
HT1-0
ICE D1
Afturelding [9] 4
Fjolnir [3] 1
FT 1 3
HT1-1
5-7
FT 2 4
HT2-3
8-7
ICE D1
UMF Njardvik [5]
Keflavik [1] 2
FT 0 0
HT0-0
6-10
LCE D3
KH Hlidarendi 2
Vaengir Jupiters 2
FT 1 2
HT0-2
9-8
LCE D3
KV Vesturbaer
Alftanes 2
FT 5 1
HT2-1
5-5
LCE D4
Kongarnir 1
KFR Hvolsvollur 1
FT 0 8
HT0-2
0-11
LCE D3
HotturHuginn 2
Einherji 1
FT 3 0
HT1-0
2-5
HTD 1
Racing FC des Gonaives 1
Arcahaie FC 1
FT 0 0
HT0-0
6-1
LCE D4
Arborg 4
Hond Midasar 1
FT 2 0
HT2-0
4-5
LCE D4
Isbjörninn
Ymir 1
FT 2 4
HT1-3
1-9
GFA PR
Marimoo 2
Fortune FC
FT 0 0
HT0-0
1-6
FT 2 0
HT0-0
7-6
CON CSA
Wanderers FC [3] 2
Cerro Montevideo [16] 1
FT 0 0
HT0-0
8-6
FT 3 1
HT1-0
12-4
Brazil DDL
CS Esportivo AL 1 3
Ypiranga 2
FT 1 2
HT1-1
6-3
HTD 1
CS Don Bosco
Tempete FC
Pause
INT FRL
Argentina (w) [37] 3
Uruguay (w) [74] 2
FT 3 1
HT2-0
3-2
MEX D1
Tigres UANL [2]
Club Leon [1]
 
 
 
ARM D1
FC Pyunik [1]
Ararat Yerevan [9]
 
FFSA WPL
Metropolis United (w)
Fulham United (W)
 
FFSA WPL
West Adelaide Women
Adelaide Comets FC W
 
 
FFSA PL
Modbury Jets [1]
Sturt Lions [3]
 
FFSA PL
Fulham United FC [8]
Salisbury United [12]
 
 
FFSA PL
Seaford Rangers [4]
West Bay [5]
 
 
UKR U19
Dinamo KyivU19
Shakhtar Donetsk U19
 
UKR U19
FC Vorskla U19
Illichivec Mariupol U19
 
CZE DFL
Banik Ostrava U19
Sigma Olomouc U19
 
CZE U19
Banik Ostrava U19 [8]
Sigma Olomouc U19 [5]
 
AUS SASL
Adelaide Panthers [12]
Adelaide Olympic [8]
 
 
AUS VPL
Melbourne Knights [5]
Oakleigh Cannons [12]
 
A FFA Cup
Gold Coast Knights [3]
Peninsula Power [1]
 
 
VIE D1
Becamex Binh Duong [8]
Than Quang Ninh [7]
 
VIE D1
Nam Dinh FC [12]
T T Hanoi [2]
 
INT FRL
Russia U18
Ukraine U18
 
INT FRL
Mexico U18
Croatia U18
 
INT FRL
Slovakia U18
Czech Republic U18
 
AUS VPL
Pascoe Vale SC [10]
Heidelberg United [3]
 
FFSA WPL
Salisbury Inter (w)
Adelaide City (w)
 
KOR D1
Incheon United [12]
Sangju Sangmu Phoenix [7]
 
VIE D1
Thanh Hoa [10]
Sai Gon FC [3]
 
MAC D1
Sporting de Macau [7]
Windsor Arch Ka I [5]
 
 
CHA CSL
Chongqing SWM Motors [7]
Henan Jianye [9]
 
FIN D3 A
Jakobstads Bollklubb [3]
PK-37 Iisalmi [12]
 
FIN D3 A
KajHa [11]
SJK Akatemia [1]
 
VIE D1
The Cong [11]
XM Hai Phong FC [5]
 
INT CF
Eintracht Frankfurt [7]
VfL Wolfsburg [6]
 
BRA CPY
Atletico GO (Youth)
Goiania (Youth)
 
SIN D1
Albirex Niigata FC [3]
DPMM FC [1]
 
ARM D1
Alashkert [4]
Banants [3]
 
ARM D1
FC Avan Academy [2]
FC Artsakh [8]
 
 
RUS D2
Akademiya Futbola [15]
Krasnodar III [12]
 
TUR 3B
Erokspor [2]
Belediye Vanspor [3]
 
UKR D1 W
Zhilstroy Kharkov 2 (w)
FC Lviv Women
 
Iran Cup
Sepahan [2]
Persepolis [1]
 
IDN ISL
Barito Putera [10]
Madura United [4]
 
IDN ISL
PSM Makassar [8]
Perseru Serui [17]
 
RWA D1
Etincelles
Mukura
 
RWA D1
Gicumbi FC
Muhanga
 
RWA D1
Kirehe FC
Rayon Sports FC
 
RWA D1
AS Kigali
Police FC Kibungo
 
BLR D1
Dinamo Minsk [8]
FK Isloch Minsk [3]
 
MAS SL
Terengganu [8]
Selangor [4]
 
MAS PL
Pahang UiTM FC [2]
Selangor United [8]
 
MAS PL
Negeri Sembilan [5]
UKM FC [10]
 
LIT Cup
Hegelmann Litauen [9]
Baltija Panevezys [7]
 
LIT Cup
Kauno Zalgiris [3]
Trakai [4]
 
LIT Cup
Gelezinis Vilkas
Babrungas
 
LIT Cup
Aukstaitija
Suduva [1]
 
LIT Cup
Ateitis
FK Palanga [8]
 
 
LIT Cup
SC Baltai Kaisiadorys
Spartakas Vilnius
 
LIT Cup
FK Viltis Vilnius
Taip [6]
 
ISR D2
Hapoel Akko [92]
Maccabi Herzliya [5]
 
RUS D2
Legion Dynamo [5]
Urozhay Krasnodar [2]
 
RUS D2
Mashuk-KMV [11]
Spartak Nalchik [6]
 
RUS D2
FK Chayka K-SR [1]
FK Biolog [8]
 
INT CF
FC ABUS Ungheni [14]
Victoria Bardar [7]
 
Pol D4
Hutnik Krakow
Orleta Radzyn Podlaski
 
BUL D1
Beroe Stara Zagora [5]
Levski Sofia [3]
 
MKD D2
Detonit Junior [7]
Kamenica-Sasa [8]
 
SPA D2
Numancia [16]
CF Reus Deportiu [22]
 
CZE CFL
Velke Mezirici [7]
Hlucin [11]
 
SVK D2
MFK Skalica [3]
MFK Dubnica nad Vahom [5]
 
 
GEO D1
Dinamo Tbilisi [5]
Torpedo Kutaisi [3]
 
LIT Cup
kupiskis [10]
FK Minija [12]
 
RUS D2
Druzhba Maykop [7]
FK Angusht Nazran [14]
 
ECR R L
Barcelona Guayaquil Reserves
Olmedo Reserves
 
Finland K
NuPS
BK-46 Karis Karjaa
 
 
Pol D4
Baltyk Gdynia
KS Mieszko Gniezno
 
FIN D1
KuPs [5]
Ilves Tampere [2]
 
FIN D3 A
Jazz Pori [10]
KaPa [12]
 
FIN D3 A
Gnistan Helsinki [5]
Tampere United [8]
 
FIN D3 A
OLS Oulu [10]
JS Hercules [5]
 
CZE CFL
Rymarov [14]
Otrokovice [8]
 
LIT Cup
FC Pakruojis [11]
Nevezis Kedainiai [4]
 
LIT Cup
Marijampole City
Alytis Alytus [7]
 
INT CF
OFK Sarisske Michalany
FK Svidnik
 
ROM D2
FC Clinceni [2]
SCM Argesul Pitesti [6]
 
Finland K
EIF Academy
HIK
 
Finland K
MaPS Masku
TPK
 
Finland K
PIF
Peimari United
 
Finland K
PS-44 Valkeakoski
PP-70
 
BLR D1
BATE Borisov [4]
Slutsksakhar Slutsk [13]
 
FRA D2
Troyes [3]
Lens [5]
 
FIFAWYC
Honduras U20
New Zealand U20
 
FIFAWYC
Qatar Youth U20
Nigeria U20
 
FIN D3 A
Kiffen Helsinki [12]
Sudet [11]
 
CZE D1
Mlada Boleslav [6]
Tescoma Zlin [9]
 
CZE CFL
Slavia Kromeriz [1]
Dolni Benesov [10]
 
CRO D1
Istra 1961 Pula [9]
Rudes [10]
 
EST D1
JK Tallinna Kalev [10]
Flora Paide [3]
 
LIT Cup
Sveikata
Kazlu Ruda FK Silas
 
LIT Cup
Lifosa Kedainiai
Siauliai [5]
 
SWE U19
Halmstads BK U19
IF Elfsborg U19
 
SWE U19
Mjallby AIF U19
Malmo U19
 
EST D3
Parnu JK [6]
Tabasalu Charma [9]
 
EST D3
Voru JK [5]
FC Nomme United [2]
 
EST D3
Keila JK [7]
Pohja-Tallinna JK Volta [10]
 
CZE DFL
Boskovice
Bosonohy
 
Finland K
Edustus IPS
Ri Pa
 
Finland K
HPS
Atlantis
 
Finland K
KyPa
Kultsu Lappeenranta
 
Finland K
Virky
PeKa
 
LAT L2
FK Kuivizu Spartak
Tente
 
Finland K
PK Keski Uusimaa
JäPS/47
 
INT FRL
England U18
Spain U18