All Hot FilterFilter0
INT CF
Paris FC [4] 1
Orleans US 45 [8]
FT 0 2
HT0-0
IRQ D1
AL Minaa [17]
Baghdad [9]
FT 1 1
HT1-1
Finland K
Aifk Turku 2
Wilpas 2
FT 1 2
HT1-0
2-4
CZE D1
Slovan Liberec [4] 2
FC Viktoria Plzen [1] 2
FT 1 2
HT0-0
1-4
EST D1
Nomme JK Kalju [4] 5
Flora Paide [3] 3
FT 1 1
HT0-1
9-8
INT CF
ND Beltinci [11] 1
NK Nafta [5] 1
FT 0 2
HT0-1
1-2
INT CF
SC Mannsworth [12] 1
KSV Siemens
FT 6 1
HT3-0
6-1
INT CF
Royal Antwerp [6]
FC Utrecht [6]
FT 3 2
HT1-2
INT CF
FC Carl Zeiss Jena (Youth)
VfB Auerbach [10]
FT 0 4
HT0-2
INT CF
Nantes [12]
Chamois Niortais [12]
FT 3 2
HT2-0
2-6
INT CF
AJ Auxerre [15]
Cercle Brugge [13]
FT 1 0
HT0-0
4-5
INT CF
Chateauroux [11]
Creteil [1]
FT 0 1
HT0-0
3-1
INT CF
Schalke 04 [14]
Norwich City [1] 1
FT 1 2
HT0-1
4-6
MEX U20
Puebla U20 1 2
Club Tijuana U20 5
FT 0 1
HT0-1
2-7
GER OBW
FC Pipinsried 1 4
TSV Dachau 1865 4
FT 2 2
HT1-0
5-5
GER OBW
TSV Landsberg 2
FC Ingolstadt 04 Am 1
FT 3 4
HT1-2
12-5
AUS AC
Feistritz Rosental
ASKO Wolfnitz
FT 0 5
HT0-4
3-7
AUT CUP
Langenegg
SG Austria Klagenfurt [14]
FT 1 4
HT1-1
AUT CUP
SK Treibach [9] 3
WSG Wattens [11]
FT 1 2
HT0-0
1-15
AUT CUP
ASV Bruck 3
SV Ried [4] 3
FT 0 4
HT0-3
7-6
INT CF
Strasbourg [11] 1
Toulouse [16] 1
FT 3 1
HT1-0
6-3
GER D3
TSV 1860 Munchen [12] 4
Preuben Munster [8] 2
FT 1 1
HT0-1
5-1
FT 1 0
HT0-0
6-1
FT 0 1
HT0-1
2-3
GER Reg
FV Illertissen [7] 2
TSV Buchbach [8] 4
FT 0 1
HT0-1
3-6
DEN SASL
FC Copenhagen [4] 2
Aarhus AGF [8] 2
FT 2 1
HT1-0
5-4
SVK D2
Sport Podbrezova [5]
FK Kosice [16]
FT 2 1
HT0-0
6-4
CRO D1
ZNK Osijek [3] 2
Slaven Koprivnica [7] 1 4
FT 2 0
HT1-0
5-5
INT CF
Valenciennes [13] 2
Amiens [15] 1 1
FT 1 0
HT1-0
2-4
INT CF
Clermont [10] 1
JS kabylie [2] 1
FT 0 0
HT0-0
2-4
INT CF
Lens [5]
USL Dunkerque [11]
FT 0 2
HT0-1
INT CF
VFB Lubeck
Sheffield Wednesday [12] 3
FT 1 0
HT1-0
4-5
INT CF
Roeselare [4] 1
Kortrijk [8]
FT 4 1
HT2-0
4-10
INT CF
KAS Eupen [12]
OFI Crete [5]
FT 3 1
HT2-1
3-6
INT CF
ETSV Weiche Flensburg
FSV luckenwalde [6]
FT 3 3
HT1-2
2-0
FT 1 1
HT1-1
6-5
INT CF
Charleroi [9] 1
Troyes [3] 1
FT 2 1
HT1-1
5-3
INT CF
Leioa [2] 3
Alaves [11] 1
FT 2 3
HT0-1
2-5
INT CF
FSV Jagersburg [192] 1
SV Elversberg II 1
FT 3 2
HT2-1
2-0
INT CF
SV Schwechat 2
ASK Eggendorf 1
FT 1 0
HT1-0
3-2
INT CF
Jarota Jarocin [33]
Victoria Ostrzeszow 1
FT 3 1
HT3-1
5-3
INT CF
KS Panki
Polonia Poraj
FT 2 6
HT0-2
3-6
FT 0 6
HT0-4
3-5
FT 3 0
HT1-0
6-9
GER LS
Harburger TB 1865 2
Altona 93 1
FT 1 3
HT0-1
3-7
AUT CUP
ATSV Wolfsberg [6] 1
AS Koma Elektra 3
FT 4 1
HT3-0
3-7
AUT CUP
FC Kitzbuhel 1 3
FC Wacker Innsbruck [2] 2
FT 0 7
HT0-1
7-9
AUT CUP
ASK Ebreichsdorf [1] 1
Lafnitz [16] 2 2
FT 1 1
HT1-0
6-6
90min[1-1],120min[2-1],ASK EbreichsdorfWin
FT 2 3
HT1-1
6-8
FT 1 5
HT0-2
8-5
ICE U19L
Breidablik B U19
IR LettirU19
Postp.
INT CF
SV Lippstadt [13]
Norwich City U23 [23] 1
FT 1 0
HT0-0
4-2
UEFA-W U19
Scotland (w) U19
Norway (w) U19 2
FT 0 4
HT0-4
4-7
INT CF
SC Velbert [15] 1
BG Uberruhr
FT 1 2
HT1-2
5-0
INT CF
solothurn [2]
Breitenrain [15] 1
FT 2 5
HT0-1
2-2
INT CF
Ynysygerwn FC
Ammanford [9]
FT 0 2
HT0-2
9-5
INT CF
FC Bisamberg
Haitzendorf
FT 0 3
HT0-1
8-4
INT CF
Langenrohr [34]
FC Tulln
FT 6 1
HT1-1
10-2
BSWCP
Russia Beach Soccer
Germany Beach Soccer
FT 6 2
HT0-0
GER OBW
TSV 1880 Wasserburg 1
SV Pullach 1 6
FT 4 1
HT2-1
4-4
AUS AC
Atus Velden
Feldkirchen
FT 1 2
HT1-1
5-3
AUT CUP
SC Gleisdorf [2] 1
Andelsbuch [90] 1
FT 4 0
HT1-0
6-0
AUT CUP
Union Gurten [11]
Zell Am See 4
FT 1 0
HT1-0
11-2
AUT CUP
SV Seekirchen 4
SKU Amstetten [7] 1
FT 1 4
HT1-1
5-6
AUT CUP
Wiener SC [4] 2
FC Dornbirn 1913 [11] 3
FT 2 6
HT0-2
3-5
INT CF
Usv Ragnitz
Weinland Gamlitz [40]
FT 2 3
HT2-1
5-8
BLR D1
Neman Grodno [8] 1 4
FC Gomel [14] 3
FT 1 1
HT0-0
5-3
SUI Sl
FC Sion [8] 1
Basel [2] 3
FT 1 4
HT1-1
5-3
SER D1
FK Vozdovac Beograd [11] 2
Backa Topola [1] 4
FT 1 2
HT0-0
3-5
FT 0 1
HT0-0
3-6
BUL D1
Lokomotiv Plovdiv [12] 5
Slavia Sofia [5] 4
FT 3 2
HT3-1
3-0
INT CF
Chambly FC [2]
Quevilly [9] 1
FT 2 2
HT1-0
6-4
INT CF
CD Plus Ultra 1
UD Los Garres 1
FT 1 1
HT1-0
1-4
NCAO
Saint LuciaU23 [4] 3
Puerto Rico U23 [2] 5
FT 0 1
HT0-1
5-2
BRA U19
Coritiba U19 4
Parana PR/U19 1 4
FT 2 2
HT1-1
2-7
BRA CPY
Resende RJ U20 1 2
Nova Iguacu U20 1 2
FT 2 0
HT1-0
2-5
BRA CPY
Madureira Youth 6
Volta Redonda U20 1 5
FT 0 0
HT0-0
9-4
ICE U19L
KA/Dalvik/Reynir U19 2
Keflavik U19 2
FT 2 0
HT1-0
9-1
FT 1 2
HT0-0
4-9
AUT CUP
Karabakh Vienna [2] 3
SC Mannsdorf [3] 1
FT 1 2
HT0-1
6-6
INT CF
Bath City [6]
Newport County [7]
FT 1 1
HT0-1
2-2
INT CF
Floriana F.C. [8] 1
Senglea Athletic [10] 1 1
FT 2 2
HT0-2
8-2
UEFA-W U19
Belgium (w) U19 1
Germany (w) U19
FT 0 5
HT0-2
1-15
POL PR
LKS Lodz [2] 2
Lechia Gdansk [1] 1
FT 0 0
HT0-0
6-4
INT CF
Club Brugge [2] 2
Sporting Lisbon [3] 3
FT 2 2
HT1-1
6-4
INT CF
Colchester United [8] 1
Ipswich Town [24] 1
FT 0 5
HT0-1
2-2
INT CF
East Grinstead Town
Maidstone United [24]
FT 1 2
HT1-2
7-7
INT CF
Hebburn Town 2
Gateshead [9]
FT 2 4
HT1-1
4-10
AUT CUP
Parndorf
Red Bull Salzburg [2]
FT 1 7
HT0-3
3-5
IRE D1
Limerick FC [5] 3
Drogheda United [3]
FT 1 4
HT1-0
7-9
FT 2 2
HT1-1
2-7
IRE D1
Athlone Town [8] 1
Shelbourne [1] 1
FT 1 2
HT0-2
2-5
IRE D1
Cabinteely FC [4] 3
Longford Town [2] 2
FT 2 0
HT1-0
3-4
SCO LC
Dundee United [2] 1
Cowdenbeath [6] 1
FT 3 0
HT1-0
10-1
SCO LC
Motherwell [8]
Greenock Morton [5]
FT 4 0
HT1-0
6-2
INT CF
Chester FC [9]
Bolton Wanderers [23]
FT 1 2
HT0-1
INT CF
Crawley Town [19]
Brighton Hove Albion [17]
FT 0 1
HT0-0
5-5
INT CF
Nottingham Forest [9]
Crystal Palace [12]
FT 1 0
HT1-0
4-6
INT CF
Taunton Town [2]
Cheltenham Town [16]
FT 7 0
HT2-0
12-1
FT 0 1
HT0-0
5-5
INT CF
AFC Stoneham
Eastleigh [7]
FT 2 1
HT1-0
2-9
INT CF
Cheadle Town
Chester XI
FT 1 2
HT0-1
4-9
IRE PR
Waterford United [8] 1
Finn Harps [10] 2
FT 0 1
HT0-0
10-2
CAF NC
Senegal [22] 2
Algeria [68] 4
FT 0 1
HT0-1
6-2
FT 3 0
HT2-0
2-5
INT CF
Sporting Braga [4]
Lille [2]
FT 0 2
HT0-1
6-4
INT CF
Motril
Granada CF B [4]
FT 0 1
HT0-1
3-3
INT CF
Salford City [3]
Woking [2]
FT 1 3
HT1-1
3-10
ICE WPR
HK Vikingur (w) [10]
Keflavik (w) [7] 1
FT 1 1
HT0-0
9-6
ICE WC
Fylkir (w) [9] 1
UMF Selfoss (w) [4]
FT 0 1
HT0-0
3-5
ICE D2
Dalvik Reynir [9] 3
KF Gardabaer [10] 3
FT 2 1
HT1-0
2-4
IRE PR
Derry City [4] 1
Sligo Rovers [6] 5
FT 3 0
HT1-0
2-1
INT CF
FC Porto [2] 1
Real Betis [10]
FT 1 1
HT1-1
7-2
90min[1-1],Pen[5-4],FC PortoWin
INT CF
Leixoes [8] 3
Santa Clara [10]
FT 1 0
HT1-0
3-4
USA NPSL
Toronto FC II 2
Lansing Ignite FC
FT 3 3
HT1-1
4-1
LCE D4
Ulfarnir 1
Snaefell 1
FT 1 3
HT1-2
7-8
LCE D3
Augnablik Kopavogur 1
KH Hlidarendi 4
FT 2 0
HT2-0
4-3
LCE D3
KV Vesturbaer 3
Vaengir Jupiters 2
FT 0 3
HT0-2
15-4
PACGW
Fiji (w) [71]
Cook Islands (w) [109]
FT 3 1
HT1-0
FT 0 4
HT0-2
1-10
FT 4 0
HT3-0
6-1
PACGW
Samoa (w) [114]
Papua New Guinea (w) [50]
FT 1 3
HT1-2
NCAO
Dominica U23 [2]
St. Kitts and Nevis U23 [3]
FT 0 4
HT0-2
0-3
USA NPSL
SC Cleveland 1 8
Rochester Lancer 3
FT 3 3
HT1-2
12-3
90min[3-3],120min[6-4],SC ClevelandWin
Mex MFW
Cruz Azul (w) 1
Unam Pumas (w) 2
FT 3 2
HT2-0
2-5
Mex MFW
Queretaro (w) 2
Aguilas de Leon (w) 1
FT 2 1
HT1-1
5-10
ECU D2
Manta FC 5
Independiente Juniors 3
FT 1 0
HT1-0
3-5
FT 5 0
HT3-0
6-2
BRA SPC
Gremio Osasco [13] 2
Ponte Preta B 3
FT 0 2
HT0-1
4-4
CHI D3
Deportes Limache 1
Municipal Santiago 2
FT 1 1
HT1-0
4-3
BRA D2
Figueirense [6] 2
Londrina PR [8] 1 4
FT 1 1
HT0-1
7-1
FT 1 3
HT0-0
6-2
FT 4 1
HT2-1
7-2
FT 2 0
HT1-0
2-7
USA WPSL
Pensacola (w) 1
Seattle audio (w)
FT 3 2
HT2-0
5-10
BRP PS D2
tupa SP 1
Catanduvense 2
FT 2 2
HT1-0
8-7
BRA CPY
tupa SP U23
Gremio Catanduvense/SP U23
FT 2 2
HT1-0
BRA D3
Ypiranga(RS) [6] 3
Remo Belem (PA) [4] 4
FT 1 1
HT0-0
9-2
PACG
Papua New Guinea
Fiji
FT 1 1
HT1-0
90min[1-1],Pen[2-4],FijiWin
PACG
New Zealand
New Caledonia
FT 2 1
HT0-0
MEX D1
Puebla [10] 1
Club Tijuana [8]
FT 1 3
HT1-1
7-4
INT CF
Liverpool [2] 1
Borussia Dortmund [2] 1
FT 2 3
HT1-1
4-2
NZDW
Coastal Spirit (w)
Halswell United (w)
FT 5 0
HT2-0
17-2
FT 2 0
HT1-0
7-0
BRA D2
Vitoria BA [20] 2
Criciuma [11] 4
FT 2 0
HT0-0
4-7
COL D1
Envigado FC [13] 5
Deportivo Pasto [6] 4
FT 1 1
HT0-0
5-3
NZM SL
Parklands United
St. Albans Shirley FC 3
FT 2 1
HT1-1
3-4
NZDW
Cashmere Technical (w)
Waimakariri United (w)
FT 6 1
HT4-0
5-0
FT 0 5
HT0-2
3-6
ECU D2
Liga de Loja 2
Gualaceo SC 3
FT 0 0
HT0-0
7-3
PER D1
Alianza Lima [4] 2
Sporting Cristal [1] 6
FT 2 1
HT1-0
1-6
FT 0 1
HT0-1
6-1
FT 0 4
HT0-2
2-3
Mex MFW
Juarez FC Women 2
Santos Laguna (w) 2
FT 0 3
HT0-3
1-6
USA WPSL
Motor City FC (w)
Utah Royals Reserves (W)
FT 1 1
HT1-1
5-5
FT 2 2
HT1-1
5-6
FT 1 4
HT1-2
2-3
NZM SL
Burwood AFC 1
Selwyn United 3
FT 2 1
HT1-0
4-5
FT 4 2
HT3-1
6-2
MLS
LA Galaxy [3] 5
Los Angeles FC [1] 3
FT 3 2
HT1-1
5-5
CPL
Miramar Rangers
Waterside Karori 1 3
FT 5 0
HT1-0
10-5
CPL
Wellington United 1 3
Wairarapa United 1
FT 3 3
HT1-2
4-12
TSA PC
Riverside Olympic Reserves
Somerset 1
FT 0 1
HT0-0
7-6
USL D1
Phoenix Rising FC [2] 1
Austin Bold [11] 1 3
FT 6 0
HT1-0
4-2
NZM SL
Christchurch United
Halswell United 1
FT 5 1
HT3-1
10-4
NZM SL
Waimakariri United
Universities AFC
FT 5 1
HT3-1
11-4
FFSA NZL
Queenstown Rovers 1
Wanaka AFC 1
FT 1 1
HT1-1
3-8
FFSA NZL
Roslyn Wakari 3
Dunedin Technical 1
FT 1 2
HT0-1
5-4
MEX D1
Atlas [13] 3
FC Juarez [14] 3
FT 1 0
HT0-0
5-7
FFSA NZL
Green Island AFC 1
Northern AFC 2
FT 9 3
HT4-0
15-5
FT 1 3
HT1-2
8-2
JWCLW
Speranza Takatsuki(w)
Okayama Yunogo Belle (w)
FT 3 1
HT2-1
5-0
ACT U20 L
Woden Weston U20 1
Canberra FC U20
FT 0 0
HT0-0
1-2
FT 1 1
HT1-1
6-4
Aus N2U20
Brunswick City U20
St. Albans Saints U20
FT 2 0
HT0-0
5-3
FT 2 2
HT1-0
2-5
FT 4 2
HT1-1
6-1
FT 5 0
HT4-0
6-8
FT 7 2
HT1-0
10-1
FT 0 2
HT0-1
3-10
FT 1 1
HT0-0
8-3
FT 0 2
HT0-1
4-5
FT 4 4
HT0-0
2-5
FT 3 1
HT2-0
7-5
AB U20 L
Edgeworth Eagles U20 2
Maitland FC U20 1 2
FT 6 0
HT3-0
1-5
FT 5 2
HT2-1
3-9
AUS BPLR
New Farm United Reserves
Annerley FC R
FT 1 3
HT0-3
5-4
NZM SL
Ferrymead Bays
FC Twenty 11 4
FT 5 2
HT4-1
13-2
MGL PL
Athletic 220 FC 1
Khangarid Klub
FT 1 2
HT0-1
7-4
TSA TPL
Kingborough Lions [5] 1
Launceston City [6]
FT 0 2
HT0-0
4-4
AGC R
Musgrave Reserves
Murwillumbah Reserves 2
FT 6 0
HT3-0
12-2
Aus VD1
Werribee City [2] 3
Moreland City [6] 2
FT 2 1
HT0-0
2-7
FT 2 0
HT1-0
9-5
TSA PC
University of Tasmania SC 1
Taroona
FT 4 2
HT1-1
7-2
FT 5 2
HT1-2
5-6
Aus VD1
Brunswick City [12] 1
St Albans Saints [4]
FT 0 1
HT0-1
6-5
FT 3 2
HT1-2
3-3
FT 4 0
HT2-0
6-1
FT 0 2
HT0-1
4-13
AUS CGP
Woden Valley [8] 2
Canberra FC [6] 3
FT 3 3
HT2-2
3-10
INT CF
Brisbane Roar [9] 1
Brisbane City [5] 1
FT 4 0
HT3-0
4-5
RUS YthC
Ufa Youth [16] 3
FK Krasnodar Youth [15] 1
FT 0 4
HT0-3
4-7
FT 0 3
HT0-1
3-15
FT 6 1
HT2-0
AQ U20 L
SWQ Thunder U20 1
Gold Coast Knights U20
FT 2 1
HT0-1
6-3
AUS CGP B
Canberra White Eagles 2
Weston Molonglo FC
FT 4 0
HT1-0
11-4
AUS CGP B
Wagga City Wanderers 2
Narrabundah 1 2
FT 3 0
HT2-0
7-9
AUS CGP
Belconnen United [5]
Gungahlin United [3]
Abd
FT 2 0
HT0-0
4-1
FT 0 1
HT0-0
0-5
FT 3 0
HT0-0
8-2
AUS CGP B
Oxley United 1 1
Bardon Latrobe 1
FT 2 2
HT0-0
8-1
AB U20 L
Hills Brumbies U20 1
GHFA Spirit FC U20
FT 2 0
HT0-0
9-3
AUS WPL
Box Hill (w) [6]
Alamein (w) [3] 1
FT 0 2
HT0-1
5-10
AUS SASL
Metrostars SC [6]
Adelaide Olympic [4] 2
FT 1 2
HT0-1
8-6
FT 4 0
HT2-0
7-3
FT 1 2
HT1-1
6-7
FT 1 1
HT1-1
7-11
FT 0 0
HT0-0
3-12
FT 4 0
HT1-0
4-5
FFSA PL
West Bay [5] 1
Adelaide Victory [9]
FT 1 1
HT0-1
4-7
FFSA PL
Salisbury United [12]
Modbury Jets [1]
FT 0 3
HT0-1
FFSA PL
Fulham United FC [10] 2
Seaford Rangers [6]
FT 3 4
HT3-3
4-9
NSW-N TPL
Edgeworth Eagles FC [1] 2
Maitland [4] 1
FT 3 1
HT1-0
5-8
CPL
Lower Hutt City
North Wellington AFC 4
FT 3 5
HT2-5
6-7
ACT U20 L
Monaro Panthers U20 1
Canberra Olympic U20
FT 4 0
HT1-0
5-3
CPL
Wellington Olympic 3
Stop Out 2
FT 5 2
HT3-1
4-7
FT 2 0
HT2-0
5-3
FT 2 1
HT2-0
7-5
JPN D3
Grulla Morioka [14] 2
Thespa Kusatsu [5] 2
FT 2 2
HT2-0
5-9
FT 1 1
HT0-1
3-5
FT 0 2
HT0-1
0-4
JWCLW
NGU Nagoya (w)
Angeviolet Hiroshima (w)
FT 2 1
HT0-1
3-4
FT 0 2
HT0-1
6-6
AUS BPLD1
New Farm [10]
Annerley FC [3] 1
FT 4 1
HT2-1
5-6
FT 0 7
HT0-3
3-4
FT 2 0
HT1-0
6-3
RUS D1
Luch Energiya [11] 2
Tom Tomsk [4]
FT 1 1
HT0-0
3-3
KCL
Jeonju Citizen FC [2]
Pyeongchang FC [8]
FT 2 1
HT1-1
FT 0 1
HT0-0
AUS CGP
Riverina Rhinos [9] 1 3
Cooma Tigers [1] 1
FT 0 2
HT0-1
0-5
AUS QSL
SWQ Thunder [14] 1
Gold Coast Knights [4] 1
FT 1 2
HT0-1
3-9
INT CF
Leganes [13] 3
Fuenlabrada [1]
FT 2 0
HT2-0
8-0
INT CF
Ripensia Timisoara [14]
ACS Dumbravita [8] 2
FT 3 3
HT2-2
8-7
FT 0 1
HT0-1
6-4
FT 5 1
HT2-1
10-7
FT 2 2
HT0-2
3-4
WAUS LC
Bayswater City [4] 1
Floreat Athena [2] 2
FT 1 2
HT0-0
7-4
FT 0 2
HT0-0
11-10
MGL PL
Anduud City FC 3
Selenge Press 2
FT 2 1
HT1-0
9-6
FT 1 3
HT0-2
2-7
FT 5 0
HT3-0
4-9
ANSW L
Hills Brumbies 3
Spirit FC 2
FT 4 1
HT3-0
7-5
FT 5 0
HT2-0
1-6
FT 1 0
HT0-0
7-5
AUS BPLD1
Ipswich City [5] 1
Pine Hills [12] 2
FT 2 1
HT1-0
5-5
QLD D1
Rochedale Rovers 1
Logan Lightning 1
FT 1 2
HT0-0
6-8
FT 2 0
HT1-0
2-8
FT 1 1
HT0-1
8-2
AUS VPL
Hume City [5] 2
South Melbourne [10] 4
FT 3 1
HT1-0
5-1
FT 2 3
HT1-3
1-3
FT 3 1
HT0-1
7-4
PH UFL
Mendiola FC 2
Stallion Laguna FC 1
FT 0 1
HT0-0
3-8
FT 0 2
HT0-1
5-1
FT 1 4
HT0-3
CHA D2
ShanXi xingdu [16] 1
Yinchuan Helanshan [5] 2
FT 0 5
HT0-1
0-9
CHA D2
Bei Li Gong [12]
Dalian Chanjoy [7] 3
FT 3 3
HT0-1
4-2
RUS D1
SKA Khabarovsk [12] 5
Torpedo moskva [5] 3
FT 0 1
HT0-1
3-3
FT 0 3
HT0-1
6-7
JPN D3
FC Tokyo U23 [16] 3
Kamatamare Sanuki [6]
FT 1 1
HT0-1
5-1
AUS NSW
South Coast Wolves [1]
Sutherland Sharks [9]